Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Консультант SEO: Станьте експертом у маркетингу Google

 1. Що НЕ робити SEO консультант
 2. Що робить SEO консультант
 3. Методи маркетингу вмісту для SEO
 4. Вхідний маркетинг і SEO
 5. Маркетинг і SEO
 6. Копірайтинг та SEO
 7. Як стати спеціалістом з органічного руху
 8. З чого почати в SEO
 9. Оптимізація на сторінці
 10. Оптимізація стор. X Off-Page оптимізація
 11. Назва
 12. Пошук
 13. Ключове слово набивання
 14. Фотографії
 15. Швидкість сайту
 16. Вихідні посилання
 17. Внутрішні посилання
 18. Кількість слів
 19. Перевернута піраміда
 20. Список вмісту
 21. Оптимізація за межами сторінки
 22. Де більшість потенційних консультантів SEO відмовитися
 23. Остаточні міркування

У цій статті ми поговоримо про професію, яка принесла мені багато, додала багато знань і дозволила мені зробити багато друзів і клієнтів, поговоримо про SEO консультанта.

Ви бачите, мова йде про SEO КОНСУЛЬТАНТА! Тож давайте зупинимося лише на роботі професіонала пошуку і як ви можете стати експертом в органічному трафіку.

Я починаю цю статтю з питанням: Ви дійсно знаєте, що робить консультант SEO?

Маючи стільки інформації та дезінформації, що стосується багатьох питань в Інтернеті, ринок цифрового маркетингу є об'єктом великих непорозумінь через нескінченність міток та категорій.

Я поясню, що саме робить професіонал пошуку, це відмінний ринок для вас, щоб почати бізнес-кар'єру.

Перш ніж почати те, що я обіцяв, я скажу вам, що НЕ робити експерт SEO.

Що НЕ робити SEO консультант

По-перше, що таке SEO?

SEO є абревіатурою для "Пошукова оптимізація", яка означає "оптимізацію пошукових систем", або оптимізацію веб-сайту.

SEO - це набір стратегій, спрямованих на підвищення та покращення позиціонування веб-сайту на природних (органічних) сторінках результатів пошуку в пошукових системах.

Це трохи складно сказати, які реальні функції консультанта SEO, так як немає ніякого регулювання на те, що насправді працює так багато професіоналів працюють з різними сферами.

Те, що я скажу вам, це те, що я роблю, або краще, я цього не роблю.

Я не працюю в операційній частині бізнесу, не вкладаю руку в масу просто сказав правила гри.

Коли я закриваю угоду з клієнтом, у мене в голові вимальовується весь обсяг (який я передам вам нижче). Я розумію потреби клієнта і бачу послугу, коли продаю, шукаю фрілансерів і деяких людей, яким я довіряю виконати якщо підприємець не має цієї команди)

Тому в MY VISION консультант з SEO не бере участі в операційній, він лише дає інструкції, і вони готові вирішувати проблеми.

Зрештою, консультант з імені має сенс з тим, що я тільки що сказав, ви бачите те, що говорить словник для слова консультант.

con · sul · tor |
(Латинський радник, -oris , консультант)

чоловічий іменник

1. Один, кому дається консультація, або той, хто дає поради.

2. Кваліфікована особа, яка разом з компанією дає висновки і займається технічними питаннями своєї спеціальності.

3. Консультація особи. = КОНСУЛЬТАНТ, КОНСУЛЬТАНТ, КОНСУЛЬТАНТ

Кваліфікована особа, яка разом з компанією дає висновки і займається технічними питаннями свого спеціаліста, POINT.

Що робить SEO консультант

Тепер, давайте поговоримо про те, що робить професіонал цієї професії, який я так люблю.

Технічно SEO професіонал має спеціальність в оптимізації веб-сторінок, оптимізації сторінок, щоб зробити їх більш помітними для пошукових систем (Google, Bing, Yahoo!). У багатьох місцях, таких як: Європа і США, закликають консультантів SEO WEB MASTER, оскільки вони відповідають за догляд за сторінками.

