Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Маркетингова стратегія або звичайне SEO: що краще?

  1. Які сайти по справжньому заслуговують потрапити в ТОП
  2. Які маркетингові стратегії працюють і дають ефект в просуванні
  3. Чому дуже складно потрапити в ТОП в конкурентних комерційних нішах, використовуючи послуги стародавнього...
  4. Коментарі

У цій статті я хотів би поміркувати разом з вами на такі теми як: «Які сайти по справжньому заслуговують потрапити в ТОП», «Які маркетингові стратегії працюють і дають ефект в просуванні», «Чому дуже складно потрапити в ТОП в конкурентних комерційних нішах, використовуючи послуги «стародавнього» SEO ». Давайте разом прийдемо до правильних маркетингових рішень, які здатні змусити ваших клієнтів КУПУВАТИ!

Давайте разом прийдемо до правильних маркетингових рішень, які здатні змусити ваших клієнтів КУПУВАТИ

Щоб не лити черговий води, я доклав невеликий кейс, який підтвердить всі слова, написані нижче.

І так, більшість з вас (тих, хто читає мої та інші статті цього блогу) вже мають або збираються створити власний сайт: інтернет-магазин, корпоративний сайт, блоги і т. Д. Також, швидше за все, читаючи цей блог, ви намагаєтеся знайти конкретні рішення, які допоможуть подолати певні труднощі, пов'язані з просування сайту.

Кілька років, вивчаючи ресурси в висококонкурентних, комерційних тематиках, а саме потрапили в перший ТОП-10 пошуку Google і Яндекс, і, паралельно працюючи з сайтами клієнтів, які бажають привласнити цей ТОП собі, само собою напрошується висновок: «Конкурувати потрібно гідно, з гідними капіталовкладеннями і продуманим заздалегідь бізнес-планом ».

Формування ринку практично за всіма нішах в інтернеті почалося більше 10 років тому і за цей час встиг вишикується список ТОП-100 практично в будь-яку тематику. Думати, що сайт, створений на безкоштовній платформі з товарами або послугами, які пропонують ще 1000 ресурсів в інтернеті, вийде в першу десятку видачі за найбільш конкурентними запитом шляхом покупки посилань - Та ладно ..! Всім відомо як відбивається на позиції унікальний контент на відміну від неунікального? Теж саме можна сказати і про унікальний сайт з продуманою маркетинговою стратегією! Як можна обійти сайт rozetka.com.ua? - Тільки створити щось набагато краще! просто шляхом нарощування посилань цього ніколи не станеться. Ми плавно підійшли до першої підтеми моєї статті, яку я спробую розкрити через кілька слів нижче.

Які сайти по справжньому заслуговують потрапити в ТОП

Кожен інтернет-ресурс повинен представляти свою цінність, щоб бути корисним для тих, хто його шукає. Це саме важливо, про що на жаль забувають власники сайтів! Тому є кілька основних понять хорошого сайту:

  • унікальний, зручний, дизайн, що запам'ятовується;
  • якісний контент і зручна навігація;
  • комерційна цінність (якісний товар, запропонований з особливими умовами);
  • великий вибір товарів і конкурентно-здатні ціни.

Це чотири основних речі, про які забувають власники сайтів, сподіваючись на те, що з приходом високих позиції все одно купуватимуть.

Давайте подумаємо, де ви купили б наприклад мобільний телефон, і куди б зайшли в першу чергу? Швидше за все зайшли б на сайт Rozetka або Allo, визначся б з цінами і модельним рядом, тому що там найбільший асортимент, зручна структура, якісний контент (фотографії, докладні характеристики, відеоогляди і т. Д.), Після чого швидше за все там би і купили або шукали б конкретну модель телефону на інших сайтах, де найдешевше.

Висновок: Робіть сайт, по-справжньому корисний для користувача, який заслуговує топові позиції в пошуку! Сайт на безкоштовній cms-системі, створений і наповнений «на коліні», не здатний приносити прибуток в ніші з жорсткою конкуренцією! На інтернет-ринок потрібно виходити з таким же серйозним Бізснес-планом, як і при побудові бізнесу оффлайн. »

Тепер ми плавно підійшли до наступної теми і я постараюся пояснити, чому при просуванні бізнесу в інтернеті важливо використовувати не тільки SEO послуги, сподіваючись на безкоштовний трафік ...

Які маркетингові стратегії працюють і дають ефект в просуванні

Уявімо, що ідеальний
сайт у нас вже є і залишилося піднятися в ТОП по конкурентних запитах. SEO-компанія провела оптимізацію і веде зовнішнє просування вже деякий час ... позиції ще не в ТОПі, продажів поки що немає. Очікуваний ефект від сайту не отримано не тому, що компанію з просування вибрали не ту, а тому, що немає конкретної маркетингової стратегії!

Пошукові системи не можуть просто так видалити одного конкурента з першої десятки видачі і помістити туди новостворений сайт, має пройти час. Але навіщо чекати? Існує безліч інших каналів, не менше ефективних ніж безкоштовний пошук в Яндексі або Google. Новостворений сайт завжди буде розвиватися швидше, коли його ще немає в ТОПі, а користувачі про нього вже знають і використовують його в своїх цілях. Потрібна стратегія !!!

Якщо ваш товар по-справжньому цінний, користувачі його потребують і можуть отримати його за вигідними для них цінами, дайте ж їм можливість дізнатися про них, а пошуковим системам оцінити це!

Пошукова реклама, банерна реклама на сайтах партнерах, реклама в соціальних мережах, різна оффлайн реклама, Еmail-розсилки - це те, що обов'язково має входити в бізнес-план при розвитку сайту в мережі. Така практика впливає на зростання продажів, на зростання популярності бренду, на зростання кількості постійних клієнтів. Сайти з такою популяризацією, ростуть в безкоштовному пошуку значно швидше, тому що їх хоче бачити користувач в звичайному пошуку!

Щоб не бути пустими, ось невеликий кейс, який підтверджує швидке органічний розвиток в наслідок використання правильної маркетингової стратегії:

На графіку відзначені тимчасові точки, коли були запущені найпотужніші рекламні канали, але паралельно з ними ми організували банерну рекламу на тематичних, високовідвідуваних ресурсах (платний пост з соціальним посиленням) і платні теми на форумах.

Дані надані з моменту створення сайту. Протягом двох місяців сайт вийшов в топ-10 по среднеконкурентним та висококонкурентний запитам. Зверніть увагу на відсоток органічного трафіку - 38% від загальної відвідуваності ресурсу в цілому. Решта трафік платний, але він повністю був окупляться і також приніс значний дохід!

Нормативний профіль:
Цікаво, скільки посилань було куплено в перебігу цього часу? Надаю дані з сервісу Ahrefs.com: Нормативний профіль:   Цікаво, скільки посилань було куплено в перебігу цього часу

на момент виходу в топ, сайт мав приблизно 20 зовнішніх посилань з 20 сторонніх ресурсів. До речі, в цій статті всі сервіси для пошуку зворотних посилань .

Розкриттям останньої підтеми я підіб'ю підсумок.

Чому дуже складно потрапити в ТОП в конкурентних комерційних нішах, використовуючи послуги стародавнього SEO

Древнє SEO - оптимізований контент, покупка посилань і очікування ... Без руху на сайті тривалий час, очікування перевершує результат! Маркетингове агентство і хороший бізнес-план - ось, що потрібно для виходу в ТОП.

При цьому я не кажу що SEO потрібно виключити взагалі, воно також має бути на високому рівні, але без креативних стратегій популяризації бренду ефект від якісного SEO можна чекати довго, а час - це ваші гроші!

Я сподіваюся, що ви знайшли в цій статті рішення проблем, пов'язані з просуванням власного сайту сьогодні. А за кількістю ваших лайків я б хотів зрозуміти, на скільки вона була цікава для вас =)).

Коментарі

Коментарі

Всім відомо як відбивається на позиції унікальний контент на відміну від неунікального?
Ua?
Давайте подумаємо, де ви купили б наприклад мобільний телефон, і куди б зайшли в першу чергу?
Але навіщо чекати?