Куди вкласти гроші - ефективні напрямки інвестицій в інтернеті

 1. Як інвестувати невеликі суми - цілі і питання стартового капіталу
 2. Куди вкласти гроші - інвестиції в хайпи
 3. Куди вигідно вкласти невеликі гроші - інвестиції в криптовалюта
 4. Куди інвестувати - заробіток на партнерських програмах
 5. Соціальні мережі, або куди інвестувати гроші, щоб вони працювали
 6. Куди краще вкласти гроші - перспективи пасивного доходу

Друзі, вчера поговоримо про те, куди можна вкласти гроші в інтернеті - тобто про тих напрямках, які доступні кожному інвесторові

Друзі, вчера поговоримо про те, куди можна вкласти гроші в інтернеті - тобто про тих напрямках, які доступні кожному інвесторові. Розглянемо варіанти, які довели свою ефективність на практиці, дозволяють формувати пасивний дохід з мінімальними витратами, не вимагають спеціальної освіти, навичок або досвіду.

Я не без задоволення помічаю, що поступово інвестиції для багатьох стають нормою. Все більше моїх читачів розуміють, що пасивний дохід відкриває нові можливості, дозволяє знайти фінансову свободу. Вони перестали бути чимось недосяжним, трансформувалися в ефективний інструмент захисту від нестабільності і різних непередбачених обставин. Думаю, ви зі мною погодитеся, що набагато спокійніше і впевненіше себе почуваєш, якщо маєш фінансову подушку. Однак, при всіх безсумнівних аргументах на користь інвестицій, актуальним залишається питання: з якої суми можна почати інвестувати і чи можна змусити працювати невеликі гроші.

Як інвестувати невеликі суми - цілі і питання стартового капіталу

На мій погляд інтернет-інвестиції - це найбільш доступне і досить ефективний напрямок для фінансових вкладень. В мережі ви досить швидко знайдете безліч сервісів, платформ і проектів, які дозволяють інвестувати невеликі суми.

Інше питання - які цілі ви перед собою ставите і чого хочете добитися. Якщо ви прагнете до швидкого збагачення і вас приваблюють обіцянки за Інше питання - які цілі ви перед собою ставите і чого хочете добитися

півроку перетворити тисячу рублів в мільйон - то на жаль, з величезною часткою ймовірності ваші очікування не виправдаються. Піддавшись на настільки привабливі обіцянки, багато втрачають свій стартовий капітал, піддаються розчарувань і швидко втрачають інтерес до інтернет-інвестицій.

Щоб не робити подібних помилок, потрібно прийняти незаперечний постулат: великі статки починаються з невеликих інвестицій, проте шлях цей не завжди простий і короткий. Якщо ви хочете прийти до стабільного і високого доходу, буде потрібно час.

Якщо ж говорити про конкретні суми, з яких можна почати інвестувати, то світова павутина пропонує різні варіанти, де інвестувати можна і від 10 доларів. Але давайте бути реалістами: одним з головних правил грамотного інвестора, є необхідність знижувати ризики шляхом диверсифікації коштів по різних об'єктах, про це, а також про типові помилки початківця інвестора ви можете дізнатися в цій статті >>>

Тому мої рекомендації - для успішного старту використовуйте суму від 100 доларів, це дозволить вам створити досить ефективний і стійкий інвестиційний портфель.

Куди вкласти гроші - інвестиції в хайпи

Інвестиції в хайпи - це дуже цікавий варіант, куди вкласти невеликі суми. У більшості випадків поріг входу становить 5-10 доларів, але я рекомендую стартувати від 100 доларів. По-перше, сума цілком реальна для середньостатистичного користувача інтернету, а, по-друге, є можливість розподіляти ризики і брати участь в більш стійких і надійних проектах, де сума мінімального депозиту вище.

При інвестиціях невеликих грошей в хайп-проекти початкове формування вашого пасивного доходу може розвиватися в двох напрямах. Це участь в фастах, що пропонують високі прибуток і рівень ризику, або відкриття депозиту в більш стриманих, довгострокових проектах, з помірною прибутковістю. Давайте зробимо середні розрахунки результатів роботи ваших 100 доларів за півроку в обох випадках.

 1. Інвестиції в хайп-проекти високої прибутковості. Вони мають рівень прибутковості 17% -25% в тиждень, за місяць сума виростає до 70% -100%, а відповідно вкладені 100 доларів за півроку могли б принести 420-600 доларів. Однак, не все так просто: зворотною стороною такого маркетингу є високий рівень ризику. Згідно усередненими даними моєї особистої статистики, тільки 30% фастов дозволяють отримати прибуток, близько 70% депозитів не досягають безубитка: з них в половині випадків вдається повернути до 50% вкладених коштів, а решта пов'язані з повною втратою капіталу.

