Індексація сайту в Яндексі, Google, Rambler, Mail, як додати сайт на індексацію в пошукових системах

  1. Індексація сайту в Яндексі
  2. Індексація сайту в Google (Гуглі)
  3. Індексація сайту в Рамблері (Rambler.ru)
  4. Індексація сайту в Mail.ru (Майл)
  5. Пошукова система Aport.ru (Апорт)
  6. Пошукова система Nigma.ru (Нігма)
  7. Медіа навігатор Tagoo.ru
  8. Пошукова система Turtle.ru (Черепаха)
  9. Зарубіжні пошукові системи
  10. Пошукова система Yahoo.com (Яху)
  11. Пошукова система Bing.com (Бінг)
  12. Українські пошукові системи
  13. Українська пошукова система Meta.ua (Мета)
  14. Пошукова система Uaport.net

У цій інструкції ми розглянемо питання додавання нашого нового сайту на індексацію до різних пошукових систем.

У цій інструкції ми розглянемо питання додавання нашого нового сайту на індексацію до різних пошукових систем

Я вирішив згадати як популярні пошукові системи, так і ті, про які ви можливо і не чули.

Індексація сайту в Яндексі

Індексація сайту в Яндексі

Що б додати сайт для індексації в Яндекс (Yandex.ru) досить вести його адресу в спеціальну форму addurl (англ. Addurl - додати URL). Вебмастера прозвали її адурілку. Знаходиться вона тут:

Для додавання сайту на індексацію досить ввести url головної сторінки і капчу. Капча - це кілька цифр, які захищають від автоматичних реєстрацій. Після того як ви натиснете кнопку «додати» можливо кілька варіантів розвитку подій.

1) Повідомлення «ваш сайт доданий» сигналізує про успішне додаванні ресурсу в чергу на індексацію в Яндекс.
2) Якщо з'явився напис «Ваш хостинг не відповідає» - значить, ваш сервер лежить в цей момент. Можна спробувати додати сайт пізніше або знайти більш якісний хостинг.
3) А ось якщо з'явилося повідомлення, що «вказаний URL заборонений до індексації» то справи кепські. Це говорить про те, що на ваш ресурс накладені санкції у вигляді бана сайту. Цілком можливо, що на купленому вами домені вже колись був сайт, який і отримав санкції. За допомогою addurl вебмастера часто перевіряють сайти на бан в Яндексі .

Індексація сайту в Google (Гуглі)

Індексація сайту в Google (Гуглі)

Наступна за значущістю для нашого сайту йде пошукова система Google (Гугл). Процес додавання на індексацію сайту в Google точно такий-же як на Yandex. В Гуглі теж є своя Адурілка, яка розташована за адресою:.

Так само треба ввести капчу при додаванні. Але є дві відмінності. Якщо в Яндексі можна просто додати урл без зайвих рухів тіла, то в Google треба бути залогіненним в своєму акаунті. Інакше не вийде. Відповідно якщо аккаунта у вас там ще немає, його доведеться завести. Друга відмінність Google від Яндекса це швидкість індексації. Google дуже швидко індексує сайти.

Індексація сайту в Рамблері (Rambler.ru)

ru)

Звичайно, Рамблер вже не той, що раніше, як скажуть багато, і дає зовсім небагато трафіку. І все одно, навіщо їм нехтувати? Процес індексації сайту в Rambler самий затяжний, серед інших вітчизняних пошукових систем. Та й його Адурілка вже давно не працює, вона була за адресою: robot.rambler.ru/cgi-bin/addsite.cgi

Він уже давно використовує пошукову базу Яндекса. Тому, що б потрапити в індекс Rambler.ru досить додатися в Яндекс.

Індексація сайту в Mail.ru (Майл)

ru (Майл)

Пошукова система Mail.ru теж має кабінет вебмастера. Додавання сайту на індексацію в Mail.ru відбувається через форму addurl, яка розташована за адресою:

Причому як і у гугла, що б зробити заявку на індексування, потрібно завести свій аккаунт і увійти в нього. Інакше не вийде. Майл останнім часом намагається розвивати свої власні інструменти для веб-майстрів.

Вище ми розглянули основні вітчизняні пошуковики, в яких нам бажано проіндексувати свій сайт. Ті, що йдуть далі ПС приведу скоріше для вашої загальної SEO-ерудиції, ніж для конкретних дій.

Пошукова система Aport.ru (Апорт)

ru (Апорт)

Aport.ru колись був пошуковою системою, зі своєю індексного базою і адурілку. Зараз з нього зробили товарний пошуковик, в якому можна порівнювати ціни на товари і послуги.

Пошукова система Nigma.ru (Нігма)

ru (Нігма)

Nigma.ru це наша російська інтелектуальна пошукова машина. Сумарний обсяг її трафіку близько трьох мільйонів запитів на добу. Очевидно, що не треба нехтувати трафіком з Нігма. Додати свій сайт на індексацію в Нігма можна на сторінці nigma.ru/index_menu.php?menu_element=add_site.

Медіа навігатор Tagoo.ru

ru

Система Tagoo.ru є медійний пошуковик, який шукає медіа дані. Це музичний контент, відеоролики і програми. Що б ваш сайт був проіндексований системою Tagoo, потрібно скористатися формою додавання: tagoo.ru/ru/webmaster.php?mode=add_site.

Пошукова система Turtle.ru (Черепаха)

ru (Черепаха)

Міжнародний пошуковик Turtle (Черепаха) здійснює пошук по країнам СНД на будь-якій мові. Для індексації приймаються ресурси розташовані на таких доменних зонах як: ru, su, ua, am, az, ge, by, kz, kg, uz, md. Що б додати сайт на індексацію в черепасі потрібно скористатися адурілку:. Бажано дочекатися висновку повідомлення про прийняття вашого сайту. Може не додати, а ви і знати не будете.

Зарубіжні пошукові системи

Якщо вище були вітчизняні пошукові системи, то нижче буде список зарубіжних пошукових систем.

Пошукова система Yahoo.com (Яху)

com (Яху)

Yahoo це один з перших пошуковиків, що з'явилися в Інтернет. Про неї чули напевно все люди, так чи інакше пов'язані з Інтернетом. Додати сайт в Яху можна тут.

Пошукова система Bing.com (Бінг)

com (Бінг)

Пошукова система Bing належить корпорації Microsoft і була створена на заміну Live Search. Майкрософ сподівається, що нове дітище виявиться набагато популярніше попередника. Якщо ви хочете індексації свого сайту ПС Bing.com, це це можна зробити на сторінці.

Українські пошукові системи

І на завершення мого огляду наведу дві популярних пошукових системи на Україні.

Українська пошукова система Meta.ua (Мета)

ua (Мета)

Що б додати свій сайт на індексацію в пошукову систему Meta там спочатку треба пройти реєстрацію. Після того як ви ввійдете в свій аккаунт, додати сайт можна буде на сторінці. Правда пошукачем приймаються тільки українські web-сайти.

Пошукова система Uaport.net

net

У індексну базу українського пошуковика Uaport.net теж можна додати тільки українські ресурси. На сайті написано, що перед додаванням вони дивляться сайти вручну. Як би натякаючи, що неякісні сайти не пропустять. При реєстрації сайту в ПС доведеться заповнити близько десяти полів. Сторінка з адурілку знаходиться за адресою.

Як додати сайт в той чи інший пошуковик ми розібралися. Тепер переходимо до наступної теми як прискорити індексацію сайту в пошукових системах .

Зміст

Статті по темі:

І все одно, навіщо їм нехтувати?
Php?
Php?