Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Хакери захопили ваші сайти Joomla Google Результати

 1. Що Hackers отримати від SEO спаму
 2. Два поширених хакі на Joomla, що призводить до результатів спаму в Google
 3. # 1 Зміна відповіді зламаного сайту
 4. # 2 Крадіжка власності на веб-сайт
 5. Пошкодження вашого рейтингу Google спричинене хакером
 6. Як виправити цю атаку

Оскільки безпека сайту власника бізнесу повинна бути пріоритетною, вона, по суті, є «обличчям» вашої компанії до всього світу. Немає нічого гіршого, ніж відкрити Google Analytics, щоб побачити, що все впало.

Страшно, що це може статися, і якщо власники веб-сайтів Joomla не знають або не вдаються до їхньої власної сторінки, воно може легко втратитися у випадковому порядку.

Один з перших симптомів, що деякі власники веб-сайтів Joomla бачать, що вони були зламані, коли вони Google власний сайт і замість того, щоб бачити інформацію в результатах пошуку про свій продукт або послугу, вони замість цього бачать японські символи, реклама для тіньових продуктів ( казино, виплати зарплати, кредитори, імітація модних товарів, фармацевтичних препаратів) або посилання на сторінки, які не повинні існувати і містять інформацію про пропозицію спаму іншого домену.

Іноді результати пошуку навіть виглядають легітимними і відображають фактичний веб-сайт, але коли відвідувачі переглядають їх, вони перенаправляються в темний кут Інтернету.

Приклад зламаного веб-сайту Joomla в результатах пошуку Google.

Що Hackers отримати від SEO спаму

Ця атака має різноманітність, як правило, називається SEO спамом або отруєння пошуковою системою. Хакери виграють від цих атак кількома різними способами:

 • Вони можуть використовувати ваш зламаний сайт Joomla, щоб підвищити рейтинг іншого сайту, створивши багато посилань на нього. Це працює, тому що одним з добре відомих елементів алгоритму пошуку Google є кількість посилань на веб-сайт з інших веб-сайтів.
 • Вони можуть маніпулювати номерами трафіку для веб-сайту третіх сторін, щоб зробити його схожим на маркетингові зусилля, які краще, ніж це є.
 • Вони можуть використовувати перенаправлення для перевірки вразливостей у програмах відвідувачів і ініціювати атаку, коли вони є вразливими, надаючи користувачам зловмисне програмне забезпечення.
 • Вони можуть завдати шкоди вашим пошуковим рейтингам на користь конкурента.
 • Вони можуть перенаправляти відвідувачів на інші продукти та послуги просто в спробі продати, настільки малоймовірно, як це може здатися.

Два поширених хакі на Joomla, що призводить до результатів спаму в Google

Два найпоширеніші атаки, які призводять до отруєння пошуковою системою:

 • Зміна відповіді з вашого веб-сайту для пошукових систем
 • Крадіжка власності на сайт за допомогою консолі пошуку Google.

Обидва ці атаки виконуються після того, як хакер підірвав ваш сайт Joomla.

# 1 Зміна відповіді зламаного сайту

Інтернет базується на протоколі зв'язку, який називається протоколом передачі гіпертекста (HTTP), і кожна веб-адреса, яку ви вводите у ваш браузер, починається з того, що "HTTP". Наприклад, ви читаєте цю веб-сторінку за адресою http : //bluebridgedev.com/blog/entry/hackers ...

Окрім цього комунікаційного протоколу, з кожним запитом на веб-сторінку передається певна ідентифікаційна інформація. Хакери скористаються цим, перевіряючи, хто запитує сторінку на вашому сайті і змінює відповідь на основі того, хто це.

Коли браузер ідентифікує себе як пошукову систему, хакерський сценарій повертає іншу інформацію, ніж звичайний відвідувач.

Google бере цю інформацію і зберігає її в своєму індексі, не знаючи, що він зловмисно змінився хакером. Потім, коли хтось виконує пошук, вони бачать саботовану інформацію, а не фактичний вміст вашого веб-сайту. Google бере цю інформацію і зберігає її в своєму індексі, не знаючи, що він зловмисно змінився хакером

# 2 Крадіжка власності на веб-сайт

Хакери можуть отримати доступ до вашого веб-сайту і повністю взяти на себе "володіння" або принаймні володіння в очах Google або Bing.

У задній частині Google і Bing вони забезпечують інтерфейс для власників веб-сайтів для впливу та керування результатами для конкретних пошукових систем.

Вони вирішують загальні питання і запитання і надають певну видимість того, як веб-сайт інтерпретується пошуковою системою.

Хакери користуються цим перевагою, заявляючи про право власності на веб-сайт, а потім подаючи мапу сайту, яка заповнена спам-сторінками та посиланнями.

Як тільки це буде зроблено, ваш сайт почне рангу термінів, які не мають нічого спільного з ним і допомагають направити трафік на веб-сайти третіх сторін.

Цього можна зробити тому, що Google керується правом власності на контроль над веб-сайтом і, коли сайт Joomla скомпрометований, хакери ефективно контролюють його і можуть переконати Google, що вони є перевіреним власником.

Пошкодження вашого рейтингу Google спричинене хакером

Під час виконання такого роду атаки Google може визначити, що ваш сайт має низьку якість вмісту та деіндексацію сторінок, поступово перетворюючи веб-сайт невидимим у результатах пошуку.

На щастя, після того, як веб-сайт був відновлений, і нова карта сайту подана, цей збиток може бути скасований.

Графік, на якому відображаються зіпсовані сайти Google з деіндексацією Графік, на якому відображаються зіпсовані сайти Google з деіндексацією

Тим не менш, є деякі свідчення про те, що якщо Google визнає, що ви були зламані, і позначає його, як містять можливі шкідливі програми, ваш рейтинг пошукових систем може зменшитися навіть після того, як ви відновили ваш сайт Joomla.

Як виправити цю атаку

Як і інші успішні атаки, спосіб виправлення отруєнь результатів пошуку - це повне відновлення, видалення всіх розміщених файлів з сайту, а також подання чистої мапи сайту та запиту на перегляд у Google (якщо вони позначили ваш сайт як такий, що є зламаний.)

Важливо відзначити, що дуже важливо, щоб усі маніпуляції з хакерами файлів вашого сайту були усунені, а будь-які вразливості виправлені. Це звичайне для розміщення файлів і змін, які було виявлено та видалено лише для того, щоб їх було зламано протягом декількох тижнів.

Для отримання додаткової інформації про відновлення веб-сайту Joomla, який був зламаний, ознайомтеся з нашим керівництвом Як виправити зламаний сайт Joomla і що супроводжує PDF "Чи знає Google, що ви зламані?" (Доступно з цього посібника, використовуючи слайд-короб у нижньому правому куті.)