Карти Марії Ленорман, значення і тлумачення карт в ворожіннях

Ім'я мадемуазель Марії Ленорман - легендарної віщунки і ворожки, кульгавий Французької Сивіли - сьогодні відомо, напевно, кожному, але її дар і надприродні здібності до бачення майбутнього назавжди залишаться для всіх великою загадкою

Ім'я мадемуазель Марії Ленорман - легендарної віщунки і ворожки, кульгавий Французької Сивіли - сьогодні відомо, напевно, кожному, але її дар і надприродні здібності до бачення майбутнього назавжди залишаться для всіх великою загадкою. На сьогоднішній день відомо лише одне - ніякої особливої ​​системи ворожіння у Марії Ленорман не було: вона гадала з різних предметів, квітам, запахів; використовувала для пророкувань нумерологію, хіромантії, кришталеві кулі. Але найчастіше вона зверталася до карт, читаючи їх тільки їй одній відомим способом, спираючись на всі свої незвичайні здібності.

Для своїх ворожінь і пророцтв Марія Ленорман використовувала найпростіші гральні карти, і лише їх трактування у неї була своя - унікальна і оригінальна, яка, на жаль, після смерті Чорної Марії не збереглася для нащадків. Послідовники великої ворожки неодноразово намагалися відновити цю систему тлумачень. Найбільш вдалою реконструкцією системи Марії Ленорман стала колода карт фламандської ворожки Ерни Друсбеке, яка забезпечила 36 карт звичайної французької гральної колоди символічними малюнками, тлумачення яких не становить труднощів.

Крім традиційної (туз, дев'ятка, десятка і т.д.), ці карти мають і свою особливу нумерацію, яка дає можливість гадающему знайти свої власні нумерологічні взаємозв'язку; вони відображають картину світу, характерну для епохи, в якій жила Французька Сивіла. «Оракул Ленорман» - найвідоміші і найбільш поширені карти для ворожіння по системі Ленорман . Використовуючи їх, слід пам'ятати: як і в роботі з іншими ворожильними символами, найбільшу важливість тут має саме спосіб інтерпретації розкладу, - значення карт, що випали в ворожінні, дає гадающему лише натяк, вказує шлях або один із шляхів, за якими він може рухатися, а всю іншу роботу людина повинна виконати сам. Тільки в цьому випадку Оракул Ленорман прояснить загадки минулого, відкриє завіси майбутнього так, як це зробили б карти, що лежали колись на столі у найвеличнішою ворожки з Парижа.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Вершник» у ворожіннях

1 Вершник Новини, повідомлення 1 Вершник Новини, повідомлення. Рух. Ця карта може позначати хороші новини. Залежно від віддалення від карти ворожбитів, це може бути повідомлення, як від знайомої людини, так і від незнайомця здалеку. Важливе звістка. Може позначати повідомлення, лист, телефонний дзвінок, посилку або візит гостя. У деяких випадках може вказувати на зв'язку з закордоном, культурні чи ділові. У позиції майбутнього Вершник дає підставу для надії - повідомлення в дорозі. Карта може символізувати нові починання. У сфері любові означає початок нового союзу, нової закоханості, емоційного сплеску і спалах пристрасті. Подолання внутрішніх чвар. Порада: Збирайтеся в дорогу або готуйтеся до зустрічі, в будь-якому випадку, беріть повіддя в свої руки.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Кальварія» в ворожіннях

2 Клевер Щастя 2 Клевер Щастя. Надія. Очікування. Ця карта приносить щастя й удачу. Якщо карта Клевер знаходиться біля карти ворожбитів, то це означає, що проблеми сьогоднішнього дня скоро зникнуть. Ваше щастя повернулося. Всі ваші мрії здійснимих, навіть найнеймовірніші. У поєднанні з несприятливими картами - розчарування, крах планів, збиток. На закінчення подивіться, чи стосується Клевер до майбутнього, минулого або теперішнього. Ця карта - заклик залишити самотність. Ідіть на контакт з людьми - це вам зараз найбільше потрібно. У поєднанні зі сприятливими картами - здійснення надій, кінець чорної смуги, можливо прибуток. Порада: Все геніальне - просто. Чи не ускладнюйте собі життя, скринька просто відкривається. Шукайте нехитре рішення.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Корабель» у ворожіннях