Отже, розподіливши 100 доларів в різні проекти, ми маємо такі результати:

 • 30% портфеля приносять заявлений рівень доходу: 126-180 доларів;
 • 35% дозволяють повернути 50% депозиту, тобто всього 17,5 доларів;
 • Ще 35% портфеля відсоток виплат прагнути до 0.

Разом, інвестовані 100 доларів в хайпи високої прибутковості, з урахуванням ризиків дають в середньому за півроку 143,5% -197,5% прибутковості. Віднявши від суми доходу вкладені кошти, отримуємо чистий прибуток 43,5% -97,5%.

При цьому ми виходимо з того, що ви грамотно розподіляли капітал, диверсифікували ризики і додавали в свій портфель якісні, потенційно перспективні платформи.

 1. Інвестиції в проекти з помірною прибутковістю. На прикладі довгострокових проектів з мого портфеля, інвестиції в цьому напрямку дозволяють отримати прибуток на рівні 90% -120% за півроку.

Тому, як бачите, підсумкові результати говорять на користь довгострокових проектів, у Тому, як бачите, підсумкові результати говорять на користь довгострокових проектів, у

Особливо, якщо ваш інвестиційний капітал не дозволяє в повній мірі використовувати диверсифікацію коштів. Як правило, досвідчені інвестори використовують різні стратегії і виділяють на високоприбуткові платформи не більше 30% свого портфеля. Про те, як застосовувати стратегію хітрана, найбільш підходящу для фастов, ви можете дізнатися тут >>>

Куди вигідно вкласти невеликі гроші - інвестиції в криптовалюта

Популярність криптовалюта і її стабільне зростання курсу, все частіше розбурхують розуми інвесторів і роблять цей напрямок одним з найбільш затребуваних варіантів вигідного вкладення невеликих сум. Ви самі вирішуєте, скільки інвестувати, коли і виводити прибуток, а обмеження на суму лежать виключно в рамках правил сервісу, обраного для покупки або продажу криптовалюта.

Курсу біткоіни весь час змінюється: переживає стабільне зростання або стрімкі стрибки. Наприклад, заборона китайських бірж на торгівлю криптовалюта, привів до короткочасного падіння ВТС, а введення нового протоколу SegWit2x до значного зростання. Але так чи інакше, динаміка курсу в довгостроковому періоді дозволяє розглядати інвестиції в криптовалюта, як вельми перспективний напрям.

Розрахунок ефективності вкладень 100 доларів в покупку ВСТ, вельми простий і наочний: Розрахунок ефективності вкладень 100 доларів в покупку ВСТ, вельми простий і наочний:

На 1 червня 2017 курс біткоіни становив 2616 доларів, тобто за 100 доларів на той момент ми могли купити 0,03823 ВТС. Курс на 1 грудня відповідав 11210 доларів за 1 біткоіни, звідси вкладені 100 доларів півроку тому виросли до 428,6.

Безумовно, немає ніяких гарантій, що таке ж зростання зберегтися протягом наступних 6 місяців, він може показати більш високу динаміку або стрімке падіння ВТС. Втім, ризики існують в банківських депозитах, що ж стосується криптовалюта, то навіть скептично налаштовані експерти, не можуть заперечувати, що біткоіни вже залучений до багатьох економічні системи. До того ж його незалежність і анонімність сприятимуть подальшій популяризації.

Тому на мій погляд, більш правильним буде інвестувати кошти і змусити їх працювати на вас. Цифрова валюта може стати не тільки інструментом для примноження коштів, а й надійним способом для зберігання і накопичення вашого капіталу, який відмінно вписується в рамки диверсифікації ризиків. Про порівняння перспектив хайпів і криптовалюта, про особливості кожного з напрямків, мої читачі можуть детально дізнатися з цієї статті >>>

Куди інвестувати - заробіток на партнерських програмах

Отримання доходу від реферальних програм - це ще один варіант, куди вкласти кошти. Згодом, отримуючи досвід в сфері інвестицій, рано чи пізно інвестор приходить до висновку, що дохід в інвестиційних проектах від партнерства може стати додатковим заробітком.

Ваша прибуток від залучення нових користувачів може становити від декількох сотень Ваша прибуток від залучення нових користувачів може становити від декількох сотень

доларів в місяць до десятків тисяч. Все залежить від вибору стратегії, надійності інвестиційної платформи, вашого бажання і готовності працювати і вкладати власні кошти.

