Мета теги & SEO

 1. Розвінчання міфу:
 2. Трохи загальної інформації про термінологію ...
 3. Приклад метатегів
 4. Тег заголовка
 5. Мова тегів
 6. Пропонуємо правильний набір символів
 7. Опис мета-тега
 8. Мета-тег ключових слів
 9. Мета-тег класифікації
 10. Мета теги розподілу
 11. Рейтинг мета-тегів
 12. Мета тегів роботів
 13. Перегляд після мета-тегів
 14. Мета-тег Творця
 15. Мета-тег видавця
 16. Теги перевірки
 17. Додавання всіх метасів


Ласкаво просимо на сайт MetaTagSEO.com , інформаційний ресурс, який є специфічним для навчання методам використання метатегів для оптимізації пошуку на сайті.

Розвінчання міфу:

Якщо ви коли-небудь говорили або думали, що мета-теги більше не мають значення, ця інформація помилкова. Компанія Google запропонувала принаймні один метатег і підтримав багато інших. Менші пошукові системи та каталоги також використовують мета-теги для власних цілей. І мета-тег опису використовується універсально серед основних пошукових систем, щоб показати, як ваш сайт знаходиться в списку.

Але не вірте моєму слову. Наступне відео включає Метта Каттса, який відповідає за відділ веб-спаму Google. Це відео звертається, зокрема, до тегів мета.

Зауважте, що, незважаючи на те, що Matt Cutts не знає жодної пошукової системи, яка використовує мета ключові слова, він грає з великими хлопцями. Всі мета-пошукові системи та каталоги мета-довідників витягують дані з мета-тега з ключовими словами (Matt не може мати рацію щодо всього). Якщо ви не використовуєте мета-пошукові системи та веб-каталоги, щоб допомогти просунути ваш сайт, то вам не доведеться турбуватися про мета-тег ключового слова. Але оскільки більшість з нас залежить від них, вона стає серйозною проблемою. 'Нафф сказав.

Трохи загальної інформації про термінологію ...

"Пошукова оптимізація" (SEO) дійсно є неправильним. Спочатку, SEO була про оптимізацію вашого сайту для пошукових систем. Якщо ви дійсно збираєтеся оптимізувати пошукову систему, ви працюватимете над кодами та алгоритмами, на яких спирається пошукова система, щоб швидше досягати кращих результатів для конкретних пошукових запитів. Те, що люди думають про професійний SEO, це не просто пошук оптимізації свого веб-сайту, а й другий етап просування та маркетингу веб-сайтів. Більш точний термін - "Позиціонування результатів пошукових систем" (SERP), що насправді відображає те, що люди очікують, коли вони хочуть SEO, впливаючи на позицію свого веб-сайту в результатах пошуку для конкретних пошукових термінів.

Ми, як фахівці з оптимізації пошуку, розуміємо все це, але слова "SEO" і "Пошукова оптимізація" зайняли в нашому суспільстві і з тих пір не відпустили. Незважаючи на мою творчість, я трохи анальний, і у мене є проблеми з цією неправомірною термінологією, тому мені потрібно повідомити ці визначення заздалегідь, щоб зменшити плутанину читача.

В основному, практика «SEO» або «SERP» - це не просто оптимізація веб-сайтів для найкращої продуктивності та доставки авторитетного контенту, а також послідовне просування та маркетинг цього веб-сайту для більш позитивного результату в рейтингах пошукових систем. Поодинці, перший етап цієї дисципліни, пошукова оптимізація, є далекосяжним, включаючи швидкість сервера веб-хостингу, розміщення ключових слів та ключових фраз і повторюваність, використання метатегів, ефективність коду, налаштування графіки, легкість навігації та зручність користування. Тоді у вас є пропаганда та маркетинговий аспект "SEO" і "SERP", які мають всілякі шляхи.