Це те, що робить SEO експерт (технічно).

Але ми живемо в дуже конкурентоспроможному світі, і якщо ви не можете смоктати цукровий очерет і свистнути в той же час він виходить з ринку, чи не так?

Це також прийшло в світ SEO і професіонали почали пристосовуватися до нових тенденцій.

Вони почали вирівнювати стратегії: контент-маркетинг, вхідний маркетинг, маркетинг, копірайтинг і т.д.

Давайте потрапимо в деякі стратегії, які зазвичай застосовуються консультантами SEO, які не є основними навичками фахівців з пошуку.

Раніше, давайте поскаржимося тут швидко. Основною функцією SEO-професіоналів є: ОПТИМІЗУЙТЕ СТОРІНКИ, ЯКІ ВІДБУВАТИСЯ В МЕТАНІЗАХ ПОШУКУ .

Методи маркетингу вмісту для SEO

Методи маркетингу вмісту для SEO

Контент-маркетинг - це стратегія, що використовує чітку мету - залучення та спілкування з потенційними клієнтами, що створює більше бізнесу.

Консультанти SEO використовують вміст, тому що Google розглядає такі елементи, як: ставка відмов, тривалість перебування, навігація користувача в межах сайту, наприклад, фактори позиціонування.

Отже, це ідеальний шлюб, і я знову розмовлятиму: SEO-консультант не повинен знати / писати контент, це робота копірайтера, а не експертів з оптимізації сторінки.

Вхідний маркетинг і SEO

Вхідний маркетинг і SEO

Вхідний маркетинг є відносно новим способом спілкування і ведення бізнесу, заснованого на виробництві контенту для конкретних аудиторій з конкретними болями, відносини Inbound з SEO виникають саме в цій частині: SPECIFICITY або краще націлювання.

Оскільки існує конкуренція в оптимізації сторінок, дуже застосована концепція в SEO - це довга технологія хвоста, яка в свою чергу надзвичайно використовується у вхідному маркетингу.

Довгий Хвіст був розроблений Крісом Андерсоном, який написав книгу з таким же ім'ям "Довгий Хвіст", який він коротко виявив, що ніша на ринку може мати більшу силу, ніж масовий ринок.

Приклад: я виробляю багато контенту, пов'язаного з цифровим маркетингом, і багато хто пов'язує це з "Зробити гроші в Інтернеті", що буде на ринку, але в цьому ринку існують гілки (ніші), які менш експлуатуються, мають менший обсяг, але більш сегментований "Заробляйте гроші в Інтернеті за допомогою SEO", "Заробляйте гроші в Інтернеті, роблячи SEO консультації", "Заробляйте гроші в Інтернеті, продаючи цифрові продукти". Кожного разу, коли ви збільшуєте хвіст (націлювання), ви все частіше потрапляєте до ширшої аудиторії. специфічний і очевидний з меншим обсягом.

Як консультант SEO спеціалізується на позиціонуванні сторінок в пошукових системах, скористайтеся цією концепцією, щоб розмістити якомога більше слів і таким чином вирівняти або навіть передати обсяг, який має масу (наприклад, заробляти гроші в Інтернеті).

Це дуже базове поняття на Long Tail, і якщо ви хочете дізнатися більше про це, я рекомендую вам прочитати книгу Кріса Андерсона, це швидка книга, але добре роз'ясніть цю тему, і я впевнений, що це допоможе вам, якщо ви хочете досконалим або стати консультантом SEO.

Посилання на книгу Довгий хвіст

Маркетинг і SEO

Маркетинг і SEO

Маркетинг визначається багато в чому, на мій погляд професійний і ринковий ентузіаст, маркетинг - це сукупність процесів, основною метою яких є постачання продукту або послуги певній публіці, знаменита «продати без продажу».

