Кращі оптимізовані SEO теми на WordPress

 1. ANNA SOLAS - SEO шаблон WordPress для сайту фотографа або фотостудії
 2. Pixate - SEO теми на WordPress для відеостудії або знімальної групи
 3. Grant - красиві SEO теми на WordPress для маркетингового або іншого агентства
 4. The 7 - універсальні і настроюється SEO теми для WordPress для будь-якого бізнесу
 5. Focuson - бізнес шаблони для Вордпресс
 6. Monument Valley - чудова бізнес тема на базі WooCommerce
 7. FAB! - шаблон онлайн-магазину в стилі Material Design
 8. TheGem - багатозадачні теми SEO теми на WordPress в творчому стилі з приголомшливою продуктивністю
 9. Armada - багатофункціональний шаблон WP для сайту фотографа
 10. Stag - SEO теми на WordPress для портфоліо для фрілансерів і агентств будь-якого профілю
 11. Bone - шаблон WordPress для чуйного блогу в сучасному стилі
 12. Daynight Magazine - SEO теми на WordPress для новинного журналу

Якщо ви хочете зробити сайт, вивчіть SEO теми на WordPress . Але спочатку кілька слів про те, що робить тему WordPress СЕО-дружній.

"SEO friendly" - термін, який використовується розробниками тим WordPress, які намагаються залучити більше покупців. Але якщо ви не розробник, вам не так просто розібратися, чи підтримує та чи інша тема високу якість SEO. Розробники - НЕ оптимізатори, тому теми повинні бути вивчені SEO-експертами, які знайомі з питаннями пошукової оптимізації. Тільки експерти можуть розібратися, чи мають теми необхідні технічні доповнення (правильні URL, схему і, звичайно, швидке завантаження).

У 2018 року ми вирішили, що чтоіт оновити свій огляд, і тепер представляємо вам шаблони, які дійсно є SEO-friendly, чуйними, підходять для роботи на мобільниках. Зупиніться на одній з них, і вас обов'язково знайдуть в мережі!

ANNA SOLAS - SEO шаблон WordPress для сайту фотографа або фотостудії

ANNA SOLAS - SEO шаблон WordPress для сайту фотографа або фотостудії

Вашій увазі пропонується перша з колекції «SEO теми на WordPress». Шаблон реально виконано класно, а його дизайн залишить у вас незабутні враження, не кажучи вже про ваших потенційних клієнтів. Красиво оформлені сторінки в чорно-білому стилі можна запросто налаштувати на будь-який смак. У комплекті цілий ряд готових сторінок: головна, Про мене, Послуги, Галерея, Блог і Клієнти. Все це встановлюється буквально за пару хвилин. При бажанні можна використовувати і конструктор, щоб створити повноцінний сайт з нуля. Це дуже просто!

Незалежно від обраного варіанту, сайт буде мати гарний вигляд на будь-яких пристроях, в тому числі мобільних. На допомогу при розробці будуть надані повноцінні модулі, картинки і плагін для онлайн-бронювання або онлайн-замовлення послуг. Якісна документація допоможе всім, хто хвилюється з приводу своїх навичок, перестати хвилюватися і самостійно створити сайт за доступною ціною.

Вам цікава тема WordPress для СЕО-оптимізованого сайту? Хочете, щоб ваші послуги були представлені професійно? Вибравши тему ANNA SOLAS, вам більше не доведеться переживати ні за що, адже все буде ідеально!

Відкрити Детальніше / Завантажити

Pixate - SEO теми на WordPress для відеостудії або знімальної групи

Pixate - SEO теми на WordPress для відеостудії або знімальної групи

Ще одна крута чорно-біла тема, яка надасть вам шикарне рішення для творчих колективів та компаній. У ній є кілька підготовлених сторінок: Про Нас, Проекти, Галерея, Відгуки та Новинний блок. Для такого відповідального застосування особливо важливо круто представити проекти, і тут це можна зробити за допомогою слайдера. Ваші проекти та приклади робіт будуть виглядати просто приголомшливо.

Вам цікавий конструктор Elementor і можливість створення сайту з нуля? Довіртеся цьому інструменту і модулів, які йдуть з ним в комплекті, адже це дійсно самий простий і доступний спосіб розробки вручну. Звичайно, можна зробити ще простіше і встановити готовий сайт, додатково його налаштувавши на власний розсуд, але, погодьтеся, іноді просто не вистачає альтернативного варіанту, який надасть якраз конструктор.

Шаблон має шикарні можливості для просування послуг, в тому числі у вигляді SEO-оптимізованого дизайну, чистого коду і чуйного макета. Це повністю покриє всю вашу потенційну клієнтську аудиторію і дозволить вам впевнено себе почувати в своїй сфері.

Відкрити Детальніше / Завантажити

Grant - красиві SEO теми на WordPress для маркетингового або іншого агентства

Grant - красиві SEO теми на WordPress для маркетингового або іншого агентства

У шаблону шикарний дизайн з трьома основними варіантами головної сторінки, сторінками «Про Нас», «Послуги» і «Портфоліо». Також є сторінка з контактною інформацією, формою і картою, щоб ваші клієнти змогли легко вас знайти. Тут все виконано як зазвичай. Стиль корпоративний і професійний.

На головній сторінці слайдер і зручна шапка з контактною інформацією для швидкого зв'язку і іконками з посиланнями на профілі в соціальних мережах. Є кілька красивих іконок і круті елементи інфографіки для демонстрації досвіду і навичок у своїй сфері. Шикарна сітка портфоліо з можливістю переходу між категоріями. У ній використані дуже приємні ефекти. Є блок для подання співробітників компанії з посиланнями на профілі в соц. мережах. Приємним доповненням буде блог, блок відгуків і слайдер логотипів, куди можна додати лого компаній, з якими ви вже співпрацювали.

Якщо ви бажаєте, щоб ваш бізнес успішно розвивався і рухався вперед, спробуйте використовувати тему Grant. Вона вас не підведе!

Відкрити Детальніше / Завантажити

The 7 - універсальні і настроюється SEO теми для WordPress для будь-якого бізнесу

The 7 - універсальні і настроюється SEO теми для WordPress для будь-якого бізнесу

Завдяки повній інтеграції інструменту Visual Composer і його доповнень ви зможете побудувати сайт своєї мрії за кілька хвилин. Це може бути як професійний сайт юридичної фірми або ресторану, так і особисте портфоліо дизайнера або інтернет-магазин. Унікальний дизайн забезпечать 750 настроюються опцій. Можна зробити ще простіше і імпортувати один з 26+ сайтів з демонстраційним контентом.

Щоб збільшити конверсію, використовуйте плагіни слайдеров і плагін Convert Plug для залучення клієнтів через спливаючі вікна, форми, соціальні кнопки і віджети. Шаблон підтримує розділ портфоліо і фотогалереї, розділи «Відгуки», «Команда», «Переваги» та інші.

Відкрити Детальніше / Завантажити

Focuson - бізнес шаблони для Вордпресс

Focuson - бізнес шаблони для Вордпресс

Ця тема підтримує установку в один клік і можливість розробки через інтерфейс drag-and-drop. Це дозволить вам одночасно заощадити час і отримати сайт з унікальним дизайном. Підтримуються два основних види макета (у всю ширину і коробковий) і два види сайту (лише однієї сторінки і багатосторінковий). Є готові макети для блогу і портфоліо.

Можна використовувати плавний ефект паралакса, ефект плавної прокрутки, 860 іконок IcoMoon і цілий набір стандартних і настроюються віджетів. Також можна поставити відео на задній фон або в слайдер. При бажанні можна створювати власні CSS-стилі.

Відкрити Детальніше / Завантажити

Monument Valley - чудова бізнес тема на базі WooCommerce

Monument Valley - чудова бізнес тема на базі WooCommerce

У цьому шаблоні все ідеально: від коду, який написаний у відповідності з кращими практиками WordPress, до високого ступеня SEO-оптимізації. Розробники намагалися зробити тему націленої на оптимізацію конверсії і простоту використання. Завдяки підтримці drag-and-drop ви зможете створювати які завгодно макети за допомогою будь-якого будівника. Для спрощення є можливість швидко встановити демо-сайт. 100% сумісність і підтримка функцій плагіна WooCommerce.

Семантична база коду, чуйний макет, коректна структура заголовків, правильна розмітка schema і висока швидкість завантаження (до двох секунд) дозволяють кардинально поліпшити SEO-оптимізацію вашого сайту.

Відкрити Детальніше / Завантажити

FAB! - шаблон онлайн-магазину в стилі Material Design

- шаблон онлайн-магазину в стилі Material Design

Це повноцінна свіжа тема для різних видів магазину, яка створена згідно з офіційними принципам матеріального дизайну Google. Розроблено базі фреймворка Material Design Lite. Для розробки сайту є два варіанти: встановити демо (сім готових сайтів) або створити сайт посторінково за допомогою PagePress (плагін будівника).

Магазин підтримує функцію швидкого перегляду, наближення товару і художній альбом. Безліч іконок Font Awesome і Google Material Icons. Красиві анімації і переходи. Коректна робота з будь-якими браузерами і пристроями. Якісний код HTML5 + CSS3. Підтримка PHP 7.

Відкрити Детальніше / Завантажити

TheGem - багатозадачні теми SEO теми на WordPress в творчому стилі з приголомшливою продуктивністю

TheGem - багатозадачні теми SEO теми на WordPress в творчому стилі з приголомшливою продуктивністю

Це універсальний шаблон для різних варіантів застосування, переважно творчого. З ним можна створити сайт дизайнерського агентства, фрілансера, фотографа, компанії, ресторану, клініки і готелю, блог і інтернет-магазин. Величезна кількість макетів блогу і портфоліо. Більше 2500 красивих іконок.

Ключовими перевагами TheGem є легковажність макета, зручне сприйняття користувачем, висока швидкість, перевірена тестами Google PageSpeed ​​і YSlow, SEO-дружній код і оптимізація кожної сторінки для пошукових систем, адаптація під мобільні пристрої, а також підтримка цілого ряду преміум плагінів: WooCommerce, Visual Composer , Slider Revolution, MailChimp, Yoast, Events Calendar і інших.

Відкрити Детальніше / Завантажити

Armada - багатофункціональний шаблон WP для сайту фотографа

Armada - багатофункціональний шаблон WP для сайту фотографа

Вибравши шаблон Armada, ви гарантовано отримаєте величезну кількість опцій для настройки макета, шапки, заголовків, текстового контенту та інших елементів. 16 готових скінів оформлення. Є кілька варіантів представлення робіт в портфоліо. Спеціальні типи записів для портфоліо, альбомів, команди та інших розділів.

При створенні макетів сторінок за допомогою Visual Composer у вас буде доступ до колекції унікальних об'єктів і віджетів. В мега меню можна використовувати доступні іконки. Підтримка слайд-шоу і спливаючих вікон з затемненням заднього фону. Висока швидкість завантаження і оптимізація під пошукові системи допоможуть швидше знаходити нових клієнтів.

Відкрити Детальніше / Завантажити

Stag - SEO теми на WordPress для портфоліо для фрілансерів і агентств будь-якого профілю

Stag - SEO теми на WordPress для портфоліо для фрілансерів і агентств будь-якого профілю

Сучасна тема з творчим дизайном підтримує кілька демо-сайтів для економії часу. Є готові макети для портфоліо і блогу. У вартість шаблона входять три преміум плагіна: Visual Composer (для розробки вручну), Slider Revolution (для слайдера) і Templatera Addon (для управління шаблоном). Також додатково до будівник йде 21 об'єкт, розроблений спеціально для цієї теми.

Щоб зробити сайт більш привабливим, використовуйте для заднього фону ефект паралакса і анімації CSS3. Код написаний з урахуванням кращих практик SEO і підтримує популярні SEO-плагіни. Красиві контактні форми з будь-якою кількістю полів.

Відкрити Детальніше / Завантажити

Bone - шаблон WordPress для чуйного блогу в сучасному стилі

Bone - шаблон WordPress для чуйного блогу в сучасному стилі

Тему Bone можна використовувати також для новинного сайту і журналу на будь-яку тему: технології, мистецтво, культура і бізнес. Дизайн мінімалістичний і чистий - то, що треба для такого виду сайту. Чотири макета шапки, шість макетів рекомендованих записів і вісім макетів списку статей. Також є шість готових сторінок для окремого запису. Віджети для блоків останніх і популярних записів.

Можливості шеринга в соціальних мережах і система відгуків. Підтримка різних форматів запису. Висока швидкість завантаження разом з SEO-оптимізацією (розмітка Schema і мета-теги Facebook OpenGraph) дозволить вам залучити більше читачів до свого блогу.

Відкрити Детальніше / Завантажити

Daynight Magazine - SEO теми на WordPress для новинного журналу

Daynight Magazine - SEO теми на WordPress для новинного журналу

Сучасна тема для новинного сайту, сайту журналу або особистого / корпоративного блогу з великою кількістю чистого простору, чистої типографікою і оптимізацією під оголошення Google AdSense. Дизайн створений з урахуванням всіх основних правил і порад від фахівців з SEO. Підтримка багатьох фрагментів у всіх статтях. Підтримка js-бібліотеки AMP для прискорення роботи веб-сторінок на мобільних пристроях.

На сайті крім статей можна створювати огляди. Використовується Ajax-завантаження записів. Підтримка віджетів, плагінів і іконок соціальних мереж. У будь-який запис можна додати лічильник переглядів. Особливою фішкою шаблону є нічний режим читання.

Відкрити Детальніше / Завантажити

Сьогодні ми розглянули найсвіжіші та актуальні теми SEO теми на WordPress. Впевнені, що серед них ви знайдете саме те, що вам потрібно. Успіхів!

Вам цікава тема WordPress для СЕО-оптимізованого сайту?
Хочете, щоб ваші послуги були представлені професійно?
Вам цікавий конструктор Elementor і можливість створення сайту з нуля?