Для наших цілей тут ми зосередимося лише на одному маленькому аспекті "SEO", оптимізуючи мета-теги, щоб вони повернули найкращі результати для вас у вашій фазі оптимізації пошуку. Ми вивчимо, що таке належний мета-тег, розглянемо використання мета-тегів, а також їх зловживання, дізнаємося, як їх використовувати в нашу користь, і вступаємо, коли ми не повинні їх використовувати. Коли готова перейти далі, більше інформації про оптимізацію пошуку та просування можна знайти за допомогою інших ресурсів, характерних для такого завдання, як Pg1.US & AdWorking.com

Зрештою, це все одно буде ваш виклик. Я сподіваюся навчати читачів про самі мета-теги, і буду робити певні рекомендації, засновані на тому, що працювало для мене в минулому, але пропоную винятки, в яких я б також не зробив щось певним чином. Але рішення про те, що робити з цим знанням про мета-теги та їх використання (або невикористання) у оптимізації даних для пошукових систем буде вашим.

Вся справа в пошукових системах полягає в наданні інформації, яку шукають користувачі. Один з найбільш ранніх методів оптимізації веб-сайту, який відображатиметься в результатах пошуку для певних ключових слів, полягав у тому, щоб запропонувати метадані для сканування. Метадані - це дані про дані, знайдені на цій сторінці. Наприклад, веб-сторінка про веб хостинг можна згадати доменні імена, сервери, платформи, будівельники сайтів, програмне забезпечення для встановлення сценаріїв, підтримувані мови, бази даних, пропонують спеціальні угоди та "завжди є" технічну підтримку. Мета-дані підсумовують сторінку за допомогою мови, що існує, так що павуки пошукових систем, які виглядають та індексують ці дані, мають швидкий синопсис того, що є.

Проте на сторінці є всі види даних, тому, звичайно, є всі види метаданих. Щоб розмістити всі ці різні типи даних, є всі види мета-тегів для представлення даних у пошукових системах. Крім того, існують стандартизовані мета-теги, а також власні мета-теги. Як і в HTML, деякі метатеги можуть бути стандартизовані після того, як вони виявляться корисними.

Приклад метатегів

Мета-тег зазвичай має форму:

Формат метаданих:

<meta name = "MetaTagName" content = "Дані, специфічні для імені" />

Тип тегу "meta", звичайно, позначає його як метатег. Атрибут name пропонує унікальне поле, яке позначає те, що дані представляють і класифікують. Поле вмісту представляє мета-дані, представлені на цій конкретній сторінці, або як функція цього імені. Інші необов'язкові атрибути мета-тега, які можуть відображатися, включають http-equiv.

Багато веб-майстрів часто намагаються оптимізувати тег img, поставивши текстовий рядок alt перед потоком шляху img src. Наприклад, вони оптимізують наступний код тега img:

Стандартний формат тегів IMG:

<img src = "/ path / to / img.jpg" alt = "опис зображення" />

Оптимізуйте його, переписуючи його за допомогою текстового вмісту, який павук пересуне попереду, дозволяючи їм отримати більш швидкий доступ до нього ...

Оптимізований формат тегів IMG:

<img alt = "опис багатства ключових слів" src = "/ path / to / img.jpg" />

Однак, ця методика оптимізації є сумнівною і просто не працює, як очікується, з мета-тегами. Це пояснюється тим, що більшість мета-пошукових систем і мета-довідкові каталоги будуть задихатися, коли код переписаний по-іншому, як у прикладі нижче ...

Пошкоджений тег:

<meta content = "Дані, специфічні для імені" name = "MetaTagName" />

-НЕ використовуйте цю форму для написання мета-тега, це дуже погано і розбиває мета-тег (всі вони написані таким чином) для багатьох мета-пошукових систем.

Отже, завжди вказуйте ім'я мета-тега, як це традиційно написано. Інакше ви перепишете їх у цей формат пізніше, коли ваші подання відхиляються певними (і важливими) мета-пошуковими системами, наприклад, ScrubTheWeb .

Тепер, коли ми розуміємо, як не оптимізувати ці мета-теги, давайте подивимося, як вони функціонують, досліджуючи список прикладів мета-тегів, які часто зустрічаються на веб-сторінках.

