Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Історія створення Авито. Хто створив найбільшу дошку оголошень.

 1. Історія створення Авито З ьогодні нас чекає розповідь про історію створення Авито. Почалася вона...
 2. Avito: перші кроки в Рунеті
 3. Авито сьогодні
 4. Історія створення Авито
 5. Передісторія. Десь в далекій Швеції ...
 6. Avito: перші кроки в Рунеті
 7. Авито сьогодні
 8. Історія створення Авито
 9. Передісторія. Десь в далекій Швеції ...
 10. Avito: перші кроки в Рунеті
 11. Авито сьогодні

Історія створення Авито

З ьогодні нас чекає розповідь про історію створення Авито. Почалася вона в 2007 році. На той час в Мережі з'явилися вже свої лідери, позначилися вектори розвитку і навіть спалахнули перші яскраві історії успіху. Деякі гарячі голови в ту пору навіть стверджували, що все хітове і прибуткове давно створено, вільних ніш мало, а вже через пару років не залишиться і їх. Словом, фаталісти панікували і шукали виправдання своєї безпорадності, в той час як розумні люди тихесенько аналізували ситуацію і розробляли схеми маршрутів до мережевих багатств.

До ак раз одним з цих розумних людей був швед Йонас Нордландер, який цілком справедливо вважав, що наявність виходу в Мережу лише у 20% росіян (2007 рік) - це чертовски оптимістична статистика. Його не хвилювали ні соціальні мережі , ні онлайн ігри , ні розважальні сайти . Йонаса Нордландера найбільше цікавили особисті речі росіян, які заполонили їх шафи, передпокої, тамбури, гаражі, балкони та дачі. Він відчував, що вже скоро Росія повноцінно увійде в Мережу, а тому їй обов'язково потрібен буде свій сайт , Де все це добро можна буде вигідно продати. Сьогодні я розповім вам про те, як був створений найбільший російський сайт безкоштовних оголошень Avito.ru.


Передісторія. Десь в далекій Швеції ...

У 1999 році швед Йонас Нордландер створив сайт аукціонних торгів , Який, по суті, був скопійований з відомого ресурсу Ebay . Природно, розмаху, як у Ebay, у шведського порталу не було і в помині, але принципи торгівлі були цими ж. Скупі шведи швидко полюбили проект за можливість продажу на ньому будь-яких прикрас , предметів антикваріату і рідкісних дрібничок.

П ервое час справи йшли в гору, Йонасу навіть вдалося зібрати понад два мільйони євро інвестицій для розвитку стартапу. Зрозумівши, що самотужки з такою махиною вже не впоратися, Нордландер зібрав команду однодумців, які й зайнялися розвитком ресурсу.

У поспіх прийшов, хоч і сталося це далеко не відразу. У 2006 році Йонас Нордландер отримав привабливу пропозицію від Ebay, в якому «кит» інтернет-торгівлі пропонував за портал Tradera.com солідну суму в 50 млн євро. Трохи поміркувавши, швед проект продав, отримавши в результаті багаторічної роботи мільйонний статок і безцінний досвід.

Б удучі по своїй натурі людиною заповзятливим, він вирішив не зберігати гроші в панчосі, а вкластися в нову авантюру. Як не дивно, він вибрав Росію, яку навіть найвідчайдушніші західні оптимісти навряд чи вважали перспективною для мережевого бізнесу .


Avito: перші кроки в Рунеті

У инужден повторитися: інвестори не вірили в Росію, вважаючи вкладення фінансів в Рунет чимось схожі на добровільній відмові від грошей. Нордландер був уже в розпачі знайти однодумців, коли доля звела його з співвітчизником Філіпом Енгельбертом. Трохи поміркувавши, Енгельберт погодився стати інвестором і партнером в одній особі. Майбутній інтернет-гігант і головний визволитель балконів від непотрібних речей запустився в 2007 році, отримавши при народженні доменне ім'я Avito.ru.

З казать, що відразу ж все пішло добре і проект нестримно рвонув вгору, ніяк не можна. Тому що до 2009 року було наламати стільки дров, що вистачило б на опалювальний сезон для невеликого селища. Головна проблема полягала в тому, що перші два роки сайт був орієнтований на систему аукціонів. Конкурентів вистачало, а от з азартними до торгів відвідувачами були якраз проблеми. Стало зрозуміло, що ще пару років подібного штилю, і проект можна буде здавати в утиль.

У спішному порядку Нордландер і Енгельберт змінюють стратегію роботи, повністю зорієнтувавшись на роботу з оголошеннями. Саме 2009 рік можна вважати датою повного переродження Авито в сайт масових безкоштовних оголошень.

У ви, навіть зі зміною курсу проблеми не пішли: хоч Avito і запустив масовану рекламну кампанію в ЗМІ та розкрутку в Мережі (Були присутні багато SEO ), Конкуренти теж не дрімали. Зокрема, головним «поганим хлопцем» став сайт Slando.ru, створений на рік раніше вже згадуваним нами Ebay. почалося велике рекламне протистояння , Величезна за витратами і жорстоке по своїй суті.

Ж естокость «сутички» полягала в тому, що дві компанії практично спалювали один одного своїми рекламними бюджетами. З обох сторін вкладалося все більше, і зупинка будь-якої зі сторін була схожа програшу. Виходило, що прибули вже не покривали витрат на рекламу, оскільки сайти самі роздували ставки.

З корее всього, сутичка закінчилася б обопільним розоренням, але, слава бороді Зевса, здоровий глузд все ж переміг: була досягнута домовленість про злиття Avito, Slando і OLX (третій учасник битви) в єдиний портал. Їм став майданчик Avito. Нокаут вдався, але дався він занадто дорого: до 2013 року компанія продовжувала працювати собі в збиток.

Авито сьогодні

П віслюку того як питання з конкурентами розв'язався, почалася епоха творення. З найбільш вигідних нововведень періоду 2011-2013 року можна виділити введення банерів VIP-оголошень, поява нерухомості як окремого розділу, запуск «магазин на Avito» і AvitoАвто. З найбільш свіжого - поява модуля « робота на Avito ».

З 2012 року сайт впевнено входить в ТОП-5 найбільш відвідуваних ресурсів Рунета. Коли стало ясно, що успіх неминучий, потекли і серйозні інвестиції. Так, тільки в 2012 році сайт отримав понад $ 75 млн від сторонніх компаній.

З ьогодні Авито вважається найбільш великим сайтом оголошень в Східній Європі. Крім Росії, сайт працює на Україні, в Марокко, Єгипті та деяких інших країнах. Не дивлячись на колосальну популярність порталу, левову частку прибутку сайту приносять саме приватні оголошення. Оголошення компаній дають набагато менше. Вважається, що з часом цей дисбаланс буде скорочений.

У чітивая, наскільки довго сайт йшов до успіху, можна бути впевненими, що далі його чекає період значного зростання. Постійні зміни та якісні поліпшення на порталі - відмінне тому підтвердження. Популярність Авито росте, число прибуткових ніш збільшується, проблеми з конкурентами вирішені - все це відмінно ілюструє готовність сайту до боротьби за свого відвідувача і здатності досягати бажаного.

Поділися посиланням на Seoded.ru з друзями, знайомими і друзями в соціальних мережах і на форумах! А сам сайт додай в закладки! Так переможемо.

Історія створення Авито

З ьогодні нас чекає розповідь про історію створення Авито. Почалася вона в 2007 році. На той час в Мережі з'явилися вже свої лідери, позначилися вектори розвитку і навіть спалахнули перші яскраві історії успіху. Деякі гарячі голови в ту пору навіть стверджували, що все хітове і прибуткове давно створено, вільних ніш мало, а вже через пару років не залишиться і їх. Словом, фаталісти панікували і шукали виправдання своєї безпорадності, в той час як розумні люди тихесенько аналізували ситуацію і розробляли схеми маршрутів до мережевих багатств.

До ак раз одним з цих розумних людей був швед Йонас Нордландер, який цілком справедливо вважав, що наявність виходу в Мережу лише у 20% росіян (2007 рік) - це чертовски оптимістична статистика. Його не хвилювали ні соціальні мережі , ні онлайн ігри , ні розважальні сайти . Йонаса Нордландера найбільше цікавили особисті речі росіян, які заполонили їх шафи, передпокої, тамбури, гаражі, балкони та дачі. Він відчував, що вже скоро Росія повноцінно увійде в Мережу, а тому їй обов'язково потрібен буде свій сайт , Де все це добро можна буде вигідно продати. Сьогодні я розповім вам про те, як був створений найбільший російський сайт безкоштовних оголошень Avito.ru.


