Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Місце найму сил - і як SEO допоможе вам

  1. Хто володіє силою і чому це має значення?
  2. Отримання місця для вербування влади
  3. Другою перевагою для створення вашого веб-сайту

Ви входите в кабінет лікаря, і він просить вас зняти штани. Ви не збиваєтеся перед тим, як встати і розстебнути пояс.

Ви ведете переговори з адвокатом, і вона рекомендує стратегію, яка не здається інтуїтивною, але наполягає на правильному кроці. Ви готові йти разом із планом.

Ви збираєтеся подати податкову декларацію, і ваш бухгалтер каже, що ви можете заощадити $ 10,000, якщо ви бажаєте спробувати "неортодоксальний" маневр. Ви підписали на пунктирній лінії, перш ніж слова вийшли з його рота.

Чому ми так бажаємо йти разом із вказівками людей, які, по суті, нам чужі? Тому що вони володіють сидінням влади .

Навіть якщо ви ще не повністю зрозуміли цю концепцію, я хочу, щоб ви зрозуміли лише одне: важливість володіння сидінням не може бути переоцінена, і я збираюся показати, що ви можете скористатися SEO, щоб отримати її для вашої фірми по підбору персоналу. .

Вже розумієте цінність SEO і сидіння влади? Це чудова новина! Настав час реалізувати те, що ви знаєте. Завантажити наш приклад SEO для початку .

Хто володіє силою і чому це має значення?

Власник місця перебування влади є метафорою для особи, яка контролює взаємодію.

У більшості взаємодій набирач-клієнт, клієнт володіє сидінням влади, оскільки рекрутер сприймається як постачальник .

Рекрутер холодно називається клієнтом, підгортаючи послугу. Клієнт мав безліч рекрутерів, які обирали і контролювали переговори. Рекрутер, можливо, навіть погодився на 100% умов клієнта. Коротше кажучи, постачальник пропонує транзакційну службу, оскільки він відмовився від місця влади.

Що є альтернативою постачальнику? Рекрутер може бути партнером клієнта. Замість того, щоб бути тим, хто просто пропонує послугу, рекрутер повинен прагнути бути людиною, з якою проконсультуються щодо жорстких рішень про найм.

На практиці це буде дуже відрізнятися від відносин з постачальником. Партнер - це той, хто стягує плату за весь свій час (думаю, що залишився пошук), є вибірковим у тому, з ким вони працюють, і може змусити клієнта підписати свою угоду, а не підписати договір клієнта.

Різне сидіння

Так що ви, напевно, думаєте - легше сказати, ніж зробити! Рекрутинг - це конкурентний простір, і не завжди можливо отримати клієнта для роботи на ваших умовах. І ось тут приходить SEO.

Отримання місця для вербування влади

Коли ви холодно викликаєте потенційного клієнта, ви їх знаходите. Сприйняття полягає в тому, що ви хочете робити з ними бізнес. Тому клієнт має перевагу у будь-яких переговорах.

Коли клієнт виявляє ваш бізнес через Google, вони знаходять вас. Сприйняття полягає в тому, що вони хочуть вести бізнес з вами. Таким чином, ви будете мати верх у будь-яких переговорах.

Цей, здавалося б, невеликий зсув парадигми може повністю змінити спосіб, у який ви граєте в гру, і дозволить вам отримати місце сил.

І варто подумати про те, як це працює. Припущення, що лежить в основі ідеї про те, що виявлення через пошук дає вам місце у владі, є джерелом довірених рекомендацій Google. І якщо ви думаєте про це, вони є. Люди настільки звикли використовувати Google для пошуку критично важливої ​​інформації в їхньому житті, що вони не думають надто багато про те, як генеруються результати.

Коли ви показуєтеся біля верхньої частини пошуку Google (або навіть краще, верхня частина Google шукає багато пов'язаних ключових слів), існує неявне припущення з боку пошукача, що ви один з найкращих.

Вгадайте, хто володіє силою влади на ринку рекрутингу SAP?

Чи є це припущення вірним? Не обов'язково. Наприклад, ми показали вам у попередньому повідомленні, як оптимізувати SEO на сторінці вашого сайту для поліпшення рейтингу пошуку. Звичайно, цей процес оптимізації нічого не говорить про вашу компетентність як рекрутер. Але це не має значення! Важливо лише те, щоб люди довіряли Google, і тому вони Вам довірятимуть.

Другою перевагою для створення вашого веб-сайту

Скажімо, ви все ще не переконані і хочете залишити тристорінковий веб-сайт, який ви побудували в 2008 році. Є ще одна причина двічі подумати про це.

Навіть якщо ви дотримуєтеся холодного дзвінка і думаєте, що ви можете отримати місце влади через інші засоби, ви, швидше за все, потрапите в контрольно-пропускний пункт, коли потенційні клієнти перевірять на вас, щоб дізнатися, якщо ви, хто ви говорите, що ви. Наприклад, якщо ви говорите, що ви експерт з наймання роздрібної торгівлі, чи є робочі місця на вашому сайті роздрібними робочими місцями або купою загальних робочих місць? Ваша присутність у соціальних мережах передає авторитет у роздрібній галузі? Коли вони перевіряють вас шляхом пошуку "роздрібного рекрутера [назва міста]", де ви займаєте місце?

Якщо у вас немає встановленої клієнтської бази та надійного потоку зайвих рефералів, ви не можете ігнорувати SEO та вашу загальну присутність у мережі, якщо ви хочете зберегти місце перебування влади.

Хто володіє силою і чому це має значення?
Чому ми так бажаємо йти разом із вказівками людей, які, по суті, нам чужі?
Вже розумієте цінність SEO і сидіння влади?
Хто володіє силою і чому це має значення?
Що є альтернативою постачальнику?
Вгадайте, хто володіє силою влади на ринку рекрутингу SAP?
Чи є це припущення вірним?
Наприклад, якщо ви говорите, що ви експерт з наймання роздрібної торгівлі, чи є робочі місця на вашому сайті роздрібними робочими місцями або купою загальних робочих місць?
Ваша присутність у соціальних мережах передає авторитет у роздрібній галузі?
Коли вони перевіряють вас шляхом пошуку "роздрібного рекрутера [назва міста]", де ви займаєте місце?