Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Індексація та індексація вмісту для Google Panda і SEO

 1. Що таке індексування та відсутність індексування?
 2. Як виглядає метатег Noindex?
 3. Чому я не повинен індексувати свій вміст?
 4. Вирішення питання щодо чи ні до сторінки Noindex
 5. Чи є сторінка отримання трафіку від органічного пошуку?
 6. Чи є зміст в основному тілі сторінки більше 300 слів?
 7. Чи є оригінал або дублікат вмісту від виробника?
 8. Чи є рейтинг сторінки в трійці кращих термінів пошуку?
 9. Чи є багато внутрішніх посилань на сторінку?

Є багато підприємств, які не впевнені в тому, що вони повинні зберігати індексування вмісту, чи вони не повинні індексувати їх вміст краще SEO .
Ні для кого не секрет, що Google не любить одне - вміст, який не корисний користувачеві. Основною метою Google для своєї пошукової системи є задоволення бажань і потреб шукачів . Але що, якщо ваш сайт цього не зробить? Якщо ви не в змозі зробити це послідовно, ви можете бути зобов'язані a Штраф Google Panda .

Що таке індексування та відсутність індексування?

Простіше кажучи; індексування вмісту дає змогу індексуватися в результатах пошукової системи. У сучасному віці Інтернету це швидше відбудеться автоматично, якщо не вказати інше.

Жодне індексування не є зворотним. Для того, щоб не індексувати сторінку (або веб-сайт), ви повинні використовувати директиву коду, яка говорить, що роботи пошукових систем 'не індексуйте цю сторінку'.

Як виглядає метатег Noindex?

Якщо ви хочете Noindex сторінки, кращий спосіб зробити це, щоб реалізувати мета-роботів тег, як це:

Якщо ви хочете Noindex сторінки, кращий спосіб зробити це, щоб реалізувати мета-роботів тег, як це:

Приклад не має індексного метатега

Чому я не повинен індексувати свій вміст?

Звичайно, ви хочете, щоб весь вміст відображався в результатах пошуку, чи не так? Неправильно. Нижче наведено приклади сценаріїв, у яких можна використовувати вміст noindex:

 1. У вас є приватна область вашого веб-сайту для учасників.
 2. Вміст тонкий / низька якість.
 3. Для конверсійних сторінок, наприклад, сторінки подяки.
 4. Позначити сторінки, якщо вони містять нерелевантну інформацію (в першу чергу для WordPress).
 5. Сторінка автора, якщо у вас є тільки один автор.

Здебільшого всі перераховані вище пункти мають остаточну відповідь так / ні. Однак 2-я точка може бути дещо сірою .

Вирішення питання щодо чи ні до сторінки Noindex

Якщо у вас є сценарій, де на вашому сайті є багато сторінок, але ви не впевнені, які сторінки в noindex, це може бути складним рішенням. Будь ласка, майте на увазі, що ми вважаємо, що вміст без індексування не є короткостроковим рішенням і не є ідеальним рішенням для довгострокової стратегії.

Ми створили деякі загальні правила для прийняття рішення про те, чи буде вміст noindex. Є кілька рідкісних винятків з цього процесу прийняття рішень, але частіше за все, це питання є хорошим способом вирішити.

Чи є сторінка отримання трафіку від органічного пошуку?

Припускаючи, що на вашому веб-сайті налаштовано аналітику (кожен веб-сайт повинен використовувати принаймні Google Analytics ), ви зможете переглядати трафік веб-сторінки. Трафік можна знайти на одній сторінці, перейшовши до звітів GA та дотримуйтеся шляху:

Поведінка> Зміст сайту> Усі сторінки

Після того, як ви тут зможете шукати потрібну сторінку:

Після того, як ви тут зможете шукати потрібну сторінку:

Відображення пошуку GA

Не забувайте вибирати діапазон дат тут, і переконайтеся, що змінили основний вимір на "цільову сторінку", а вторинний - на "середній", щоб побачити, який трафік надходить із веб-сайту:

Параметри пошуку Google Analytics

Одного разу тут можна ізолювати сторінки, які не отримують великого або жодного трафіку. Усі сторінки, які отримують трафік, потенційно можуть бути покращені, але на даний момент вони не є пріоритетними.

Так - залишиться індексованим, але завжди перевіряйте якість вмісту проти рейтингу, щоб переконатися, що ви не пропустили можливість.

Ні - Перейти до наступного питання.

Чи є зміст в основному тілі сторінки більше 300 слів?

