Кейс. Немає відбою від клієнтів лікаря-голкотерапевта

 1. Особливості кейса:
 2. Перший етап. підготовчий
 3. Результат першого етапу
 4. Другий етап. Збільшення доходу майже в два рази, пропозиції по співпраці
 5. Перший прямий ефір і перші замовлення
 6. Другий прямий ефір і додатковий потік клієнтів
 7. Проміжний етап. Створення майстер-класу
 8. Заявки на майстер-клас
 9. Третій етап. підйом постів
 10. Четвертий етап. Продає чат бот "Листоноша Пєчкін"
 11. Детальніше про продажу медичних послуг читайте в кейсі Ігоря Бурячка, випускника курсу «SMM-продажник...
 12. Зв'язатися з Ларисою Мергес
 13. Хочете навчитися продавати в соцмережах?

Лара і Пронін представляють кейс випускниці курсу « SMM-продажник від Лари і Проніна »Лариси Мергес по методикам" Довгострокові і швидкі продажі SMM-продажу в Facebook, а також продажу за допомогою бота "

Особливості кейса:

 • розрахований на невеликий рекламний бюджет;
 • відразу застосовані стратегії довгострокових і швидкого продажу, в тому числі з використанням бота і створення особистого бренду;
 • створена воронка продажів залучення клієнтів і партнерів, в тому числі за допомогою прямих ефірів, відео та спеціалізованого PDF-журналу.

Завдання, поставлене перед Ларисою Мергес

Знаходити десять клієнтів в тиждень для лікаря-рефлексотерапевта, який допомагає людям добре себе почувати, позбутися від проблем зі здоров'ям за допомогою акупунктури - традиційного китайського методу лікування за допомогою голковколювання.

Для довідки. Один клієнт проходить курс лікування з 10-12 процедур. Вартість повного курсу лікування становить 2500 гривень (5 200 російських рублів).

До початку співпраці - серпень 2017 року - клієнт розміщував свої оголошення в різних групах з рекламою послуг з пропозицією пройти першу процедуру безкоштовно. На жаль, продажів до сих пір не було.

Перший етап. підготовчий

Що було зроблено:

 • визначена цільова аудиторія клієнта;
 • проведено аудит бізнес-сторінки;
 • створена продає обкладинка (в форматі відео);
 • додані контакти і продає опис;
 • розроблений контент план і рубікатор;
 • створений авторський контент у формі відео і фото (в нагоді мої навички фотографа);
 • паралельно велася робота з особистою сторінкою лікаря. Для неї я розробила окремий контент-план.
Лара і Пронін представляють кейс випускниці курсу «  SMM-продажник від Лари і Проніна  »Лариси Мергес по методикам Довгострокові і швидкі продажі SMM-продажу в Facebook, а також продажу за допомогою бота  Особливості кейса:  розрахований на невеликий рекламний бюджет;  відразу застосовані стратегії довгострокових і швидкого продажу, в тому числі з використанням бота і створення особистого бренду;  створена воронка продажів залучення клієнтів і партнерів, в тому числі за допомогою прямих ефірів, відео та спеціалізованого PDF-журналу

Обкладинка сторінки в форматі відео

Обкладинка сторінки в форматі відео

послуги

послуги

Відгуки

Сторінка створена, налаштована, оформлена і підготовлена ​​для створення стратегії довгострокових м'яких продажів за допомогою контенту за правилами, розміщеним в «Керівництві по створенню бізнес-сторінок» для учасників курсу «SMM-продажник від Лари і Проніна». Читати (Пароль в групі курсу)

Результат першого етапу

Ми вийшли на рівень 8 пацієнтів в день, при цьому у вересні-жовтні особиста сторінка дає більше клієнтів. М'які продажу контентом призводять до продажів майже в 25 000 гривень (близько 41 000 російських рублів) без використання таргетированной реклами.

Заявки на лікування приходять в личку, по телефону. Крім цього, з бізнес сторінки люди переходять на сайт і записуються в електронному вигляді. Тобто налаштовані всілякі зручні канали зв'язку.

Тобто налаштовані всілякі зручні канали зв'язку

Другий етап. Збільшення доходу майже в два рази, пропозиції по співпраці

На цьому етапі ми почали щотижня проводити прямі ефіри спільно з іншими лікарями.

Перший прямий ефір і перші замовлення

Перший ефір проводився з особистої сторінки. Онлайн переглядів було близько 60, досить висока залученість в вигляді питань про послугу в коментарях. Всього з огляду на перегляди в запису відео набрало 544 перегляду на органічному охопити одним поглядом.

Пацієнти починають рекомендувати знайомим, записують на прийом родичів, ходять сім'ями.

