Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

контекстна реклама

 1. Переваги контекстної реклами
 2. Майданчики для розміщення контекстної реклами
 3. формати
 4. Способи і місця розміщення
 5. Підготовка та запуск рекламної кампанії
 6. Системи автоматизації для роботи з контекстом
 7. вартість

Контекстна реклама - це спосіб просування товарів або послуг в інтернеті, при якому оголошення в пошуковій видачі є текстову і (або) графічну інформацію з позначкою «реклама» і показуються у відповідь на конкретний користувальницький запит.

Переваги контекстної реклами

ефективність

Контекстна реклама відповідає на конкретний запит користувача в даний момент часу і тим самим максимально оперативно задовольняє його потреби. На відміну від інших способів просування сайту, у контекстної реклами існує безліч форматів і місць розміщення - від пошукової реклами до розміщення відеороликів в YouTube.

вимірність результатів

Підключення систем аналітики дозволяє оцінити ефективність рекламних каналів в різних площинах. За рахунок точного збору статистики з'являється можливість працювати за чітким KPI, який зазвичай включає в себе:

 • CTR (показник клікабельності оголошення);
 • СРС (ціна за клік);
 • кількість конверсій (заповнення форми на сайті, запит зворотного дзвінка, оформлення замовлення і т.д.);
 • СРА, CPL, CPO (вартість цільового дії / отримання ліда / оформлення замовлення);
 • ROI (коефіцієнт повернення інвестицій);
 • ДРР (частка рекламних витрат);
 • Інші показники: середній час перебування на сайті, нові відвідувачі, глибина росмотрю сторінок, показник відмов.

гнучка настройка

При запуску рекламної кампанії можна встановлювати чіткі критерії показу: вибирати географію (від цілої країни до невеликої вулиці), час показів (від цілодобових показів до декількох годин в певні дні тижня), сегментувати цільову аудиторію за статтю, віком та інтересам. Це робить контекст потужним і ефективним рекламним інструментом.

Швидкий ефект

Перші результати з'являються вже в перші дені після запуску кампаній, як тільки ви ввімкнетеся в «гонку» за ставками та релевантності. Для досягнення більш високих показників необхідно стежити за статистикою кампаній в акаунтах, оцінювати активність конкурентів, при необхідності проводити оптимізацію оголошень, коригування ставок і стратегії розміщення.

Майданчики для розміщення контекстної реклами

Найбільш популярні майданчики для розміщення контекстної реклами - це Яндекс.Директ і Google Ads (раніше - Google AdWords).

Особливості роботи майданчиків

Яндекс.Директ Google Ad Орієнтування: переважно Росія і СНД. Орієнтування: весь світ. Налаштування показів: коригування ставок в% за часом і геопозіціі в залежності від показів на комп'ютерах або мобільних пристроях. Налаштування показів: коригування ставок для обраної геопозіціі і настройка точного геотаргетинга. Розширення оголошень: можливість підбирати додаткові ключові слова для кампаній, а також прописувати додаткові посилання, уточнення і контактні дані. Розширення оголошень: можливість підбирати додаткові ключові слова для кампаній, а також додавати до 10 додаткових посилань, структуровані описи, адреси, телефони, ціни і промоакції. Створення окремих кампаній для показу на мобільних пристроях: немає. Створення окремих кампаній для показу на мобільних пристроях: так. Налаштування ретаргетінга: можливість «наздоганяти» користувачів, які вже були на сайті, але не зробили цільового дії. Налаштування ремаркетингу: можливість «наздоганяти» користувачів, які вже були на сайті, але не зробили цільового дії. Охоплення схожих аудиторій: настройка таргетингу на певні локації (полігони) за клієнтськими e-mail, телефонами і цілям для тих користувачів, які зацікавлені в товарах або послугах. Охоплення схожих аудиторій: настройка таргетингу на користувачів, зацікавлених в товарах або послугах, але не увійшли в аудиторію рекламної кампанії. Крім цього Google автоматично створює список схожих користувачів при створенні будь-якої аудиторії (більшою 1000 користувачів) в менеджері аудиторій. Рейтинг інтернет-магазину: відображення рейтингу магазину при розміщенні в Яндекс.Директ і на Яндекс.Маркеті. Рейтинг інтернет-магазину: немає. Реклама мобільних додатків: настройка показів в результатах пошуку і в мережах (зовнішні мережі і РСЯ). Реклама мобільних додатків: існує як розширення. Оптимізатор переходів: стратегія, при якій ставки в аукціоні встановлюються автоматично; обмеженням служить встановлена ​​клієнтом ціна конверсії. Оптимізатор переходів: доступні автоматична оптимізація ставок і оптимізатор ціни за конверсію в будь-яких кампаніях. Вартість кліка: більш висока в порівнянні з Google за рахунок більшої конкуренції. Вартість кліка: низька в порівнянні з Яндексом за рахунок можливості більш гнучких налаштувань кампанії.

Якщо ви хочете розмістити рекламу в Яндекс.Директ, Google Ads або не впевнені у виборі рекламного майданчика, просто заповніть форму заявки - і ми вам допоможемо.

формати

Існує 4 основні формати контекстної реклами:

Текстовий формат - це реклама в пошуку. Найбільш поширений тип оголошень, який найпростіше створити і запустити. Чи задовольняє конкретний запит користувача в момент піку його зацікавленості.

Чи задовольняє конкретний запит користувача в момент піку його зацікавленості

Графічний формат, або Медійно-контекстний банер (МКБ) показується на першій позиції видачі. Часто доповнює текстові оголошення. Зазвичай використовується для збільшення впізнаваності бренду.

Зазвичай використовується для збільшення впізнаваності бренду

Текстово-графічний формат, або Контекстно-медійна мережа ( КМС) Google і РСЯ (рекламна мережа Яндекса ) Допомагає охопити аудиторію на партнерських майданчиках. Привертає увагу користувача за рахунок продає оголошення в поєднанні з креативним зображенням.

Привертає увагу користувача за рахунок продає оголошення в поєднанні з креативним зображенням

Мультимедійна реклама - це поєднання продає тексту і анімації або відеозвернення. Найчастіше такий формат реклами використовують великі інтернет-магазини.

Найчастіше такий формат реклами використовують великі інтернет-магазини

Способи і місця розміщення

Існує 3 варіанти розміщення реклами, які безпосередньо залежать від вашого бюджету.

Спецрозміщення - «покази у верхній частині сторінки», над результатами органічної видачі. Найдорожчі і, як правило, конверсійні позиції.

Найдорожчі і, як правило, конверсійні позиції

Гарантовані покази - це текстові оголошення, які йдуть нижче результатів пошукової видачі. Найбільш дешевий спосіб розміщення.

Найбільш дешевий спосіб розміщення

Тематична реклама - покази на сторінках сайтів-партнерів. Зазвичай привертають більше трафіку, ніж гарантовані покази, але можуть бути менш конверсійними.

Зазвичай привертають більше трафіку, ніж гарантовані покази, але можуть бути менш конверсійними

Якщо ви не знаєте, який формат реклами або спосіб розміщення є для вашого бізнесу найбільш ефективним, замовте у нас безкоштовну консультацію .

Підготовка та запуск рекламної кампанії

Підготовка рекламної кампанії (РК) в Яндекс.Директі і Google Ads має схожу методологію і складається з декількох етапів:

 1. Створення індивідуального рекламного аккаунта.
 2. Формування списку ключових слів відповідно до заданої тематики або каталогу товарів і послуг на сайті рекламодавця. Підбір мінус-слів для «відсікання» показів по нерелевантних запитам.
 3. Написання продають текстів рекламних оголошень і підбір посилань до них.
 4. Підбір розширень, які роблять рекламу більш об'ємним і помітним у видачі, збільшуючи його ефективність. Рекомендуємо прописувати додаткові посилання, додавати уточнення, заповнювати віртуальну візитку із зазначенням контактів та часу роботи компанії (особливо актуально для локального пошуку).
 5. Налаштування рекламних кампаній відповідно до обраної стратегії розміщення, визначення орієнтування (тимчасового, мовного, геотаргетинга), установка необхідних обмежень (наприклад, по витраті бюджету).
 6. Запуск рекламних кампаній на майданчиках.
 7. Збір статистики про хід РК, коригування ставок, бюджету, оголошень і т.д.

Системи автоматизації для роботи з контекстом

Будь-яка автоматизована робота надійніше, ніж руки одного - навіть самого уважного - фахівця. Тому ми часто використовуємо системи автоматичного управління ставками і сервіси наскрізний аналітики.

Alytics

Система наскрізної аналітики і автоматизації контекстної реклами в Яндекс.Директ і Google AdWords. Дозволяє автоматизувати процес підбору слів і генерації товарних оголошень, керувати ставками, аналізувати CPA, ДРР, ROI, виручку, прибуток і інші необхідні для бізнесу показники. К50 Платформа підвищення ефективності контекстної реклами. За допомогою неї можна автоматизувати процес створення кампаній, управляти ставками, знижувати СРО і відслідковувати статистику по обраним цілям. Сomagic Коллтрекінговая система і сервіс наскрізний аналітики. Основні можливості: автоматичне керування рекламою, можливість зв'язати дзвінок користувача сайту c його сесією і рекламним джерелом. Надання повної інформації про ефективність рекламної кампанії. CallTouch Коллтрекінговая система і сервіс наскрізний аналітики. Дозволяє автоматично керувати рекламою, визначати джерело дзвінків, аналізувати їх якість і захищати від «накрутки» дзвінків.

Якщо у вас виникли питання щодо ведення рекламних кампаній з використанням систем автоматизації, задайте їх нам - і ми розповімо все про автоматизацію контекстної реклами.

вартість

У контекстній рекламі оплата проводиться тільки за клік по рекламному оголошенню, а ставка формується за принципом аукціону. Щоб розрахувати бюджет рекламної кампанії, потрібно розуміти:

 • скільки продажів ви хочете отримати;
 • скільки для цього потрібно лидов і якою буде їхня вартість;
 • яка кількість переходів з реклами необхідно, щоб відбулося цільове дію (дзвінок, заповнення форми заявки);
 • яка середня вартість кліка в вашій тематиці.

Мал
Мал. 1. Приклад розрахунку рекламного бюджету

При плануванні рекламних кампаній зазвичай вказується прогнозована вартість кліка. Більш точна ціна сформується протягом декількох днів після запуску РК - вона буде залежати від кількості конкурентів і їх активності в платній видачі. Чим вище ставка, яку рекламодавець готовий платити за перехід на сайт з контекстної реклами, тим вище ймовірність, що оголошення потрапить на більш вигідну позицію.

Щоб зрозуміти вартість ліда, необхідно звернутися до існуючої статистикою систем аналітики: Яндекс.Директ, Alytics та інших. Для визначення вартість продажу - до вашої CRM системі.

Якщо у вас залишилися питання, або ви ходите замовити розміщення контекстної реклами в iSEO, відправте заявку, зателефонуйте за телефоном +7 (495) 221-68-19 або напишіть нам на [email protected] .