Приклад набору метатегів:

<title> Унікальний релевантний заголовок ключового слова з назвою сторінки </title>
<meta name = "language" content = "en-us" />
<meta http-equiv = "Вміст-тип" content = "text / html; charset = UTF-8" />
<meta name = "description" content = "Точне опис цієї сторінки з точним ключовим словом" />
<meta name = "keywords" content = "Усі ключові фрази, пов’язані з цією сторінкою, перелічені за порядком уподобань, розділені комами" />
<meta name = "класифікація" content = "продукти, класифікація продукції, класифікація компаній, тип компанії, галузь" />
<meta name = "distribution" content = "Global" />
<meta name = "rating" content = "Загальні" />
<meta name = "google-site-verification" content = "iHDTV_fkU7lMOOmooEH88r-US72aUPfWYLwqgssuR8VE" />
<meta name = "robots" content = "index, follow" />
<meta name = "revisit-after" content = "21 день" />
<meta name = "creator" content = "Ім'я, конструктор, адреса електронної пошти або компанія" />
<meta name = "publisher" content = "Дизайнер, назва компанії чи веб-сайту" />

Тег заголовка

Звичайно, ви могли помітити, що перший вказаний тег взагалі не є мета-тегом. Насправді, це тег заголовка. Але він пропонує метадані. І це найважливіший тег на сторінці для пошукових систем. Візьмемо кожен тег окремо, оскільки я включив їх у певному порядку з особливої ​​причини ...

Приклад формату тегів заголовка:

<title> Унікальний заголовок ключового слова "Змінна сторінка" </title>

Заголовок завжди повинен пропонувати тему (а також виступати в якості заголовка) для конкретної сторінки. Але вона ніколи не повинна бути порожньою або заповнена типовою назвою, наприклад "Home". Як і в методах оптимізації пошуку в цілому, найважливіше ключове слово або ключова фраза має з'являтися якомога ближче до початку назви. Це місце не належить до назви компанії, хоча ви можете слідувати за назвою сторінки з вашою назвою (як показано в прикладі, наведеному нижче).

Тег заголовка ніколи не має бути довжиною більше 80 символів, але більшість пошукових систем скоротить назву на 60 символів. Я особисто рекомендую ніколи не використовувати більше, ніж від 40 до 45 символів, якщо ви не хочете додати назву з певним брендом для вашої компанії, веб-сайту або продукту на сторінці.

Приклад формату тегів заголовка з брендингом:

<title> Унікальне ключове слово Назва сторінки - Назва компанії </title>

Не повторюйте слова в назві більше 3 разів. Повторюючи слово (чи то ключове слово чи ні) 5 або більше разів, неодмінно буде піднято червоні прапори для спаму. Не створюйте жодних прапорів з тегом заголовка.

Назва кожної сторінки має бути унікальною на кожній сторінці вашого веб-сайту. Вона повинна відображати саме те, що можна знайти на цій сторінці, підсумувати в декількох словах або фразі. Для прикладів правильного використання метаданих, я буду використовувати теги на цій сторінці, щоб проілюструвати певні моменти щодо них.

Приклад використання тегів заголовка:

<title> Мета теги & amp; SEO </title>

Оскільки ця сторінка стосується належного використання мета-тегів, "Мета-теги" - це перші два слова в заголовку. & Amp; код є специфічним для виклику знаку "&". Я спеціально використовую акронім SEO, тому що, незважаючи на його неточність, це більш відомий і пошук ключове слово, плюс це частина мого бренду.

Як правило, ви ніколи не використовуватимете ту саму назву сторінки, як назву сайту, за винятком домашньої сторінки, якщо це доречно і відображає цю домашню сторінку. Проте всі інші сторінки цього доменного імені мають бути однозначно названі.

Зауважте також, що назва домашньої сторінки веб-сайту може бути єдиним описом, який користувачі коли-небудь бачать у невеликій пошуковій системі або веб-каталозі з посиланням на ваш сайт. Для цього необхідно обмінюватися стисло і точно лише з найважливішими ключовими словами.

Насправді, це єдиний необхідний тег, який ми обговорюємо на цій сторінці. Всі мета-теги є необов'язковими, але багато з них дуже корисні.