Це те, що було в дебатах протягом багатьох років у спільноті SEO. Який обсяг тексту являє собою «тонкий зміст»? Для мене це залежить від того, чи є 300 слів всебічними для того, про що ви говорите. Ми використовуємо 300 слів як орієнтир, але якщо ви хочете бути дійсно досконалими, ви можете збільшити цей тест до 400 або навіть 500 слів.

Якщо це менше 300 слів, і це не трафік, у вас можуть виникнути проблеми. Час, щоб перейти до наступного питання…

Так - перегляньте вміст, обсяг пошуку для цільових термінів і рейтинг, це може бути можливість покращити.

Ні - Перейти до наступного питання. Потенційно покращити вміст.

Чи є оригінал або дублікат вмісту від виробника?

Якщо ви не є робота з веб-сайтом електронної комерції це, ймовірно, не стосуватиметься вас, тому переходьте до наступного питання.

Якщо ви дійсно отримуєте вміст від виробника або постачальника, то звичайно для вас копіювати та вставляти опис продукту, який ви даєте, прямо на сторінку вашого продукту Якщо ви дійсно отримуєте вміст від виробника або постачальника, то звичайно для вас копіювати та вставляти опис продукту, який ви даєте, прямо на сторінку вашого продукту. Це погана ідея . Якщо ви робите це послідовно на всьому веб-сайті, ви могли б бути під загрозою покарання Google Panda, і принаймні ви не будете оцінюватися дуже добре, і отримувати мінімальний трафік.

Так - Покращити вміст, тим часом сторінку Noindex.

Ні - Перевірте наступне запитання. Потенційно покращити вміст.

Чи є рейтинг сторінки в трійці кращих термінів пошуку?

У деяких сценаріях сторінка може бути тонким контентом, мало трафіку, але вона все ще посідає перше місце за вашими цільовими умовами пошуку.

Якщо це так, то, мабуть, не варто вкладати час на цю сторінку… принаймні зараз. У майбутньому обсяг пошуку може збільшитися для пошукових термінів сторінки і може призвести до великого трафіку та продажів. Я рекомендую стежити за трафіком і рейтингом, щоб переконатися, що ви активні, якщо ситуація зміниться.

Так - індексація, моніторинг трафіку та рейтинг вперед.

Ні - покращуйте вміст, перевірте наступне запитання.

Чи є багато внутрішніх посилань на сторінку?

Є багато SEO, які, можливо, вирішили в noindex після цієї останньої точки, але вони могли б бути на чолі величезної помилки .

Важливо переконатися, що ви вважаєте, що потік посилання навколо вашого веб-сайту, коли ви не індексуєте сторінки. Наприклад, якщо ви тільки що не вказали сторінку, яка містить 1000 внутрішніх посилань, і ці посилання надходять з авторитетних сторінок вашого сайту, ця власність буде втрачена і втрачена на вашому сайті.

У цьому випадку ви можете взагалі не хотіти noindex, але ви можете налаштувати пріоритети на покращення вмісту цих сторінок.

Так - Подумайте про покращення вмісту сторінки або, якщо сторінка не є актуальною, 301 переадресуйте її на більш відповідну сторінку.

Ні - Якщо всі ваші запитання до цього моменту були відсутні, цю сторінку можна індексувати. Знову ж таки, ми пропонуємо це як короткострокове рішення, поки ви робите необхідні поліпшення.

Таким чином, стратегічне відсутність індексації правильних сторінок на вашому сайті може дати вам величезний вплив на загальну якість сайту та рейтинги , але, як ви можете бачити з цієї статті, це не простий процес прийняття рішень, і ви повинні бути обережними. Це завжди варто отримання консультанта SEO / агентства кинути досвідчене око на нього, щоб переконатися, що ви збираєтеся в правильному напрямку.

Чи існує інший показник, який ви використовуєте, щоб вирішити, чи слід індексувати ваш вміст? Чи є щось, з чим ви не погоджуєтесь у цьому процесі? У будь-якому випадку, мені буде цікаво почути вашу думку. Дайте мені знати в коментарях або зв'язатися зі мною через контактну сторінку.

Що таке індексування та відсутність індексування?
Як виглядає метатег Noindex?
Чому я не повинен індексувати свій вміст?
Чи є зміст в основному тілі сторінки більше 300 слів?
Чи є оригінал або дублікат вмісту від виробника?
Чи є рейтинг сторінки в трійці кращих термінів пошуку?
Чи є багато внутрішніх посилань на сторінку?
Але що, якщо ваш сайт цього не зробить?
Що таке індексування та відсутність індексування?
Як виглядає метатег Noindex?