Lisderevmash - виставка машин і обладнання для деревообробки в Києві

В цьому році компанія «МВМ-Київ» підготувала потужну і продуктивну новинку, а саме нову модель многопильного верстата WD 500 KBA виробництва фірми Walter (Польща), яка вперше буде представлена саме на виставці LISDEREVMASH В цьому році компанія «МВМ-Київ» підготувала потужну і продуктивну новинку, а саме нову модель многопильного верстата WD 500 KBA виробництва фірми Walter (Польща), яка вперше буде представлена саме на виставці LISDEREVMASH.

Також традиційно буде представлено обладнання, яке десятки років заробляло повагу і авторитет серед українських деревообробників, вигострювало свої технології і якість, і зарекомендувало себе як краще лісопильне обладнання європейського виробництва в співвідношенні Ціна - Якість - Продуктивність. Це модернізований потужний промисловий стрічкопильний верстат для універсального розпилу лісу HTZ 1100 PRO фірми Mebor (Словенія).

Крім того, «МВМ-Київ» запропонує цікаву новинку для електронного обліку і сортування деревини, а саме Автоматичні комп'ютеризовані лінії і програмне забезпечення для оптимізації розкрою круглого лісу з можливістю отримання максимального виходу корисної продукції для будь-яких лісопильних виробництв.

Компанія також підготувала пропозиції по виготовленню дерев'яної тари з шпону, а саме автоматичні високопродуктивні лінії виробництва ящиків під фрукти і овочі для виробників сільськогосподарської продукції.

Відвідайте стенд «МВМ-Київ», який традиційно є одним з найбільших в експозиції, під час виставки LISDEREVMASH 2017. Захід буде проходити з 26 по 29 вересня в третьому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві.

Всі новини