Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Контент-маркетинг і маркетинг в соціальних мережах: нова епоха SEO?

SEO - це процес перетворення вашого веб-сайту, в результаті якого ресурс стає більш доступним для пошукових систем. Алгоритмічні поновлення Google, представлені в останні 3-5 років (наприклад, Panda, Penguin, Hummingbird), назавжди змінили SEO-маркетинг.

Якщо ви думаєте, що як і раніше зможете керувати пошуковими системами за допомогою зворотних посилань, наповнення сторінок ключовими словами і дублювання контенту, ви глибоко помиляєтеся. Це прийоми старої школи, і велика частина з них вже не релевантна для Google.

Сьогодні SEO-ранжування - це перш за все поєднання таких дій, як формування і поширення якісного контенту, створення сайтів, зручних для користувачів, а також застосування таких способів пошукової оптимізації, які дійсно приносять результати.

Кращі SEO-рішення, які допоможуть вам досягти успіху в сучасному світі, переповненому контентом

  • Вважайте Twitter новим відкриттям Google в сфері SEO-оптимізації. Використовуйте Twitter, щоб "розповісти" Google про те, що ви додали новий контент на свій сайт. При цьому гіперпосилання вставляйте не тільки в твіти, а й в будь-пости, наприклад, на блозі або на сайті. Цей спосіб також відмінно працює для Яндекса.
  • Створіть сайт з атрибутами сторінок Title і Descriptions, відповідними тематиці ресурсу, використовуйте SEO-плагіни для CMS, наприклад, Yoast для WordPress. Це допоможе поліпшити SEO-показники.
  • Переконайтеся, що коди ваших HTML-сторінок коректні. Для перевірки кодів використовуйте сервіс W3C Validator.
  • Створіть розсилку, якої будуть ділитися. Для цього текст повинен бути грамотно написаний, а інформація, що міститься в ньому, повинна бути цінна і корисна для аудиторії. Використовуйте сервіс ShareThis від WordPress, щоб користувачі могли легко поділитися контентом через свої акаунти в соціальних мережах.
  • Пам'ятайте, ваш сайт повинен працювати швидко! Google "карає" ресурси з тривалим часом завантаження. Щоб визначити критичний час завантаження однієї сторінки, використовуйте сервіс www.pingdom.com. Сторінка повинна завантажуватися менш ніж за 2,5 секунди.
  • Використовуйте сервіс PlexiSearch, щоб визначити, який рейтинг привласнюють ключовими словами Google і Bing. Зворотні посилання залишилися в минулому. Соціальні медіа - ось що дійсно покращує показники видачі.
  • У разі необхідності віддавайте на зовнішній підряд частина робіт по контент-маркетингу. Це допоможе заощадити кошти і отримати швидкий результат.
  • Якщо ваш товар розрахований на широкого споживача і маркетинговий бюджет дозволяє, регулярно оновлюйте інформацію на своїй сторінці в Facebook. Це поліпшить результати пошукової видачі в Google.
  • З Google працюйте на випередження: переконайтеся, що ваш акаунт Google Webmaster Tools пов'язаний з Google Analytics, і постійно відстежуйте то, як Google "читає" ваш сайт.
  • Створіть актуальний інформативний URL-адресу. У рядок запиту необхідно додати ключові слова і змістовний текст. Так ви привернете більший обсяг трафіку. Пошук буде виконуватися швидше, а користувач відразу зрозуміє, чому присвячений ваш сайт.

Суть грамотного SEO-маркетингу в тому, що SEO - лише одна із стратегічних частин "маркетингового міксу". Її необхідно використовувати при розробці інших маркетингових напрямків: контента, реклами (не забувайте про інструменти для повернення користувача на сайт), соціальних медіа, email-розсилок, розміщення коментарів на сторонніх ресурсах, роботи поза Мережею.

Корисні поради від самих високооплачуваних SEO-фахівців

Прийоми контент-маркетингу, які допоможуть поліпшити SEO-показники

SEO-маркетинг - важлива складова загальної маркетингової стратегії, але від деяких застарілих прийомів варто відмовитися.

Успішні маркетологи прекрасно знають, що інтегрований маркетинг покращує SEO-показники. Основний акцент при цьому робиться на написання і поширення якісного контенту, який приваблює цільову аудиторію.

Сьогодні маркетингові стратегії, технології та прийоми змінюються і розвиваються як ніколи раніше. Ми живемо в світі алгоритмів, де пошукові системи і мобільні додатки "вирішують", що буде поширено в Мережі, а що ні. Ось чому для досягнення успіху потрібно приділяти час вивчення всього того, що відбувається навколо вас.