Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Інструменти для вимірювання складності ключових слів (6 найкращих)

  1. Висновок про інструменти для отримання складності ключових слів позиціонування

Завдання пошук ключових слів Це одна з найважливіших при розробці нашої стратегії позиціонування SEO. Для цього ми вже бачили, що є багато Інструменти ключових слів це допоможе нам знайти ключові слова для позиції. Однак для того, щоб почати залучати відвідувачів якомога швидше, ми повинні знайти ті ключові слова, які мають меншу конкуренцію.

Багато людей і навіть цифрові маркетингові агенції вважають, що конкуренція ключового слова досягається шляхом пошуку Google за цим ключовим словом і з урахуванням кількості можливих результатів, які пропонує Google.

Це число повідомляє вам кількість сторінок, пов’язаних з цим ключовим словом, а не кількість сторінок, які конкурують за це ключове слово.

Іншою помилкою, яку багато людей роблять, є віра, що значення конкурентів, яке повертає оголошення Google, - це труднощі позиціонування ключового слова. Це значення повертає конкурс на ставку для цього ключового слова в платних пошуках, а не органічних.

Це значення повертає конкурс на ставку для цього ключового слова в платних пошуках, а не органічних

Щоб знати, в чому полягає складність, з якою потрібно позиціонувати, потрібно враховувати багато елементів. Деякі з найважливіших елементів, які потрібно знати про складність позиціонування для ключового слова, такі:

  • Назва: назва, як обговорюється в розділі про SEO веб-сторінки, є однією з найважливіших частин позиціонування. Чи має назву ключове слово?
  • Те ж, що і заголовок.
  • Заголовки H1, H2, H3, ...
  • Щільність ключового слова на найвищих позиціях Google.
  • Зовнішні посилання або зворотні посилання, які мають ті сторінки, які знаходяться на верхній позиції для цих ключових слів.
  • Репутація доменів, що знаходяться на перших позиціях за ключовим словом, що аналізується.

Як ви можете бачити, аналіз усього цього вручну є складним і трудомістким, і саме тут нам допомагають інструменти, які допомагають нам виміряти складність ключового слова.

Далі ми перерахуємо найважливіші інструменти аналізу компетенцій ключових слів.

Це один Інструмент є одним з кращих для виконання аналізу складності позиціонування за певним ключовим словом. Це дозволяє нам знаходити пошук за країною та мовою. Крім того, вони використовують багато параметрів, такі як зовнішні посилання, метрики Moz, такі як авторизація домену та Page Rank, і, головне, метрики Majestic, такі як потік Citation і Trust Flow.

На зображенні вище ми показуємо складність позиціонування за ключовим словом "seo analysis", і ми бачимо, що це не дуже складне слово, щоб мати труднощі з 34 з 100.

Семруш є інші інструментів, які ми можемо використовувати для отримання компетентності ключового слова. Semrush виділяється як один з найбільш повних інструментів на ринку, коли йдеться про SEO, але цей аспект вимірювання компетенції ключових слів не є його сильною стороною. Щоб скористатися цією функціональністю в Semrush, ми повинні отримати доступ до платформи і натиснути на розділ «Складність ключових слів». Однією з головних проблем, з якими володіє Семруш, є те, що ключове слово, яке необхідно проаналізувати, має бути в базі даних ключових слів, що зменшує можливість аналізу складності багатьох нішевих слів.

Однією з головних проблем, з якими володіє Семруш, є те, що ключове слово, яке необхідно проаналізувати, має бути в базі даних ключових слів, що зменшує можливість аналізу складності багатьох нішевих слів

Опинившись у цьому розділі, потрібно вибрати країну та ключове слово.

Опинившись у цьому розділі, потрібно вибрати країну та ключове слово

Популярні інструмент у світі SEO, що також пропонує можливість аналізу складності ключових слів. Також, як і в попередніх, ми можемо проаналізувати ключове слово в конкретній країні.

Також, як і в попередніх, ми можемо проаналізувати ключове слово в конкретній країні

Всі дані, що використовуються цим інструментом, є даними MOZ, такими як зовнішні посилання, доменна адміністрація та авторизація сторінок.

С Ahrefs ми також можемо отримати компетенцію ключового слова. Ми можемо здійснювати пошук за країною і повертати інший показник, що йде від 0 до 100. Розрахунок Ahrefs базується, головним чином, на посиланнях та інших факторах, які не є основними факторами seo як повторення ключового слова в заголовках, заголовках, щільність та інші фактори. Після використання декількох інструментів я не думаю, що вимірювач складності Ahrefs є найбільш точним.

SEO Power Suite це настільний інструмент SEO з великим потенціалом і з можливістю отримання багато SEO інформації. Дуже корисно виконати SEO верхнього рівня. Вона складається з 5 додатків з різними цілями. З цієї нагоди, використовуючи модуль Track Tracker, ми можемо аналізувати домени, їх позиціонування та аналіз ключових слів. При аналізі ключових слів ми можемо отримати складність позиціонування для однієї і тієї ж країни. Вона також включає можливість пошуку в Google Mobile або на робочому столі, Yahoo або Bing. Мабуть і після аналізу інформації, яка показана, грунтується в основному конкуренція за посилання і авторитет сторінок, розташованих на перших позиціях.

Величний Це інструмент par excellence для пошуку неконкурентних ключових слів. Majestic засновує конкурс на основних SEO факторів сторінки: ключове слово в заголовку, в url, в якорях і в доменах. Для мене донині використання ключового слова є дуже важливим при аналізі конкурентного аналізу. Проблема з цим інструментом полягає в тому, що він не має аналізу за країною або мовою, а акценти і дивні символи не дуже добре поєднуються з цим аналізом. Крім того, він не враховує синоніми ключового слова, які ми хочемо проаналізувати.

Ще одна перевага Majestic полягає в тому, що він може робити величезні завантаження до 150 ключових слів, аналізуючи їх відразу.

Якщо я рекомендую використовувати цей інструмент з іншими інструментами, такими як Ahref або SEO Power Suite, які аналізують конкуренцію на основі факторів, не пов'язаних з такими ключовими словами, як зовнішні посилання та повноваження домену. Але якщо за бюджетом ми можемо використовувати тільки один, найкращим є Majestic для цих робіт.

На попередньому зображенні ми бачимо результат аналізу ключового слова "seo analysis" разом з набагато більш конкурентним словом "seo". Як бачите, чим менше числа, тим менше конкуренція.

Висновок про інструменти для отримання складності ключових слів позиціонування

Як ви можете бачити, існує багато інструментів, які можуть бути використані для аналізу того, як важко розташувати ключове слово. Підводячи підсумок, нам потрібен інструмент, який базує свій аналіз на використанні ключових слів у основних SEO факторів перших сторінок, а також враховує зовнішні посилання на них. Ще однією з основних функціональних можливостей є можливість аналізувати багато ключових слів одночасно, щоб полегшити створення стратегії змісту. Якщо у нас є бюджет, ідеальним рішенням є використання Majestic і SEO Power Suite і прийняття рішення на основі двох показників, що повертаються цими інструментами.

Я сподіваюся, що ви знайшли цікавий список основних інструментів, які ми можемо використовувати для розрахунку складності ключового слова для його розташування. Є багато інших інструментів, але я думаю, що тут найважливіші. Якщо ви хочете додати деякі, не соромтеся коментувати.

Чи має назву ключове слово?