Ключові слова для SEO

  1. Чи є ключові слова все ще релевантними для SEO?
  2. Які зміни відбулися з SEO?
  3. SEO для майбутнього!
  4. Чому питальні ключові слова актуальні?
  5. Як правильно підібрати ключові слова?
  6. Прислухайтеся до своїх відвідувачам

Чи є ключові слова все ще релевантними для SEO?

Останнім часом дуже багато дискусій в інтернеті з приводу, що важливіше для SEO: заголовки або ключові слова. Обговорення викликано тим, що Google все більше почав розуміти природну мову. Google робить це настільки добре, що може фактично ідентифікувати схожі терміни пошукових запитів, що в свою очередьуменьшает значимість невеликих змін, як Ви пишете контент заточуючи під певну ключову фразу. Деякі люди стверджують, що Google інтерпретує загальну тему статті для пошуку, а не використовує окремі ключові слова. У цьому може бути частка правди, але ключові фрази як і раніше залишаються дуже важливою концепцією SEO.

Якщо повернутися в минуле відразу можна було б сколотити значну суму грошей, так як формула була досить простою. Все, що потрібно було зробити, це виявити малоконкурентную тематику і досліджувати на ключові. потім створити свій сайт для цієї конкретної ніші з високою щільністю ключових слів. Потім використовувати цей веб-сайт для залучення трафіку і заробітку грошей. Це можна було б робити знову і знову для різних тематик і ключових слів.

У 2011 році оновлення Google's Panda змінило все. З цим метод заробітку було покінчено, а SEO став зовсім іншим. Хоча SEO може змінюватися через дня в день, все одно важливо розуміти його роботу, щоб мати перевагу. Google продовжує покращувати свою пошукову систему. Пошукова система вдосконалена і стала досить складною, оскільки вона може знайти сенс, що стоїть за словами, і питаннями, які користувачі вводять в рядок пошуку. Використовуючи спеціальний алгоритм Google створює загальну картину сайту і може знайти навіть ті пошукові запити в яких відсутні ключові слова, а лише є схожі фрази.

Які зміни відбулися з SEO?

Розглянемо pagerank. Він не зник повністю, просто став не основним, а одним з 200 визначальних чинників ранжирування сайту, які Google використовує для визначення рейтингу. І тепер всі ці фактори ретельно розглядаються і аналізуються, щоб допомогти Google визначити вагомість сторінки. Це означає, що все, як якість контенту, вхідні посилання, витікаючі посилання, соціальні медіа, простота використання і навіть дизайн веб-сайту, зважуються, щоб визначити значимість сайту в тематиці.

Подумайте про розміщення ключового слова на його частоті. До сих пір дуже важливо включати ключові фрази в довгі заголовки сторінок, абзаців, URL-адресу, мета-опису, опису зображень і т.п.

Варто задуматися про семантичному пошуку за ключовими словами. Було багато міркувань з приводу, що краще довгі або короткі ключові слова протягом тривалого часу. Кажуть, що довші ключові фрази, більш ніж три слова, більш ефективні, ніж короткі ключові фрази, оскільки вони можуть орієнтуватися на більш конкретний пошуковий запит, який допоможе Вам краще орієнтувати свою нішу. Google використовує те, що називається семантичним пошуком, щоб відфільтрувати значення, що стоїть за словами.

SEO для майбутнього!

Ключові слова не зникнуть найближчим часом, вони все ще є дуже важливою частиною SEO. Швидше за все, SEO-маркетинг знову і знову буде змінюватися, оскільки Google стане зацікавленою особою в іграх, які влаштовують деякі видавці контенту граючи з пошуковими системами. Це може статися з часом, так що поки немає причин для занепокоєння.

Чому питальні ключові слова актуальні?

Найбільша пошукова система в світі, Google, за останні кілька років внесла безліч змін для включення окремих питань в SEO. Ключові слова були видалені з даних органічного пошуку в Google Analytics, а сайти містять велику кількість ключових слів в контенті потрапили під фільтр. Вони зайшли так далеко, що стали зачіпати навіть сайти, які використовували ключові слова в домені. Але факт той, що ключові фрази все ще дуже важливі для SEO. Випадкова людина, яка шукає в Інтернеті, не набирає «Я хочу знайти книгу про приготування їжі» в пошуковій системі, а просто набере «кулінарні книги» або «книги про приготування їжі». Ніхто не набирає в рядку пошуку пропозиції або абзаци, а лише вбивають ключові фрази. Це мабуть головний аргумент, чому ключові слова, як і раніше актуальні в SEO.

Середнє використання ключових слів можна перевірити за допомогою планувальника ключових слів Google Adwords. Ви можете знайти пошукові запити за якими відвідувачі потрапляють на сайт за допомогою інструментів Google для веб-майстрів.

Як правильно підібрати ключові слова?

Підбір ключових слів - один з основних етапів пошукового просування. Вам потрібно буде визначити правильні ключові фрази для використання. Крім використання інструментів, згаданих вище, існує безліч способів знайти цінні ключові слова для вашої стратегії SEO.

Відвідайте сайти двох-трьох конкурентів, подивіться по яких запитах вони просувають свої сайти, зверніть увагу на заголовки і описи. Є хороший шанс, що Ви знайдете пару ключових слів, які Ви зможете використовувати для свого сайту. використовуйте сервіс від Яндекс для перевірки запитів на частотність.

Прислухайтеся до своїх відвідувачам

Коли у Вас є сайт, люди, які відвідують його, є потенційними клієнтами, вірно? Саме з цієї причини Вам потрібно навчитися розпізнавати ключові слова, які використовують відвідувачі, коли вони говорять про Ваш сайт або статтях. Ці ключові слова можуть бути у вигляді контактної форми або електронного листа. Особливу увагу зверніть на фрази типу «Я шукаю ___», «чи можете Ви допомогти мені з моїм ____», слова, які використовуються для заповнення цих прогалин, швидше за все, відвідувачі використовують в своїх пошукових запитах.

Ключові слова не тільки важливі для SEO сайту , Вони важливі для внесайтового контенту і соціальних профілів. Це означає, що люди, які використовують Інтернет, можуть перейти на сайт різними способами, а не просто шукати ключові слова, які містяться на сайті.

Підводячи підсумок, так, щільність ключових слів - це не та фішка, яка колись була. Google з кожним днем ​​покращує свій алгоритм пошуку. І тепер важливо зосередитися на створенні контенту, який буде унікальним, якісним і релевантним, при використанні цільових ключових слів, коли це доречно. Контент повинен бути оптимізований для користувачів, а не тільки для ключових слів. В іншому випадку контент не виконуватиме своє основне призначення, тобто задовольняти відвідувачів.

Чи є ключові слова все ще релевантними для SEO?
Які зміни відбулися з SEO?
Чому питальні ключові слова актуальні?
Як правильно підібрати ключові слова?
Які зміни відбулися з SEO?
Чому питальні ключові слова актуальні?
Як правильно підібрати ключові слова?