Матеріали за 05.06.2007 »Сторінка 2» Завантажити електронні книги безкоштовно

Автор:
Рік видання: 2002
Сторінок: 320
Мова: російська

Ця довгоочікувана книга - доповнений і оновлений варіант бестселера Джеймса Харрінгтона "Оптимізація бізнес-процесів". Вона є практичним посібником з впровадження корисних методик, що містить всі інструменти, необхідні менеджерам для раціоналізації і підвищення продуктивності, ефективності та конкурентоспроможності будь-якої компанії.
У цій книзі ви знайдете, які інструменти використовують більшість американських та іноземних компаній для боротьби з бюрократією, ліквідації вузьких місць, позбавлення від дублювання зусиль і морального зносу - все це в покроковому форматі, який включає в себе всі форми, схеми, списки і моделі, які вам треба буде пройти.
Цей підручник чітко показує вам, як аналізувати ваші бізнес-процеси, - і пояснює, чому ви повинні їх аналізувати. Ви дізнаєтеся, як документувати ваші робочі потоки, аналізувати поточну ефективність, розробляти нові процеси і користуватися перевагами, які дає технологічний прогрес.
Поліпшення процесу окупиться протягом перших 12 місяців - кажуть автори. Після цього, продовжують вони, процес триває без сторонньої допомоги, і вам залишається тільки пожинати плоди отриманого ефекту. Книга містить велику кількість практичних пропозицій, які допоможуть вам в управлінні кожною деталлю на кожному етапі поліпшення бізнес-процесу. Цей підручник допоможе менеджерам і адміністраторам в просуванні компанії по шляху в майбутнє.
Якщо вам потрібен процвітаючий бізнес - бізнес першокласний, готовий до конкуренції в новому, XXI столітті, - ця книга для вас.