Мова тегів

Формат мови тегів:

<meta name = "language" content = "en-us" />

Коли павук сканує веб-сторінку, він повинен знати, яка активна мова. Потім він знає, що клієнти, які користуються його пошуковими засобами, будуть більш комфортно підходити до результатів на своїй рідній мові і пропонуватимуть подібні результати. Використовуючи цей мета-тег рано, менші пошукові системи не заплутуються. Наведений вище приклад використовує американську англійську для мови документа.

Пропонуємо правильний набір символів

Формат символів набору символів:

<meta http-equiv = "Вміст-тип" content = "text / html; charset = UTF-8">

Коли пошукова система сканує веб-сторінку, вона також повинна знати, який набір символів клавіатури можна використовувати для правильного перегляду цієї сторінки, щоб він міг використовувати правильні символи для потрібної мови. Знову ж таки, використовуючи цей мета-тег рано, менші пошукові системи не заплутуються.

Опис мета-тега

Опис формату метатегів:

<meta name = "description" content = "Точне опис цієї сторінки з точним ключовим словом". />

Цей тег дозволяє встановлювати спосіб відображення списку веб-сайтів у результатах пошуку більшості найважливіших пошукових систем, а також багато дрібні пошукові системи, а мета-відомі веб-каталоги імпортуватимуть ці дані для подання вашої об'яви, коли ви запитуєте наявність у своєму каталозі (економія часу та неприємностей).

Мета опису однаково важлива для брендингу та маркетингу, а також для пошукової оптимізації. Переформулювавши описову заяву про свою веб-сторінку, ви можете підкреслити важливі ключові слова, розмістивши їх на початку опису.

Приклад Опис використання метатегів:

<meta name = "description" content = "Інформаційний ресурс, специфічний для інструкцій щодо методів використання метатегів у пошуковій оптимізації веб-сайту". />

У попередньому прикладі мета-тега використовується вступний речення для цього веб-сайту, який допомагає передати наше повідомлення через повторення. Але це твердження краще, коли його змінюють, щоб включити важливі ключові слова на початку заяви і бути короткими у своєму повідомленні.

Приклад Оптимізований метатег опису:

<meta name = "description" content = "Методи оптимізації мета-тегів для поліпшення функціональності пошуку на сайті, а також для поліпшення пошуку (мета-тег SEO)." />

У переписаному описі я маю в першу чергу такі фрази: мета-теги, оптимізація мета-тегів, методи оптимізації. Пошук слів згадується двічі, використовуючи методи повторення, але це не згадується занадто багато, що можна вважати спамом. Мета-тег фрази також повторюється наприкінці опису, а також термін "акронім SEO".

Мій мета-опис рівно до 126 символів. Це значно коротше, ніж дозволено 200 символів, але я особисто не буду використовувати більше 150 символів для опису сторінки. Я міг би додати до цього повідомлення, якщо я подумав, що це необхідно, але це, принаймні, більше ніж 120 мінімальних символів, необхідних для певних двигунів і каталогів, де ви можете продати свій сайт, це ключове слово багате, це короткий і він потрапляє до точка. Це хороша маркетингова стратегія.

Мета-тег опису містить важливі маркетингові та брендингові функції, дозволяючи контролювати те, як описується ваш веб-сайт, замість того, щоб дозволити пошуковій системі запропонувати опис, який базується на ряді фрагментів, які показують відповідні ключові слова або ключові фрази на вашому веб-сайті. взяті окремо, зазвичай не мають сенсу.

Мета-тег ключових слів

Існують деякі варіації цього мета-тега, але це було значною мірою стандартизовано.

Формат метатегів для ключових слів:

<meta name = "keywords" content = "" />

Звичайно, вміст має бути заповнений переліком ключових слів і ключових фраз, які є релевантними і демонструвати те, що доступне на самій сторінці, яку він описує. Крім того, список ключових слів також має бути унікальним.

Використання ключових слів:

<meta name = "keywords" content = "Усі ключові слова та ключові фрази, пов’язані з цією сторінкою, зокрема, перелічені за порядком уподобань, розділені комами" />

Стандарт для довжини символів, які використовуються для створення списку відповідних ключових слів, дуже відрізняється залежно від того, з ким ви будете говорити. Деякі з них скажуть, що ви можете мати до 800 або навіть 1000 символів у мета-тезі ключових слів. Я не згоден з цією ідеєю.

