Карта сайту sitemap для Joomla 2.5

Здрастуйте дорогі читачі блогу No Zombies Allowed. Карта сайту або sitemap - xml-файл, який повідомляє пошуковим системам про сторінках вашого сайту, які необхідно індексувати. Багато веб-майстри забувають зробити sitemap, але ті, хто все-таки створюють отримують перевагу перед іншими. Хоча sitemap і не дає гарантії того, що сторінки вашого сайту проиндексируется, не варто ним нехтувати, створюйте!

Як виглядає і з чого складається sitemap тут я розповідати не буду, я це вже писав що таке карта сайту sitemap і навіщо вона .

Для створення карти сайту на joomla 2.5 ми будемо використовувати плагін Xmap. Ви можете його скачати в мережі або ж у самому низу статті.
Вам потрібно встановити компонент на Joomla . Далі заходимо в компоненти-> Xmap і натискаємо «Створити».
Для створення карти сайту на joomla 2
Тепер вам потрібно зробити наступні дії:

  • Проставити галочки на меню, сторінки якого, повинні індексуватися.
  • Вибрати пріоритет індексації від 0.1 до 1.0 виходячи з корисності сторінок конкретного меню. Навіщо це потрібно? Якщо ви знаєте, що конкретно людям корисніше, то розставляйте пріоритети відповідно. Якщо не хочете морочитися - залиште 0.5.
  • Проставити частоту оновлень відповідно до змін на сайті. Якщо ви в конкретному меню змінюєте / додаєте статті раз в тиждень, то ставте weekly (щотижня), якщо кожну годину, то hourly (щогодини). Знову ж таки, якщо ви не впевнені - залиште значення за замовчуванням weekly

Отже, вам залишилося дати назву вашому sitemap, нехай це буде наприклад «Моя карта сайту». Натискайте зберегти.

Ваша карта сайту готова, ви можете отримати посилання, якщо натиснете компоненти-> Xmap і (поруч з «Моя карта сайту») XML Sitemap. Копіюйте це посилання з адресного рядка і тепер ви можете її використовувати в robots.txt, google і яндекс вебмайстрів. Також ви можете зробити красиву посилання вашої карті сайту, наприклад: example.ru/sitemap.xml. Для цього потрібно створити пункт в наявному меню або створити невидиме меню з посиланням.

І, як і обіцяв - ви можете завантажити компонент Xmap для Joomla

Навіщо це потрібно?