Уже після першого ефіру були заявки на лікування, але змушені відмовити через те, що один пацієнт виявився з протипоказаннями до лікування, а інший з іншого міста. Перший ефір планували на 10 хвилин, а затягнувся на 20 - слухачі задавали багато питань і не відпускали. Деякі запитували скільки коштує потрапити на ефір, пояснили, що це безкоштовно.

При підготовці до ефіру Лариса керувалася « Керівництвом по створенню і проведенню прямих ефірів »(Керівництво доступно тільки для учасників курсу« SMM-продажник від Лари і Проніна », пароль в групі), в якому Віталій Пронін узагальнив і систематизував весь свій досвід по веденню продають прямих ефірів.

При підготовці до ефіру Лариса керувалася «  Керівництвом по створенню і проведенню прямих ефірів  »(Керівництво доступно тільки для учасників курсу« SMM-продажник від Лари і Проніна », пароль в групі), в якому Віталій Пронін узагальнив і систематизував весь свій досвід по веденню продають прямих ефірів

Другий прямий ефір і додатковий потік клієнтів

Другий прямий ефір отримує 906 переглядів на органіці і заявки на лікування. До співпраці лікаря запрошують салони і приватні клініки. Це додатковий потік клієнтів.

Запроваджено нову рубрика Медфьюжн - знімалися спільне відео з лікарями і фахівцями суміжних спеціальностей. Інтеграція східної і західної медицини.

На цьому етапі вмикаємо невеликий бюджет на рекламу, піднімаємо прямі ефіри з метою збільшити индивидуализированную аудиторію.

Особливості відео - за допомогою роликів можна охопити максимум потенційних клієнтів за сущі копійки і залучити замовлення за допомогою створення індивідуалізованих аудиторій.

Каже Лариса Мергес: «Приємний побічний ефект для мене, як для smm-продажника, - одна з приватних клінік проявлется інтерес до моїх послуг».

На цьому етапі лікаря почали писати приватні клініки і салони краси, масажні салони з проханням надати послуги їх клієнтам, а це додатковий дохід.

Про те, як фахівця залучити клієнтів за допомогою прямих ефірів в Instagram дізнайтеся в докладному кейсі. Читати .

Проміжний етап. Створення майстер-класу

Клієнт вирішує провести майстер-клас з акупунктури для косметологів. Через те, що цільова аудиторія у нас не косметологи, прийнято рішення працювати зі стратегії швидкого продажу.

Продавали без сайту, Лендінзі за допомогою воронки продажів. Паралельно в особистому профілі було розміщено оголошення. Підключили чат бота з програмою курсу.

Створила тестову рекламу з шістьма варіантами картинок і одним текстом. Тексти створювала по методикам Лари Костровой. Таргінг на аудиторію за інтересами: косметологія, косметолог. Тест показав що дві з шести картинок давали хороший результат, інші чотири я зупинила.

Заявки на майстер-клас

Далі створюю відео про переваги акупунктури в косметології. Запускаю на вже підігріту аудиторію. На останньому етапі я створюю два варіанти текстів і одне відео.

Результат - шість клієнтів на майстер-клас. Заявок було більше, але деяким дата не підійшла, просили повідомити коли буде наступний.

Заявок було більше, але деяким дата не підійшла, просили повідомити коли буде наступний

Третій етап. підйом постів

Проаналізували найвдаліші пости за три місяці і вирішили їх піднімати. Поставили на підйом перший пост. За кілька годин витрачено 2 $ (ціна за залученість 0,03 $). А результат - записалося 3 пацієнта (якщо вони пройдуть весь курс лікування - це 7500 гривень або 270 $).

Четвертий етап. Продає чат бот "Листоноша Пєчкін"

Нова ідея і можливість недорого знаходити клієнтів - залучати авторським журналом в PDF форматі.

Використовуємо техніку "серіал" і викладаємо коротке відео, інтригуючи, анонсуємо журнал. Отримуємо дуже багато заявок в коментарях.

Детальніше про продажу медичних послуг читайте в кейсі Ігоря Бурячка, випускника курсу «SMM-продажник від Лари і Проніна»:

Як створити журнал?

Для журналу ми підібрали найвдаліші продають посади за місяць в більш розгорнутій формі, плюс залучили колег по суміжних, але не конкуруючим тематиками: психолога, майстра по чайних церемоній. Верстали журнал в додатку Canva, там є шаблони для журналу.

Залучали читачів за допомогою бота, якого підключили до посту і запропонували передплатникам отримати журнал в месенджер. Результат-прийшли нові пацієнти, плюс збільшення "теплою аудиторії". Піднімали пост на схожу аудиторію (Lookalike).

І це тільки початок. Співпраця триває.

Зв'язатися з Ларисою Мергес

facebook.com/larisa_Merges

Хочете навчитися продавати в соцмережах?

Приєднуйтесь до курсу «SMM-продажник від Лари і Проніна». Стартуємо 18 березня 2019 року. Клікайте.

схоже