Категорії проти тегів: як використовувати на блогах WordPress

 1. Категорії проти Теги: Як я знаю, який з них використовувати?
 2. Більш глибока категорія організації для ніш
 3. Категорії WordPress & SEO
 4. Архіви категорій
 5. Теги
 6. Теги та SEO
 7. Чи вчинили ви якісь гріхи організації змісту?

Ми хочемо допомогти вам отримати ваш блог SEO право, так що давайте перейдемо до категорій WordPress проти тегів.

Якщо обробляти правильно, WordPress може стати фантастичною платформою для створення SEO-контенту, який сподобається і Google і користувачам . Одна з великих речей про WordPress полягає в тому, що зберігання вмісту в реляційній базі даних дозволяє створювати логічні групи вмісту. У стандартному веб-сайті WordPress це групування здійснюється за допомогою таксономій "категорія" і "тег". Таксономія є одним з тих слів, які більшість людей ніколи не чують і не використовують. В принципі, таксономія - це спосіб об'єднати речі разом. (Існує інші таксономії також, але вони менш поширені).

Коли мова йде про категорії проти тегів, вони можуть виглядати досить схожі, особливо в тому, як вони відображаються і використовуються на веб-сайті, але вони мають дуже різні види використання. Дотримуючись їх призначення використовувати не тільки створити кращий досвід для ваших читачів, це також дасть пошуковим системам деякі дуже важливі контексті, які, безсумнівно, допоможе вам підвищити ці пошукові рейтинги. Тепер давайте розберемо категорії проти тегів.

Категорії проти Теги: Як я знаю, який з них використовувати?

Категорії

Як випливає з назви, категорії WordPress використовуються для створення груп вмісту, які відповідають основним темам вашого сайту. Повідомлення в блогах повинні чітко вписуватися в одну категорію . У деяких надзвичайно рідкісних випадках може бути доречним для посади відповідати дві категорії, але це, безумовно, скоріше виняток, ніж правило.

Пам'ятайте гру, яку ви грали в дитинстві, де б ви поклали блоки, незважаючи на ті неймовірно неприємні слоти в коробці? Тільки я? Добре, якщо в цій грі ваш блог, трикутник, коло і квадрат повинні бути вашими категоріями. Якщо ви вибиваєтеся з молотка досить довго, ви, ймовірно, можете отримати коло через квадрат, але це насправді не підходить. Не станьте жертвою спроби примусити публікації в блогах у декількох категоріях. Це, мабуть, призводить до розбитої іграшки і плачучої сестри. Або щось…

Достатньо дитячих ігор. Давайте використовуємо блогерів за продуктами харчування як реальний приклад. Припустимо, що блогери продовольства публікують рецепти їжі. Вони можуть мати такі категорії:

Оскільки сніданок, обід і вечеря є різними стравами (хоча технічно сніданок є доречним у будь-який час), більшість рецептів буде застосовано до однієї категорії.

Більш глибока категорія організації для ніш

Ми хочемо допомогти вам отримати ваш  блог SEO  право, так що давайте перейдемо до категорій WordPress проти тегів

Як щодо більш надійного прикладу, коли в якості харчового блогера ви хочете спеціалізуватися в одній ніші області, наприклад, десерти, наприклад?

Вам буде потрібно більше однієї категорії "Десерти", щоб заспокоїти ваших читачів і пошукових систем, так як ви підете про те, щоб розірвати ці речі? Чи створюєте ви нові категорії для кожного інгредієнта? Це здається надмірним і не особливо корисним для більшості читачів.

Навігація по сайту верхнього рівня sallysbakingaddiction.com

Подумайте про таксономії та створення логічних угруповань. Щодо блогерів продовольчих товарів, орієнтованих на десерти, як щодо створення відра пов'язаних солодощів, які можуть бути більш деталізованими, але створити розумні силоси для створення сильного скелета для вашого сайту.

Ось приклад переліку категорій для блогерів для десертної їжі:

 • Торти
 • Печиво
 • Кекси
 • Пироги
 • Випічка
 • Поради щодо випічки

Ви можете бачити, що існує певний простір для суб-жанрів і більше специфіки, коли пошуковик або людина копає глибше, але це не так широко, що є плутанина в тому, що можна очікувати в кожній з цих категорій.

Категорії WordPress & SEO

Важливо відзначити, що наведені вище приклади мають на меті показати, яким чином категорії повинні використовуватися лише для організаційних цілей. На практиці процес вибору категорій є критичним для SEO і повинен бути тісно пов'язаний з сайтом Стратегія SEO . Взагалі кажучи, сайт із вмістом блогу, який вміщається в 6-10 категоріях, орієнтованих на ключові слова, швидше за все, забезпечить кращий рейтинг пошукових систем для цих термінів, ніж сайт з набором категорій, які можуть бути пов'язані з націленими ключовими словами.

Якщо ви запускаєте блог і використовуєте 30 категорій, настав час або оцінити організацію вмісту (чи ви копіюєте квадратики в кола?), Або сам блог. Цілком можливо, що категорії WordPress, які ви використовуєте для свого блогу, є віддзеркаленням напрямку відсутності уваги до того, про що ви пишете, і Google робить це набагато важче для сайтів з розкиданим контентом, щоб піднятися на вершину.

Архіви категорій

Управління категоріями архівів, зокрема індексування вмісту належним чином, має вирішальне значення для SEO. Шаблон архіву категорій за замовчуванням категорії WordPress, простий хронологічний список повідомлень у категорії, не належним чином оптимізований для SEO, але є деякі речі, які можна зробити, щоб допомогти.

Включіть опис кожної категорії на її архівну сторінку . Статичний параграф або два, що описують вміст у категорії, забезпечить контекст для відвідувачів і пошукових систем. Коли ви створюєте категорію вперше, то можна включити опис. Ви також можете додати описи в будь-який час, перейшовши на Повідомлення -> Категорії у Вашій панелі інструментів WordPress і редагуючи окремі категорії там:

Ось приклад того, як ми маємо нашу Обслуговування клієнтів Категорія налаштована на сервері WordPress

Ось приклад того, як ми маємо нашу  Обслуговування клієнтів  Категорія налаштована на сервері WordPress

І ви можете побачити, як це проявляється на передній частині нашого сайту

І ви можете побачити, як це проявляється на передній частині нашого сайту

Якщо вам зручно редагувати файли тем, а тема WordPress вже не містить опису категорій, опис можна легко додати до шаблону архіву за допомогою наступного коду:

Якщо ваша тема не відображає ці описи за умовчанням, і ви хотіли б мати їх на своєму сайті, ви можете зв'яжіться з нами в будь-який час подбати про це.

Google мав проблеми з індексуванням або направленням користувачів до відповідної підсторінки в архівах категорій (наприклад, https://website.com/category/breakfast/8/, де 8 - 8-я сторінка архіву.

Тим не менш, Google набув набагато краще, що зараз, так що більше не потрібно явно noindex категорії підпапках архів в Yoast SEO. Ось рекомендація від Yoast безпосередньо, коли вони видалили цю функцію з плагіна

Теги

Хоча категорії призначені для створення логічних груп вмісту, теги найкраще використовувати для створення груп вмісту, які застосовуються до декількох категорій . У такому випадку повідомлення часто матимуть декілька тегів. Використовуючи блокову гру як аналогію, теги еквівалентні кольору блоків. Колір не впливає на слот, через який буде блокувати блок.

Нижче наведено кілька можливих тегів, які може використовувати блогери продуктів харчування

Інгредієнти або дієтичні обмеження будуть чудовими тегами для блогерів продуктів харчування, категорії яких зосереджуються на рецептах їжі, оскільки вони є спільними для всіх типів рецептів. Ця структура дозволяє читачам, які, наприклад, мають особливу спорідненість до бекону, знайти рецепти для кожного типу їжі, які включають його ( хто цього не бажає?).

Теги та SEO

Стратегія SEO для тегів буде відрізнятися від сайту до сайту, але в більшості випадків це доцільно для архівів тегів noindex.

Знову ж таки, плагін SEO WordPress робить це дуже просто:

Теги WordPress важливі, тому що, як ми вже згадували раніше, вони дають людям можливість орієнтуватися по сайту і швидко дістатися до того, що вони хочуть знайти.

Тим не менш, оскільки теги зазвичай не є ключовими словами, включення їх до індексу сайту призведе до послаблення сайту щільність ключових слів . Використовуючи приклад вищезазначеного блогу продовольчих товарів, якщо сайт намагався класифікувати за конкретними рецептами їжі, то, мабуть, не було б доцільно мати архіви пошукових систем для інгредієнтів або дієтичних обмежень. Крім того, оскільки однакові теги будуть застосовані до багатьох повідомлень, окремі архіви тегів часто містять дуже схожі повідомлення, і, як група, ймовірно, мала низьку релевантність для ключових слів, на яких сайт насправді намагається оцінити.

Сподіваюся, що це допоможе розвінчати деякі таємниці категорій WordPress проти тегів, і як працювати з ними. Як завжди, якщо у вас виникли запитання щодо використання категорій або тегів, не соромтеся вказувати в коментарях.

Чи вчинили ви якісь гріхи організації змісту?

Потрібна допомога в їх сортуванні? Налагодити зв'язок і наша команда стратегії вмісту може допомогти вам.

Категорії проти Теги: Як я знаю, який з них використовувати?
Категорії проти Теги: Як я знаю, який з них використовувати?
Пам'ятайте гру, яку ви грали в дитинстві, де б ви поклали блоки, незважаючи на ті неймовірно неприємні слоти в коробці?
Тільки я?
Вам буде потрібно більше однієї категорії "Десерти", щоб заспокоїти ваших читачів і пошукових систем, так як ви підете про те, щоб розірвати ці речі?
Чи створюєте ви нові категорії для кожного інгредієнта?
И ви копіюєте квадратики в кола?
? хто цього не бажає?
Чи вчинили ви якісь гріхи організації змісту?
Потрібна допомога в їх сортуванні?