Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Кращі книги по SMM (маркетингу в соціальних мережах)

Сучасні комунікації давно вже пішли в мережу, тому підприємцям пора вже почати вивчати нові технології і методики впливу на аудиторію через соціальні мережі. Цитуючи К. Броган «Кожен може написати пост в блог, але далеко не кожен може добитися, щоб його лайкнули 35000 раз», варто задатися питанням: а як йдуть справи у вас? Чи вмієте ви взаємодіяти зі своєю аудиторією і отримувати зворотний зв'язок? Якщо немає і це питання для вас актуальне, то прямо зараз вивчіть нашу добірку книг з маркетингу в соціальних мережах!

1. Дамір Халілов «Маркетинг в соціальних мережах». Існує маса книг по маркетингу в соціальних мережах, але це - перша книга про соціальні мережі, написана з урахуванням російської дійсності. Адже більшість книг написані західними фахівцями, які працюють в соціальній мережі Facebook і не зважають на те, що у нас більшість користувачів все ж користуються Вконтакте.

Отже, книгу Даміра Халілова рекомендується вивчати всім, хто тільки почав займатися вивченням просування в соціальних медіа. Cпеціалістоам, які вже 2-4 роки працюють з цифровими технологіями, вона буде малоцікава. У зв'язку з тим, що книг по SMM-маркетингу не так багато, саме це видання не надаються певні рекомендації з практичного досвіду автора. Книга читається досить швидко, а в якості прикладів наводяться російські компанії з їх досвідом. Саме цим і корисна книга.

2. Д. Каплунов «Контент, маркетинг і рок-н-рол». Книга для тих, хто прийшов в інтернет не за розвагами, а за грошима, адже автор книги показує дієві інструменти впливу на аудиторію за допомогою контенту. Як створювати контент? Де брати ідеї? Який контент може бути цікавий вашої аудиторії? Ви знайдете відповіді на всі ці питання.

Якщо коротко, то книга про те, як завоювати серця своєї аудиторії за допомогою різноманітного контенту, і враховується тут не тільки маркетинг в соціальних мережах. Книга може стати вашою настільною книгою, тому що завжди можна відкрити її на будь-якій сторінці і почерпнути нові ідеї.

Хочете повне керівництво по контенту в інтернеті? Читайте книгу Дениса Каплунова.

3. А. Сіммонс «Сторітеллінг». Правильна розказана історія може впливати на сотні, і навіть тисячі, людей. Адже історії здатні викликати емоції людей, а значить, і впливати, а також викликати довіру. Адже історії працюють абсолютно на іншому рівні, ніж накази і філософські міркування.

Хочете дізнатися, чому саме історії мають такий ефект? Тоді вам потрібно обов'язково прочитати цю книгу, до того ж книг по сторітеллінгу і навчальних матеріалів не так вже й багато.

Прочитавши книгу, ви дізнаєтеся про шести типах історій, які можуть застосовуватися в різних ситуаціях, а також про проблемні слухачах і як впливати на них. До того ж, ви отримаєте поради, де знаходити історії і як триматися на публіці.

4. М. Стелзнер «Контент-маркетинг». Хочете навчитися впливати на людей в соціальних мережах? Вам потрібно вивчати контент-маркетинг. Чому сьогодні король маркетингу - контент, а не агресивна реклама? Люди навчилися ігнорувати рекламу і не піддаватися її впливу. Але дуже хочуть отримувати корисну і потрібну інформацію, тобто відповіді на свої питання. Контент - це не тільки тексти, а й відео, графіка, презентації. Це все - важливий контент для соціальних медіа, тому, вивчивши книгу, ви зрозумієте, як працювати з контентом для досягнення своєї мети.

Книга для тих, хто хоче домогтися розташування своєї аудиторії за допомогою контенту.
Контент в соцмережах може стати тим двигуном, який просуне не тільки ваш контент, але і бізнес в цілому. Тому дерзайте!

5. А. Албітов «Як привести 100 000 друзів на Facebook». Для чого потрібно використовувати соціальні мережі в бізнесі? Мінімум - для того, щоб підтримувати відносини і інтерес вже існуючих клієнтів, залучати нових клієнтів, отримувати зворотний зв'язок про ваші послуги або товар, стимулювати повторні продажі, проводити опитування клієнтів.

