Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Інстаграм накрутка передплатників безкоштовно: всі варіанти розкрутки

 1. Як здійснюється безкоштовна накрутка передплатників в Інстаграме
 2. Огляд популярних сервісів по накрутці передплатників
 3. Tooligram
 4. DoInsta
 5. Схема правильної безкоштовної накрутки.
 6. Важливо! Пам'ятайте про ліміти встановлених системи:
 7. Не забувайте про контент
 8. Лайфхак. Як отримати 120 днів якісної накрутки передплатників в Інстаграм

У Інстаграм накрутка передплатників безкоштовно є першим кроком на шляху до набуття популярності в соціальній мережі, але безкоштовні передплатники можуть обійтися надто дорого! Чому? Зараз розповімо!

Зараз розповімо

Для початку слід визначитися, для чого вам потрібні передплатники . Чи потрібна вам просто красива кругленька цифра в статус-барі аккаунта або ж ви хочете віддачі? Лайків, коментарів, визнання. Чи хочете ви стати лідером думки і мати великі рекламні контракти або продавати свої товари і послуги за хороші гроші? Саме з відповіді на ці питання і слід почати. Хоча відповідь тут, як нам здається, очевидна.

Як здійснюється безкоштовна накрутка передплатників в Інстаграме

Як здійснюється безкоштовна накрутка передплатників в Інстаграме

Можна виділити 3 основні способи безкоштовної розкрутки:

 1. Ручна. Коли ви самі підписуєтеся, лайкать і коментуєте фото людей, яких хочете собі в передплатники;
 2. Автоматична. Здійснюється з використанням спеціальних сервісів, які працюють на основі балів, які видаються за виконання певних дій з вашим аккаунтом.
 3. Комбінована. Коли за допомогою спеціальних сервісів, шляхом накрутки лайків і коментарів, ваші пости виводяться в топ по того чи іншого хештегом і за рахунок цього збільшується приплив передплатників.

Ручна накрутка дозволяє отримати якісних живих передплатників в Інстаграм безкоштовно! Вони будуть лайкать і коментувати ваші записи. Це найбільш дієвий спосіб накрутки, однак він вимагає багато часу і сил.

Автоматична накрутка, яка проводиться за бали, отримані в сервісі по розкрутці, дозволяє швидко накрутити лічильник передплатників. Але в переважній більшості випадків це будуть не живі передплатники, а фейковий акаунти і боти . Від такої аудиторії ви не отримаєте віддачі.

Комбінування накрутка, є золотою серединою. Виводячи в топ свій пост, ви отримуєте підвищену увагу до вашого аккаунту. Однак, багато програм массфоловінг працюють за тегами і при такому способі ви так само отримаєте велику кількість фейковий сторінок і ботів в передплатників.

Огляд популярних сервісів по накрутці передплатників

Розглянемо пару вподобаних нам сервісів:

Tooligram

- класний сервіс з 7 днями безкоштовного тестового періоду. Розробники сервісу запропонували нам як хмарну версію, так і настільну версію програми для комп'ютерів Mac або Windows.

Дуже простий функціонал дозволяє запустити просування аккаунта буквально за хвилини і що важливо, для цього Вам не потрібно бути супер крутим Smm-фахівцем Дуже простий функціонал дозволяє запустити просування аккаунта буквально за хвилини і що важливо, для цього Вам не потрібно бути супер крутим Smm-фахівцем.

А для тих, хто все-таки хоче розібратися в питанні докладніше, фахівці проведуть безкоштовний вебінар.

DoInsta

- відмінний сервіс, для просування в Інстаграм. Інтерфейс гранично простий і зрозумілий, установка на ПК не потрібно .. Дозволяє в автоматичному режимі ставити лайки і підписуватися від імені вашого облікового запису, залучаючи цільову аудиторію.

Програму можна з легкістю налаштувати таким чином, щоб вона самостійно підписувалася і відписуються згідно із заданими лімітами, тим самим приділяти їй мінімальне час. Ідеальний варіант для тих, хто не хочеться розбиратися у всіх тонкощах просування.

Розробники врахували всі технічні нюанси, Вам же залишається тільки вказати актуальні хештеги, або додати список донорів (акаунтів конкурентів). На їх передплатників буде підписуватися сервіс. Якщо ваш контент здасться актуальним / цікавим для таких передплатників - вони будуть підписуватися у відповідь.

