Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Маркетинг ресторану | Авторські гастрономічні тури Тетяни Острогляд

  1. Що таке Тиждень ресторанів і кому це треба Суть проста: ресторани, які беруть участь в акції, пропонують...
  2. Результати участі в Тижні ресторанів були відмінні
  3. Все, що не вбиває ...

Що таке Тиждень ресторанів і кому це треба

Суть проста: ресторани, які беруть участь в акції, пропонують три меню за спеціальною ціною (в Хорватії це 100 куна - приблизно 13 євро), в кожному повинні бути три страви і келих вина. Причому, в звичайному меню ці страви повинні коштувати мінімум на 50% дорожче, щоб гості відчували реальну вигоду.

Причому, в звичайному меню ці страви повинні коштувати мінімум на 50% дорожче, щоб гості відчували реальну вигоду

Тиждень ресторанів в Загребі

За участь потрібно було заплатити 1000,00 кун (близько 130 євро). За це отримуєш наклейку на двері, розміщення меню на сайті організаторів і згадка в їх соціальних мережах. Резервування і всі комунікації з гостями йдуть безпосередньо в ресторан.

Наш шеф раніше працював в Польщі. Там, за його словами, організатори Тижня ресторанів беруть гроші не тільки за інформаційну підтримку. Через сайт організаторів йде резервація столиків.

Для ресторатора ця акція - звичайно, робота в нуль або навіть прямий збиток, тому що з вирахуванням фудкоста (собівартості продуктів), зарплат, оренди та інших витрат у ресторану звичайна рентабельність і так не перевищує 15-20%.

Для давно існуючого успішного ресторану сенсу брати участь немає. Це буде просто збиток. Але новачкам, як ми, брати участь точно потрібно.

У Загребі, наприклад, цю Тиждень ресторанів люди чекають і збирають гроші. А потім цілий тиждень ходять на обіди і вечері в ресторани, які в звичайний час відвідують раз на півроку.

Наше меню для Тижня ресторанів

Ми створили три акційних меню. Одне з них - вегетаріанське (пескетаріанское, точніше, для тих, хто допускає рибу в своєму раціоні) з хумусом і свіжим тунцем. У другому зібрали всі наші спеціалітети: півня в червоному вині та портвейні, вареники з растушенной «рваною» свининою і сорбет Cosmopolitan з журавлини з горілкою. А в третьому пограли зі світовими кухнями: Вителло тоннато в нашому варіанті зі свіжим тунцем, чилі кон карне і лава кейк з пікантною горгонзола. У двох з них звичайна вартість становила майже 200 кун.

Ми не здешевлювали рецептуру і не зменшували вагу порцій. Поставили келих досить непоганого червоного / білого вина (і не 100 мл, а нашу звичайну порцію 150 мл).

Ми вплуталися в цю авантюру виключно з маркетингових міркувань. І тому вирішили показати все найкраще.

І вийшло. Найголовніший результат - ми переконалися, що PR-зусилля спрацювали. У перші 10 хвилин після оголошення початку прийому резервацій на Тиждень ресторанів у нас розривався телефон. Після напівпорожніх перших днів це було просто щастя якесь - нескінченно відповідати на дзвінки і листи з проханнями зарезервувати столик. За дві доби до початку Тижня ресторанів ми були зарезервовані на 90%.

Всього за 9 днів акції ми прийняли 906 гостей і приблизно 400 відмовили, тому що не було місця. Виявилося, що все про нас знали, читали в журналах, підписані на наш фейсбук і інстаграм . І все просто чекали можливості спробувати щось нове за недорого.

І що нікому не завадило наше розташування не в центрі, відсутність парковки, і те, що ресторан знаходиться на нижньому рівні будівлі. Більш того, через велику кількість резервацій ми вирішили працювати і в неділю. Але включити світлову рекламу на вулиці забули (бо вона налаштована автоматично тільки на наші робочі дні). І нічого - 79 осіб в цей день нас знайшли.

Ресторан ожив. Щовечора одночасно 60-70 чоловік їли, пили, балакали, фотографували їжу.

Результати участі в Тижні ресторанів були відмінні

Ми перевірили "пропускну здатність" ресторану - до 100 чоловік в день.

"Прокачали" команду. У важкому режимі майже всі показали себе професіоналами і надійними людьми. Один кухар виявився боягузом і вдавав хворого. Спасибі йому, що так швидко показав справжнє обличчя і допоміг нам з ним попрощатися.

Переконалися, що не дарма так старалися з ресторанним маркетингом і піаром. Кількість резервацій підтвердило, що про нас вже через місяць знали дуже багато в місті.

Якщо з 906 гостей з Тижня ресторанів постійними стануть хоча б 10%, значить, не дарма брали участь :)

Все, що не вбиває ...

Звичайно, за одну цю перший тиждень справжньою важкої роботи ми мали всі можливі проблеми, які тільки можуть трапитися з рестораном:

  • два потопу, один з яких каналізаційний
  • звільнення кухаря в розпал роботи, тому ми з чоловіком допомагали робити заготовки на кухні, я ще працювала офіціантом
  • поломка шокера, слайсера, морозилки і ледомата одночасно
  • відключення електрики у всьому будинку в розпал вечері
  • звинувачення в отруєнні і знайомство з санінспекторів (звинувачення, на щастя, виявилося помилковим, людина просто захотів безкоштовно повечеряти і зажадав назад свої гроші під приводом того, що отруївся)

Після Тижня ресторанів кількість гостей збільшилася вдвічі. Хтось комусь розповів, порекомендував. Хтось бачив фотографії їжі в інстаграме у одного, хтось не зміг зарезервувати в період акції та прийшов пізніше, тому що вже просто стало цікаво, що ж там за нове місце таке популярне. Багато гостей старшого віку зараз приходять і кажуть, що їхні діти були на Тижні ресторанів і залишилися в захваті.

І найголовніше, ми самі повірили в життєздатність ресторану. Одна справа - вірити сліпо, але дивитися на напівпорожній зал, інше - відчути вібрації і гул щільно набитого залу і повірити, що це можливо кожен день.