Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Конкурс SEO

 1. Привіт Майкл, будь ласка, введіть себе першим.
 2. Вітаємо вас з другим місцем на конкурсі UncleSeosErbe! Чи можете ви радіти, або ви ще більше дратували,...
 3. У ТОП-10 щось завжди відбувалося, сильна конкуренція не спростила для вас. Скільки часу ви повинні...
 4. Якою була ваша стратегія для конкурсу SEO?
 5. Так само, як і переможець, ви купили свій домен перед змаганням на eBay. На Вашу думку, домени ключових...
 6. Яку цінність Ви маєте для заходів оптимізації Onpage для такого конкурсу SEO?
 7. Ви ввели безпосередньо в наступний конкурс зі своєю сторінкою. Як це відбувається? Чи продовжуватимете...
 8. Чи є у вас одна чи інша пора на навчання голодних учасників майбутніх змагань?
 9. IPad 2 зараз на шляху до вас.Чи ви ставитеся до себе як до Різдвяного подарунка або ви використовуєте...
 10. Наш другий конкурс SEO закінчується зараз. Що ми можемо зробити ще краще в майбутніх змаганнях?
 11. Дякуємо, що знайшли час для цього інтерв'ю. Останнє слово для вас:

Після жорсткого фіналу нещодавньої конкуренції UncleSeosErbe ми взяли інтерв'ю у Майкла Хермана, який закінчив друге місце. Він забезпечив завершення .net на аукціоні доменів ключових слів і був досить успішним.

Привіт Майкл, будь ласка, введіть себе першим.

Але ясно Але ясно. Мене звуть Майкл, мені 24 роки, студент, і я кілька років працював над створенням веб-сайтів разом зі своїм приятелем Флоріаном. Веб-сайт, який я використовую, наприклад, www.unnützes-wissen.de. Звичайно, для цього і взагалі для всіх веб-сайтів дуже важливо займатися пошуковою оптимізацією, щоб отримати нових відвідувачів.

Вітаємо вас з другим місцем на конкурсі UncleSeosErbe! Чи можете ви радіти, або ви ще більше дратували, що, хоча ви довго лідирували до кінця, ви все ж таки дозволяєте собі перегнати протягом останніх кількох годин?

Я впевнений, що я гніваюся. Це була дуже напружена справа, і я витрачав багато часу на змагання. Але друге місце не погано для першого SEO-конкурсу, і я задоволений цим. Я багато чому навчився, і на вашому наступному конкурсі я повернувся і зроблю щось інше. Тоді, можливо, мені вдасться залишатися попереду до самого кінця.

У ТОП-10 щось завжди відбувалося, сильна конкуренція не спростила для вас. Скільки часу ви повинні інвестувати, щоб не відставати?

Ми з Флоріаном заздалегідь подумали, якою має бути стратегія цього конкурсу SEO. При цьому ми вирішили зробити дуже багато часу. Тому ми ставили собі за мету щодня писати кілька рукописних статей, які ми провели до кінця. Я думаю, що це означало, що ми повинні щодня витрачати близько години написання текстів. Все інше було зроблено системою управління контентом, розробленою мною. Тому ми могли б зосередитися на створенні контенту.

Якою була ваша стратегія для конкурсу SEO?

Як ми вже згадували, ми хотіли заробити, перш за все, хорошим змістом. У будь-якому випадку, вони мають перевагу над закрученими текстами, що вони граматично правильні і розповідають зрозумілу історію, так що ми хотіли тримати відвідувачів довше на сторінці. Крім того, я в основному використовував свою мережу посилань і встановлював посилання дуже повільно. Крім того, я використовував звичайні соціальні закладки, а також каталоги RSS. Перевагою може бути використання моїх різноманітних груп Facebook, де я рекламував сайт і мав 300 відвідувачів у перший день і більше 500 відвідувачів у передостанній день.

Так само, як і переможець, ви купили свій домен перед змаганням на eBay. На Вашу думку, домени ключових слів відіграють вирішальну роль у Ваших хороших місцях?

У будь-якому випадку! Звичайно, домен ключових слів не гарантує успіху, але це може зробити його набагато простішим. Все, що вам потрібно зробити, це подивитися на топ-10. Існує багато доменів "ідеальної відповідності" або доменів, які містять ключове слово. Особисто я завжди вважав би за краще домен ключових слів і мав дуже хороший досвід.

Яку цінність Ви маєте для заходів оптимізації Onpage для такого конкурсу SEO?

Звичайно, оптимізація на сторінці також відіграє дуже важливу роль. При цьому на onkelseoserbe.net на простому внутрішньому зв'язку було встановлено. Оскільки домашня сторінка змінювалася повністю кілька разів на день, я вибрав канонічний тег і завжди встановлюю URL-адресу статті як основну URL-адресу. Крім того, всі сторінки статей були хронологічно перераховані на підсторінці, так що всі сторінки також проіндексовані. У самих статтях для виділення ключового слова використовувався лише найпростіший HTML. Все це, здається, мало позитивний ефект, оскільки ми були на першому місці дуже довго, незважаючи на меншу кількість посилань.

Ви ввели безпосередньо в наступний конкурс зі своєю сторінкою. Як це відбувається? Чи продовжуватимете використовувати проект як лінкер?

Це правда, що я опублікував статтю про інший конкурс. Проте, це була лише послуга для розміщення посилання. Серйозно, однак, я не братиму участь у цьому конкурсі. На Різдво я тепер насолоджуюся додатковою годиною, яку я маю більше щодня. Я буду використовувати проект у майбутньому, щоб зв'язати інші проекти. Звичайно, сайт також буде використовуватися в інших змаганнях SEO.

Чи є у вас одна чи інша пора на навчання голодних учасників майбутніх змагань?

Оскільки це був мій перший конкурс, я все ще не можу судити про стільки різних стратегій. Моя порада полягає в тому, щоб використовувати такі змагання, щоб просто спробувати щось. Наприклад, я вирішив щось із щоденною зміною домашньої сторінки, що досить незвично. Крім того, я використав багато сторінок вмісту, щоб вивчити вплив останніх новин на рейтинг.

IPad 2 зараз на шляху до вас.Чи ви ставитеся до себе як до Різдвяного подарунка або ви використовуєте можливість зробити когось щасливим?

Він навіть прибув! Я повинен чесно зізнатися, що я не знаю точно, що робити з iPad 2. З MacBook, я б замість того, щоб мати можливість отримати смак розробки додатків для iPhone. Але я не хочу скаржитися, навіть з iPad 2 я обов'язково отримаю своє задоволення.

Наш другий конкурс SEO закінчується зараз. Що ми можемо зробити ще краще в майбутніх змаганнях?

Я був більш ніж задоволений організацією та ходом змагань. Все працювало гладко. На майбутніх змаганнях можна розглянути можливість присудження премій на основі інших критеріїв. Зрештою, було б дуже цікаво не розміщувати місця на основі рейтингу одночасно, а замість цього брати до уваги середню позицію під час змагального періоду. Звичайно, той факт, що я був би лідером з таким критерієм, не вплинув на цю пропозицію. 😉

Дякуємо, що знайшли час для цього інтерв'ю. Останнє слово для вас:

Ще раз спасибі організаторам і приємним контактам, які ви зробили під час змагань. Я був здивований, що конкурс був настільки справедливим і спокійним, і був би щасливий, якби він залишився таким чином на наступних змаганнях. Ви неодмінно знову побачитеся.

Якою була ваша стратегія для конкурсу SEO?
Яку цінність Ви маєте для заходів оптимізації Onpage для такого конкурсу SEO?
Як це відбувається?
Чи є у вас одна чи інша пора на навчання голодних учасників майбутніх змагань?
Що ми можемо зробити ще краще в майбутніх змаганнях?
Чи можете ви радіти, або ви ще більше дратували, що, хоча ви довго лідирували до кінця, ви все ж таки дозволяєте собі перегнати протягом останніх кількох годин?
Скільки часу ви повинні інвестувати, щоб не відставати?
Якою була ваша стратегія для конкурсу SEO?
На Вашу думку, домени ключових слів відіграють вирішальну роль у Ваших хороших місцях?
Яку цінність Ви маєте для заходів оптимізації Onpage для такого конкурсу SEO?