консультації

 1. Якщо так, я буду рада вам допомогти.
 2. фокусна консультація
 3. комплексна програма
 4. Анастасія Зубкова
 5. Як це працює
 6. 2. Консультація
 7. 3. Пост-підтримка
 8. вартість

Ви хочете запустити блог для його просування вашого творчого проекту, але не знаєте, з чого почати і де знайти на це час

Ви хочете запустити блог для його просування вашого творчого проекту, але не знаєте, з чого почати і де знайти на це час?

У вас є блог, але ви їм незадоволені і хочете вдихнути в нього нове життя?

Ви пишете тексти (пости в блог, статуси для соціальних мереж, опис ваших продуктів і послуг) і хочете, щоб професіонал подивився на них з боку, дав вам зворотний зв'язок і конкретні рекомендації по тому, що можна поліпшити?

Ви в відчайдушних пошуках "чарівного пендель"? (Гаразд, не соромтеся, навіть принцеси кажуть це слово :)

Якщо так, я буду рада вам допомогти.

Я пропоную два формати консультацій:

 1. фокусна консультація;
 2. комплексна програма із серії консультацій.

Залежно від завдань, які стоять перед вами вам більше підійде один або інший варіант.

фокусна консультація

Наша зустріч може бути присвячена будь-якої теми, в якій у мене є експертиза. Ви задаєте турбують вас питання, і ми спільно знаходимо рішення.

комплексна програма

Ми працюємо над створенням / запуском / апгрейдом вашого блогу в рамках серії консультацій. Програма складається з 8 зустрічей і адаптується під специфіку вашого проекту. Теми, яким буду бути присвячені наші зустрічі: стратегія вашого блогу, ваша аудиторія, ваш індивідуальний бренд і дизайн блогу, створення контент плану, написання ефективних текстів, залучення читачів і розкрутка блогу, використання соціальних мереж для просування, тайм-менеджмент і продуктивність в блогінгу , ефективна email розсилка.

Подивіться відеозапис консультації, щоб зрозуміти, як вони проходять >>

Анастасія Зубкова

Два роки я відтягувала момент створення власного сайту. Мені здавалося, що я не готова до цього складного кроку. А складним здавалося все: як написати цікаву сторінку про себе (так, щоб читача не знудило від твоїх народився, вчився, одружився, домігся), як максимально зручно і ефективно оформити сайт, як писати привабливі і корисні тексти для блогу (навіть після 7 років ведення блогу в ЖЖ я розуміла, що роблю це несистемно і не дуже-то правильно), як знайти свою аудиторію?

І тільки після занять з Варею всі складнощі були вирішені, а знання розклалися по поличках. Мені сподобалися і корисні поради, і конструктивна критика (о, це мотивує найкраще!), І професійна оцінка моїх досягнень, і підтримка в суспільстві в Facebook.

Для мене ці консультації виявилися дуже ефективними - за два місяці я змогла створити свій сайт з нуля і пишаюся тим, що за допомогою Вари я проробила таку величезну роботу, яка раніше здавалася незбагненною.

Як це працює

1. Ознайомча зустріч (безкоштовно)

 • Ви розповідаєте про ті завдання, які вам необхідно вирішити.
 • Я розповідаю про те, як я працюю, і чи зможу я допомогти вам у вирішенні ваших питань.
 • Ми визначаємо формат подальшої спільної роботи.

Призначити зустріч

2. Консультація

 • Я висилаю вам підготовчі матеріали і завдання, які ви відправляєте мені. І так, ще до початку консультації я поринаю в ваш проект, щоб бути для вас максимально корисною.
 • Ми зідзвонюємося по скайпу в зручний для вас час. Зустріч триває 1,5 години. В результаті у вас буде план подальших дій (що змінити в блозі, які виправлення внести в ваш текст, які дії зробити для просування блогу і т.д.).
 • За результатами консультації, ви отримуєте від мене листа з коротким описом того, що ми обговорили, наступними кроками, корисними посиланнями та матеріалами.

Подивіться відеозапис консультації, щоб оцінити, наскільки цей формат вам підходить >>

3. Пост-підтримка

У вас буде можливість приєднатися до закритого товариства творчих підприємців і блогерів в Facebook. В рамках групи ви зможете попросити зворотний зв'язок на свій блог, тексти та ідеї. Щотижня група поповнюється корисними матеріалами по блогінгу, інтернет маркетингу, просуванню і творчому підприємництву.

вартість

 • Фокусна консультація - 5000 руб.
 • Комплексна програма - 32000 руб. за всю програму (при оплаті одноразово знижка 2000 руб.)

Я пропоную не відкладати знайомство в довгий ящик. Напишіть мені по електронній пошті, давайте зустрінемося і обговоримо ваші питання і як я можу допомогти.

У вас є блог, але ви їм незадоволені і хочете вдихнути в нього нове життя?
Ви в відчайдушних пошуках "чарівного пендель"?