 1. Перш за все, якщо ваш опис обмежується масою від 150 до 200 символів, немає жодних причин писати книги ключових слів, які не мають сенсу.
 2. Чим довше ваш список ключових слів, тим більше він відкидає вміст вашої веб-сторінки. Всі основні пошукові системи більше стурбовані вмістом сторінки, ніж ключовими словами. Вміст - це те, що бачить користувач і тому є те, що вони дійсно хочуть сканувати.
 3. Кожне ключове слово у списку має з'являтися на сторінці. Синоніми не повинні відображатися в списку ключових слів, якщо вони не використовуються на сторінці, що має значення. Кращий варіант полягає в тому, щоб повторити важливі ключові слова, не звучачи, як зламаний рекорд. Використовуйте синоніми для розбиття надмірного використання та надмірного повторення Якщо вам потрібно вирішити питання синонімів, присвятіть сторінку використанню їх з новим вмістом.
 4. Наповнення ключового слова вже давно вважається проблемою пошукових систем. Додавання занадто великої кількості ключових слів до мета-ключових слів може призвести до встановлення червоних прапорів для спаму веб-сторінки.
 5. Мета-тег ключового слова легко зловживати. Бажаючи зробити хорошу роботу в якості веб-майстра, можна отримати надмірні веб-майстри в біді.
 6. Google фактично ігнорує метадані ключового слова. Це пояснюється тим, що Google сканує та обробляє всю сторінку. Вона не потребує метаданих про ключові слова, оскільки вона містить весь вміст, наявний у ньому, в архіві Google.

З цих причин, я хотів би обмежити себе максимум на 512 символів. У крайньому випадку, я можу дозволити собі 600 символів на самому максимумі.

Під час написання списку ключових слів вибирайте аркуш паперу, переглядайте ключові слова, які насправді є на сторінці, на якій ви пишете мета-ключові слова, і запишіть їх. Потім подумайте над тим, що ви сподіваєтеся, що користувач може увійти, щоб знайти вашу веб-сторінку, і записати їх на інший окремий документ.

Після завершення порівняйте дві нотатки. Чи відповідають ці терміни? Якщо ні, ви можете принести навколо справжньої копії текст, щоб охопити ключові слова, які ви хочете, щоб люди легко знайти вас? Якщо ні, то слід розглянути можливість створення нової сторінки з новим вмістом, особливо для вирішення цих ключових слів і пошукових термінів, які ви бажаєте знайти. У деяких випадках вам знадобиться більше однієї сторінки, оскільки, коли ви мрієте про те, як ви хочете бути знайденими, ви завершуєте роботу з кількома новими кутами.

Ось список ключових слів і ключових фраз для цієї сторінки ...

Приклад ключових слів:

<meta name = "keywords" content = "мета-теги, пошукова оптимізація, мета-теги, SEO, метадані, пошукова оптимізація, веб-сайт, пошук, оптимізація" />

Зверніть увагу, що я розділив ключові слова та ключові фрази комою, а не комою та кінцевим пробілом? Це хороший спосіб зберегти кілька символів, якщо у вас довгий список ключових слів і фраз.

У мене тут загалом 107 символів даних мета-тегів ключових слів. Найсильнішою ключовою фразою є "мета-теги", яка спочатку з'являється. Окрім того, незабаром з'являється сингулярний термін "мета-тег". Коли ви дивитеся на це, "мета-тег" фактично повторюється двічі, тоді як "meta" повторюється 3 рази. Ключове слово "пошук" відображається в "оптимізації пошуку", "пошуковій оптимізації" та само по собі. Ключове слово "оптимізація" також відображається в тих самих ключових фразах "оптимізація пошуку", "пошукова оптимізація", а також сама по собі. Але жодне слово не повторюється більше 3 разів.

Жодне слово не може повторюватися більше ніж 3 рази в мета-ключових словах, і жодне ключове слово не повторюється саме в цьому тезі. Це допомагає запобігти сприйняттю ключових слів як ключових слів, які є веб-спамом і не допоможуть нам розмістити оголошення в пошукових системах.

Мета-тег класифікації

Цей мета-тег, на жаль, не береться до уваги, тому що я думаю, що це може допомогти пошуковим системам ідентифікувати підприємства через категоризацію набагато легше. Він також може утримувати деякі з найбільш важливих ключових слів на сайті, які не повинні бути присутніми на сторінці.

Тут ви класифікуєте або класифікуєте свій веб-сайт із специфічних до узагальнених ...

Використання метатегів класифікації:

<meta name = "класифікація" content = "продукти, класифікація продукції, класифікація компаній, тип компанії, галузь" />

Причина, по якій ми переходимо від конкретних класифікацій до більш узагальнених, полягає в тому, що, як завжди, найважливіші ключові слова повинні йти першими. Подивіться, як я класифікував цей веб-сайт ...

Приклад класифікації мета-тегів:

<meta name = "classification" content = "мета-тег, оптимізація веб-сайтів, методи SEO, SEO, інформація, всесвітня мережа" />

В основному, подумайте про це як про спосіб знайти свій веб-сайт під час перегляду категоризованого каталогу. А оскільки не всі каталоги однакові, можливо, вам доведеться записати кілька категорій. Я міг би легко додати "Інтернет" до вищезазначених класифікацій, але я думаю, що це занадто загальне. Але не дозволяйте цьому робити занадто довго, або, я використовував лише 74 символи вище. Я б напевно спробував залишитися не більше 120 символів у будь-якому випадку. Пам'ятайте, що цей мета-тег не може бути використаний.

Мета теги розподілу

Мета-тег розподілу не є обов'язковим, якщо ви не шукаєте міжнародну аудиторію і хочете переконатися, що ви її отримаєте, або ви бажаєте лише бути переліченими для місцевих пошуків (можливо, тому, що ви - магазин мами та поп-музики, який не постачається).

Приклад загального тега:

<meta name = "distribution" content = "Global" />

Наведений вище приклад говорить бот-відвідувачу, щоб зробити цю сторінку доступною в глобальному масштабі для всіх користувачів у всьому світі, виконуючи пошук за допомогою активної мови веб-сторінки.

Приклад регіонального мета-тега розподілу:

<meta name = "distribution" content = "Sioux Falls, SD, Південна Дакота" />

Наведена вище мета регіонального розподілу визначає місцеве, найбільше місто в Південній Дакоті, а сам штат - як абревіатура, так і назва (для покриття відхилень у налаштуваннях пошукової системи). У цьому прикладі пошуковій системі пропонується лише запропонувати перелік ваших веб-сторінок у результатах для користувачів певного штату або конкретного міста. Можна вказати декілька регіонів (розділених комами) або просто вказати країну.

Рейтинг мета-тегів

Мета-тег рейтингу попереджає пошукові системи про те, що ваш вміст призначений для загальної аудиторії, або якщо він має носити обмежений характер.

Приклад рейтингу мета-тегів:

<meta name = "rating" content = "Загальні" />

Оскільки я розробляю лише дружні до сім'ї веб-сайти, які призначені для перегляду всіма користувачами, я вказую, що вони підходять для загальної аудиторії. Якщо, однак, ви рекламуєте свою інформацію, продукти та / або послуги для дітей, ви повинні отримати один з тегів рейтингу. Ви також повинні отримати один, якщо ви створюєте сайти для дорослих, намагаючись утримати молодих і невинних від дорослих матеріалів.

Мета тегів роботів

Одна річ, яку шукають пошукові системи - це файл "robots.txt", який може перелічувати сторінки, які вони можуть індексувати. Легкою альтернативою створення файлу інструкцій індексації роботів є включення вашої команди до метатегів роботів для кожної сторінки.

Приклад метатегів роботів:

<meta name = "robots" content = "index, follow" />

Наведений вище приклад повідомляє всім пошуковим роботам, що вони можуть індексувати цю сторінку і слідувати за посиланнями на сторінці на будь-яку іншу сторінку, зазначену на сторінці.

Щоб доручити роботам не індексувати та не стежити за будь-якими посиланнями на сторінці, ви повинні замінити вміст мета тегів роботами текстовим рядком "noindex, nofollow".

Слід зазначити, що за замовчуванням пошукові системи припускають, що вони можуть "індексувати, дотримуватися" сторінки та посилання на ній.

Перегляд після мета-тегів

Цей тег повідомляє пошуковій системі, як часто надсилати свого бота назад для сканування веб-сайту, який шукає новий вміст. Це подібно до оголошення, що ви зазвичай оновлюєте сайт за вказаний період.

Приклад повторного перегляду після метатегів:

<meta name = "revisit-after" content = "21 день" />

За замовчуванням зазвичай 30 днів і передбачається більшими пошуковими системами, які переглядають веб-сайти, якщо цей тег не вказує інше.

Мета-тег Творця

Мета-тег творця - це можливість для брендингу. Ви можете поставити своє ім'я тут. Багато людей фактично поклали адресу електронної пошти контакту тут, але я раджу проти цього, оскільки це дає спамерам боєприпаси, з якими стріляти вам по електронній пошті, як не було завтра.

Приклад метатегу Творця:

<meta name = "creator" content = "Дуг Пітерс (Doug-Peters.com)" />

Тут можна додати назву дизайнерської студії (& адреса домену), назву вашої компанії або ваше особисте ім'я, як я це зробив.

Мета-тег видавця

Це ще одна чудова можливість для брендингу. Деякі програми ставлять тут ім'я редактора HTML, іноді системи керування вмістом додають тут назву своєї програми. Замість цього можна додати назву компанії або назву дизайнерської студії в межах цього тегу.

Приклад мета-тега видавця:

<meta name = "publisher" content = "Симбіотичний дизайн (SymbioticDesign.com)" />

Теги перевірки

Мета-теги перевірки - це власні теги, введені спеціально для певної пошукової системи, щоб система могла перевірити вас як веб-майстра, адміністратора або власника веб-сайту.

Приклади тегів перевірки власності:

<meta name = "google-site-verification" content = "UniqueProprietaryCode4Site" />
<meta name = "msvalidate.01" content = "UniqueProprietaryCode4Site" />
<meta name = "norton-safeweb-site-verification" content = "UniqueProprietaryCode4Site" />

Кожен код, призначений будь-яким авторитетом, є унікальним для певного веб-сайту, і його потрібно розмістити лише на домашній сторінці за умовчанням для домену. Це часто альтернативні методи перевірки спеціально закодованих текстових файлів, що надаються користувачам з обмеженими можливостями хостингу.

Верифікація стала тривожним стандартом, оскільки Інтернет продовжує комерціалізувати і втрачає всі надії на автономію. Тим не менш, пошукові системи уникають спаму, визначаючи контакти нових веб-сайтів, що подаються, до їхніх цінних баз даних.

Додавання всіх метасів

Крім всіх інших правил повторення для кожного тегу, жодне слово не повинно повторюватися більше півдюжини в усіх мета-тегах, зібраних разом. Шість разів у всіх метасах все в порядку, але не більше.

Крім того, я додаю ще одне орієнтир ... всі дані вмісту для всіх іменних мета-тегів, додані разом, за винятком власних мета-тегів (наприклад, специфічні для перевірки рядки перевірки та рейтинги вмісту), ніколи не повинні перевищувати більше Усього 1024 символи. Оскільки максимальна сума 1024 символів є дуже здоровим лімітом, тому що це повинна бути метаданими, а тому, що більше, як правило, буде витісняти вміст вашої сторінки нижче папки, коли ви дивитеся на свій HTML-код (коли написано належним чином) , втрачаючи переваги ваших Meta Tag SEO зусиль.

Є багато інших метасигналів, але, мабуть, є ще один мета-тег, про який ви можете знати більше. Він є унікальним і може перенаправляти відвідувачів на переміщені сторінки ...
Оновити мета-тег


Copyright MMXII, MMXIV MetaTagSEO.com, всі права захищені по всьому світу.

Чи відповідають ці терміни?
Якщо ні, ви можете принести навколо справжньої копії текст, щоб охопити ключові слова, які ви хочете, щоб люди легко знайти вас?