книга

У 2006 році вийшла книга «Просування сайту в пошукових системах» під редакцією Ігоря Ашманова і Андрія Іванова - перша в Росії книга, найбільш повно систематизує знання в цій галузі, може служити як підручником для новачка, так і довідником для досвідченого інтернет-маркетолога У 2006 році вийшла книга «Просування сайту в пошукових системах» під редакцією Ігоря Ашманова і Андрія Іванова - перша в Росії книга, найбільш повно систематизує знання в цій галузі, може служити як підручником для новачка, так і довідником для досвідченого інтернет-маркетолога. В кінці 2007 року вийшло друге видання книги, розширене і доповнене, під назвою «Оптимізація і просування сайтів в пошукових системах».

Книга вже два роки є бестселером більшості інтернет-магазинів в категорії ділової літератури, її можна знайти у всіх великих книжкових магазинах Росії.

У книзі ви знайдете відповіді на найважливіші питання: що таке пошукові системи і як вони влаштовані, як просувати сайт і збільшувати конверсію, як добиватися, щоб користувачі приходили на ваш сайт і купували саме у вас. Докладно описані методи пошукового просування сайтів, нестандартні способи просування, даються конкретні приклади по просування сайтів різних тематик (туристичних сайтів, блогів, ЗМІ).

У друге видання книги були додані нові розділи тому, як підвищити ефективність сайту як інструменту продажів, про спірні і ризикованих технологіях пошукового просування, про способи підвищення конверсії, і ін. Також в книзі з'явилося багато нових ілюстрацій і скріншотів, виправлені знайдені помилки і помилки.

Разом з книгою «Оптимізація і просування сайтів в пошукових системах» читач отримує компакт-диск, на якому містяться додаткові матеріали: програма для аналізу пошукових параметрів сайту «Сайт-Аудитор», повний архів розсилки «Просування сайту. Професійні поради експертів », книга« Правила Ашманова »про управління ІТ-проектами.

купити книгу можна в багатьох книжкових магазинах і в інтернет-магазинах. На сайті www.optimization.ru можна ознайомитися з докладним змістом книги.