3 Корабель Поїздки 3 Корабель Поїздки. Багатство. Поява карти Корабель обіцяє нам нові перспективи, плани, можливості удачі і успіху в справах. Може означати вдалу поїздку або подорож. У ваше життя увійде щось нове, зміни будуть значні і помітно вплинуть на вашу особистість. У деяких випадках це може бути внутрішнє подорож. Корабель також може вказувати на придбання багатства через торгівлю. Порада: Віддайте емоціям. Розслабтеся і пливіть за течією, попутний вітер вам в спину.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Дім» у ворожіннях

4 Будинок Стабільність 4 Будинок Стабільність. Сім'я. Карта може представляти власний будинок, тепле гніздо, безпеку і надійність. Хороший результат, вдале закінчення чого-небудь. Сприятлива карта, що означає успіх в будь-якій справі і пом'якшувальна вплив несприятливих карт. Ви не будете самотні в житті. На психологічному рівні Будинок може символізувати сильний механізм самозахисту. У поєднанні з Кораблем або лелека - можливий переїзд. Порада: Дійте звичним вам способом.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Дерево» у ворожіннях

5 Дерево Здоров'я 5 Дерево Здоров'я. Життєві сили, можливості. Здоров'я, вітальність, великі внутрішні ресурси і потенція. У Вас є сили і можливості для здійснення мрій. Ця карта зображує дерево життя - символ сили, здоров'я і радості існування. Його твердість і стійкість символізує зрілість, мудрість життя, розсудливість і здатність до самоаналізу. Порада: Спирайтеся на свій багатий досвід.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Хмари» в ворожіннях

6 Хмари Криза 6 Хмари Криза. Насуваються неприємності. Хмари затьмарюють настрій: вони символізують неприємності, нездужання, взагалі небажані події. Ця карта несе в собі відчуття передчуття грози, коли ситуація загострюється настільки, що досить найменшого приводу (іскри), щоб вибухнула буря. Однак треба пам'ятати, що дощ змиває весь бруд, все зайве наносне і неприродне. У цьому полягає основне значення карти. Дуже може бути, що прийдешні події допоможуть Вам скинути непотрібний баласт і почати новий етап у своєму житті. Хмари можуть розчинитися так само швидко, як і виникнути. Це робить їх символом психічного мінливості. Якщо світла сторона хмар повернута до карти запитувача, це добрий знак. Нещастя пройде стороною, і життя буде йти своєю чергою. Якщо ж чорні хмари повернені до карти запитувача, перспективи похмурі і Вас чекає в чомусь розлад. Порада: Запасіться терпінням. Почекайте відповідний час.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Змія» в ворожіннях

7 Змія Обман 7 Змія Обман. Зрада. Поява цієї карти є серйозною пересторогою. Є привід замислитися над тим, які люди Вас зараз оточують. Змія - це ворог, недоброзичливець, по відношенню до якого треба бути обережним. Ця карта неодмінно символізує зраду і обман. Будьте уважні в ваших справах і розмовах. Навіть перебуваючи в оточенні сприятливих карт, Змія попереджає про небезпеку, нехай поки далекою, але цілком реальною. Порада: Проявіть мудрість, будьте ближче до землі, не висувайтеся.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Труну» у ворожіннях

8 Гроб Зміна 8 Гроб Зміна. Трансформація. Закінчення. Несприятлива карта. Чи означає чиюсь хворобу, смерть або інші серйозні проблеми. Може символізувати нездужання, втрату грошей. Позначає поворотний пункт в житті, якому передували симптоми кризи. Хоча зміни головним чином переживаються як тяжкість, з цього з'являться нові можливості для особистого зростання. З Кільцем - кінець взаємин; з Серцем - розбите серце; з Рибами - фінансові проблеми; з Парком - час в лікарні; з Місяцем - смуток і пригніченість. Порада: Поховайте це справа або ці відносини.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Букет» у ворожіннях

9 Букет Удача 9 Букет Удача. Достаток. Приємна компанія. Ця карта зображає букет яскравих кольорів і символізує щастя і радість. Удача у всіх щоденних справах. Хороша карта, особливо для жінок. Чи означає любов і увагу з боку партнера, можливо, - подарунок. Любов і доброта поглинають Вас і знижують вплив комбінації сусідніх несприятливих карт. Ви можете подякувати Ваші щасливі зірки. Порада: Надайте знаки уваги. Налагодьте контакт.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Коса» у ворожіннях

10 Коса Попереджувальна карта 10 Коса Попереджувальна карта. Руйнування. Час приймати важливі рішення. Ця карта - головне попередження. Тільки мудре і обачне рішення дозволить Вам успішно протистояти одній з найбільш серйозних небезпек. Небезпечна карта, що означає можливість нещасного випадку, травми, аварії. Сусідні карти дадуть інформацію про характер небезпеки. Коса є символом народження одного явища і смерті іншого. Вона несе кінець життя зерну, яке в свою чергу, дає можливість для людського життя. У духовному плані поява цієї карти може означати рада, що треба діяти рішуче і брати бика за роги. Порада: Не нехтуйте технікою безпеки. Будьте уважні.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Мітла» у ворожіннях

11 Мітла Покарання 11 Мітла Покарання. Розлади. Ця карта означає можливе покарання. Мітла попереджає про конфлікт і дисгармонії, особливо всередині сім'ї. Вона також може відокремлювати пшеницю від полови, тобто суперечка між добром і злом у термінах вищої справедливості. Розбрат. Це може бути суперечка батьків і дітей, сімейний конфлікт і відсутність взаєморозуміння в відносинах, сварка колишніх однодумців. Порада: Наведіть порядок, позбудьтеся від усього зайвого.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Сови» у ворожіннях

12 Сови Щоденні труднощі 12 Сови Щоденні труднощі. Процес навчання. Чорні думки, як мухи, весь день не дають спокою: проблеми нагадують про себе, не даючи можливості спокійно працювати. Але сови - це і символ мудрості: ваші міркування не безплідні, вони допомагають вам краще зрозуміти самого себе, а тим самим і поглянути на свої проблеми з новою, більш духовної точки зору. Ця карта означає труднощі або проблеми короткої тривалості. Ця карта радить Вам не опускати руки. Вона закликає з ентузіазмом взятися за справи, бути готовим вчитися долати страхи перед новим і сміливо продовжувати свій шлях. Сусідні карти дають інформацію про те, що або хто буде корисним або заважатиме. Порада: Не приймайте ситуацію занадто близько, погляньте на неї з висоти пташиного польоту.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Дитина» у ворожіннях

13 Дитина Початок 13 Дитина Початок. Довіра. Приємний сюрприз. Дитина символізує початок шляху і багатство всіх можливостей в житті. Ця карта обіцяє реалізацію наявного потенціалу за умови відкритості новим ідеям. Дитина має чимось безневинним і райським. Ви знайдете в собі чистоту і доброту, якщо подивитеся на світ без упередженості, як дитина. Сприятлива карта, що означає довіру, ніжність, гармонійні відносини. З Серцем - вказує на залицяльника; з Кільцем - може виникнути близька або нова прихильність до дитини; з Щурами - дитина росте, і таким чином, може покинути будинок; з лелеками - вагітність, амбіції і нові плани в ділових питаннях. Порада: Не сприймайте те, що відбувається занадто серйозно.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Лиса» у ворожіннях

14 Лисиця Попереджувальна карта 14 Лисиця Попереджувальна карта. Обман. Підступність. Інтриги. Лисиця - відома шахрайка, тому бережіться. Вас хочуть обдурити, можливо по дрібниці, навіть без вигоди для себе, з чистого бажання потішити своє самолюбство. Ситуації, що описуються цією картою, небезпечні скритністю і хитрістю. З Дитиною - невміла лестощі; з Садом - Ви помиляєтеся з приводу безкорисливості своїх друзів; з Ключем - розкриття обману; з Деревом - складно діагностується захворювання, лікарська помилка; з собакою - зрада від старого друга; з Листом - підроблені документи. Порада: Натягніть на обличчя найсолодшу посмішку, приправте мова лестощами, щоб приховати свої справжні почуття і плани.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Ведмідь» в ворожіннях

15 Ведмідь Влада 15 Ведмідь Влада. Сила. Ця карта означає силу, звернену на служіння високим цілям. Зазвичай карта Ведмідь віщує удачу. Вона також спонукає Вас бути більш дипломатичним з кимось ревнивим або з потенційним суперником. В оточенні несприятливих карт може означати удавання, викликане підозрілістю і заздрістю. Вона попереджає, що оточуючі хочуть обдурити Вас. З Букетом - щедрий подарунок; з Рибами - велике спонсорування, меценатство; з Косою або з Мітлою - ведмежа послуга - краще відмовитися від пропонованої допомоги; з Будинком - впливові батьки; з Деревом - міцне здоров'я, яке є основою для довголіття; зі змією - пропонована допомога не безкорислива, подвійна гра. Порада: Заручіться підтримкою впливової людини.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Зірки» в ворожіннях

16 Зірки Досягнення 16 Зірки Досягнення. Натхнення. Щаслива карта. Як джерело світла в нічному небі, зірки є символом Духовного світла, який пронизує темряву. Багато з Ваших планів - під щасливою зіркою. Ви відчуваєте натхнення і до Вас приходить успіх. Ця карта віщує повторення однорідних подій або вражень: разом зі сприятливими картами - ряд удач, з несприятливими - невдач, помилок, невдалих збігів. Далеко від карти запитувача говорить лише про те, що його план виконаємо. З Букетом - ваша проникливість незабаром зіграє важливу роль; з Рибами - зростання матеріального благополуччя, більше грошей; з Книгою - літературні здібності; з Лисицею - помилкові ідеали, помилки; з Садом - широке коло друзів; з Кільцем - вдалий договір або щаслива одруження. Порада: Будуйте плани і сміливо йдіть назустріч мрії.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Лелека» в ворожіннях

17 Лелека Зміна 17 Лелека Зміна. Лелека символізує зміну, оскільки він мігруюча птах, що повертається щороку. Карта вказує на творчі процеси і цикли родючості. Він може приносити приємні звістки, що символізують важливі зміни в житті. З Дитиною - вагітність; з Зірками - успішне зміна; з Кільцем - весілля або бажаний гість; з Вежею - міцна сім'я є надійним тилом; з Садом - візит друзів; з Листом - важливе звістка, яке змінить плани. Порада: Подбайте про дітей.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Собака» в ворожіннях

18 Собака Дружба 18 Собака Дружба. Довіра. Ввійшла в приказку дружба собаки і людини робить її символом сталості, допомоги і захисту, особливо для жінок і дітей. З Лілією - дружні взаємини всередині сімейного клану; з Зірками - служіння високому ідеалу, релігійність; з Серцем - глибока, добра і чесна дружба; з Деревом - дружба довжиною в життя; з Вершником - допомога здалеку або після закінчення деякого часу; з Горою - сильні форми опору у взаєминах; з хмарами - ймовірність обману; зі змією - віроломство або обман тими, хто називає себе друзями. Порада: Зберігайте пильність, тримайте ніс за вітром.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Вежа» в ворожіннях

19 Вежа Дорога в життя 19 Вежа Дорога в життя. Підсумок. Життєвий стиль. Результат якоїсь справи, довголітньої праці або навіть усього життя. Стабільність, стійкість досягнутого положення. Як ізольоване від світу місце, Вежа символізує філософську думку. Як правило, ця карта передбачає довголіття і щастя. У несприятливому оточенні має зворотне значення. Хвороба, недолік сил, відсутність стійкої грунту під ногами. Невдале завершення. З Кільцем - означає можливе розлучення; з Гробом - необхідна профілактика захворювання; з Горою - егоїзм; з хмарами - може очікуватися легке погіршення здоров'я. Порада: Дертися наверх, але дивіться, щоб не закрутилася голова.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Сад» у ворожіннях

20 Сад Суспільство 20 Сад Суспільство. Ця карта як би запрошує до радості і веселощів. Життя прекрасне, попереду свято. Має бути зустріч, може початися нова дружба. Поблизу від карти ворожбитів означає також успіх в мистецтві чи науці, період натхнення. Зраджена і тривала дружба. Іноді може означати відпочинок. В оточенні несприятливих карт - погана компанія, застереження побоюватися неправдивих друзів, багато суєти. Порада: Візьміть відпустку, змініть обстановку або рушайте на природу. Відкладіть усі справи.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Гора» у ворожіннях

