Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Кращі SEO-розширення Firefox

  1. Autofill Forms
  2. CS Front Server for Yandex
  3. Google Toolbar for Firefox
  4. Link Diagnosis
  5. Search Status
  6. SEO for Firefox
  7. SEO Link Analysis
  8. SEO Quake
  9. Яндекс.Бар

Автор блогу
Автор Telegram-каналу
Автор Telegram-каналу

Mozilla Firefox - мій улюблений браузер. Багато в чому через те, що для нього є багато корисних SEO-розширень, які перетворюють Firefox в ефективний інструмент для просування сайтів. У інших браузерів кількість подібних розширень набагато менше. Причинами можуть бути привабливість Mozilla Firefox для програмістів і розробників, а також його кроссплатформенность.

За допомогою SEO-розширень для Firefox можна швидко аналізувати зворотні посилання на будь-який сайт, на льоту оцінювати безліч параметрів сайтів в пошуковій видачі, підсвічувати посилання з nofollow , Noindex і багато іншого.

Далі я перерахую розширення Firefox, які я використовую при просуванні сайтів.

Autofill Forms

Це розширення Firefox дозволяє швидко заповнювати веб-форми, що дуже допомагає при додаванні коментарів (ім'я, e-mail і адреса сайту можна заповнити одним кліком) або додаванні сайту в різні каталоги і директорії. Можна також налаштувати кілька профілів.

CS Front Server for Yandex

Розширення для браузера Mozilla Firefox, що дозволяє автоматично виводити в результатах пошуку ім'я обслуговуючого сервера пошукової системи Яндекс. Назва обслуговуючого сервера ви побачите на до болю знайомою кнопці «Знайти» при пошуку в Яндексі.

Google Toolbar for Firefox

Хоча Google Toolbar і не можна назвати SEO-розширенням, це дуже зручна річ, серед багатьох опцій найголовніше для мене - закладки Google, за допомогою яких я можу швидко знайти будь-яке мене сайт з будь-якого комп'ютера. Ще я використовую індикатор Google PageRank .

Link Diagnosis

Відмінне розширення Firefox для аналізу посилань на сайти конкурентів. Показує зовнішні посилання, їх PR, кількість зовнішніх посилань на що посилаються сторінках і навіть текст анкоров (для російських текстів, правда, показати все не може - проблеми з кодуваннями). Ось приклад аналізу, що видається Link Diagnosis, (можна подивитися більший скріншот).

Search Status

Найкорисніший елемент - підсвічування nofollow посилань. Я зробив скріншот, на якому можна побачити, як виглядають підсвічені посилання (рожевий колір з пунктирною рамкою).

Крім цього, це розширення вміє визначати зміст файлу robots.txt, визначати щільність ключових слів, показувати зворотні посилання по Google, Yahoo і MSN і виводити збережені копії сторінок сайту з сховища інтернету - Archive.org.,

Для того щоб активувати підсвічування посилань nofollow, після установки Search Status потрібно правою кнопкою мишки клікнути на значку цього розширення і вибрати «Highlight Nofollow Links»:

Для того щоб активувати підсвічування посилань nofollow, після установки Search Status потрібно правою кнопкою мишки клікнути на значку цього розширення і вибрати «Highlight Nofollow Links»:

SEO for Firefox

це SEO розширення Mozilla Firefox надає масу можливостей. Наприклад, на льоту визначати кількість посилань з доменів в зонах gov і edu, посилань з вікіпедії і т.д.

Крім цього, SEO for Firefox дозволяє визначати PR, Alexa Rank, кількість посилань по Yahoo, Del.icio.us, Technorati, наявність сайту в каталогах Dmoz і Dir.yahoo.com, Whois - інформацію та багато іншого.

SEO Link Analysis

Показує тексти анкоров в зворотні посилання на сайт. Хоча, як і Link Diagnosis, це розширення не може коректно відобразити тексти анкоров з кирилицею - через проблеми з кодуваннями частина з них відображається кракозябрами. У браузері ніякої кнопки цього розширення не з'являється. При в правому верхньому куті ви побачите, нарешті, ось такий довгоочікуваний значок:

Коли наберете заповітну адресу сайту, зворотні посилання на який хочете подивитися, і потрапите на сторінку результатів, то не забудьте натиснути на «Inlinks» (Зовнішні посилання) (по дефолту буде активно Pages), інакше побачите проіндексовані сторінки шуканого сайту.

Після цього побачите повний набір зовнішніх посилань на потрібний сайт. Причому розширення SEO Link Analysis вміє визначати PR сторінки зі зворотним посиланням, а також nofollow (показуються жовтим кольором з перекресленням) і dofollow посилання (показуються чорним кольором). На скріншоті можете побачити фрагмент списку зворотних посилань на блог shakin.ru:

SEO Quake

Мабуть, це краще SEO-розширення для Firefox. Якщо у вас не встановлено SEO Quake - обов'язково спробуйте. На головній сторінці SEO Quake ви знайдете дуже докладну інструкцію з встановлення та налаштування цього чудового розширення. Для роботи з Яндексом не забудьте встановити.

Ось список параметрів, які я активував в панелі інструментів SEO Quake:

Google PR

Google PageRank даної сторінки.

Google Index

Число проіндексованих сторінок в пошуковій системі Google.

Yahoo link

Кількість посилань на поточну сторінку з інших сторінок в мережі Інтернет за версією пошукової системи Yahoo (за винятком посилань з цього ж домена).

Yahoo Linkdomain (LD)

Кількість посилань на поточний домен (суму всіх посилань на сторінки на домені) з інших сторінок в мережі Інтернет за версією пошукової системи Yahoo (за винятком посилань з цього ж домена).

Yahoo Linkdomain2 (LD2)

Кількість посилань на поточний домен другого рівня (суму всіх посилань на сторінки на домені, включаючи піддомени 3-го і більше рівнів) з інших сторінок в мережі Інтернет за версією пошукової системи Yahoo (за винятком посилань з цього ж домена).

Yandex CY

Ранг сторінки за версією пошукової системи Yandex.

Yandex index

Число проіндексованих сторінок в пошуковій системі Yandex.

Yandex link

Кількість посилань на поточну сторінку з інших сторінок в мережі Інтернет за версією пошукової системи Yandex (за винятком посилань з цього ж домена).

Yandex catalogue

Наявність домену в директорії Yandex.

До речі, команда SEO Quake запустила новий сервіс, який надає відомості про сайти з однаковим кодом рекламодавця контекстної реклами на сторінках. Тобто знаючи один сайт, можна обчислити всі інші. Можна легко і швидко дізнатися, на яких сайтах рекламуються конкуренти. Мені надали можливість випробувати цей сервіс, трохи пізніше напишу про результати. Вже зробив кілька корисних відкриттів для більш ефективного просування сайтів моїх клієнтів.

Яндекс.Бар

З низки функцій цього розширення я користуюся визначниками тИЦ, категорії Яндекс.Каталогу і індикатором кількості відгуків в блогах.

Слід враховувати, що якщо встановити багато розширень, то це буде сповільнювати швидкість роботи Firefox. Наприклад, це стосується SEO Quake. Рекомендую відключати плагіни, коли вони вам не потрібні.

В цілому можна сказати, що дані розширення виводять ефективність вашої роботи при аналізі і просуванні сайтів на якісно новий рівень.