Створіть необхідність придбати у конкретної аудиторії та запропонувати продукт.

Маркетинг має багато спільного з стратегією, вся ця робота, про яку я згадував вище, робиться дуже стратегічно, вона все ще плутається з рекламою, рекламою на телебаченні, на вулиці тощо ... Це реклама, це не маркетинг.

SEO і маркетинг зустрічаються в момент, коли SEO використовується як інструмент, частина процесу маркетингових дій, я сказав вам, що маркетинг - це набір процесів, чи не так? SEO є одним з них, тому будь-яка стратегія SEO має маркетингову стратегію на вершині, але ви робите це несвідомо.

Момент, коли ви створюєте веб-сайт для продажу продукту, який ви вже переживаєте маркетинговий процес, зрештою маркетинг доставляє продукт певній аудиторії.

Копірайтинг та SEO

Копірайтинг та SEO

Копірайтинг - це техніка переконання через слова, переконливі методи письма. Я думаю, що це найпростіша концепція для розуміння серед усіх нас.

Оскільки SEO є частиною маркетингового процесу, який має на меті вийти заміж за продукт / послугу до певної аудиторії, нічого кращого, ніж використовувати неврологічні ресурси, щоб позитивно вирішити купити ваш продукт, чи не так?

Хороша книга для вивчення копірайтингу: Веб-копія, яка продає Марія Вельосо. Я прочитав кілька книг з копірайтингу, але це дуже просто зрозуміти, я просто не знаю, чи є переклад на португальську мову.

Копірайтінг вигідний SEO не тільки в конвертації (продажу), але і в утриманні, адже все, що домінує над словами, вдається написати щось цікаве, що утримує увагу читача якомога довше, щоб ви заробили кілька очок з дядьком Google.

Як стати спеціалістом з органічного руху

Першою основною вимогою для того, щоб ви стали SEO-експертом, є: LOVE new things.

Я кажу це тому, що ми, консультанти SEO залежать від 100% Google і Google завжди змінюється, оновлює, оновлює свій алгоритм, і це може бути дуже поганим для тих, хто не бажає танцювати за темпом власника м'яча, Так що тримайте, що у вашій голові ви завжди будете мати, щоб вивчати і наздоганяти на ринку, добре?

З чого почати в SEO

З чого почати в SEO

Я кілька разів говорив у групах, в яких я беру участь, і для людей, які постійно запитують мене, з чого почати бути консультантом SEO, або лише для того, щоб дізнатися, як класифікувати та монетизувати деякі проекти, чи хочете ви розпочати кар'єру в SEO? Почніть з початку! Що ви маєте на увазі?

Коли я почав ранжувати вміст сайтів на позиціонуванні в пошукових системах було мало, і ми майже не чули про SEO, крім того, алгоритм був дуже недосконалий і було дуже легко обдурити його, сьогодні річ різко змінилася і це необхідно дійсно використовуйте ефективні методи, щоб отримати деякі позиції в SERP (екран результатів Google).

Серед цих методів, що використовуються сьогодні, є дві категорії: On-page і Off-page.

Оптимізація на сторінці - це оптимізації, які відбуваються всередині сторінки. Це повний контроль, наприклад: назва сторінки, теги, вміст, зображення, відео тощо ...

Оптимізація за межами сторінки - це оптимізація "на зовнішній" сторінці, наприклад посилання на ваш сайт, час домену, авторизація домену тощо ...

Прочитайте цю статтю повністю Зворотні посилання

Для більшості людей, які тільки починають, дуже важко зрозуміти, що насправді працює, і на чому вона повинна зосередитися, я підведу підсумок ринку тут, що б я зробив, якби я починав сьогодні.

