Маркетингова програма

Головна   /   маркетингова програма   Оформляючи концепцію ресторану важливо заручитися послугами досвідченого маркетолога, який зможе скласти маркетингову програму, що відповідає цілям і завданням компанії

Головна / маркетингова програма

Оформляючи концепцію ресторану важливо заручитися послугами досвідченого маркетолога, який зможе скласти маркетингову програму, що відповідає цілям і завданням компанії. До них належать досягнення попиту на послуги ресторану, моніторинг ринку, оптимізація ресурсів виділяються на розвиток бізнесу, становлення вигідною цінової політики та створення попиту на товар. У маркетинговій програмі відзначаються моменти, які сприяють досягненню і інших цілей.

Як правило, маркетингова програма складається з декількох частин. Перша частина це планування просування ресторану. Друга це опис методів ціноутворення. Третя - медіа-план, який має на увазі прес-посередництво, паблісіті, організацію акцій і заходів, що сприяють популяризації ресторану.

Важливо не плутати паблісіті і рекламу. Паблісіті це безкоштовний вид розміщення реклами в ЗМІ. Події, на які керівництво ресторану запрошує журналістів, і від яких несуть цінність новини. Сюжети про них розміщуються без фінансових вкладень. Справжня ж реклама завжди оплачується.

Маркетингова програма ґрунтується на результатах дослідження ринку, клієнтського попиту, ціноутворення та інших важливих складових. Мета планування не просто зробити ресторан популярним, а змусити клієнта прийти в заклад громадського харчування і зробити замовлення. Зокрема, цим маркетинг відрізняється від реклами.

Для досягнення маркетингових цілей застосовуються різні методи, які підбираються індивідуально кожному ресторану з аналізу досліджень.

Концепція ресторанного бізнесу повинна включати в себе добре підготовлену маркетингову програму. Заздалегідь треба передбачити фінансові кошти, які будуть йти на серйозні маркетингові дослідження.

Заздалегідь треба передбачити фінансові кошти, які будуть йти на серйозні маркетингові дослідження