Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Хлібні крихти або як істотно поліпшити навігацію сайту

  1. Як виглядають «Хлібні крихти»
  2. поліпшення юзабіліті
  3. Вплив на оптимізацію
  4. варіанти оформлення

Навігація по багатосторінковим сайту неможлива без чітких і логічних покажчиків Навігація по багатосторінковим сайту неможлива без чітких і логічних покажчиків. Зазвичай структура багатосторінкових сайтів є вкладеною: є кілька рівнів, в які включені підрівні, мають в свою чергу ще кілька підрівнів і так до нескінченності. Багатосторінковий сайт нагадує висотний будинок з безліччю квартир. Важливо вибудувати навігацію таким чином, щоб перехід на потрібний рівень або підрівень міг бути здійснений за один-два кроки. Даній вимозі відповідає навігація "Хлібні крихти", додавання цього компактного елемента на сторінку спростить користувачеві пошук потрібного рівня в каталозі.

Як виглядають «Хлібні крихти»

Дане доповнення не є самостійним елементом. "Хлібні крихти" зазвичай використовують разом зі стандартним деревовидним меню, за рахунок чого його функціонал і юзабіліті різко підвищуються. «Breadcrumbs» - так цей термін описаний в англійській мові - виступають свого роду мітками на шляху проходження користувача. Вихідна точка поміщається на початку рядка хлібних крихт, а поточний стан в кінці. Проміжні пункти виділені, і до будь-якого з них завжди можна повернутися з відкритої в даний момент сторінки.

Така навігація не є чимось новим і властивим тільки веб-інтерфейсів, "хлібні крихти" використовуються повсюдно. Вони стали деяким стандартом навігації для складних і заплутаних систем, таких як багатосторінковий сайт або файловий каталог. Яскравий приклад - рядок шляху в файловому менеджері Windows.

Яскравий приклад - рядок шляху в файловому менеджері Windows

У випадку з файловим менеджером, уявлення хлібних крихт можна назвати класичним, тут вони поєднані з деревовидним вкладеним каталогом, що робить навігацію ще більш зручною і логічною.

Однак, веб-технології та особливості дизайну конкретного сайту не завжди дозволяють використовувати гібридні хлібні крихти: для реалізації такої навігації доведеться підключати JavaScript з динамічним оновленням на Ajax, що не завжди виправдано використанням серверних ресурсів. Найчастіше на сайтах зустрічаються класичні хлібні крихти:

У такому вигляді вони є просто набором статичних посилань, для реалізації досить HTML-розмітки без будь-яких бібліотек.

поліпшення юзабіліті

Будь-яка візуальна навігація створюється для користувачів. Чим вона простіше і зручніше, тим вище шанс того, що відвідувачеві сподобається сайт і він зайде на нього знову. Хлібні крихти особливо доречні на сторінках, позбавлених бокового меню: часто воно не вписується в дизайн або з якихось інших причин не передбачено в шаблоні до CMS. Наприклад, форуми. На всіх форумних CMS типу vBullentine, phpBB, і XenForo в навігації присутні хлібні крихти. До формату форуму просто не підійде інший тип навігації: неможливо собі уявити форум з боковим меню або деревовидним каталогом, в той час як хлібні крихти дозволяють переміщатися між гілками, топіки, і постами за кілька кліків. Хлібні крихти досконалі технічно і впишуться в будь-який шаблон, відвідувачеві не доведеться повертатися на вихідну сторінку каталогу, щоб відкрити одну з уже переглянутих.

Вплив на оптимізацію

Хлібні крихти вносять хороший внесок в оптимізацію багатосторінкового сайту. Подібна навігація є як і способом перелинковки сторінок для пошукача, так і зручним Структуризатори контентда для користувача. При одночасному використанні на сторінці хлібних крихт і іншого типу меню фактор дублювання посилань можна опустити.

Google і Яндекс, а також безліч дрібніших пошукових систем почали використовувати хлібні крихти прямо в пошуковій видачі. Таким чином краще оптимізуються сніппети і користувач може вибрати потрібний розділ прямо з видачі, навіть не відкриваючи сайт. Навігаційна ланцюжок у видачі є не у всіх сайтів, а її наявність привертає увагу користувачів. Сніппет в ній дозволяє користувачеві отримати уявлення про будову сайту і зрозуміти, чи відповідає він запитом.

Сніппет в ній дозволяє користувачеві отримати уявлення про будову сайту і зрозуміти, чи відповідає він запитом

На даний момент далеко не всі сайти мають у видачі сторінки з хлібної крихтою, навколо їх додавання наростає ажіотаж. Наявність навігаційної ланцюжка помітно підвищує відвідуваність і робить сторінку у видачі візуально привабливішим: чітка структура вселяє більше довіри і виглядає більш інформативним, ніж безладна посилання з незрозумілих символів. Google дозволив абсолютно всім сайтам додати хлібні крихти в видачу. На блозі Developers були опубліковані варіанти розмітки для створення навігації, її використання є всім без обмежень. Яндекс також опублікував інструкцію для створення хлібної крихти в довідці для веб-майстрів.

варіанти оформлення

З технічної точки зору хлібні крихти реалізуються легко. Доповнення не зажадає важких бібліотек і сотень рядків коду, якщо йде розробка з нуля, програміст зможе обійтися стандартними засобами HTML і PHP. А якщо сайт базується на CMS, знайти готовий плагін хлібних крихт не буде проблемою.

При виборі готового рішення і створенні власного слід враховувати:

Рядок з хлібними крихтами повинна візуально відрізнятися від тексту. Зазвичай її елементи оформляють як звичайні посилання, а категорії поділяють будь-яким графічним або текстовим елементом.

  • Потрібно позначити, в якій ділянці користувач знаходиться в даний момент. При цьому не можна залишати посилання активної, щоб сторінка не посилалася на саму себе.
  • Анкор посилання повинен бути мінімалістичним і максимально коротким, що відображає головну суть того, що розташоване за посиланням.
  • Розмежовувати посилання між собою можна будь-яким елементом. Як графічним, так і текстовим. Наприклад: "/", "|", і будь-яким іншим, відповідним під дизайн.

Не рідко проектування навігаційних ланцюжків виконують за допомогою функціоналу Яндекс.Метрики, для цього підходить інструмент «Карта шляхів по сайту» - він дозволить виявити відвідувані сторінки і шлях, який проходять користувачі щоб їх знайти. Крім складання нової навігації, можна спробувати знайти помилки в старій. У цьому допоможе Вебвізор.

Як додати хлібну крихту в видачу Google, Яндекс

Гугл і Яндекс - посилання.

При належному підході до оформлення, хлібні крихти принесуть сайту суцільні плюси: збільшення відвідуваності за рахунок фрагментів у видачі, поліпшення юзабіліті, більш тривалі сесії користувачів і поліпшення індексації за рахунок якісної перелинковки.

Рейтинг статті: