Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Кращі книги по просуванню сайтів в інтернеті

 1. «Ефективне просування сайтів» М. Райцин, А. Кураков
 2. «Збільшення продажів з SEO» І. Севостьянов, А. Дикаєв
 3. «Ідеальний Landing Page» А. Петроченко, Е. Новиков
 4. «Секрети SEO» А. Юргеленас
 5. «Пошукова оптимізація» І. Севостьянов
 6. «Оптимізація і просування сайтів в пошукових системах» І. Ашманов, А. Іванов
 7. «Просування порталів та інтернет-магазинів» Л. Гроховский

Світ технологій не стоїть на місці! Популярний інтернет розвивається з великою швидкістю. Тепер майже кожен, хто займається бізнесом або продажами, може обзавестися власним сайтом. Чому це важливо і корисно?

Переваги від наявності веб-ресурсу:

 • З'являється власне представництво в мережі.
 • Розширення цільової аудиторії, а значить, збільшення продажів.
 • Підвищується престиж фірми, компанії, бізнесу.
 • Миттєвий замовлення товару або послуги в режимі online.

Створення сайту з нуля буде корисно не тільки великим компаніям з великою кількістю співробітників, але і приватним фірмам, які збираються розширити клієнтську базу. Технології розвиваються настільки стрімко, що не мати свій представницький ресурс в інтернеті вважається упущенням.

Для ефективної розкрутки свого бізнесу в мережі слід вивчити основи програмування. Якісно працює веб-ресурс включає в себе зручне юзабіліті, приємне оформлення, стильний дизайн. Адаптивний дизайн - це одна з ключових складових.

Початківцям програмістам допоможе книга під назвою «Верстка веб сторінок» Мержевіч. Вона не залишить байдужим того, хто тільки починає свій шлях в програмуванні. За допомогою неї без праці можна створити простий одностранічнік. Більш трудомісткі проекти краще розробляти на мові javascript із застосуванням ефектів.

Знадобиться вивчити програми Adobe Photoshop для здійснення верстки і промальовування макетів. Якщо всі ці труднощі не лякають початківця вебмастера, то можна сміливо приступати до виконання роботи. На початковому етапі важливо визначити для якої мети створюється інтернет ресурс.

Завдання, які виконує сайт:

 • формує імідж (підходить, наприклад, для початківців компаній);
 • доносить інформацію про товари і послуги (незамінне для людей, які щось продають, а також магазинів);
 • створює співтовариство по інтересам (наприклад, шлюбне агентство може розробити сайт знайомств);
 • допомагає в благодійних цілях (наприклад, фонди, громадські організації здійснюють збір пожертвувань).

Власний сайт - це свого роду головна вітрина, на якій розташовуються всі товари або послуги, які пропонуються певної групи зацікавлених людей. Тут же потенційні клієнти можуть ознайомитися з особливостями фірми і прийняти рішення про покупку. Дохід може значно перевищувати прибуток від соціальних мереж.

Плюси від створення інтернет порталу очевидні. Однак розробити свій власний ресурс в інтернеті - це ще тільки половина успіху. Є кілька способів отримати відвідувачів на сторінки: замовити платну рекламу, просуватися в каталогах або намагатися залучити клієнтів за допомогою відео.

Наприклад, можна задіяти відео канал і набрати переглядів на youtube. Всього за 7 днів можна знайти першого клієнта, якщо контент буде популярний серед користувачів. Щоб з'явилися постійні клієнти, необхідно просунути інтернет проект в пошуковику. Допоможуть в цьому книги по seo просування.

В інтернеті даються різні поради на тему розкрутки веб-ресурсів в пошукових системах, але варто довіряти лише перевіреної інформації. Тема просування і розкрутки хвилює багатьох, тому про це оповідає не одна стаття. Ви ризикуєте наштовхнутися на неперевірену інформацію, що згодом може позначитися на самому ресурсі.

Неправильні дії можуть привести до небажаних наслідків, таких як потрапляння в бан фільтр пошукових систем. Для того щоб цього не сталося, краще всього прочитати докладніше, що таке seo просування, книги на цю тему допоможуть уникнути безлічі помилок.

«Ефективне просування сайтів» М. Райцин, А. Кураков

Наочний посібник для початківців. У ній викладені основні моменти, що стосуються розкрутки майданчиків в мережі. Книга являє свого роду докладний посібник. Прочитати її варто всім, хто бажає, щоб сторінки не просто просунулися вгору в пошуковій системі, а й залишилися там надовго. В інтернеті дивитися книгу може будь-хто, вона представлена ​​у відкритому доступі для скачування.

Грамотне виклад фактів від професіоналів, точний опис дій без зайвої інформації, застереження від помилок, розповідь про правила безпечної розкрутки - все це стане в нагоді тим, хто мріє дізнатися про те, як проводиться пошукова оптимізація сайту професійно.

«Збільшення продажів з SEO» І. Севостьянов, А. Дикаєв

Автори коротко розповідають про те, що таке оптимізація і послідовно повідомляють як її провести в комплексі. Фахівці своєї справи допоможуть просунути веб-сервіс на перші позиції пошукових систем, розкажуть, що таке правильна розкрутка сайту. Книга орієнтована на користувачів будь-якого рівня знань в просуванні.

Вона буде найбільш корисна тим, хто тільки починає створювати і просувати свій інтернет портал і тим, хто вже давно намагається це зробити, але поки не отримав видимих ​​результатів.

«Ідеальний Landing Page» А. Петроченко, Е. Новиков

Книга про створення і просування сайтів буде корисна починаючим веб-майстрам. У ній покроково розповідається про те, як створювати ефективні одностранічнікі, що приносять дохід. Є глави і про розкручування. Стане в нагоді для тих, хто планує створювати ресурс самостійно.

Незамінна книга про розробку, створення, просування сайтів. Свого роду керівництво для підприємців та бізнесменів. Автори детально прояснюють основні етапи при створенні цільових сторінок, розповідають про правильне розташування елементів на них. Буде корисна тим, хто займається створенням інтернет порталів професійно і хоче дізнатися про просування і розкручування додатково. У мережі можна безкоштовно скачати книгу по розкрутці сайтів.

«Секрети SEO» А. Юргеленас

Авторитетний фахівець розповідає про те, як займатися розкручуванням і просуванням ресурсу в пошукових системах. Детально автор обговорює тему подальшого заробітку на рекламі. Наочна енциклопедія з просування інтернет майданчиків, що дозволяє потіснити конкурентів в топі.

Корисний матеріал, гідний уваги. Особливість її полягає в тому, що практичні поради наведені для розкрутки проектів, створених на платформі WordPress, але і інші CMS охоче піддаються просуванню за допомогою прийомів, які включає в себе ця книга. Розробка та просування сайтів - справа непроста і вимагає тимчасових витрат, але з цим керівництвом можна не боятися помилитися.

«Пошукова оптимізація» І. Севостьянов

Севостьянов

Містить всю необхідну інформацію для якісного створення і подальшої розкрутки інтернет порталу в пошукових системах. Автор ставив перед собою мету повністю охопити всі найважливіші теми про те, як якісно створити веб-сервіс і отримати з нього прибуток у вигляді продажів.

Книга просто незамінна в першу чергу для тих, хто мріє про продажі в режимі онлайн. Містить багато цікавої інформації про розкручування і просування. Настільний керівництво навчить оптимізації і покаже наочно, що таке просування і розкрутка сайтів. Книги даного автора заслуговують на особливу увагу, оскільки він має колосальний досвід в seo.

«Оптимізація і просування сайтів в пошукових системах» І. Ашманов, А. Іванов

Одне з провідних посібників, що розповідає про те, що таке комплексна розкрутка сайту. Книга, яку можна завантажити в інтернеті, буде корисна новачкам, оптимізаторів зі стажем з метою закріплення навичок і тим, хто бажає просто ознайомитися з принципами ранжирування веб-ресурсів пошуковими системами.

Дана книга повинна в обов'язковому порядку поповнити колекцію оптимізаторів. Цінний екземпляр від гучних авторів по-справжньому просто дає інструкцію, яка оповідає про те, що таке практика ефективного просування.

«Просування порталів та інтернет-магазинів» Л. Гроховский

Дане друковане видання стало настільним для оптимізаторів. Воно містить дуже корисний матеріал, який викличе непідробний інтерес у власників невеликих компаній, інтернет-магазинів і великих проектів. Книга пропонує просту, але ефективну розкрутку об'ємних порталів в мережі інтернет.

Видання припаде до вподоби всім тим, хто цікавиться продажами через інтернет-магазин. Автори навчать грамотно вибудовувати процес розкрутки для отримання прибутку. Пояснюється маркетинг пошукових машин, прийоми і фішки, які мало використовуються в сфері просування. Прочитавши цю корисну інформацію, господар бізнесу зможе розкрутити свій онлайн магазин без додаткової реклами.

Подібні книги по просуванню, розкручуванню сайтів допоможуть краще зрозуміти внутрішні механізми пошукових систем і підстроїти свій веб-ресурс під їх нехитрі правила, для того, щоб зайняти лідируючі позиції по потрібних запитах. Покроково просунути ресурс допоможуть ці електронні книги, підручники, які представлені у вільному доступі.

Наприклад, знаменитий довідник htmlbook.ru вже не один рік допомагає початківцям користувачам освоїти створення невеликих сторінок в інтернеті. За допомогою нього можна розробити свій перший проект. На цьому веб-ресурсі можна дізнатися про найсвіжіші тенденції в розвитку програмування. Власники стежать за тим, щоб на ресурсі публікувалися тільки перевірені рішення і підказки.

Нові статті публікуються на ресурсі регулярно. Цей інтернет портал представляє своєрідний підручник html, користуватися яким може будь-який користувач. Представлена ​​велика бібліотека під різні корисні функції, які можна зробити через html, скачати і подивитися корисне рішення можна прямо на сайті.

Досвідчений користувач інтернету може самостійно створити портал для свого бізнесу і займатися його розкручуванням. Познайомившись з чуйним мовою javascript, стилями css і html, він зможе спорудити кілька сторінок сайту. SEO консультації, підтримка знадобляться на етапі розкрутки. Тоді допоможе інформація із запропонованих книг, а можна звернутися до професіоналів, адже це їх інтернет заробіток.

Чому це важливо і корисно?