Передісторія. Десь в далекій Швеції ...

У 1999 році швед Йонас Нордландер створив сайт аукціонних торгів , Який, по суті, був скопійований з відомого ресурсу Ebay . Природно, розмаху, як у Ebay, у шведського порталу не було і в помині, але принципи торгівлі були цими ж. Скупі шведи швидко полюбили проект за можливість продажу на ньому будь-яких прикрас , предметів антикваріату і рідкісних дрібничок.

П ервое час справи йшли в гору, Йонасу навіть вдалося зібрати понад два мільйони євро інвестицій для розвитку стартапу. Зрозумівши, що самотужки з такою махиною вже не впоратися, Нордландер зібрав команду однодумців, які й зайнялися розвитком ресурсу.

У поспіх прийшов, хоч і сталося це далеко не відразу. У 2006 році Йонас Нордландер отримав привабливу пропозицію від Ebay, в якому «кит» інтернет-торгівлі пропонував за портал Tradera.com солідну суму в 50 млн євро. Трохи поміркувавши, швед проект продав, отримавши в результаті багаторічної роботи мільйонний статок і безцінний досвід.

Б удучі по своїй натурі людиною заповзятливим, він вирішив не зберігати гроші в панчосі, а вкластися в нову авантюру. Як не дивно, він вибрав Росію, яку навіть найвідчайдушніші західні оптимісти навряд чи вважали перспективною для мережевого бізнесу .


Avito: перші кроки в Рунеті

У инужден повторитися: інвестори не вірили в Росію, вважаючи вкладення фінансів в Рунет чимось схожі на добровільній відмові від грошей. Нордландер був уже в розпачі знайти однодумців, коли доля звела його з співвітчизником Філіпом Енгельбертом. Трохи поміркувавши, Енгельберт погодився стати інвестором і партнером в одній особі. Майбутній інтернет-гігант і головний визволитель балконів від непотрібних речей запустився в 2007 році, отримавши при народженні доменне ім'я Avito.ru.

З казать, що відразу ж все пішло добре і проект нестримно рвонув вгору, ніяк не можна. Тому що до 2009 року було наламати стільки дров, що вистачило б на опалювальний сезон для невеликого селища. Головна проблема полягала в тому, що перші два роки сайт був орієнтований на систему аукціонів. Конкурентів вистачало, а от з азартними до торгів відвідувачами були якраз проблеми. Стало зрозуміло, що ще пару років подібного штилю, і проект можна буде здавати в утиль.

У спішному порядку Нордландер і Енгельберт змінюють стратегію роботи, повністю зорієнтувавшись на роботу з оголошеннями. Саме 2009 рік можна вважати датою повного переродження Авито в сайт масових безкоштовних оголошень.

У ви, навіть зі зміною курсу проблеми не пішли: хоч Avito і запустив масовану рекламну кампанію в ЗМІ та розкрутку в Мережі (Були присутні багато SEO ), Конкуренти теж не дрімали. Зокрема, головним «поганим хлопцем» став сайт Slando.ru, створений на рік раніше вже згадуваним нами Ebay. почалося велике рекламне протистояння , Величезна за витратами і жорстоке по своїй суті.

Ж естокость «сутички» полягала в тому, що дві компанії практично спалювали один одного своїми рекламними бюджетами. З обох сторін вкладалося все більше, і зупинка будь-якої зі сторін була схожа програшу. Виходило, що прибули вже не покривали витрат на рекламу, оскільки сайти самі роздували ставки.

З корее всього, сутичка закінчилася б обопільним розоренням, але, слава бороді Зевса, здоровий глузд все ж переміг: була досягнута домовленість про злиття Avito, Slando і OLX (третій учасник битви) в єдиний портал. Їм став майданчик Avito. Нокаут вдався, але дався він занадто дорого: до 2013 року компанія продовжувала працювати собі в збиток.

Авито сьогодні

П віслюку того як питання з конкурентами розв'язався, почалася епоха творення. З найбільш вигідних нововведень періоду 2011-2013 року можна виділити введення банерів VIP-оголошень, поява нерухомості як окремого розділу, запуск «магазин на Avito» і AvitoАвто. З найбільш свіжого - поява модуля « робота на Avito ».

З 2012 року сайт впевнено входить в ТОП-5 найбільш відвідуваних ресурсів Рунета. Коли стало ясно, що успіх неминучий, потекли і серйозні інвестиції. Так, тільки в 2012 році сайт отримав понад $ 75 млн від сторонніх компаній.

З ьогодні Авито вважається найбільш великим сайтом оголошень в Східній Європі. Крім Росії, сайт працює на Україні, в Марокко, Єгипті та деяких інших країнах. Не дивлячись на колосальну популярність порталу, левову частку прибутку сайту приносять саме приватні оголошення. Оголошення компаній дають набагато менше. Вважається, що з часом цей дисбаланс буде скорочений.

У чітивая, наскільки довго сайт йшов до успіху, можна бути впевненими, що далі його чекає період значного зростання. Постійні зміни та якісні поліпшення на порталі - відмінне тому підтвердження. Популярність Авито росте, число прибуткових ніш збільшується, проблеми з конкурентами вирішені - все це відмінно ілюструє готовність сайту до боротьби за свого відвідувача і здатності досягати бажаного.

Поділися посиланням на Seoded.ru з друзями, знайомими і друзями в соціальних мережах і на форумах! А сам сайт додай в закладки! Так переможемо.

Історія створення Авито

З ьогодні нас чекає розповідь про історію створення Авито. Почалася вона в 2007 році. На той час в Мережі з'явилися вже свої лідери, позначилися вектори розвитку і навіть спалахнули перші яскраві історії успіху. Деякі гарячі голови в ту пору навіть стверджували, що все хітове і прибуткове давно створено, вільних ніш мало, а вже через пару років не залишиться і їх. Словом, фаталісти панікували і шукали виправдання своєї безпорадності, в той час як розумні люди тихесенько аналізували ситуацію і розробляли схеми маршрутів до мережевих багатств.

До ак раз одним з цих розумних людей був швед Йонас Нордландер, який цілком справедливо вважав, що наявність виходу в Мережу лише у 20% росіян (2007 рік) - це чертовски оптимістична статистика. Його не хвилювали ні соціальні мережі , ні онлайн ігри , ні розважальні сайти . Йонаса Нордландера найбільше цікавили особисті речі росіян, які заполонили їх шафи, передпокої, тамбури, гаражі, балкони та дачі. Він відчував, що вже скоро Росія повноцінно увійде в Мережу, а тому їй обов'язково потрібен буде свій сайт , Де все це добро можна буде вигідно продати. Сьогодні я розповім вам про те, як був створений найбільший російський сайт безкоштовних оголошень Avito.ru.


Передісторія. Десь в далекій Швеції ...

У 1999 році швед Йонас Нордландер створив сайт аукціонних торгів , Який, по суті, був скопійований з відомого ресурсу Ebay . Природно, розмаху, як у Ebay, у шведського порталу не було і в помині, але принципи торгівлі були цими ж. Скупі шведи швидко полюбили проект за можливість продажу на ньому будь-яких прикрас , предметів антикваріату і рідкісних дрібничок.

П ервое час справи йшли в гору, Йонасу навіть вдалося зібрати понад два мільйони євро інвестицій для розвитку стартапу. Зрозумівши, що самотужки з такою махиною вже не впоратися, Нордландер зібрав команду однодумців, які й зайнялися розвитком ресурсу.

У поспіх прийшов, хоч і сталося це далеко не відразу. У 2006 році Йонас Нордландер отримав привабливу пропозицію від Ebay, в якому «кит» інтернет-торгівлі пропонував за портал Tradera.com солідну суму в 50 млн євро. Трохи поміркувавши, швед проект продав, отримавши в результаті багаторічної роботи мільйонний статок і безцінний досвід.

