Методи оптимізації SEO SEO: як зробити свій ранг відео

 1. Що таке YouTube?
 2. Чи можна використовувати YouTube для підприємств?
 3. Оптимізація YouTube для чайників
 4. Як ранжувати відео YouTube у чотирьох простих поради з SEO
 5. Порада SEO SEO # 02. Правильні ключові слова для оптимізації YouTube
 6. Порада SEO SEO # 03. Оптимізація YouTube перед завантаженням відео
 7. Порада в SEO SEO # 04. Використовуйте своє відео через соціальну мережу
 8. Резюме

Я впевнений, що на ньому потрібно переглядати або завантажувати відео YouTube колись або інший. Якщо ні, відзначте мої слова - YouTube є неймовірно корисним і найбільша в світі мережа обміну відео отримувати понад 800 мільйонів унікальних відвідувань щомісяця. Якщо ви ще не пробували, краще зробіть це зараз!

У цій статті ми ознайомимося з використанням YouTube у бізнесі, як оцінювати відео YouTube і оптимізацію YouTube.

Що таке YouTube?

Що таке YouTube

YouTube - це платформа для обміну відео, на якій можна завантажувати відео, переглядати відео, завантажені іншими користувачами, наприклад, коментувати та ділитися відео, а також підписувати канали YouTube у вашій ніші та вподобання.

YouTube, що належить веб-гіганту Google, є Друга за величиною пошукова система згідно Рейтинг Alexa , і, отже, це одне з кращих місць для реклами вашого бізнесу, поділитися своїми знаннями, розважитися, і добре, бути поміченим.

Чи можна використовувати YouTube для підприємств?

Так, звичайно. YouTube надає велику базу користувачів для просування ваших знань і бізнесу. Як і багато інших величезних соціальних мереж, YouTube - це дуже багатолюдне місце.

Бізнес-просування можливе на YouTube, але Є кілька SEO SEO трюки і тактики вам потрібно використовувати для ранжирування відео YouTube.

Нещодавній і дуже популярний випадок просування музики через YouTube, про якого ви, можливо, чули, є Стиль Gangnam в PSY .

Це музичне відео, творці якого, безумовно, думали про SEO SEO та оптимізацію YouTube для бізнесу, - це перший з них потрапив в мільярд переглядів на YouTube, а також один з найбільш продаваних за весь час.

Оптимізація YouTube для чайників

Завантаження відео на YouTube дуже просте, але якщо ви не виконуватимете YouTube SEO, ваше відео не буде вписуватися в пошук Google / YouTube, що призведе до зменшення трафіку та незначного відгуку на вашу роботу.

Тому дуже важливо знати, як ранжувати відео YouTube, як працює алгоритм YouTube і як ми можемо використовувати YouTube SEO для оптимізації YouTube.

Як і скрізь, тут також рекомендую систематичний підхід до рейтингу відео YouTube. Давайте подивимося, як виконується чудове відео на YouTube. Зображення, наведене нижче, наведено на малюнку Життєвий цикл відео на YouTube .

Це може виглядати просто, але обсяг пошуку, тегування, фільтрації та обчислень алгоритму YouTube є дуже складним завданням. Тут ви повинні розуміти, що існує багато важливих речей, які вирішують життя відео.

Як ранжувати відео YouTube у чотирьох простих поради з SEO

Порада YouTube SEO # 01. Запам'ятайте сміття, сміття

Душа YouTube - це відео. Якщо ваше відео має низьку якість з точки зору змісту та технічних аспектів, користувачі отримають відхилення від користувачів!

З іншого боку, відео з кращими сценаріями та якістю, швидше за все, привертають користувачів. Це фундаментальна річ в оптимізації YouTube.

Пам’ятайте, що YouTube оцінює якість відео / вмісту на основі відгуків користувачів . Існує безліч показників, які використовуються для ранжування відео YouTube, наприклад утримання аудиторії і взаємодії (як / не подобається, коментарі, обмін і підписка на ваш канал).

Якщо ви робите якісну роботу, вона обов'язково буде помічена. Глядальність вашого відео є першим визначальним фактором того, наскільки легко або складно вийде оптимізація YouTube.

Я настійно рекомендую бізнесу, витрачаючи трохи грошей і часу на створення якісних відео своїх продуктів, щоб полегшити просування. Якщо ви це зробите, рейтинг відео YouTube набагато простіший.

Іншим дуже важливим аспектом є тривалість відео. Як правило, короткі відео (менше 5 хвилин) рідше відображатимуться в пошуках порівняно з довшими відео.

Як правило, короткі відео (менше 5 хвилин) рідше відображатимуться в пошуках порівняно з довшими відео

Я особисто вважаю, що не існує верхньої межі тривалості відео, але для більш довгих відео, можливо, доведеться розглянути довжину вмісту, бюджет і розмір відео.

Порада SEO SEO # 02. Правильні ключові слова для оптимізації YouTube

Ключові слова відео - це не що інше, як слова або фрази, які відображаються у назві відео або являють собою тему, нішу або продукт, який ви шукаєте. По суті, це найважливіші слова у вашому пошуку.

Якщо ви використовуєте ключові слова відео в назві та описі вашого відео YouTube, ваше відео з більшою ймовірністю з'явиться під час пошуку. Вибрати правильні ключові слова - це все, що потрібно зробити для оптимізації YouTube.

Перше, що потрібно зробити, - дізнатися, які саме ключові слова відео YouTube пов'язані з вашою темою, які часто з'являються в пошуку Google. Як правило, є такі категорії, в яких інші завантажують -

 1. Методологія або інструкції (наприклад, як написати блог)
 2. Думки, відгуки та критики (наприклад, технологічний огляд Samsung Note 7)
 3. Підручник та інформація (наприклад, мова C)
 4. Інші, що включають розваги (наприклад, чарівні цуценята)

Краще узагальнити ключові слова, щоб вони потрапляли до вищезазначених категорій, щоб оптимізація YouTube стала легкою.

Створення ключового слова відео набагато простіше Інструмент автозаповнення Google і Інструмент добору ключових слів .

Ще один трюк полягає в тому, щоб шукати кількість пошуків, які отримує ваше ключове слово за допомогою Планувальник ключових слів Google . Як правило, ключові слова з мінімум 300 пошуками Google щомісячно краще, оскільки вони можуть мати значне число і в пошуку YouTube.

Порада SEO SEO # 03. Оптимізація YouTube перед завантаженням відео

Ядро SEO SEO - це те, як ви використовуєте його у описі відео та метаданих. Є чотири дуже важливі речі для пошуку під час рейтингу відео YouTube.

Назва відео : Ваше відео повинно мати ваше цільове ключове слово. Краще, якщо назву вашого відео не менше 5 слів. Ще краще мати цільові ключові слова на початку назви відео.

Наприклад, замість «Як ранжувати відео YouTube» можна використовувати «Оптимізацію YouTube для ранжирування відео», щоб зробити назву більш інформативною.

Назва файлу відео : рекомендую оптимізувати ім'я файлу відео, яке нагадує оптимізацію метаданих зображень. По суті, назва файлу відео має містити назву відео, що допомагає YouTube SEO.

Опис відео : я вважаю, що опис відео відіграє важливу роль у SEO SEO. Це головним чином тому, що опис є змістом, який пошукові системи можуть легко читати, як і будь-який інший текст.

Це дуже важливо, ви витрачаєте деякий час на написання якості та SEO дружній контент для вашого відео. Як це зробити? Пояснено кілька простих кроків -

 • Напишіть до 300 слів довгий SEO дружній опис
 • Включити ключові ключові слова в перші 25-30 слів (10% - 15% від загальної кількості слів)
 • Підтримувати щільність ключових слів від 1% - 2%
 • До збільшити рейтинг кліків (CTR), вкажіть посилання на веб-сайт компанії / блог у верхній частині опису

Теги відео : теги відносно менш важливі для рейтингу відео YouTube, але вони допомагають залучати користувачів з певної ніші.

Теги, такі як назва та опис, знову знаходяться в текстовому форматі, що означає, що Google / YouTube легко дізнаються про те, що ви публікуєте.

Краще мати різноманітну тему, а також певні теги. Ви повинні ретельно вибирати теги і додавати стільки відповідних тегів, скільки ви могли б допомогти ранжирування відео YouTube.

Теги мають подвійне призначення, оскільки вони не тільки допомагають у оптимізації YouTube, але й допомагають отримати перелік у відповідному розділі відео.

Порада в SEO SEO # 04. Використовуйте своє відео через соціальну мережу

Можливо, вам буде цікаво, що перші три кроки - це велика робота, але ви повинні зробити більше для ранжирування відео YouTube.

Просто подивіться на наступну ілюстрацію Тег SEO яка підсумовує, як працює оптимізація YouTube.

Просто подивіться на наступну ілюстрацію  Тег SEO  яка підсумовує, як працює оптимізація YouTube

Проста математика, на якій YouTube SEO або будь-який інший відео SEO, в цьому відношенні, працює, заснований на думках, утримання аудиторії, і взаємодії аудиторії.

Щоб навіть спростити це, перегляди та рейтинги YouTube позитивно співвідносяться до певної межі. Це схоже -

Кількість переглядів * = рейтинг відео YouTube
(проте * збереження аудиторії дуже важливо)

Це просто означає, що вам потрібно просувати відео, використовуючи всі можливі засоби для кращого SEO SEO. Тепер ось застереження: ніколи не використовуйте фальшиві ідентифікатори, щоб сприяти оптимізації відео та YouTube. YouTube досить розумний для виявлення таких ідентифікаторів. Якщо ви використовуєте фальшиві ідентифікатори, оптимізація YouTube може бути невдалою.

Це залишає вам лише один варіант, тобто дійсно просуваючи своє відео та YouTube SEO через віртуальну соціальну мережу та інші засоби масової інформації. Існують різні способи зробити це, головним чином -

Платформа запитань і відповідей : Ви завжди знайдете людей, які ставлять запитання щодо тем, у яких ви спеціалізуєтесь. Це правильна можливість спрямувати зацікавлених на відео.

Однак не поспішайте розміщувати посилання на відео. Спробуйте надати відповідні відповіді на запитання та надайте посилання на відео для отримання детальної відповіді або посилання.

Деякі з кращих Q & A платформ Quora , Yahoo! Відповіді , і Групи Google . Є також численні ніші специфічних форумів і порталів.

Соціальна мережа : соціальна мережа має величезну потужність у публікаціях, що переглядають тренди, роблять ваше відео вірусним і допомагають у ранжуванні відео YouTube, тільки якщо ви використовуєте його розумно.

Facebook , Twitter і Google+ це деякі веб-сайти, на яких ви повинні серйозно подумати про рекламу вашого відео або через платні кампанії, або просто розмістивши їх на стіні Facebook / Google +, вашій бізнес-сторінці Facebook, або створивши Tweeter Storm або Twitter Moment.

Просто розміщення не достатньо; Ви повинні слідувати за цим. Повірте мені, це допомагає в оптимізації YouTube!

Ваші блоги та веб-сайти : вбудуйте своє відео у ваші публікації в блозі та на веб-сайті, щоб залучити більше очей.

Під час популяризації свого відео також рекламуйте публікації в блозі, які містять ваше відео.

Як кінцевий результат цих порад щодо SEO SEO, повільно і стабільно ви виявите, що системний підхід до оптимізації YouTube призводить до високого рейтингу відео YouTube.

Резюме

YouTube пропонує величезну базу користувачів для просування бізнесу та обміну знаннями. Ви повинні просто завантажити своє відео і переконатися, що його помітять користувачі. За допомогою декількох хитрощів і тактики YouTube SEO, пояснюється в цій статті, ви можете легко ранжувати відео YouTube в Google, а також пошук YouTube.

Повідомте мене про свій досвід оптимізації YouTube. Я з нетерпінням чекаю, щоб почути ваші історії успіху YouTube SEO!

Що таке YouTube?
Чи можна використовувати YouTube для підприємств?
Що таке YouTube?
Чи можна використовувати YouTube для підприємств?
Як це зробити?