Найчастіше почати кар'єру партнера можна без вкладень, однак відкриття депозиту відкриває більш вигідні умови і збільшує розмір партнерських винагород. У побудові реферальних структур є кілька напрямків, кожне з них виконує свої функції, має особливості і має право на існування. Вибір напрямку багато в чому визначає методи і інструменти для залучення рефералів, докладніше про основні поняття, класифікації, способи заробітку, ви можете прочитати в цій статті >>>

Соціальні мережі, або куди інвестувати гроші, щоб вони працювали

Ще одним із способів, змусити ваші гроші працювати - це інвестувати в групу або паблік в соцмережах, який ви зможете використовувати, як Ще одним із способів, змусити ваші гроші працювати - це інвестувати в групу або паблік в соцмережах, який ви зможете використовувати, як

рекламний інструмент.

Найбільш популярною і затребуваною на сьогодні є соціальна мережа ВКонтакте. Ви можете купити вже готовий, популярний паблік, або створити групу з нуля, самостійно зайнявшись її розкруткою.

Варто розуміти, що перший прибуток прийде не відразу: на сьогодні термін окупності інвестицій в покупку спільноти становить близько року, приблизно стільки ж часу буде потрібно для його самостійного розвитку.

Якщо ви вирішили створити групу для подальшого заробітку, необхідно провести аналітику і зібрати необхідні статистичні дані. Існує безліч платних і безкоштовних сервісів, які допоможуть оцінити перспективи того чи іншого напрямку.

Як ви розумієте, основний дохід від групи буде приносити реклама. Тому слід розуміти, що для рекламодавців важлива тематика, і від цього багато в чому залежить вартість рекламного поста. На сьогодні найбільш затребуваними є серйозні спільноти бізнес-напрямки, але їх значно складніше розкрутити ніж розважальні, ігрові, гумористичні.

Я не буду приховувати, що сьогодні популярність інвестицій в групу ВКонтакте пішла на спад. Це пов'язано зі зростанням конкуренції, зі збільшенням часу розвитку паблік і необхідністю вкладати кошти, навіть якщо популяризацією спільноти займатися самостійно. Адже вам знадобиться на початковому етапі «накрутити» передплатників для створення масовки, будуть потрібні платні сервіси, які нададуть детальну статистику відвідуваності, оцінку рекламодавців і конкурентів і т.д.

І тим не менше, цей напрям зберігає свої перспективність і доступність. Проявіть наполегливість, креативність, адже чим цікавіше буде концепція групи, тим менше буде потрібно коштів для її розвитку.

Детальніше, про самостійну розкрутці спільноти в ВКонтакте, читайте тут >>>

Куди краще вкласти гроші - перспективи пасивного доходу

Кожен з розглянутих нами варіантів може стати ефективним способом інвестицій. Куди краще вкласти гроші, кожен інвестор вирішує самостійно, виходячи з власних уподобань, поставлених цілей, вибираючи прийнятне співвідношення рівня ризику і прибутковості. Важливо зрозуміти головне: поки ви відкладає інвестиції на потім, ви витрачаєте безцінний і непоправний ресурс - час.

Я постарався уявити моїм читачам доступні варіанти вкладення коштів, які дозволяють почати формувати пасивний дохід вже сьогодні, маючи невеликий капітал для старту.

Безумовно, інвестора турбують відсутність знань і досвіду, небезпека втратити гроші. Однак, існують правила, що дозволяють знизити ризики не тільки початківцю, але і досвідченому інвестору: головне з них правило диверсифікації коштів >>>

Зі свого боку я докладаю максимум зусиль, що компенсувати моїм читачам недолік необхідного досвіду. Я готовий абсолютно безкоштовно допомогти вам з вибором гідних проектів для інвестицій, дати детальну консультацію, порадити, яку вибрати стратегію, як грамотно розподілити капітал, складу ваш збалансований інвестиційний портфель.

Зв'язок зі мною ви можете дізнатися, заглянувши в розділ Контакти >>>

Також читачі можуть дізнатися, в які напрямки і проекти вибирає сам автор. Актуальний склад мого портфеля, а також новини, прогнози, наочна статистика прибутковості представлені в регулярних інвестиційних звітах >>>

На моєму блозі ви також можете знайти безліч корисної інформації про інвестиції у високоприбуткові проекти, про основи заробітку в мережі, формуванні пасивного доходу. Я постарався максимально доступно і зрозуміло викласти звістку матеріал, тому ви з легкістю зможете застосувати отримані знання на практиці. Підписуйтесь на мої канали, залишайтеся постійним читачем блогу і ви завжди зможете бути в курсі подій, знайомитися з аналітичними оглядами перспективних проектів, стежити за останніми новинами зі світу інтернет-інвестицій.

І не забудьте поділитися інформацією з друзями:

| мій чат в телеграм >>> / мій SKYPE чат >>> |

| я в VK - приєднуйтесь! | Мій Канал YouTube |

| Мої групи в інших соцмережах |