Додаткові особливості:

 • виключення зі списку просування іноземних / бізнес / приватних акаунтів;
 • антікапчі (немає необхідності додатково підключати сервіс розпізнавання);
 • індивідуальні проксі для кожного аккаунта;
 • автоотпіска (в більшості сервісів необхідно самостійно відстежувати досягнення лімітів і перемикати функцію);
 • виспливающіе підказки, що дозволяють максимально спростити настройку і запустити систему;
 • швидко реагує технічна підтримка;
 • безкоштовні 3 дні для тестування з повним функціоналом.

Читайте наш гайд по покупці передплатників

Схема правильної безкоштовної накрутки.

Схема правильної безкоштовної накрутки

Аналітика та час. Це два стовпи, на які вам слід спиратися. Першим ділом переведіть свій профіль на бізнес панель . Проаналізуйте найкращий час для публікації нових постів і тематику. Після цього відкрийте кілька акаунтів, схожих на ваш, і подивіться їх оформлення і активність в записах.

Для цього можна так само використовувати спеціальні сервіси аналітики та збору даних. прочитайте обов'язково статтю за посиланням , Вона допоможе Вам визначитися з їх вибором.

Після цього зберіть базу акаунтів, яким може бути цікавий ваш профіль і починайте підписуватися, лайкать і комментить їх фото.

Важливо! Пам'ятайте про ліміти встановлених системи:

Пам'ятайте про ліміти встановлених системи:

 • Лайки, підписки, відписки - 1440 на добу з затримкою не менше 30 секунд;
  Коментарі - до 30 в годину до 700 в день, з інтервалом від 90 секунд.
 • Доходите до лімітів поступово. Якщо вашого облікового запису менше місяця то почніть з 50 разів на дію за 24 години і кожен день поступово збільшуйте кількість вчинених дій.

Не забувайте про контент

Не забувайте про контент

Викладаючи якісні (це важливо) пости в години і дні з максимальним охопленням вашої аудиторії піднімайте їх накруткою лайків в топ і підписуйтесь на акаунти людей, які лайкнули ваш пост.

Оновлюйте свою сторінку регулярно. Це дуже добре впливає на вихід ваших постів в топ. Не допускайте того, щоб в якийсь день ваш аккаунт залишився без оновлень. І намагайтеся викладати унікальні фото, використовуючи телефон.

Крім цього, дуже важливо періодично давати «відпочивати» вашого профілю від накрутки, близько 12 години раз в кілька днів. Таким чином ви істотно зменшите ризик блокування.

Лайфхак. Як отримати 120 днів якісної накрутки передплатників в Інстаграм

Як отримати 120 днів якісної накрутки передплатників в Інстаграм

Як ми вже не раз згадували, багато сервісів пропонують своїм користувачам пробний безкоштовний період для ознайомлення. Але як вибрати кращий з них? Звичайно ж, потрібно спробувати все!

Нижче ми зібрали список таких сервісів і вказали доступний пробний період:

 1. - 7 днів,
 2. - 3 дні,
 3. socialhammer.com - дає 7 днів доступу при реєстрації. Після цього на Вашу пошту прийде лист, в якому буде доступ ще на 3 дня. Крім цього можна виконати 2 простих завдання, розмістити пости в ВК і Зісмо про сервіс і отримати місяць (!) Безкоштовного доступу.
 4. zengram.ru - після першої авторизації нам дають 5 днів. Після закінчення яких можна перейти у вкладку акції і розмістити пост про сервіс на своїй сторінці. Після цього ви отримаєте по 8 годин за кожних 100 передплатників на акаунті. З тисячі це 80 годин розкрутки безкоштовно!
 5. instalex.ru - 3 дні
 6. socialkit.ru (функціонує як бот) - 7 днів
 7. piargram.ru - 3 дні.
 8. funinsta.ru - 3 дні.
 9. clientogram.ru - 3 дні.
 10. brebra.com - 3 дні.
 11. insta-nation.ru - 5 днів.
 12. 1mlnlks.com - 3 дні
 13. beliked.ru - 5 днів
 14. prgram.ru - 7 днів
 15. instapie.ru - 3 дні
 16. vinste.ru - 3 дні
 17. instamaxi.com - 5 днів
 18. instapromo.pro - 3 дні
 19. freshinsta.ru - 3 дні
 20. zebrainsta.ru - 3 дні

В сумі ви отримуєте до 120 днів якісного просування вашого облікового запису в Інстаграм абсолютно безкоштовно!

Сподіваємося, ми відповіли на ваші запитання! Якщо немає, пишіть їх в коментарях до цієї статті!

Чому?
Чи потрібна вам просто красива кругленька цифра в статус-барі аккаунта або ж ви хочете віддачі?
Чи хочете ви стати лідером думки і мати великі рекламні контракти або продавати свої товари і послуги за хороші гроші?
Але як вибрати кращий з них?