21 Гора Перешкода 21 Гора Перешкода. Тягар. Виклик. Гори символізують перешкоду на шляху. Це можуть бути люди або обставини, що заважають домогтися бажаного. Потрібно чекати або шукати спосіб обійти гору - каже ця карта. Ті перешкоди, які нам посилає доля, потрібно сприймати як тренажери для саморозвитку. Тільки пройшовши через випробування і позбавлення, можна піднятися на сяючі висоти. Погляньте на проблему під іншим кутом: по крутих сходинках Ви швидко підніметеся на вершину, але великий ризик падіння з висоти. Отже, не будьте надмірно самовпевнені. З Книгою - складності в навчанні; з Листом - проблеми при оформленні офіційних документів; з Садом - віддаленість від суспільства, усамітнений спосіб життя. Порада: Пошукайте надійний захист.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Розвилка» у ворожіннях

22 Розвилка Вибір 22 Розвилка Вибір. Карта віщує важліве решение. Це може відноситися до розвилки на дорозі життя: перехрестя між чимось новим або втрата власного шляху. Карта Розвилка може означати кінець чергового етапу життя, переддень чогось нового, невідомого, звідси - сумніви і печаль. Ситуація вибору: можна піти в одну сторону, можна в іншу, а то і в третю. Якщо поруч несприятливі карти, значить, Ви зібралися вибрати не найвдаліший варіант. Не поспішайте, обдумайте все гарненько. З сприятливими картами - проявіть розсудливість і нічого поганого не трапиться. З Рибами - Ви уникнете небезпеки встати на невірний шлях; з Зірками - заклик прислухатися до внутрішнього голосу; з Серцем - любовний трикутник. Порада: Не помиліться з вибором.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Щури» у ворожіннях

23 Щури Втрата 23 Щури Втрата. Псування. Пропажа. Поява цієї карти в розкладі означає псування майна або пропажу. Вас можуть і обікрасти. Будьте уважні. Втім, якщо Щури лежать поруч зі сприятливими картами, пропажа знайдеться. Якщо поруч з поганими - втрата може бути непоправною. Ця карта попереджає про крадіжки, втрати або хвороби. Щось Вас мучить і не дає спокійно жити. З Хрестом - Вас загрожує велика втрата, яка може повторитися. Це є вказівкою, що Вам треба пройти дуже важливий урок; з Рибами - великі грошові втрати; з Будинком - поломки в домашньому господарстві. Порада: Використовуйте підвернулися можливості.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Серце» у ворожіннях

24 Серце Любов 24 Серце Любов. Дружба. Щастя. Дуже хороша карта, що означає дружбу і любов, гармонійні відносини з партнером, радість і щастя. Можливо і виникнення нових відносин, нового почуття. Якщо відносини вже склалися - посилення почуттів і прихильності. Можливість для особистісного зростання. З Кільцем - велика любов, щасливий шлюб; з Хрестом або Гробом - відносини можуть легко розбитися; з Косою - серйозний емоційний криза. З картою ворожбитів - повідомлення про бажаний гостя. Якщо карта розташована між Чоловіком і Жінкою, це знак гармонії і любові між двома людьми. Порада: Прислухайтеся до того, що вам підказує серце.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Кільце» в ворожіннях

25 Кільце Відданість 25 Кільце Відданість. Угоду. Шлюб. У позиції минулого - доконаний, в позиції майбутнього - майбутній. Дана карта говорить нам про відносини, в яких ми приймаємо на себе будь-які зобов'язання. Потрібно відповідальність і серйозність. Якщо Ви вивчаєте щоденні або чисто ділові питання, Кільце означатиме укладення будь-якої угоди, заснованого на довірі і взаємній симпатії. З Книгою - таємне справу або союз; з Лілією - висока, може бути навіть платонічна любов; з Листом - офіційно оформлені відносини; з Деревом - довгострокове партнерство; з Сонцем - дуже щасливий шлюб; зі змією - змова або інтрига; з розвилкою - на прийняття рішення вплинуть особисті відносини; з Хмарами - будьте обережні, беручи на себе будь-які зобов'язання. Порада: Тримайте слово і дані обіцянки.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Книга» у ворожіннях

