Ключові поняття, щоб знати відмінності між SEO і SEM

 1. 1.- SEO
 2. 1.2.- Чи є SEO важливим?
 3. Основні поняття для розуміння SEO
 4. 2.- SEM
 5. 2.2.- Чи важливо розпочати техніку SEM?
 6. 2.3.- Основні поняття для розуміння SEM

Чи знаєте ви відмінності між ними  SEO  і  SEM

Чи знаєте ви відмінності між ними SEO і SEM ? Це два терміни, які найчастіше використовуються менеджерами з маркетингу, коли вони стоять перед гарною стратегією цифрового маркетингу. Однак багато людей все ще плутають їх, незважаючи на те, що вони абсолютно різні методи фокусування на пошукових системах.

Елемент, який служить посиланням у SEO та SEM, полягає в тому, що обидва вони зосереджені на роботі в пошукових системах. Методи SEO намагаються позиціонувати сайт органічно, тоді як SEM орієнтується на платні методи маркетингу.

Кінцевий результат, який шукається, є однаковим: з'являються серед перших позицій на сторінці результатів пошуку будь-якої пошукової системи, коли користувач вводить відповідні ключові слова . Спосіб отримати його є одним з основних відмінностей між SEO і SEM.

1.- SEO

1.1.- Що таке SEO?

SEO є абревіатурою пошукової оптимізації, тобто пошукової оптимізації. Пошукова оптимізація, пошукова оптимізація або веб-оптимізація - це технічний процес, за допомогою якого вносяться зміни до структури та інформації веб-сторінки з метою поліпшення її видимості в органічних результатах різних пошукових систем .

Це одна з найважливіших маркетингових дисциплін успіху цифрової роботи будь-якого бренду. SEO можна розуміти як набір методів і методів, які використовуються для позиціонування посилання, веб-сайту або сторінки в результатах пошуку, особливо в Google.

1.2.- Чи є SEO важливим?

Основна причина, чому доцільно виконувати SEO, полягає в тому, що вона покращить доступні вами веб-сайти, щоб користувачі могли їх знайти . Вища позиція в пошуковій системі завжди краща, оскільки більшість користувачів не люблять виходити за межі першої сторінки.

Більше 90% кліків у Google залишаються на першій сторінці результатів і 30% цих кліків переходять безпосередньо до першого результату сторінки , Дані занадто переважні, щоб відпустити важливість SEO і позиціонувати себе в перших результатах пошукових систем.

Щоб краще зрозуміти, це стосується того, щоб потрапити у перший ряд, коли відбудеться шоу, яке варто подивитися. Учасники, які приїдуть до місця і займуть перший ряд, отримають вплив шоу в його повноті, ніхто не буде перешкоджати погляду і оцінить виставу в повному обсязі. З іншого боку, у тих, хто перебуває у другому, третьому чи п'ятнадцятому рядку, може бути хтось перед ними, який блокує їхній погляд, що їх турбує або заважає їм насолоджуватися подією.

Уникнення цих досади та перешкод є головною метою SEO. Мова йде про те, що Ваша компанія має перший рядок у всі часи, що вона стає першим результатом, до якого йдуть всі вони, місцем актуальності для тих, хто здійснив пошук і чекає знайти відповіді .

Основні поняття для розуміння SEO

Щоб зрозуміти відмінності між SEO та SEM, необхідно ознайомитися з деякими ключовими поняттями при роботі з SEO:

