Контрольний список SEO: Top Eleven за 2011 рік

Новий рік! Який великий час взяти свіжий погляд на ваші стратегії SEO. Поки Пошукова оптимізація має бути постійним процесом протягом року, перегляд деяких ключових елементів занадто часто пропускається. Здійснюючи вирішення всіх питань, зазначених у нашому контрольному списку, ви будете на своєму шляху до поліпшення видимості вашого сайту в пошукових системах.

Контрольний список пошукової оптимізації (SEO) 2011 року WebFuel:

1 1. Власність доменних імен
Перегляньте реєстрацію вашого доменного імені та переконайтеся, що вона не закінчиться. Це, ймовірно, найважливіший пункт контрольного переліку. Немає прав на використання вашого доменного імені не відповідає жодному веб-сайту. Тільки уявіть, що б це зробили для вашого рейтингу Пошуку. Під час перевірки статусу домену зареєструйте інші пов'язані розширення (якщо є). Це називається страхуванням Google.

2. Надійний хостинг
Це, ймовірно, само собою зрозуміло, але сайт, який у зв'язку з проблемами хостингу не допомагає видимості вашого Інтернету. Ще гірше, пошукові системи не можуть сканувати сайт, до якого вони не мають доступу. Переконайтеся, що Ви залучили надійну компанію для надання послуг хостингу. Існує програмне забезпечення (деякі безкоштовні), які можуть відстежувати безвідмовну роботу, а також попередити вас, якщо ваш сайт знизиться. Бути живим 24/7 обов'язково .

3. Сканування та індексування дружнього веб-сайту
Переконавшись, що ваш сайт залишається живим, є основою процесу SEO. Наступним кроком є ​​забезпечення того, щоб ваш дизайн веб-сайту, включаючи навігаційну систему, був «значним». Це дозволить пошуковим системам сканувати та індексувати ваші веб-сторінки та інші цифрові цифрові засоби (наприклад, слайд-шоу, подкасти та відео).

4. Огляд змісту веб-сайту
Так - зміст все-таки є королем. Зрештою, це те, що генерує можливість відображення вашої веб-сторінки в результатах пошуку. Огляд контенту повинен включати перевірку для сторінок із голодним вмістом, застарілу та / або невідповідну інформацію, а також створення нових тематичних сторінок - за потреби. Копірайтинг ревізії повинні також включати інтегрування ключових слів і вирішення внутрішнього жаргону (як правило, не те, що люди шукають).

5. Robots.txt
Перегляньте та оновіть файл robots.txt. Це, як правило, найбільш недооцінений пункт у переліку. Ми бачимо це майже кожного разу, коли виконуємо a SEO Аудит сайту . Файл robots.txt повідомляє сканерам пошукової системи, який вміст ви / не хочете сканувати. Не все на вашому сайті має бути знайдено в Пошуку.

6. Швидкість завантаження веб-сайтів
Один з останніх факторів ранжування Google базується на швидкості завантаження вашого веб-сайту. Іншими словами, чим швидше завантажується веб-сторінка в порівнянні з конкурентами, тим краще. Google нагороджує веб-сайти, які були / були оптимізовані на основі швидкості роботи. Зробіть тест. Знову ж таки, в Інтернеті можна використовувати кілька безкоштовних інструментів.

7. Подача пошукової системи
Якщо ви ще цього не зробили, надішліть свій XML-карту сайту Google, Bing & Yahoo. Це можна зробити за допомогою різних облікових записів Інструментів для веб-майстрів. Хоча немає необхідності подавати основні пошукові системи (вони знаходять вас), ви повинні скористатися цією можливістю, щоб переглянути, які існують індустріальні двигуни (завжди нові). І ... звичайно, вкажіть свою URL-адресу (якщо є).

8. Соціальні медіа / соціальний пошук
Тепер подумайте не тільки про свій сайт і вивчіть сайти соціальних медіа / соціальних мереж, такі як YouTube, Facebook, LinkedIn - і, звичайно, Twitter. Якщо ви вже використовуєте їх, переконайтеся, що ви знайдете в соціальному пошуку принаймні назву вашої компанії. Якщо ви ще не приєдналися до соціальних медіа - і навіть якщо ви не впевнені, що ці сайти добре підходять для вашого бізнесу, створіть / заявіть профіль компанії (на всякий випадок). Знову ж таки, це також відомо як страхування Google. Це, ймовірно, безсумнівно, але неактивні профілі повинні бути приховані від веб-відвідувачів, а також блокуватися від сканування пошукової системи (якщо це можливо).

9. Управління репутацією в мережі (ORM)
Не звертайте уваги лише на бренд вашої компанії на основі профілів вашого сайту та / або соціальних мереж. Керуйте своєю репутацією в Інтернеті. Щоб розпочати роботу, просто вкажіть назву своєї компанії, продукти та / або послуги, ключових осіб у вашій організації тощо… та перегляньте результати пошуку. Знову ж таки, є багато програмного забезпечення, доступне для відстеження того, що «сказано» в Інтернеті про ваш бренд - деякі з них платні, а інші безкоштовні (Google Alerts). І ... звичайно, ви можете найняти компанію, яка спеціалізується на моніторингу вашого бренду та підтримці чистоти онлайн-репутації.

10. Веб-аналітика та вимірювання
Перегляньте фільтри, цілі та конверсії, щоб переконатися, що вони є на місці, а також систему для аналізу даних. Переконайтеся, що ви відстежуєте все на своєму веб-сайті, який слід вимірювати. Якщо у вас немає встановленої програми для відстеження веб-відвідувачів, і що роблять пошукові системи, розмістіть це у верхній частині списку "робити". Google Analytics це потужний інструмент - і це безкоштовно!

11. Звіти по рейтингу пошукових систем
Якщо ви ще цього не зробили, інвестуйте в постійний моніторинг і звітність рейтингу пошукових систем. Коротко кажучи, цей тип звіту дає вам змогу дізнатися, які веб-сторінки з вашого сайту відображаються в SERP (сторінці результатів пошукової системи), позиціях ключових слів і в яких пошукових системах. Ці дані допоможуть вам зрозуміти, які стратегії SEO працюють - і які не є. Він також документує та відстежує ключові слова та продуктивність пошукової системи з плином часу (добре, якщо ви найняли пошуковий оптимізатор). Ймовірно, це найкраща інвестиція, яку ви можете зробити, коли йдеться про пошук.

Наш прогноз SEO в 2011 році полягає в тому, що пошук продовжуватиме залишатися сильним - з іншим роком величезного зростання очікується в соціальних медіа. Переконайтеся, що в цьому році ви керуєте та покращуєте свою видимість в Інтернеті.