26 Книга Таємниця 26 Книга Таємниця. Вчення. Може означати важливе відкриття, важку загадку, одну з таємниць буття, до якої Ви маєте проникнути. Або ж інформація, яку від Вас навмисно приховують. Книга може символізувати секрет, таємницю, які ось-ось будуть розкриті. Те, що на карті книга зображена закритою, говорить про нереалізовані можливості. Рада карти - відкрити книгу і використовувати сприятливу можливість. Закрита книга також символізує виконання надій. Але спочатку Вам необхідно гарненько помізкувати. З Садом - приховані сили впливають на хід справ; з Кораблем - непередбачена поїздка принесе удачу; з Лисицею - профанація, некомпетентність; з розвилкою - Ви не можете зрозуміти всі нюанси даної справи без ретельної теоретичної підготовки; з Хрестом - важливий іспит життя; з Вершником - хтось довірить Вам свою таємницю; з Деревом - таємниця ніколи не розкриється. Порада: Озбройтеся знаннями, попросіть ради у фахівця.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Лист» у ворожіннях

27 Лист Офіційні документи 27 Лист Офіційні документи. Новини. Офіційний документ - свідоцтво, повістка, пропозиція укласти договір або повідомлення про його розірвання (в залежності від сусідніх карт). Всі паперові, офіційні справи. Чим ближче до карти ворожбитів, тим документ важливіше. Це може бути і неофіційне повідомлення (дзвінок, лист). Порада: Вам необхідна додаткова інформація.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Чоловік» у ворожіннях

28 Чоловік Карта запитувача чоловіки 28 Чоловік Карта запитувача чоловіки. Для жінки - партнер, чоловік, друг, коханець. Карта говорить про те, що людина, якій робиться прогноз, дуже відповідальний у відносинах з людьми і займає активну творчу позицію. Іноді може вказувати на те, що відносини тримаються винятково завдяки зусиллям чоловіки. У деяких випадках можна трактувати цю карту, як поява суперника.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Жінка» в ворожіннях

29 Жінка Карта запитуючої жінки 29 Жінка Карта запитуючої жінки. Для чоловіка - дружина, наречена, кохана, або ж мати, дочка, залежно від обставин. Карта може вказувати на самоствердження ворожбитів через нав'язливу опіку. Іноді трактується як те, що у відносини починає втручатися якась жінка - мати або суперниця.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Лілії» у ворожіннях

30 Лілії Доброчесність 30 Лілії Доброчесність. Обраність. Лілія - ​​живий образ чистоти, дівочої цноти, обраності. Щаслива карта. Вона символізує високе положення. Якщо випала ця карта, можете бути спокійні - Ви в оточенні гарних людей. Вас чекає радість і гармонійні відносини. Опинившись поряд з картою ворожбитів, ця карта може говорити про високий заступництві, потужній підтримці. Щаслива, доброчесна і правильна життя чи вчинки. Гарна перспектива. Подивіться уважно на сусідні карти. В оточенні поганих карт може означати опалу, конфлікт, невдачі, невпевненість, засмучення і, можливо, внутрішні неприємності. З Лисицею - обман у відносинах; з Гробом - втрата невинності, втрата впливу і положення; з розвилкою - в професійних справах можете розраховувати на допомогу друзів. Порада: Будьте чесні.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Сонце» в ворожіннях

31 Сонце Удача 31 Сонце Удача. Щастя. Доля. Сонце символізує джерело самостійного (індивідуального) дії, наміри, енергію життя і є уособленням вищих сил світобудови. Слава, виграш, багатство, успіх, радість, щирість, правда, визнання, прозріння, відновлення сил. Успіх у всьому. Слава. Придбання. Досягнення, задоволення, здійснення мрій. Період удач, хорошого самопочуття і оптимістичного настрою. Перебуваючи в оточенні несприятливих карт, пом'якшує їх негативне значення і говорить лише, що доведеться потерпіти: удача чи допомогу прийде, але пізніше. А поки може відчуватися невіра у власні сили, смуток, але треба пам'ятати, що це тимчасовий стан. Порада: Будьте в центрі подій і підійдіть до справи творчо. Будьте соціально активні.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Місяць» у ворожіннях

