Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Інструкція по створенню меню для групи Вконтакте

 1. Як зробити меню в групі ВК своїми руками?
 2. Як додати меню в групі Вконтакте?

Створення сайту зовсім без витрат неможливо, тому в якості джерела прибутку багато користувачів вибирають спільноти в соціальних мережах.

З ними теж можна заробляти великі гроші, але це не так просто. Конкуренція висока, доводиться креативити і придумувати різні фішки.

Як зробити меню групи, своїми руками і через сервіс? Ця стаття стане в нагоді всім, хто хоче красиво оформити своє співтовариство. Особливо це актуально, якщо створюється група Вконтакте для бізнесу . Виділіть найголовніше, укладіть в окреме меню, щоб відвідувачі могли швидко і легко перейти по потрібному посиланню.

Розробити меню групи ВК найпростіше за допомогою спеціального сервісу. називається він Menumake , Вам навіть не доведеться нічого завантажувати, автоматизована система зробить це за вас. Величезна кількість шаблонів, гнучкі настройки, меню буде працювати на будь-яких платформах:

Щоб скористатися сервісом, потрібно авторизуватися через Вконтакте. Список груп, в яких ви є адміністратором, автоматично наповнюється майданчиками.

Далі потрібно виконати ці дії:

 1. Зі списку груп вибираєте співтовариство і переходите до створення меню:
 2. Зі списку груп вибираєте співтовариство і переходите до створення меню:

 3. Відкриється редактор, в якому встановлюються різні параметри і показується приклад, як буде виглядати меню для групи Вконтакте:
 4. Відкриється редактор, в якому встановлюються різні параметри і показується приклад, як буде виглядати меню для групи Вконтакте:

 5. Готових шаблонів на сайті завантажено багато, вибирайте щось під свій фірмовий стиль або самі додайте фон, виберіть колір і так далі:
 6. Готових шаблонів на сайті завантажено багато, вибирайте щось під свій фірмовий стиль або самі додайте фон, виберіть колір і так далі:

 7. Параметрів багато, додавайте скільки потрібно пунктів меню групи Вконтакте, вказуйте посилання, редагуйте розмір, міняйте шрифти і так далі:
 8. Параметрів багато, додавайте скільки потрібно пунктів меню групи Вконтакте, вказуйте посилання, редагуйте розмір, міняйте шрифти і так далі:

 9. Коли закінчите, під предпросмотром натисніть на кнопку завантаження. Бажано додати партнерське посилання в меню, раптом хто-небудь теж захоче собі красиве меню для групи ВК, а ви отримаєте за це гроші:
 10. Бажано додати партнерське посилання в меню, раптом хто-небудь теж захоче собі красиве меню для групи ВК, а ви отримаєте за це гроші:

 11. На жаль, сервіс платний, вартість меню для групи під ключ - 100 рублів. У цю суму входить і установка меню:
 12. У цю суму входить і установка меню:

 13. Оплатити покупку можна різними способами. Безпосередньо доступні банківські карти і PayPal, але можна використовувати і додаткові варіанти:
 14. Безпосередньо доступні банківські карти і PayPal, але можна використовувати і додаткові варіанти:

Багато хто не погоджуються платити, адже додати меню в співтовариство ВК не складно. Трохи нижче ми розповімо, як це робиться безкоштовно, але якщо ви не розбираєтеся в Фотошопі, навряд чи у вас вийде зробити все також якісно. Крім цього, ви витратите більше часу, простіше віддати 100 рублів за допомогу професіоналів.

Як зробити меню в групі ВК своїми руками?

Гарне оформлення майданчика позначається на активності відвідувачів. Погодьтеся, коли група виглядає якісно, ​​в неї хочеться вступити. Самому зробити меню досить складно, без Photoshop тут не обійтися.

Цей графічний редактор безкоштовний, завантажуйте його і виконуйте ці дії:

 1. Спочатку вибираємо гарний фон, відкриваємо картинку і створюємо майбутні пункти меню:
 2. Спочатку вибираємо гарний фон, відкриваємо картинку і створюємо майбутні пункти меню:

 3. Тепер нам потрібно розділити картинку на кілька пунктів, щоб потім поставити на них посилання. Для цього використовується інструмент Раскройка:
 4. Для цього використовується інструмент Раскройка:

 5. Окремо виділяємо кожен пункт, повинна з'явитися розмітка у вигляді таблиці (бажано обрізати зображення, прибравши з нього частини зображення, які не використовуються):
 6. Окремо виділяємо кожен пункт, повинна з'явитися розмітка у вигляді таблиці (бажано обрізати зображення, прибравши з нього частини зображення, які не використовуються):

 7. Тепер потрібно зберегти наші зображення, використовуючи збереження для Web і пристроїв:
 8. Тепер потрібно зберегти наші зображення, використовуючи збереження для Web і пристроїв:

 9. Після збереження в папці повинні знаходитися всі складові меню (непотрібні файли можете видалити):
 10. Після збереження в папці повинні знаходитися всі складові меню (непотрібні файли можете видалити):

В цілому, це не важко, але якщо ніколи не користувався Фотошопом, можуть виникнути деякі труднощі. Дизайн меню групи міняйте на свій розсуд, бажано підбирати гами під аватарку і фірмовий стиль.

Як додати меню в групі Вконтакте?

Саме меню зроблено, але його ж ще потрібно завантажити в співтовариство. Для цього використовується Wiki розмітка. Звучить складно, на конкретному прикладі ви точно розберетеся, як це робиться. Давайте додамо наше меню:

 1. Спочатку нам потрібно увійти в редактор меню. Для цього переходимо по посиланню нижче, додавши замість двійок ID своєї спільноти:
  https://vk.com/pages?oid=-2222222&p=меню
 2. У редакторі є спеціальна кнопка для завантаження зображень, тиснемо на неї і додаємо картинки (для зручності можете створити окремий альбом в групі і закрити його):
 3. У редакторі є спеціальна кнопка для завантаження зображень, тиснемо на неї і додаємо картинки (для зручності можете створити окремий альбом в групі і закрити його):

 4. Меню додано, але між зображеннями прогалини і посилання ще не встановлені:
 5. Меню додано, але між зображеннями прогалини і посилання ще не встановлені:

 6. Спочатку прибираємо прогалини, для цього додаємо тег option; nopadding; для кожного зображення:
 7. Спочатку прибираємо прогалини, для цього додаємо тег option; nopadding; для кожного зображення:

 8. Залишається тільки додати посилання, щоб при натисканні на пункти, щось відкривалося. Зробити це легко, в кінці кожного рядка потрібно додати адресу, ось як це виглядає:
 9. Зробити це легко, в кінці кожного рядка потрібно додати адресу, ось як це виглядає:

Зберігаємо зміни і все готово. Тепер в групі є гарне меню, відвідувачі зможуть переходити за вказаними посиланнями. Ретельно вибирайте посилання, меню повинно перенаправляти в важливі розділи.

Створення меню групи не такий складний процес, але багато хто навіть не уявляють, як це зробити. Взятися за справу своїми руками або заручитися підтримкою професіоналів, вирішувати тільки вам. Витрачайте час або гроші, в будь-якому випадку отримаєте гарне оформлення в співтоваристві.

Раджу відвідати наступні сторінки:
- Заробіток в Фейсбуці на Smmok FB
- Як видалити всі діалоги Вконтакте?
- Заробіток на сигни Вконтакте

Як зробити меню в групі ВК своїми руками?
Як додати меню в групі Вконтакте?
Як зробити меню групи, своїми руками і через сервіс?
Як зробити меню в групі ВК своїми руками?
Як додати меню в групі Вконтакте?
Com/pages?