Давайте зробимо просту аналогію :

Уявіть, що Google був бразильським чемпіонатом з футболу, і чемпіоном цього чемпіонату (SERP first) була команда, яка набрала найбільшу кількість очок (Google наразі має більше 200 факторів ранжирування). Чим більше очок ви набрали (чим більше вимог ви зустрінете), тим краще ви будете.

Для цього Google використовує критерії, визначені самі по собі, які навіть відкрито не розкриваються, все що ми знаємо про SEO сьогодні грунтуються на тестах фахівців області. Google виявляє дуже мало про ваш алгоритм.

Настає велика ставка, як я вже говорив вище, що Google аналізує, хто набрав найбільшу кількість балів і як це суперечка, ви безпосередньо залежать від результатів вашого конкурента.

Найбільш позиціоновані сайти не мають стратегії SEO, вони не призначені для SEO і тільки з'являються в SERP, тому що Google має показати щось.

Давайте подивимося на SERP для кількох випадкових слів:

Давайте подивимося на SERP для кількох випадкових слів:

Давайте коротко розглянемо тут ці результати.

Слово, яке я шукав, це: Як лікувати передпологову тривогу.

Який результат показав Google найбільш нагадує мій пошук? З'являються результати, які не відповідають тому, що я шукав, і Google не любить його.

"3 найкращі поради для контролю тривожності під час вагітності," "як заспокоїти занепокоєння під час пологів," "11 порад для полегшення занепокоєння в кінцевому відрізку вагітності."

Ми повертаємося до нашої аналогії, Google виявила, що "Ви отримаєте APP" - це те, що має найбільше відношення до мого пошуку.

Тепер давайте спустимося на тлі цієї історії, що відбувалося за Google.

Оптимізація на сторінці

Оптимізація на сторінці

Перше, що Google оцінить перед тим, як показувати результат - це TITLE, я завжди говорю те ж саме для студентів і для всіх, хто запитує мене про ранжування, будь-який новачок у SEO, що прагне консультант SEO або ентузіаст області дізнається, що назва повинна бути добре оптимізована, так що якщо назва не добре оптимізована, то 99,9% впевнені, що решта статті / сторінки теж не буде.

У випадку з вищезгаданим зображенням він показав лише результат, який він показав спочатку, тому що він має APP (Prepartum Anxiety), а не Google, не може бути розуміючи синоніми.

Можливість ранжувати веб-сайти може заробити вам багато грошей, якщо правильно використати їх, тенденцію до збільшення обсягу пошуку Google, і вже правда, що певні рейтингові слова коштують більше, ніж кілька торгових точок у різних столицях.

Це тому, що один раз у Google, ви навряд чи вийти звідти і як тенденція до збільшення пошуків роботи все більше цінується.

Оптимізація на сторінці є частиною процесу розміщення, який використовує консультант SEO.

Оптимізація стор. X Off-Page оптимізація

Перш ніж почати з технічної сторони, мені потрібно знати різницю оптимізацій, що використовуються консультантами SEO.

У цьому розділі ми будемо в основному мати справу з On-Page, яка є оптимізацією елементів, які знаходяться в межах сторінки, оптимізація Off-page відбувається з "зовні", наприклад: посилання, час домену і т.д.

Якщо ви хочете дізнатися більше про посилання та оптимізацію поза сторінки, я рекомендую вам прочитати цю статтю: Зворотні посилання - Повне керівництво це дасть вам гарну основу того, як працюють зв'язки та як вони допомагають вам у ранжуванні.

Повертаючись до нашої теми щодо оптимізації на сторінці, Google має декілька факторів, які визначають, хто з'являється, а хто не відображається на SERP (сторінці результатів пошуку Google).

Наша мета як SEO консультанта - це знати ці фактори та досліджувати більшість з них на кожній сторінці, статті та ін.

Давайте перейдемо до найважливіших факторів On-Page Optimization, які повинен мати кожен консультант SEO.

Назва

Назва

Заголовок сторінки є одним з основних елементів для досягнення успіху в рейтингу вашого сайту, назва назви вже дуже суб'єктивне право? він скаже Google, що його сторінка говорить, Google має "Гусеничний", який читає сторінки і на основі інформації, яку він знаходить, він вирішує, хто буде йти вгору і хто буде йти вниз видачі.

Тому йому дуже важко зрозуміти, що ви говорите, якщо ви не зрозуміли на своїй сторінці. Наприклад: на сторінках компаній дуже часто зустрічається назва, що належить до цього "Назва компанії | найкращий варіант. "

Таким чином, неможливо Google розуміє, що ви насправді маєте на увазі.

У моєму випадку тут, у цій статті я ставлю "SEO КОНСУЛЬТАНТА: СТАНУТЬ СПЕЦІАЛІСТОМУ МАРКЕТИНГУ GOOGLE" слово, яке я дивлюся на: SEO КОНСУЛЬТАНТА.

Я міг би поставити - повну статтю, щоб стати консультантом SEO, але не буде оптимізований для слова, яке я хочу, щоб рангу. Як я зрозумів, роботові Google зрозуміло, що я маю на увазі, коли він приходить читати мій сайт.

Це один з факторів для ранжирування веб-сайту, давайте тепер побачимо теги.

Всі сторінки, які існують в Інтернеті, позначені кодом HTML, спокійні, що вам не потрібно розуміти що-небудь HTML просто хочете, щоб ви знали, що в межах цієї мови використовуються теги для позначення сторінки.

Ці теги класифікуються як: H1, H2, H3, якщо ви використовуєте WordPress, Blogger тощо ... Ви вже бачили, що можна поставити Heading 1, Heading 2 і так далі.

Багато хто вважає, що ці заголовки служать лише для збільшення або зменшення розміру тексту. Але факт полягає в тому, що коли робот Google робить читання на вашій сторінці, він інтерпретує ці коди і використовує в якості керівництва, щоб зрозуміти, що ваша сторінка.

Я вам зрозумію тут, у прикладі:

<h1> Консультант SEO </ h1>

У цій статті ви зрозумієте, як працюють пошукові системи і як ви можете заробляти гроші, оптимізуючи сторінки Google.

<h2> Як працює SEO консалтинг <h2>

SEO консалтинг спрямований на виявлення помилок у семантиці, структурі та змісті сторінок Google.

<h3> Оренда Консультанта SEO </ h3>

Наймання SEO Консультанта є дуже важким завданням, тому проаналізуйте варіанти, перш ніж приймати будь-які рішення.

У наведеному вище прикладі я використовую теги h1, h2 і h3, щоб не тільки викликати хороший досвід для читача, а також повідомити Google про тему, про яку я говорю, зверніть увагу, що текст добре розділений і організований за допомогою тегів.

Коли робот читає це автоматично, він буде знати, що я говорю SEO КОНСУЛЬТАНТА, то я говорю про те, як SEO консультант працює, що є предметом, пов'язаним з SEO Консультант, і має більше значення, ніж наймати консультанта SEO, логотип \ t він може інтерпретувати чисту семантику і полегшити його розуміння.

Чи можете ви її отримати?

Пошук

Пошук

Як я вже говорив раніше, Google базується на роботі, який читає сайти, тому одним з визначальних факторів для нього, щоб знати, що ви хочете сказати, є ключові слова, які ви використовуєте на своїй сторінці.

В ідеалі, ви можете поширювати велику кількість ключових слів у верхній частині сторінки, тому в блогах багато розмов для ранжування. Це не тільки дозволяє ранжувати з блогами, але з блогами ви можете краще вивчити ці фактори ранжирування, оскільки це дуже багато змісту.

Якщо б у мене не було цього блогу і мав веб-сайт, я б не зміг оцінити, наприклад, SEO-консультанта, тому що навряд чи вдасться вивчити ці фактори, які ми бачили, і ті, які ми побачимо ще в цій статті.

Ключове слово набивання

Ключове слово набивання

Одна річ, яку Google може реалізувати, це KeyWord Stuffing, що є надмірним повторенням ключових слів, хоча потрібно повторювати його в тексті, ви не можете повторити це без будь-якої узгодженості, Google розуміє, що цей текст не має зв'язку і не надає необхідного значення рейтингу. Ваші ключові слова повинні бути розподілені природно і спонтанно, викликаючи хороший досвід для читача, який також є фактором ранжування.

Фотографії

Зображення є чудовими елементами, щоб покращити розташування, пам'ятайте, що я сказав вам вище, що Google стурбований досвідом користувачів? Тому, коли він знаходить багату статтю, з зображеннями та відео він інтерпретує, що вміст є хорошим для роботи з предметом з деталями, зображеннями і т.д.

Більше того, Google досі не може читати зображення, це в основному грунтується на двох факторах: ім'я зображення та альтернативний текст (опис).

Хіба я не розповідаю вам про HTML? воно знову з'явиться тут, коли ви вставляєте зображення всередині вашого сайту, він генерує код, подібний до цього: <img src = "nomedaimagem.jpg"> коли робот Google пройде ваш сайт, він буде читати HTML, як ми вже бачили , і він буде надавати важливість словам, які він знаходить для оптимізації зображень, які потрібно помістити ім'я зображення з ключовим словом, який ви хочете класифікувати.

Якщо ви хочете зарахувати слово: Як схуднути, не заходячи в спортзал. В ідеалі, зображення повинні бути перейменовані словами, які поділяють одне семантичне поле як головне ключове слово.

навіть якщо ваше зображення з велосипеда, з неба використовуйте "Як схуднути, не заходячи в спортзал" або щось пов'язане.

Те ж саме стосується описів, тегів alt, які також з'являються в HTML-коді, і будуть основою для роботи, щоб визначити, про що ви хочете говорити.

Швидкість сайту

Швидкість сайту

Я завжди багато переймаюся швидкістю сайту в моїх проектах, я навіть написав статтю: Як збільшити швидкість вашого сайту WordPress , повну статтю з 4mil говорити виключно і виключно про те, як підвищити продуктивність вашого сайту.

Виявляється, що Google має в якості рейтингового фактора ставки відмов, тобто швидкість відхилення вашого сайту, якщо користувач потрапляє і швидко залишає, це дає вам негативний момент, у голові Google він розуміє, що вміст, який ви пропонували не було саме те, що шукав користувач, і в більшості випадків користувач фактично не звертався до сайту, оскільки навантаження на нього залишилося так довго.

Я не буду говорити про те, як оптимізувати швидкість, якщо у вас є проблеми зі швидкістю на сайті, прочитайте статтю, яку я процитував, я впевнений, що він відповість на всі ваші питання.

Ps.: Це дуже поширена помилка, зроблена людиною, яка починає кар'єру SEO консультанта.

Вихідні посилання

Беручи до уваги, що Google оцінює користувальницький досвід одним із способів зробити це, створюючи посилання на авторизовані сайти про тему, про яку ви говорите, припустимо, що я кажу про технологію та посилання на Techmundo.com.br . Він розуміє, що моя тема спрямована на те, щоб допомогти користувачеві, оскільки я посилаюся на сайт, який дійсно розуміє тему.

Ps.: Багато людей думають, що, роблячи це, ви "отримаєте" людину від вашого сайту, щоб піти в techworld, не думайте, що так ви турбуєтеся про передачу стільки інформації користувачеві, що йому подобається Google, так і вашому читачеві.

Внутрішні посилання

Тут ви виграєте двічі, перший з яких ви зробите користувачем навігацію по сайту, який для вас, для Google і для користувача - дуже хороша річ. Як фактор ранжирування Google має елемент, який називається Середня тривалість сесії. Чим довше він залишається на вашому сайті, тим краще.

Коли ви створюєте внутрішні посилання, ви цитуєте інші статті, як я робив кілька разів у цій статті. Я здобуваю, що, напевно, багато людей будуть читати статті, які я цитую, і інше, що зміцнює мої відносини з Google, тому що він розуміє, що мій вміст дійсно є багатий.

Кількість слів

Тема завжди досить прокоментувала в всесвіті SEO, адже що таке ідеальний розмір для поста? Скільки символів потрібно в моїй статті / сторінці?

Ну, на підставі всього, про що ми говорили, ви повинні знати цю відповідь, але я вам все одно допоможу.

Довгий вміст дає вам можливість вивчити більше цих факторів, які ми бачили вище, у вас є можливість вставити більше зображень, більше вихідних посилань, внутрішніх посилань і т.д.

Не кажучи вже про те, що при довгому вмісті швидкість перебування користувача буде вищою, адже якщо ви напишете статтю з 4 тисяч слів, то користувач не прочитає за 30 секунд.

Велика річ тут полягає в тому, щоб написати вміст, який дійсно має цінність, якщо ви використовуєте 4000 слів, використовуйте його, але напишіть щось цікаве, що змусить читача залишитися до кінця.

Однією з методів, які багато в чому привертають увагу читачів, є техніка перевернутої піраміди.

Перевернута піраміда

Перевернута піраміда використовується в журналістиці, вона в основному полягає в тому, щоб почати писати текст з посиланням на найважливіші пункти на початку статті, і як він знижується, він зменшує значення, стаття починає "втрачати цінність".

Я не кажу, що ви збираєтеся зробити чудове вступне слово і не приділите важливості кінця, але спробуйте зосередитися на важливих моментах на початку статті, щоб привернути увагу користувача.

Список вмісту

Інший метод, який добре працює для того, щоб привернути увагу користувача, полягає в тому, щоб писати статті у списку пунктів маркерів.

Це статті, які ви, напевно, бачили, 5 порад для досягнення XYZ, 4 способу зробити XYZ, ці статті привертають увагу користувача, тому що він бачить легкість у читанні, він просто отримує цікавість і розуміє, що він може зробити "Scan" на своєму статтю і витягніть для неї цікаве.

O Buzzfeed.com є американським порталом, який живе за вмістом вірусів, подивіться на структуру їхніх статей найчастіше використовуйте список.

Я також залишу ексклюзивне відео, яке я пропоную членам моєї закритої групи SEO та цифрового маркетингу, щоб ви могли краще зрозуміти, як працює рейтинг, це безкоштовне 20-хвилинне навчання, яке я роблю огляд алгоритму та оптимізації -Сторінка.

Пам'ятайте, що необхідно мати повний контроль над інструментами позиціонування веб-сайту, щоб стати консультантом SEO.

Оптимізація за межами сторінки

Давайте поговоримо про оптимізацію Off-page, як якщо б він був критерієм tiebreaker, у бразильській футбольній лізі, коли 2 команди зв'язати в балах, як ви вирішуєте, хто отримує першу або другу?

Так, за правилами були визначені критерії розриву, і це в основному те, що робить Google, коли веб-сайти прив'язуються до оптимізації на сторінці, розбивка на стор.

Ставка полягає в тому, що ми не можемо "маніпулювати" нашою оптимізацією за межами сторінки, поки не зможемо змусити деякі з вирішальних факторів для Google, але ми не зможемо контролювати 100% того, що відбувається на Off-page, як я вже говорив вище, такі фактори, як домен, домен авторитету підраховують точки для off-page, якщо ваш домен новий, наприклад, ви не зможете оптимізувати цей "фактор ранжирування".

Я залишу посилання на статтю, яку я написав тут, у повному блозі про зворотні посилання, в якому докладно пояснюється все, що потрібно знати, щоб мати хорошу Off-page стратегію, читайте тут: Зворотні посилання: Повне керівництво .

