Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Мета-теги SEO: Яка назва і мета опис?

  1. Створення сильних заголовків
  2. Створення значущого опису мета
  3. Додавання заголовків і мета описів до вашого сайту

Попередження: цей пост збирається отримати мета

Терміни "Title" і "Meta Description" часто наводяться в статтях про пошукову оптимізацію (SEO), багато з яких дають поради про те, як використовувати "мета-тег", щоб перевести вашу стратегію на наступний рівень. Ці мітки точно, і де вони? Цей пост скаже вам, де знайти ці часто пропускаються частин вашого сайту, і як оптимізувати їх, щоб допомогти вашому сайту процвітати через мета-тег SEO.

Заголовок і мета-опис живуть у коді сайту (в голові, зокрема, для вас, читачі з HTML-версією), і видно лише в деяких ситуаціях. Заголовок зазвичай знаходиться у верхній частині веб-переглядача під час переходу на сайт або на вкладці, якщо використовується перегляд із вкладками. Це виглядає так:

Це виглядає так:

Заголовок також відображається в результатах пошуку, де ви також можете знайти опис Meta, як видно тут:

Заголовок також відображається в результатах пошуку, де ви також можете знайти опис Meta, як видно тут:

Обидва заголовка та метадані використовуються пошуковими системами, такими як Google, щоб визначити, наскільки сайт є релевантним для кожного пошукового запиту, а також інформувати користувачів про загальну тему кожної сторінки - це означає, що вони стоять перед клієнтом та не тільки оптимізовані для пошукових систем, але написаних для залучення клієнтів. Тим не менш, давайте потрапимо в межі кожного тегу, і як оптимізувати їх, щоб догодити роботам і людям.

Створення сильних заголовків

Тег Title - це назва кожної сторінки і має дати уявлення про те, про що йде сторінка. Подібно до назви книги, вона може зробити різницю між пошуком, який хоче дізнатися більше, або пройти через ваш сайт і натиснути на конкурента. В ідеалі, він містить описові ключові слова біля початку, щоб дати пошуковим системам те, що їм потрібно, а потім описовий текст, щоб допомогти людям вибрати ваш сайт над іншими результатами пошуку. Уловлює те, що заголовок ідеально потрапляє в діапазон від 50 до 60 символів, включаючи пробіли, так що вам доведеться перекласти свою точку зору лише кількома словами. Немає точного обмеження символів, оскільки символи мають різну ширину ( наприклад, M vs I), а Google збільшує кількість заголовків на рівні приблизно 600 пікселів.

Наприклад, припустимо, що сайт стосується органічних послуг з очищення басейну. Спеціаліст з SEO для цього сайту зробив деякі дослідження ключових слів, і виявив, що "зелене очищення басейну" є найкращим ключовим словом для сторінки послуг. Маючи це на увазі, хорошим заголовком може бути:

Послуги з очищення зеленого басейну | Очищувачі органічного пулу ABC

Цей розділ має менше 60 символів, має ключове слово вгорі, описує сторінку, і в цьому випадку дозволяє будь-якому потенційному клієнтові дізнатися назву компанії, що надає послуги.

Зауважте, що існує багато способів структурування заголовка. Деякі люди люблять використовувати тире замість труб (|), інші воліють щось ближче до завершення речень, щоб використовувати якомога більше назви нерухомості. Зрештою, це зводиться до переваг форматування. До тих пір, поки заголовок має ключове слово, є описовим і має менше 60 символів, Google не дбає про специфіку.

Створення значущого опису мета

Для початку мета опису не допомагає вашому сайту. Повторюю: це не допомагає вашому сайту. Так чому зосереджуватися на ньому взагалі? Хоча мета-опис більше не є фактором ранжування (завдяки попереднім актам заповнення ключових слів і більш оптимізації), він все ще стоїть перед клієнтом і може бути відмінним способом допомогти вашому сайту виділитися. Обмежений до 160 символів, включаючи пробіли, мета-опис схожий на короткий опис продукту і дає потенційним клієнтам підставу натискати на ваш сайт.

Використовуючи попередній приклад органічних пулів ABC, хорошим мета-описом для своєї сторінки послуг може бути:

Послуги з чищення зелених басейнів у вашому районі від чистячих засобів для органічного басейну ABC. Ми обслуговуємо солону воду, природні та хлорні басейни з конкурентними тарифами. Вчи більше.

Максимум 160 символів, цей опис утримує ключове слово на початку, подібно до заголовка. Це важливо, тому що Google виділяє ключові слова в Meta Description, які відповідають запиту клієнта. Наприклад, якщо користувач шукає "Маркетингове агентство Yesler B2B" у Google або Bing, пошукова система допомагає підкреслити ключові слова, щоб показати, наскільки релевантним є результат:

Наприклад, якщо користувач шукає Маркетингове агентство Yesler B2B у Google або Bing, пошукова система допомагає підкреслити ключові слова, щоб показати, наскільки релевантним є результат:

Незначні фактори, як це, можуть допомогти шукачам знайти правильну веб-сторінку для відповіді на запит, тому переконайтеся, що ваша сторінка має лише те, що їм потрібно, а також демонструє, що ця інформація може збільшити кількість переходів на ваш сайт. Це також допомагає конвертації, оскільки шукачі, які натискають знають, у що вони потрапляють, перш ніж потрапити на сторінку.

Якщо мета-опис залишається чистим або дуже коротким (до 130 символів), деякі пошукові системи можуть замінити його вмістом зі сторінки. Google особливо схильний до цього, і хоча на поверхні це здається гарною ідеєю, вміст, вибраний пошуковою системою, взагалі не корисний користувачам. Завжди краще представити потенційним клієнтам прямий, оптимізований мета-опис, замість того, щоб залишати його алгоритму.

Додавання заголовків і мета описів до вашого сайту

Для сайтів WordPress з Yoast SEO плагін , легко заповнити заголовок і мета опис. Інші системи управління вмістом, такі як Joomla або OpenCms мати свої власні системи для редагування або додавання інформації про SEO, залежно від того, яку версію ви використовуєте. На щастя, на YouTube є багато інформативних відеозаписів, які охоплюють цю тему, тому, як тільки ви отримаєте знання, вам слід добре йти.

Це може бути спокусливо в цей момент, щоб піти на оптимізацію Rampage, редагування всіх ваших заголовків і мета описів оптом. Забезпечення того, щоб ці теги оновлювалися і мають сенс, важливі для оптимізації вашого сайту, але це також гарна ідея, щоб стежити за цілою картиною. Запитайте себе, що таке загальна стратегія, від вибору ключових слів до їх реалізації на сторінці, та йдіть туди.

Зрештою, вміст все ще є королем для пошукових систем, особливо Google, і ніяка мета-тег SEO не може принести успіху сам по собі. Необхідно, щоб вміст підтримувався стратегією ключових слів на кожній сторінці. Зміст, назва та метадані є невід'ємною частиною будь-якого плану оптимізації SEO. Кожен має свою роль, але вони працюють краще, коли вони працюють разом.

Ці мітки точно, і де вони?
Так чому зосереджуватися на ньому взагалі?