Б удучі по своїй натурі людиною заповзятливим, він вирішив не зберігати гроші в панчосі, а вкластися в нову авантюру. Як не дивно, він вибрав Росію, яку навіть найвідчайдушніші західні оптимісти навряд чи вважали перспективною для мережевого бізнесу .


Avito: перші кроки в Рунеті

У инужден повторитися: інвестори не вірили в Росію, вважаючи вкладення фінансів в Рунет чимось схожі на добровільній відмові від грошей. Нордландер був уже в розпачі знайти однодумців, коли доля звела його з співвітчизником Філіпом Енгельбертом. Трохи поміркувавши, Енгельберт погодився стати інвестором і партнером в одній особі. Майбутній інтернет-гігант і головний визволитель балконів від непотрібних речей запустився в 2007 році, отримавши при народженні доменне ім'я Avito.ru.

З казать, що відразу ж все пішло добре і проект нестримно рвонув вгору, ніяк не можна. Тому що до 2009 року було наламати стільки дров, що вистачило б на опалювальний сезон для невеликого селища. Головна проблема полягала в тому, що перші два роки сайт був орієнтований на систему аукціонів. Конкурентів вистачало, а от з азартними до торгів відвідувачами були якраз проблеми. Стало зрозуміло, що ще пару років подібного штилю, і проект можна буде здавати в утиль.

У спішному порядку Нордландер і Енгельберт змінюють стратегію роботи, повністю зорієнтувавшись на роботу з оголошеннями. Саме 2009 рік можна вважати датою повного переродження Авито в сайт масових безкоштовних оголошень.

У ви, навіть зі зміною курсу проблеми не пішли: хоч Avito і запустив масовану рекламну кампанію в ЗМІ та розкрутку в Мережі (Були присутні багато SEO ), Конкуренти теж не дрімали. Зокрема, головним «поганим хлопцем» став сайт Slando.ru, створений на рік раніше вже згадуваним нами Ebay. почалося велике рекламне протистояння , Величезна за витратами і жорстоке по своїй суті.

Ж естокость «сутички» полягала в тому, що дві компанії практично спалювали один одного своїми рекламними бюджетами. З обох сторін вкладалося все більше, і зупинка будь-якої зі сторін була схожа програшу. Виходило, що прибули вже не покривали витрат на рекламу, оскільки сайти самі роздували ставки.

З корее всього, сутичка закінчилася б обопільним розоренням, але, слава бороді Зевса, здоровий глузд все ж переміг: була досягнута домовленість про злиття Avito, Slando і OLX (третій учасник битви) в єдиний портал. Їм став майданчик Avito. Нокаут вдався, але дався він занадто дорого: до 2013 року компанія продовжувала працювати собі в збиток.

Авито сьогодні

П віслюку того як питання з конкурентами розв'язався, почалася епоха творення. З найбільш вигідних нововведень періоду 2011-2013 року можна виділити введення банерів VIP-оголошень, поява нерухомості як окремого розділу, запуск «магазин на Avito» і AvitoАвто. З найбільш свіжого - поява модуля « робота на Avito ».

З 2012 року сайт впевнено входить в ТОП-5 найбільш відвідуваних ресурсів Рунета. Коли стало ясно, що успіх неминучий, потекли і серйозні інвестиції. Так, тільки в 2012 році сайт отримав понад $ 75 млн від сторонніх компаній.

З ьогодні Авито вважається найбільш великим сайтом оголошень в Східній Європі. Крім Росії, сайт працює на Україні, в Марокко, Єгипті та деяких інших країнах. Не дивлячись на колосальну популярність порталу, левову частку прибутку сайту приносять саме приватні оголошення. Оголошення компаній дають набагато менше. Вважається, що з часом цей дисбаланс буде скорочений.

У чітивая, наскільки довго сайт йшов до успіху, можна бути впевненими, що далі його чекає період значного зростання. Постійні зміни та якісні поліпшення на порталі - відмінне тому підтвердження. Популярність Авито росте, число прибуткових ніш збільшується, проблеми з конкурентами вирішені - все це відмінно ілюструє готовність сайту до боротьби за свого відвідувача і здатності досягати бажаного.

Поділися посиланням на Seoded.ru з друзями, знайомими і друзями в соціальних мережах і на форумах! А сам сайт додай в закладки! Так переможемо.