Саме тому автор даної книги дає поради про те, як малобюджетними і зовсім безкоштовними методами просувати послуги в соціальних мережах. У першій частині ви отримаєте відповіді на питання «як зібрати 100 000 друзів для свого бізнесу в Facebook?», І це, мабуть, одна з кращих книг про SMM. Адже в цій частині ви отримаєте джерело інформації і інструменти, за допомогою яких ви виведете свою сторінку на цей рівень. Друга частина про те, що з ними далі робити.

Але ця технологія підійде не всім компаніям, а тим, хто працює в межах онлайн-середовища, і тим, у кого є розкручений відвідуваний сайт або блог.

Але ця технологія підійде не всім компаніям, а тим, хто працює в межах онлайн-середовища, і тим, у кого є розкручений відвідуваний сайт або блог

6. Б. Хайден «Pinterest для бізнесу» - перша в Росії книга про соціальну мережу Pinterest. Чим приваблива це мережа? За показниками за 2012 рік, Pinterest залучив більше трафіку на сторонні ресурси, ніж Youtube, Google+ та інші соцмережі. Pinterest дозволяє пінніть, тобто відзначати фотографії на віртуальних дошках. По суті, це соціальна мережа, в якій можна колекціонувати що завгодно, тому що картинки об'єднані спільною темою.

І якщо ви до сих пір не скористалися цим інструментом, то саме час це зробити! Вивчивши книгу, ви дізнаєтеся, як налаштувати маркетинг в Pinterest, як залучати трафік і як перетворювати відвідувачів в покупців.

Книга для тих фахівців, в завдання яких входить залучення трафіку на сторонні ресурси. А найголовніше - книга має практичну спрямованість, тому що автор в кінці кожного розділу дає конкретні рекомендації, що потрібно робити.

7. М. Шефер «Маркетинг в Твіттері». Книга для тих, хто хоче скористатися наявними можливостями Твіттера для побудови або розвитку своєї справи. Сам автор використовував цей канал медіа і створив свій власний бізнес. Якщо вам не вистачало раніше часу, щоб вивчити питання розвитку бізнесу за допомогою цієї соціальної мережі, то зараз всього за пару годин ви отримаєте потрібну вам інформацію.

Багато людей відмовляються від такого бізнес-інструменту, тому що реально не розуміють, чим він може бути корисний. Але автор книги стверджує, що Твіттер здатний вирішувати ряд бізнес завдань - залучати нових клієнтів, підтримувати ділові контакти, стежити за новинами в галузі.

Якщо ви - новачок в онлайн, то книга буде для вас дуже корисною, якщо ви - не новачок в інтернет-маркетингу, то знайдете для себе кілька корисних ідей щодо застосування Твіттера в бізнесі.

8. Н. Єрмолова «Просування бізнесу в соціальних мережах». Ви будете успішні, якщо ви знаєте, як спілкуватися з людьми. Саме цей вислів Pузвельта проходить червоною ниткою через всю книгу. Без інтернет-маркетингу в соціальних мережах сьогодні складно просувати проект в інтернеті. Тому вивчіть книгу про те, як вести корпоративні акаунти і мікроблоги на Facebook, в Twitter і Google+.

До речі, книга буде корисна не тільки новачкам, але і досвідченим маркетологам. Адже соціальні мережі - та область, в якій постійно відбуваються зміни, тому потрібно бути на хвилі. Автор книги - практик, ведуча мікроблоги з 50 000 передплатників, тому точно знає, про що говорить.

SMM-маркетинг в соціальних мережах - інструмент, який допомагає домагатися розташування величезної аудиторії, тільки потрібно знати, як достукатися до цієї аудиторії і як правильно взаємодіяти з нею. Тому вивчайте добірку наших корисних книг!

Сподобалася стаття Сподобалася стаття? Діліться в соціальних мережах!

Хочете отримати добірку книг з маркетингу? Тоді прямо зараз читайте статтю «Кращі книги по маркетингу».

Броган «Кожен може написати пост в блог, але далеко не кожен може добитися, щоб його лайкнули 35000 раз», варто задатися питанням: а як йдуть справи у вас?
Чи вмієте ви взаємодіяти зі своєю аудиторією і отримувати зворотний зв'язок?
Як створювати контент?
Де брати ідеї?
Який контент може бути цікавий вашої аудиторії?
Хочете повне керівництво по контенту в інтернеті?
Хочете дізнатися, чому саме історії мають такий ефект?
Хочете навчитися впливати на людей в соціальних мережах?
Чому сьогодні король маркетингу - контент, а не агресивна реклама?
Для чого потрібно використовувати соціальні мережі в бізнесі?