Мета Опис Довжина збільшення: Що це означає для SEO

У грудні 2017 року Google підтвердив, що у них є розширено обмеження довжини мета опису від 160 до 320 символів. Це розширення фрагменту результатів пошуку означає, що маркетингові команди тепер мають подвійний символ у списках результатів пошуку. Мета-опис, що знаходиться нижче URL-адреси та тега мета-заголовка, є способом показати користувачам, що таке сторінка. Ознайомтеся нижче для порівняння двох сторінок на 190 с. один із старим обмеженням символів і один із довжиною розширеного мета опису . У грудні 2017 року Google підтвердив, що у них є   розширено обмеження довжини мета опису   від 160 до 320 символів

Як пише Google у своїй офіційній заяві на Землю пошукової системи на зміну довжини мета опису :

Той факт, що наші фрагменти набагато довше не змінюють основи написання тега опису. Як правило, вони повинні інформувати та зацікавити користувачів коротким, релевантним підсумком того, що стосується конкретної сторінки. Тепер ми показуємо трохи довші фрагменти, що означає, що ми можемо відображати більше тега опису мета. Однак ми ніколи не мали обмеження на довжину тега мета опису, як ми говорили раніше цього року . Таким чином, видавцям не потрібно раптово розширювати свої теги опису мета, якщо вони вважають, що їхні поточні адекватні. "

Отже, питання залишається… тепер що?

Там немає необхідності перекачувати педаль газу на SEO команди оновлення всіх ваших мета-опису до 320 символів межа, якщо ви щасливі, що було написано. Скоріше, подивіться на це як на можливість оновити та надати більше деталей, якщо ви відчуваєте, що ваші описи недостатньо ефективні.

У своїй заяві Google також посилався на те, як мета-описи іноді можуть динамічно генеруватися на основі:

  1. Частини пошукового запиту користувача
  2. Вміст мета-опису
  3. Вміст, видимий на цільовій сторінці.

Якщо Google динамічно генерує фрагмент результатів пошуку, цілком можливо, що лише частина опису мета з'явиться під час написання. Це ще більше ускладнює речі.

Найважливіше відзначити, що теги мета опису не є фактором для рейтингу. Їх довжина, 160 або 320 символів, не матиме позитивного чи негативного впливу на те, де ви опинитеся в рейтингах. Однак ваш мета-опис може вплинути на те, як користувачі бачать сторінку вашого сайту в результатах пошуку, і якщо вони перейдуть на ваш сайт . Таким чином, незалежно від довжини вашого мета-опису, потрібно просто написати щось, що викликає інтерес користувача для створення кліків. Якщо це можна зробити в 160 символів, дивовижно. Якщо вам потрібні всі 320, то йдіть за ним. Вибір за вами.

Можливо, раніше були оптимізовані сторінки, де обмеження довжини в 160 символів було обмежувальним, і для вдосконалення CTA потрібно додатковий шар деталізації. Для сторінок, подібних цим, збільшення межі довжини мета-опису дає можливість забезпечити додаткові деталі. З іншого боку, можуть існувати інші сторінки, такі як сторінки з високим трафіком або сторінки переходів, з якими ви дійсно не повинні зіштовхуватися. Переконайтеся, що ви ідентифікуєте сторінки, які потребують допомоги, у порівнянні з тими, які є прекрасними.

190 захід є повноцінним цифровим маркетинговим агентством, що спеціалізується на всіх аспектах SEO, включаючи технічний аудит, дослідження ключових слів, контент-маркетинг, оптимізацію на сторінці. Наші комплексні онлайн-кампанії розроблені таким чином, щоб охопити широкий спектр стратегій і тактик, які працюють спільно для досягнення результатів. Якщо ви хочете дізнатися про те, як ми можемо допомогти вам з вашими потребами в оптимізації пошукових систем, і маркетингові зусилля в мережі, зв'яжіться з нами для безкоштовного аудиту та оцінки сайту.

Отже, питання залишається… тепер що?