Конкурсна частина кастинг-проекту "Молода музика Сибіру"

Кастинг-проект Молода музика Сибіру набирає обертів

Кастинг-проект "Молода музика Сибіру" набирає обертів. На цьому тижні ми знову голосуємо за трьох номінантів.

  1. Група Queendom, Томськ
  2. Alessiee, г.Междуреченск
  3. Єва Райм, Новосибірськ

Кращого з трьох виконавців знову визначають слухачі шляхом голосування. З 20 по 26 квітня на частоті 98,7 FM Ви почуєте уривки пісень конкурсантів. Прослухати композиції повністю і проголосувати за одного з учасників проекту можна в групі "ВКонтакте" "Молода музика Сибіру" ( http://vk.com/sdelanovsibiri ).

Віддати свій голос також можна в групі "ВКонтакте" " Радіо Сибір-Кузбас 98,7 FM ".

Кращому з трьох виконавців в нагороду дістається тиждень в ефірі "Радіо Сибір". Переможцем 1-ої тижні стала група "Musicband KrabИ", м Улан-Уде.

Масштабний сибірський кастинг-проект «Молода музика Сибіру» організований холдингом «МКР-Медіа» та Медіа-Лабораторією SGTRK Прийом заявок на участь в конкурсі проводиться в групі «Молода музика Сибіру» «Вконтакте». Кожна заявлена ​​робота проходить обов'язкову перевірку на предмет дотримання законодавства РФ, потім ретельний відбір продюсерами проекту.

Бажання виступити на конкурсі підтвердили понад 140 колективів з понад 20 регіонів Росії, в тому числі - Томська, Новосибірська, Кемерова, Новокузнецька, Чити, Улан-Уде, Єкатеринбурга, Москви.

Телевізійна версія конкурсу виходить на телеканалі «Просування». В однойменній програмі - «Молода музика Сибіру» найяскравіші колективи представляє ведучий Олексій Царьов.

Сергій Бобунець, лідер групи «Смислові Галюцинації» (Єкатеринбург):

- Під час гастролей до нас постійно підходять молоді музиканти: передають диски зі своїми піснями, питають поради. Всіх цікавить практично один і той же питання: «Що нам зробити, щоб про нас дізналися?». Коли демки потрапляють в руки, відчуваєш за це відповідальність, але я ж не чарівник. У минулому році під час туру по містах мовлення «Радіо Сибір» у мене накопичилося рекордну кількість демо-записів, що і стало каталізатором народження проекту. Після заключного концерту в Читі ми разом з Костею Зарембо (засновником радіостанції, академіком Російської академії радіо) стали обговорювати, як допомогти хлопцям. Зараз не так проблематично записати пісню - набагато складніше донести її до людей. Ми вирішили об'єднати наші ресурси і зробити великий довгограючий проект, який реально допоможе музикантам і посприяє вирішенню проблеми «застою» в музичній культурі країни. Шлях групи «Смислові Галюцинації» до радіоефіру зайняв десять років, а за допомогою «Молодий музики Сибіру» міг би скоротитися до одного тижня. Ще один приємний момент: групи можуть брати участь в проекті з різними піснями нескінченно, поки не закінчиться натхнення. Не вийшло відразу, є можливість зробити висновки і спробувати свої сили ще раз. Єдине, про що хочу попросити учасників, відбирайте для проекту дійсно свої кращі пісні! Дайте послухати друзям-родичам, запитайте їх думку, уявіть себе на місці слухача. Приберіть все зайве - залиште емоції. Вітаю всіх з запуском проекту! Успіхів!

Всіх цікавить практично один і той же питання: «Що нам зробити, щоб про нас дізналися?