Кращий онлайн сервіс для Cео аналізу тексту Istio com

 1. Сео сервіс Istio com, ніж він може стане в нагоді копірайтер?
 2. Почнемо по порядку, вкладка - орфографія
 3. Сео аналіз тексту - що може ця програма?
 4. Аналіз ключових слів
 5. Проаналізуємо водність тексту

В роботі копірайтера не обійтися без різних програм, особливо якщо ви початківець автор. Перевірка на помилки, частотність входжень, тавтологічні повтори і водність тексту - практично під кожну перевірку є окремі програми. Але є один сервіс для Сео аналізу текстів istio com. Це майданчик, дозволяє проводити комплексний аудит текстів. Подивимося, на що він здатний?

Сео сервіс Istio com, ніж він може стане в нагоді копірайтер?

Майданчик функціонує з 2007 року і знайшла масу позитивних відгуків серед авторів. За принципом роботи, деякі елементи можна порівняти з сервісом на біржі статей Адвего. Давайте для почав подивимося на головну сторінку.

Простий інтерфейс, розібратися в якому зможе кожен. Якщо подивитися на вкладку вгорі, то можна побачити пропозиції для авторів, і на перший погляд їх небагато:

 • Аналіз тексту.
 • Орфографія.

Хтось скаже, що такого добра в інеті навалом, але насправді, можливості цієї програми не так вже й обмежені. Розберемо докладніше, що може цей майданчик в плані сео аналізу? Для початку кликнемо по вкладці - «Аналіз тексту».

На один скрін у мене не помістився весь інтерфейс цієї сторінки, тому я зробив два, щоб було зрозуміліше. З фотографій зверху, можна судити, що не так мізерні можливості цього майданчика по Сео аналізу текстів. По центру, вікно для вставки статті, а зверху розташовані кнопки функцій:

 • Орфографія;
 • Виділення ключів;
 • Мапа;
 • водність;
 • Очистити;
 • Тільки текст.

Почнемо по порядку, вкладка - орфографія

Щоб дізнатися, що може ця кнопка, потрібно вставити в вікно текст. Я візьму будь-яку, з зберігалися у мене статей. Для наочності, я вибрав роботу, про пароізоляцію будинку. Саме слово «пароізоляція» незнайоме багатьох сервісів перевірки, і навіть «Ворд» виділяє його як помилку. Подивимося, як проявить себе сео сервіс istio com.

Вставивши статтю в вікно, мені навіть не довелося натискати кнопку - перевірити. Програма відразу виділила слово «пароізоляція» як помилку. Але це не вся перевірка. Натиснувши на кнопку «перевірити» програма проаналізує статтю повністю і видасть такий результат.

Як бачите, визначилися ще слова з помилками. І якщо слова - «степлером» і «хімелементи» є незнайомими для всіх сервісів, то в самому низу у мене орфографічна помилка в слові «перекриються». У моєму випадку, за змістом пропозиції необхідно написати - буде перекрита. Зараз я виправлю і перевірю ще раз.

Як бачите ситуація виправилася.

Сео аналіз тексту - що може ця програма?

Отже, не тільки перевіркою орографии славиться цей сервіс. На ньому можна проводити комплексний аудит текстів на сео, пошук і підрахунок ключових слів та ін. Щоб побачити статистику, не потрібно нікуди натискати, а перевіривши статтю на орфографію, в цьому ж вікні, прокрутити колесо миші вгору, де ви побачите таблицю.

Досить таки докладна таблиця. З основних перевірок, сервіс видає такі показники:

 • Довжина з пробілами;
 • Довжина без пробілів;
 • Всього слів;
 • водність;
 • нудота;
 • Топ10 слів;
 • словник;
 • Словник ядра.

Ще визначається мова тексту, але це вам як авторам не потрібно. Детальна статистика. Можна сказати, що про статтю дається повна інформація. Для порівняння давайте порівняємо такі показники як водність і нудота, з показниками від Адвего.

