iPromo »Твіттер для бізнесу: просування бренду
Твіттер - це мікроблог, де користувач може постити короткі повідомлення до 280 символів (до 2017 це число було удвічі менше). Так само як і в інших соціальних мережах, ви можете фолловить інших людей, публікувати відео, зображення, відстежувати події по хештегом, переглядати аналітику, робити лайв відео і опитування.
ідентифікація
Розпізнати ваш бренд в Твіттері можна завдяки:
- Імені: краще використовувати назву компанії на латиниці
- Фотографії профілю: ваш логотип, бажано, на кольоровому тлі, щоб виділятися в білій стрічці
- Біо: короткий опис аккаунта. Треба зуміти зробити його цікавим і не дуже смішним. Якщо хочете додати хештеги, то тільки брендовані, а не загальні, щоб не відволікати аудиторію від вашого профілю. Наприклад, замість # їжа, краще використовувати # названіересторана. У біо також можна вказати ваше розташування, години роботи і лінк на вебсайт (блог, Лендінг).
- Шапка профілю: велике зображення за фотографією профілю. Розробники Твіттера рекомендують використовувати його як рекламний банер. Хороший рада, адже якщо основну фотографію особливо не можна урізноманітнити, то шапку краще періодично міняти, роблячи цікаве поєднання з логотипом.
- Закріплений твіт. У пості, що буде видно будь-якій людині, який заходить на ваш профіль, повинні бути актуальні для вас ключові слова, хештеги, посилання і простий заклик до дії. До речі, ebay на прикладі вище користується цією функцією дуже продумано.
Про що писати?
У деяких випадках на перший погляд здається, що специфіка бізнесу або відсутність блогу компанії обмежують можливості створення цікавого контенту. Але це не так. По-перше, ви можете ділитися посиланнями на цікаві матеріали інших авторів у вашій сфері. По-друге, Твіттер - зручна платформа для журналістів і блогерів, які шукають унікальну інформацію про бренд, хочуть дізнатися про його історію. Новини, особливості філософії компанії, цікаві випадки процесу роботи і навіть жарти - на ваш вибір.
Твіттер може стати основним ідентифікатором бренду. Наприклад, жодна стаття про Трампа (приклад персонального бренду) не проходить без цитування його твітів.
Фото- і відеоконтент
Всі ваші віжуалом виводяться в особисту галерею, яку видно в профілі. Твіттер дозволяє прикріплювати до чотирьох фотографій до посту, і цим можна користуватися, створюючи круту історію:
Тривалість відео обмежена 2 хвилинами, так що довгі ролики можна постити лише за допомогою посилань (ще в цій соцмережі є функція обрізання). Додавайте субтитри, адже більшість користувачів гортають стрічку в транспорті, на навчанні, в черзі - в беззвучному режимі.
Високою кількістю переглядів володіють відео, приурочені до якоїсь події. Для того, щоб подивитися, що буде актуально для вашої аудиторії в цьому плані, ви можете зайти в Твіттер аналітику - вкладка події.
Прямі трансляції зручні для того, щоб поділиться з вашим глядачем тим, що відбувається в компанії прямо в цей момент, або розповісти про свою реакцію на світові події.
Служба підтримки
На заході активно користуються Твіттером, як основним каналом для вирішення проблем і питань клієнтів:
Згідно з дослідженнями, це в 6 разів дешевше , Ніж зміст колл-центру. У Твіттері ви можете спілкуватися з клієнтом як в особистих повідомленнях, так і за допомогою відповідей-згадок. А ще тут можна проводити аналітику того, наскільки споживачі задоволені вашим сервісом.
Хештеги і емоджі
Хештеги підвищують енгейджмент поста в два рази . Використовуйте максимум 2 хештега в одному твіті, і зважте всі «за» і «проти» перед тим, як ставити мітку на тему політики, релігії, якихось сенсацій. Це може негативно вплинути на картинку бренду.
Не залишайте без уваги смайлики - це персонализирует повідомлення, олюднює компанію. Використовуйте їх для більш точного вираження вашого меседжу і в особистому листуванні з клієнтами.
Реклама
У порівнянні з Фейсбуком і Гуглом, встановлювати рекламні кампанії в Твіттері набагато легше. Все що потрібно зробити - встановити функцію реклами на ваш обліковий запис, виставити цільову аудиторію, бюджет і тривалість кампанії. Більш докладну інструкцію можна подивитися тут .
Реклама на цій платформі має перевагу в порівнянні Фейсбук: тут менше конкуренція. Як кликабельности і залученості Твіттер теж йому не поступається.
Тепер, коли все розкладено по поличках, - вперед реєструватися!
Про що писати?