Де більшість потенційних консультантів SEO відмовитися

Більшість SEO консультантів аварії, тому що вони хочуть ускладнити простий, ледве починають вивчати і дізнатися про алгоритм і ранжування вже хочу говорити про побудову посилань і оф-сторінки оптимізації.

Всесвіт SEO є GIANT і ви не зможете дізнатися все про алгоритм, все про Google в 3.4.5 місяці вивчення.

Отже, секрет - зробити просте, почати з самого початку, як я сказав там.

Навчіться оптимізувати На-сторінці, зосередитися на On-сторінці, це простіше і принесе вам результати, спонукатиме вас довідатися більше і дати більш глибокі занурення. Спочатку ви навчитеся повзати, потім ходити і потім запустити те ж саме, що повинно відбутися з SEO, поважати цей цикл Я залишу відео, яке я записав, відповідаючи на деякі питання про зворотні посилання, Pbn і залиште прохолодне повідомлення всім, хто починає.

Остаточні міркування

Час від часу люди, які живуть в інтернеті, які працюють з інтернет-компаніями, починають шукати нові шляхи для досягнення результатів, це природний цикл речей, люди завжди намагаються покращити.

Тема на ринку інтернет-маркетингу сьогодні - це органічний трафік, 2 роки тому я розмовляв зі своїм партнером і говорив саме про те, що відбувається сьогодні, цю розмову треба було записати. Я розмовляв з ним про платні трафік і майбутнє Facebook Ads, для тих, хто починає це виглядає як тисяча чудес, але я бачив цей фільм раніше, коли Google Adwords почав було красиво, дуже вигідно для кампанії і заплатив дуже низьку вартість для клік, сьогодні реальність інша, це відбувається тому, що це природний закон ринку, закон попиту і пропозиції, чим більше ви шукаєте, тим більше ціни ростуть.

2 роки тому я сказав йому, що ми можемо використати цю стратегію (оголошення на facebook) ще 3 роки, поки все не стане важче, не те, що я був свого роду нострадамусом, а тому, що я бачив це з Google Adwords.

Сьогодні через 2 роки після того, як пророцтво виконується, оголошення Facebook не дають багатьом більше очікуваних результатів, вартість клацання значно зросла, а рекламна політика стає все більш обмеженою, як це відбувалося з Adwords.

Стати SEO консультант в той час, як це може бути досить розумним рішенням, якщо ви хочете монетизувати свої знання в Інтернеті, адже все, що ви навчаєтеся, щоб платні або органічні відвідувачі можуть заробити вам багато грошей, ви зупинилися, щоб думати про це?

Якщо вам сподобалася ця стаття і хочете приєднатися до активної спільноти, орієнтованої на цифровий маркетинг і SEO, я запрошую вас приєднатися до моєї закритої групи на Facebook, де я ділюся ексклюзивним контентом не тільки для тих, хто хоче стати консультантом SEO, а для тих, хто хоче Дізнайтеся, як ранжувати веб-сайти, щоб продавати продукти, такі як філії, сайти оренди та інші форми монетизації. Я залишу посилання тут і чекаю вас там у групі.

Я залишу посилання тут і чекаю вас там у групі

Я починаю цю статтю з питанням: Ви дійсно знаєте, що робить консультант SEO?
Але ми живемо в дуже конкурентоспроможному світі, і якщо ви не можете смоктати цукровий очерет і свистнути в той же час він виходить з ринку, чи не так?
SEO і маркетинг зустрічаються в момент, коли SEO використовується як інструмент, частина процесу маркетингових дій, я сказав вам, що маркетинг - це набір процесів, чи не так?
Що ви маєте на увазі?
Який результат показав Google найбільш нагадує мій пошук?
Чи можете ви її отримати?
Хіба я не розповідаю вам про HTML?
Скільки символів потрібно в моїй статті / сторінці?