 • Чорний капелюх SEO : Це відомо як набір неетичних методів, спрямованих на краще позиціонування веб-сайту, обходячи межі, встановлені критеріями пошукових систем, коли справа доходить до відображення списку результатів. Зазвичай це впливає на безпосередні вигоди, але в середньостроковій або довгостроковій перспективі Google виявить, що ваш веб-сайт робить нерозумну практику, і в кінцевому підсумку знижує вашу позицію або покарає вас, змушуючи вас зникати зі сторінки результатів. Білий капелюх SEO це термін, який називає практики протилежні Black Hat SEO.
 • Індексація : це назва, дане процесу, за яким слідує пошукова система, коли ті сторінки, які вони виявили і відстежували, були включені до бази даних. При виконанні пошуку пошукова система повертає результати, відповідні сайтам, індексованим у своїй базі даних.
 • Ключові слова : Головний елемент дії SEO. Це концепція, за допомогою якої користувачі пошукових систем досягнуть вашого сайту, а також, яким Google індексує вашу сторінку. Обґрунтоване і добре виражене використання ключового слова, що піклується про всі аспекти, в які він втручається, буде тим, що допоможе вам краще позиціонувати свій сайт у деяких конкретних ключових словах або інших.
 • Популярність : чи розуміють користувачі мережі, що ваш веб-сайт - це місце, куди потрібно зайти, щоб знайти те, що їм потрібно? Ті сторінки, які отримують більше відвідувань або зміст яких більше спільного доступу в соціальних мережах, будуть розглядатися як популярні сайти і, отже, важливі для алгоритму Google.
 • Релевантність : оцінюється за допомогою алгоритму Google, релевантність є одним з факторів, які використовуються при позиціонуванні веб-сайту на більш високій або нижчій позиції. Релевантність веб-сайту визначається багатьма аспектами, хоча одним з ключових факторів є той, який посилається на посилання, які сторінка має на інших сайтах, оскільки Google розуміє, що при посиланні сторінки вона надає значення на цій сторінці. У всякому разі, не всі посилання на інших сторінках стоять однаково, оскільки це також вплине на релевантність цієї другої сторінки.
 • Відстеження : це робота пошукових систем в Інтернеті для індексування сторінок. Цей процес відстеження також важливий для виявлення веб-сайтів, на яких сторінка має посилання, місця, на які посилається інша сторінка, використовувані ключові слова, спосіб створення сторінки або її присутність у інші засоби, серед інших. Ця робота виконується автоматично, хоча її можна уникнути за допомогою HTML-коду, щоб запобігти індексації пошуковими системами певної сторінки вашого веб-сайту.
 • SEO поза сайт : Це відноситься до факторів, зовнішніх для вашого сайту, які заважають вашому позиціонуванню. Зовнішні зв'язки, їхня якість, присутність у соціальних мережах або продуктивність бренду будуть деякими з факторів, які Google буде використовувати для оцінки того, що SEO на місцях здійснюється належним чином. Більшість елементів, які впливають на SEO поза межами сайту, не піддаються контролю.
 • SEO на сайті : це набір методів і дій, призначених для того, щоб зробити сторінку відповідною для індексації Google. Мова йде про правильну підготовку веб-сайту, щоб пошукові системи, коли відстежували, визначили, що ваш сайт відповідає оптимальним умовам для того, щоб перебувати у вищій позиції. Догляд за такими факторами, як ключові слова, участь користувачів, URL-адреси, теги або мета-опис, буде важливим для Google, щоб оцінити, що ваш сайт кращий у порівнянні з подібними.
 • Білий капелюх SEO : набір етично прийнятних методів для позиціонування веб-сайту. Мова йде про роботу, повністю протиставлену SEO Black Hat.

2.- SEM

2.1.- Що таке SEM?

SEM - це абревіатура пошукової системи Markerting, тобто маркетинг в пошукових системах. SEM означає платні рекламні кампанії, які допомагають розмістити вас у пошукових системах. SEM використовує інструменти та стратегії для оптимізації та надання видимості сторінки.

Більшість пошукових систем включають форми спонсорства та реклами на своїх сайтах, де можна платити і отримати більш високу позицію і таким чином збільшити кількість кліків. Саме тут фокусуються методи SEM.

2.2.- Чи важливо розпочати техніку SEM?

Хоча користувачі оцінюють органічні пошуки (SEO) більш позитивно, оголошення з пошуковою системою можуть бути рішенням для отримання більшої кількості відвідувань. Насправді, пошукові системи, головним чином Google, дозволяють брендам проводити SEM-кампанії. Недарма, це основне джерело доходу для пошукових систем.

Виконуючи належну роботу з технікою SEM, ви можете отримати:

 • Збільшіть трафік на веб-сторінці.
 • Зробити відомий бренд , продукт або послугу далеко за межами сфери впливу, яка може мати.
 • Розташуйте оголошення, з якими працює ваш бренд.
 • Досягайте більше людей більш прибутково, ніж завдяки іншим видам маркетингу.
 • Отримати більш відповідну аудиторію до моменту, місця та типу споживача, який цікавить ваш бренд.
 • Конкуруйте з великими брендами в одному секторі.
 • Оптимізуйте кампанії .
 • Досягніть більш сегментованої аудиторії

2.3.- Основні поняття для розуміння SEM

Немає великих відмінностей між SEO і SEM, коли мова йде про основні поняття. Індексація, ключові слова, релевантність, позасетевий SEO або SEO на місці є настільки ж важливими умовами для SEO, як і для SEM. Однак, що стосується техніки SEM, ви повинні глибоко знати такі поняття:

 • Ціна за клік (ЦЗК) : це механізм покупки реклами, в якому рекламодавець не платить на основі відвідувань, створених за його публікацією, але сплачує за кількість отриманих кліків. Таким чином, рекламодавець платить лише за ті відвідування, які дійсно відповідали меті оголошення.
 • Оплата за клік (КПП) : сума грошей, що сплачується рекламодавцем за кожен клік, який отримує ваш веб-сайт. Ця форма оплати зазвичай встановлюється за допомогою ставок, які визначають суму, яку рекламодавець повинен сплатити за кожний з отриманих кліків.

Обидва SEO і SEM орієнтовані на отримання більше потенційних клієнтів для веб-сайту або посилання на пошукові системи. Ще одним ідеальним способом захоплення потенційних клієнтів, з меншими витратами і для перетворення, є досягнення Antevenio Go! і його людської і технічної команди, готові повною мірою скористатися вашим сайтом і мати максимально можливу продуктивність.

Чи є SEO важливим?
Чи важливо розпочати техніку SEM?
Що таке SEO?
Чи є SEO важливим?
Що таке SEM?
Чи важливо розпочати техніку SEM?