Як бачите різниця невелика. Але кожен сервіс для сео аналізу, перевіряє за своїми алгоритмами, так само як і програми Антиплагіат . Тому на невеликий розкид, можна уваги не звертати і сміливо використовувати майданчиком для аналізу.

Тепер подивимося на додаткові можливості. Над таблицею є вкладка «зі стоп-словами». За замовчуванням ви перебуваєте на вкладці «без стоп-слів». Натискаємо на неї і переходимо на інший екран.

Натискаємо на неї і переходимо на інший екран

У цьому списку виділяються всі приводи і ті слова, які за алгоритмом пошуку, не маю цінності для роботів. Деякі замовники, просять використати якомога менше стоп слів, пред'являючи процентні вимоги. Ось їх кількість і перевіряється в цій вкладці. Дуже зручно.

В принципі, такий же підрахунок є і в Адвего. Давайте порівняємо таблиці.

Як бачимо, все сходиться, і алгоритм підрахунку не підводить ні в однієї програми. Є ще дві вкладки «слова», на ній видається повний список усіх слів в тексті, і «аналіз позицій». Перейшовши по ній, вас перекине на інший сервіс. Копірайтерів це не потрібно, адміністрація сервісу для сео аналізу текстів Istio com, таким чином, підтримує сторонній ресурс, а може це теж площадка одного господаря.

Аналіз ключових слів

Тепер, повернемося на сторінку з текстом і спустимося вниз. Під вікном, де розташовується стаття, є вкладка - «виділення ключів» клацнемо по ній. Відбудеться перезавантаження сторінки, але нічого не зміниться, тобто поправки будуть, в тому, що зникнуть підкреслення помилок. Щоб знайти ключі, потрібно вгорі, над вікном з текстом ввести то слово, яке вам необхідно знайти. Я виділю найпопулярніше в цій статті слово - матеріал.

Після того, як ви вписали потрібне слово, натискаємо на вкладку «аналіз». Перезавантажити, сторінка висвітить ось таку таблицю.

Як бачите, результат пошуку правильно - 20 входжень. Тепер прокрутимо коліщатко миші вниз, і подивимося, як розташувалося слово «матеріал» в тексті?

Ка бачите, все чітко і зрозуміло. Всі слова підсвічені. Але навіщо нам це? А все просто. Таким чином, можна перевіряти, чи не розташувалися чи слова в сусідніх реченнях. Тобто, нас цікавить перевірка на тавтологію . Звичайно, це можна зробити і в «Ворд», але якщо вже ви будете користуватися і перевіряти, наприклад, помилки в цій програмі для сео аналізу, то заодно можна і подивитися чи є такі недоліки.

Проаналізуємо водність тексту

Що таке вода, можна дізнатися зі статті по цьому посиланню . Ну а ми перевіримо як програма для сео аналізу, виявила 39% водності. Натискаємо на вкладку внизу статті - «водність тексту» і бачимо що вийшло?

Текст замайорів синіми виділеннями. Ось ці ось приводи і непотрібні слова, які не враховує при пошуку робот, і визначають кількість води в тексті. Дуже зручна вкладка. Якщо замовник попросить знизити відсоток, можна «просвітити» файл і, тримаючи його перед очима, переробити статтю, прибираючи непотрібні обертів.

Ось і всі можливості сервісу для сео аналізу текстів Istio com. Я сподіваюся, що вам стане в нагоді ця інформація, і програма допоможе в просуванні справ в копірайтингу.

Буду радий і вдячний, якщо ви натиснете на кнопочки соцмереж!

Відео по темі

Сео сервіс Istio com, ніж він може стане в нагоді копірайтер?
Подивимося, на що він здатний?
Сео сервіс Istio com, ніж він може стане в нагоді копірайтер?
Розберемо докладніше, що може цей майданчик в плані сео аналізу?
Сео аналіз тексту - що може ця програма?
Тепер прокрутимо коліщатко миші вниз, і подивимося, як розташувалося слово «матеріал» в тексті?
Але навіщо нам це?
Натискаємо на вкладку внизу статті - «водність тексту» і бачимо що вийшло?