32 Місяць Честь 32 Місяць Честь. Слава. Ця карта має подвійне значення. Одне - жага випробувати насолоду і пошук пригод. Інше - необхідність відпочинку та роздумів. Рада зайнятися медитацією і пошуком себе у відчуттях. Ця карта закликає Вас заглянути в своє минуле, щоб зрозуміти причини того, що відбувається зараз. У духовному плані - успішна трансформація здібностей і досвіду; на буденному рівні - суспільне визнання. Місяць - символ традиції, глибокого коріння. Якщо в своїх справах людина дотримується цих принципів, то йому гарантована підтримка і визнання оточуючих. У хорошому оточенні - нагорода, визнання, повагу інших. У поганому оточенні - невизнання заслуг, байдужість оточуючих, а тому і дискомфорт, неспокій або депресія. З Хрестом - сильний вплив кармічних зв'язків з минулим життям; з Сонцем або зірками - зростаюча сприйнятливість і медіумічность; з Будинком - залежність від минулого; з совами - недовірливість; з Хмарою - зайва сприйнятливість, неадекватна оцінка того, що відбувається; з Лисицею - втеча від дійсності. У деяких випадках може означати часовий відрізок тривалістю в місячний місяць. Порада: Не довіряйте нікому і не поспішайте.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Ключ» у ворожіннях

33 Ключ Удача 33 Ключ Удача. Нові починання. Щаслива карта. Ключем відкривають двері, звідси значення: Ви знайдете (або вже знайшли) вихід з лабіринту, вирішите свою задачу, і для вас почнеться новий етап життя, повний нових завдань. Вирішення цього питання допоможе просуванню всіх інших справ. Ключове питання, розплутувати все інше. З Серцем - якщо ворожить є чоловіком, то йому необхідна обережність. Якщо ворожить - жінка, карта обіцяє серцеві бажання і виконання надій; з Книгою - важливий секрет повинен бути збережений. Ви не повинні використовувати силу або хитрість, щоб досягти бажаного. Порада: Використовуйте можливість, яка у вас є.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Риби» в ворожіннях

34 Риби Дуже хороша карта 34 Риби Дуже хороша карта. Ваші надії і плани збудуться понад всякі очікування. Вкладені сили і кошти окупляться сторицею. Здоров'я і суттєве добробут, якщо Ви побажаєте використовувати надані можливості. Значний успіх у великій кількості підприємств. Риби є символом удачі, достатку, багатства як в духовному, так і в фізичному плані. Людині є чим поділитися з іншими, він трудиться не дарма. Втім, перебуваючи в поганому оточенні, говорить про те, що Ваші плани утопічні або що Ви довірилися не тим людям. Нові підприємства будуть важко здійснимі. З Гробом - психічне захворювання; з Щурами - втома або повернення мисливця без здобичі. Порада: Вирішуйте проблему граючи.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Якір» в ворожіннях

35 Якір Стабільність 35 Якір Стабільність. Безпека. Якір - єдина гарантія безпеки для корабля в шторм. Це робить його символом надії і благополуччя. Ваша мрія здійсниться, каже ця карта, бо Ваші відносини з іншими будуються на міцній основі вірності і дружби. Безпека ви знайдете в колі сім'ї або в спілкуванні з близькою людиною. Якщо ця карта поруч з Будинком, ймовірно зміна місця проживання. Ви досягнете своєї мети. Дана карта буде незмінно сприятливою незалежно від оточення. Вас має насторожити тільки сусідство з картою Щура. Карта застерігає Вас від зайвого завзяття. Упертість і бездумне слідування правилам можуть все зіпсувати. Порада: Карта пропонує кинути якір, а значить, зупинитися.

Значення і тлумачення карти Ленорман «Хрест» в ворожіннях

36 Хрест Страждання 36 Хрест Страждання. Випробування. Хрест являє комплекс обов'язків і набір цінностей. Хрест з'являється для того, щоб дати Вам зрозуміти, що цей урок життя треба пройти, як би він не був важкий. Ви перед обличчям випробування. Важка карта, що означає, що у кожного свій хрест, своя біда або проблема. Ця проблема може бути вже позаду, а може ще стояти Вам. Може означати страждання і позбавлення, які ми усвідомлено приймаємо заради вищих цілей. Очищення через біль. З хмарами - важливий план все ще перебуває в невизначеності; з Серцем - відносини закінчуються; з Деревом - Вам необхідно приділити більше уваги своєму здоров'ю. Порада: Гідно несіть свій хрест або рішуче поставте крапку.

Онлайн ворожіння Ленорман

Можливо, Вас також зацікавить: