Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Кращі безкоштовні плагіни для WordPress SEO для кращого рейтингу пошукових систем

 1. WordPress SEO від Yoast
 2. SEMRUSH SEO Написання помічника
 3. WP Super Cache
 4. WP Broken Link Checker
 5. SEO дружніх зображень
 6. Автор hReview

WordPress, безсумнівно, є одним з  кращі блоги платформи  і за допомогою плагінів можна додати необмежену кількість функцій і функцій

WordPress, безсумнівно, є одним з кращі блоги платформи і за допомогою плагінів можна додати необмежену кількість функцій і функцій.

Сьогодні, я буду обмінюватися кількома кращими плагінами SEO WordPress SEO, які є повністю безкоштовними і допоможуть вам оптимізувати свій блог пошук двигунів. Я також поділюся деякими альтернативами і запропоную вам, який плагін SEO слід дотримуватися.

Однією з основних проблем з SEO плагінами є, так багато варіантів, і це створює плутанину для новачків.

Кожного разу, коли ви встановлюєте новий плагін, переконайтеся, що ви прочитали повний опис і використання, які потрібно використовувати і мати сенс.

Я не рекомендую встановлювати всі перелічені нижче додатки, доки ви не знаєте, як правильно їх використовувати.

У цьому найкращому списку WordPress SEO плагінів, я буду рекомендувати кілька кращих і безкоштовних плагінів, які доступні з офіційного плагіна репо.

У майбутніх статтях, я буду робити докладний опис про те, як використовувати ці нижче згадані плагіни SEO. Так що давайте продовжимо наш список тут.

 1. WordPress SEO від Yoast
 2. SEMRUSH: Повна комплектація SEO
 3. WP Super Cache
 4. WP Broken Link Checker
 5. SEO дружніх зображень
 6. Автор hReview

Ви, мабуть, чули, що WordPress є SEO дружнім, і це не зовсім вірно. Але, коли ви порівнюєте WordPress SEO з багатьма іншими існуючими платформами, WordPress набагато краще відносно платформи для пошукової оптимізації, і за допомогою багатьох плагінів, ви можете взяти повне SEO вашого блогу WordPress на наступний рівень.

Перед установкою цих плагінів зрозумійте, як працює SEO. Будь-який веб-сайт, включаючи ваш блог WordPress, повинен бути оптимізований SEO на 3-му рівні:

 1. На сторінці SEO: Тут ви забезпечите оптимізацію вашої публікації для конкретного ключового слова. Ви піклуєтеся про розташування ключових слів, теги Alt Image, теги заголовків, щільності ключових слів і ключових слів LSI & ще кілька речей.
 2. SEO на сайті: це загальна індексація та сканування вашого сайту. Ви подаєте карту сайту в Інструменти для веб-майстрів, налаштуйте файл robots.txt та інші речі, які допоможуть пошуковій системі краще проаналізувати ваш сайт. Важливо знати, що швидкість вашого сайту також є фактором ранжування
 3. Офф-сайт SEO : Це складається з генерації зворотних посилань на ваш блог і отримати більше соціальних медіа обміну. Частина соціальних медіа потрапляє як на сайт, так і поза сайт SEO.

Більш-менш, ви повинні переконатися, що ваш блог WordPress піклується про всі ці три частини & ви помітите велике поліпшення трафіку на ваш блог. Плагіни, які я перерахував нижче, дозволять оптимізувати свій блог у перших двох параметрах хорошого SEO. Отже, давайте перейдемо до цього ексклюзивного списку кращих SEO плагінів для WordPress.

WordPress SEO від Yoast

WordPress SEO від Yoast

Yoast SEO до цих пір один з кращих SEO плагінів для WordPress, так як він пропонує великий контроль над вашим блогом SEO. Можливо, ви чули про багато плагінів Все в одному SEO , простір і багато інших, але SEO від Yoast набагато краще, ніж будь-який плагін, який ви чули.

Yoast є одним з відомих ніндзя WordPress, і його робота з цим безкоштовним плагіном неймовірна. Ви можете керувати індексацією блогу WordPress без індексування / робити, і ви можете оптимізувати єдине повідомлення для пошукових систем, використовуючи цей плагін. Це повний набір SEO для WordPress. Починаючи з сайту SEO, цей плагін також дозволяє оптимізувати ваші повідомлення WordPress для конкретних ключових слів. Ви також можете створити карту сайту за допомогою Yoast SEO і подати його в пошукову консоль Google або інструмент для веб-майстрів Bing.

Налаштування WordPress SEO by Yoast цілком технічне, і новачок може виявитися нелегким для розуміння кожного налаштування, запропонованого цим плагіном.

Я рекомендую вам прочитайте це керівництво , який допоможе вам налаштувати цей плагін без будь-яких проблем.

SEMRUSH SEO Написання помічника

SEMRUSH SEO Написання помічника

SEMRUSH написання помічник допомагає в поліпшенні на сторінці Оцінка SEO для вашого ключового слова. Цей плагін додає вікно в розділ редактора повідомлень WordPress і допомагає оптимізувати ключове слово.

Це один працює по-іншому, ніж Yoast SEO, оскільки він сканує 10 найкращих результатів за вашим ключовим словом і на основі їх рейтингу, він пропонує кілька речей, як слова LSI для використання, Target words і так далі. Це розширений плагін і для тих, хто розуміє вплив SEO на трафік веб-сайту, слід використовувати це. Ви можете використовувати цей плагін разом з будь-якими іншими плагінами SEO для WordPress.

Однак, цей плагін вимагає, щоб ви мали активну ліцензію SEMRUSH, яку ви можете отримати з посиланням нижче.

Завантажити плагін | Отримайте 14 днів безкоштовної пробної версії SEMRUSH

WP Super Cache

WP Super Cache

Ви повинні бути здивовані, чому плагін, який прискорює ваш блог робить у списку плагінів SEO WordPress.

Причина: Google розглядає час завантаження сторінки як фактор ранжування .

Плагін пропонує функції кешу на багатьох рівнях (кеш сторінки, кеш браузера, кеш баз даних), і ви можете швидко інтегрувати його з будь-якою мережею CDN, яку ви використовуєте.

Завантажити плагін WP Super cache

Конфігурація може бути складною для першого таймера, але як тільки ви налаштували плагін належним чином, ви могли побачити різке поліпшення швидкості завантаження вашого блогу.

WP Broken Link Checker

WP Broken Link Checker

Мертві посилання погані для пошукових систем, і цей плагін для перевірки непрацюючого посилання допоможе визначити всі мертві посилання з вашого блогу.

Це не може бути дуже корисним для нещодавно встановленого блогу WordPress, але якщо у вас є існуючий старий блог WordPress, цей плагін спростить процес виявлення зламаних посилань і виправити їх одним клацанням миші.

Завантажте плагін BLC

SEO дружніх зображень

Чи знаєте ви, що можна отримати гідний трафік із пошукових систем на основі зображень? Пошукові системи, такі як Google і Bing, покладаються на текст Alt на зображеннях, щоб ідентифікувати та класифікувати зображення.

Доброю практикою є використання значущої назви для завантаження зображення. Наприклад, навіть якщо я додам зображення логотипу WordPress на цю посаду, я перейменував зображення як WordPress-SEO-Plugin-jpeg. SEO дружній плагін зображення перетворює ваше ім'я зображення як Alt текст і таким чином покласти зображення SEO на автоматизацію.

Також можна використовувати Плагін WP Smush.it разом з цим стискати розмір зображення, і знову це допоможе швидше завантажувати ваш блог WordPress.

Завантажити SEO дружніх зображень

Автор hReview

Автор hReview

Ви помітили рейтинг зірок у пошуку Google? Якщо ви використовуєте блог WordPress на основі огляду, рейтинг зірок допоможе вам отримати вищий рейтинг кліків у пошуку Google.

Використовуючи плагін розгляду авторських прав, ви можете швидко додати рейтинг зірок у пошуковій системі Google на основі Schema.org . Цей плагін SEO не для всіх, але для блогерів, які роблять багато оглядів статей.

Завантажити Author H плагін

Це багато з декількох плагінів SEO для WordPress, які поліпшать ваш загальний блог WordPress SEO. Багато плагінів преміум-SEO також доступні, але на даний момент, давайте встановимо ці безкоштовні один раз, і якщо ви зіткнетеся з будь-якими проблемами, встановивши або налаштувавши їх, не соромтеся запитувати мене через коментарі. Якщо ви хочете додати ще декілька плагінів для WordPress SEO, дайте мені знати через коментарі.

Далі наведено кілька статей для читання: