Мета тег keywords. Як правильно прописувати ключові слова на сайт

  1. Тег key-words і його актуальність в різних пошукових системах
  2. Як правильно підбирати ключові слова
  3. Взаємозв'язок meta keywords і заголовків title, h1-h6
  4. Основні висновки:

Сукупність тегів title, description і keywords однозначно має великий вплив на перебування тієї чи іншої сторінки в результатах видачі. Однак при детальному розгляді кожного з них стає зрозуміло, що індивідуальний внесок в загальний успіх у кожного тега різний.

Мета тег keywords використовується пошуковими алгоритмами для характеристики конкретної сторінки з позиції її релевантності того чи іншого запиту. Довжина вмісту тега keywords повинна становити 1-8 слів (іноді до 20!).

Синтаксис meta keywords наведено нижче:

<Html> <head> <meta name = "keywords" content = "Список ключових слів"> </ head> </ html>

Навколо використання або невикористання meta ключових слів на сторінках сайту ходить чимало суперечок і різних домислів. Ми спробуємо відповісти на всі питання і дати максимум інформації щодо даного тега.

Ми спробуємо відповісти на всі питання і дати максимум інформації щодо даного тега

Тег key-words і його актуальність в різних пошукових системах

Яндекс. Згідно з рекомендаціями для вебмайстрів Яндекс:

«Не забувайте про ключових слів, по можливості унікальних для кожної сторінки

<Meta name = "Keywords" content = "релевантність, яндекс, пошукова видача, ключові слова, key words"> »

На мою думку, більш прямо сказати не можна. Яндекс та система, яка і в даний час враховує тег keywords при ранжируванні сайтів.

Google. Дослідження спрямовані на встановлення впливу використання ключових слів на пошукову видачу однозначно говорять, що Google не враховує їх. Основний вплив на пошукового робота надають МЕТА-теги title і description, а також їх відповідність змісту конкретної сторінки. Якщо стаття сама по собі написана під конкретний запит (-си), то пошукова система здатна автономно без додаткової допомоги його (їх) виявити.

Rambler. Сторінки в пошуковій системі Рамблер ранжуються без урахування будь-якого з meta-тегів за винятком тега <meta name = "robots" ...>. Даний факт не є секретом і докладно описаний в рекомендаціях для вебмайстрів. Це пояснюється бажанням розробників Рамблер надати видачу користувачам на основі тих даних, які користувачі зможуть реально побачити на знайденої сторінки. Не секрет, що багато оптимізаторів розглядають meta-теги як значущі елементи впливу на пошукову видачу.

Як правильно підбирати ключові слова

Ще на етапі створення сайту необхідно сформовано семантичне ядро, яке має бути покладено в основу майбутнього контент плану. Це в ідеалі.

Індивідуальний підбір ключових слів під конкретну статтю слід вести за допомогою допоміжних інструментів. Для цього відмінно підходять планувальник ключових слів Google Adwords, wordstat.yandex.ru і т.п. Ви зможете відстежити найбільш цікаві для вашої стратегії просування запити і врахувати їх в технічному завданні для копірайтера безпосередньо перед написанням статті.

Дуже важливо не перевантажувати статтю ключовими словами. Пиши текст під конкретний запит і відобразіть його в мета-теге keywords. При цьому додайте крім основного ключа кілька низькочастотних запитів суміжних з ним.

Уникайте переоптімізаціі ключових слів. Не варто вживати одне і те ж слово кілька разів, в різних відмінках.

У питанні загальної кількості слів у вмісті keywords дотримуйтеся правила, чим менше обсяг тексту, тим менше ключових слів.

Взаємозв'язок meta keywords і заголовків title, h1-h6

Намагайтеся максимально узгодити заголовки сторінки з ключовими словами. Дана обставина послужить додатковим маркером говорить про якість контенту і відповідно сторінки конкретному пошуковому запиту.

Основні висновки:

Незважаючи на те, що останнім часом деякі пошукові системи відмовилися від meta-keywords, як від фактора виявляє вплив на ранжування сторінок в пошуковій видачі його використання все одно виправдано. Пошукова система Яндекс по колишньому його активно використовує, а отже, якщо вам не буде зайвим трафік з цього пошуковика, слід дотримуватися його вимог.

Оцінок: 12 (середня 4.8 out of 5)