Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Місцеві SEO 101: що потрібно знати, щоб домінувати над списками

 1. Що таке локальна seo?
 2. Слово про ключові слова
 3. Оплата за оголошення
 4. Використовуйте Google My Business
 5. Отримати відгук
 6. Створити блог
 7. Заключні думки

Можливо, ви чули про SEO. SEO є скороченням для пошукової оптимізації, і це практика робити все, що ви можете, щоб отримати як високо на сторінці результатів пошуку (SERP, для короткого), наскільки це можливо.

Бачите, приземлення на першій сторінці Google (або Bing) не є випадковим. Це вимагає цілеспрямованих зусиль для катапультування вашого веб-сайт адвоката (і, як наслідок, ваша юридична фірма) до перших кількох результатів, і є багато жорсткої конкуренції, що змагається за це бажане місце.

Ось безкоштовний перелік, щоб допомогти вам збільшити ваш SEO. Підпишіться, щоб отримати цей додатковий контрольний список.

Перебування на першій сторінці Google (або Bing) є надзвичайно важливим для захоплення потенційних клієнтів. Ці люди зараз знаходяться в Інтернеті, шукаючи саме ті юридичні послуги, які ви пропонуєте, але дослідження показують, що більшість людей ніколи не натискають за першу сторінку результатів пошуку. Якщо ви хочете з ними потрапити, ви повинні бути на першій сторінці.

Що таке локальна seo?

Місцевий SEO дещо відрізняється від звичайного SEO. Місцевий SEO полягає в отриманні вашого сайту, щоб потрапити на першу сторінку для конкретного місця, тобто ваше місто або держава.

Наприклад, результати, які з'являються, коли хтось шукає «юридичні фірми Tucson», були оптимізовані для місцевого пошуку.

Місцевий SEO є важливим для підприємств з фізичним розташуванням. Коли користувачі Інтернету шукають юридичну фірму в Інтернеті, вони, як правило, хочуть негайно вступити в контакт. Вони не збираються витрачати годину на пошук сотень списків, щоб знайти контактну інформацію, яка розташована десь на сторінці сім. Вони, ймовірно, перейдуть до однієї з перших кількох записів на першій сторінці.

Отже, як ви домінуєте над місцевими результатами? Давайте подивимося на кілька перевірених стратегій.

Слово про ключові слова

Перш ніж піти далі, давайте поговоримо про ключові слова.

Ключові слова - це слова, які ви вводите у вікно пошуку, щоб викликати певну тему.

Щоб домінувати над місцевими результатами, потрібно використовувати відповідні та локальні ключові слова на своєму веб-сайті. Якщо Ваша юридична фірма спеціалізується на сімейному праві в Бірмінгемі, AL, це саме та фраза, яку Ви повинні використовувати для опису себе на Вашому сайті. Прикладом цього може бути ваша сторінка «Про нас», де ви описуєте свою практику як «сімейне право Бірмінгема, штат Алабама».

Це невелике зусилля робить його більш імовірним для вас, щоб з'явитися в результатах пошуку, коли хтось шукає в Google саме цю фразу.

Це невелике зусилля робить його більш імовірним для вас, щоб з'явитися в результатах пошуку, коли хтось шукає в Google саме цю фразу

Зображення надано Google

Було б помилкою випустити тут своє ім'я міста і піти на загальне. Є сотні, тисячі або навіть мільйони інших веб-сайтів, які можуть з'явитися для загального ключового слова, наприклад, "юридична консультація".

Хоча Google може скласти список місцевих юридичних фірм, якщо ви не оптимізували свій контент, щоб вказати, що ви місцеві, що в цій конкретній області, ви будете забувати на користь ваших конкурентів.

Мораль історії? Зробіть всі ваші веб-сайти оптимізованими для запитів пошуку місцевих ключових слів, додавши назву міста.

До речі, не сходите з розуму від ключових слів. Рейтинг вашого сайту в пошуковій системі не покращиться за рахунок заповнення ключових слів.

Наповнення ключових слів - це, коли ви перераховуєте цілу групу ключових слів (як правило, внизу сторінки), сподіваючись, що пошукова система вибере ваш сайт, коли шукатиметься конкретне ключове слово. Хоча це була звичайна практика, колись давно, ви більше не можете обманювати сканери пошукових систем.

Хороша новина полягає в тому, що існує багато способів оптимізувати свою присутність в Інтернеті, і ми збираємося безпосередньо заглибитися в них.

Оплата за оголошення

Вам потрібна платна рекламна стратегія, якщо ви хочете домінувати над результатами локальної пошукової системи. Це відбувається тому, що перші результати пошуку в Google є рекламними оголошеннями.

Оголошення виглядають подібно до звичайних списків, за винятком оранжевого піктограми "оголошення". Вони отримують багато кліків. Ці оголошення конкурують з регулярними результатами пошуку "зазвичай" і зазвичай виграють.

Також у нижній частині сторінки відображаються об'яви.

Платна реклама не повинна бути дорогою або складною. Ось простий огляд того, як Платна реклама Google робіт:

 • Ви вибираєте ключову фразу, за якою ви хотіли б зайняти місце. Це означає, що коли хтось вводить цю фразу в панель пошуку, ваша об'ява повернеться разом з результатами пошуку, сподіваюся, наверху сторінки.
 • Ви самі вирішуєте, скільки ви готові платити. Оголошення Google оплачуються за клік. Щоразу, коли хтось натискає ваше оголошення, на вашому обліковому записі буде списано певну суму, яку ви погодили сплатити.
 • Ви можете визначити, скільки ви готові платити щодня. Якщо ваш ліміт становить 5 доларів США на день, ваше оголошення зникне після виконання цієї квоти до наступного дня.
 • Ви створюєте оголошення, приділяючи особливу увагу тому, щоб зробити його релевантним для ключової фрази, на яку ви дієте. Переконайтеся, що ви посилаєтеся на відповідну сторінку на вашому веб-сайті, в якій обговорюється саме це ключове слово, або ж відвідувачі відчуватимуть, що ви їх обманули. (Це негативно вплине на вашу рекламну кампанію та призведе до зникнення об’яви з результатів пошуку.)
 • Потім Ви розміщуєте ставку для оголошення. Ви не гарантовано виграєте ставку. Іноді інші конкуренти також пропонують ставку на ту саму ключову фразу. Google також не вибирає автоматично найвищу ціну. Замість цього Google використовує оцінку якості, щоб вирішити, хто повинен отримати бажане місце.

Bing працює подібно до Google.

Хоча ви ніколи не гарантуєте місце у найкращих результатах, оптимізуйте вміст і переконайтеся, що посилання на оголошення з відповідним місцем збільшать ваші шанси.

Використовуйте Google My Business

У цій публікації ми багато говорили про Google My Business: Вибери мене! Посібник для початківців щодо залучення місцевих клієнтів через Інтернет . Якщо ви хочете дійсно зрозуміти, як перерахувати вашу юридичну фірму з Google, обов'язково перевірте її.

Не буду переглядати те, про що ми говорили, але скажу, що перерахування в Google My Business - це одне з найрозумніших речей, які ви можете зробити, щоб вплинути на те, де ви потрапите в результатах локальних пошуків.

Дослідження показують що клієнти частіше відвідують компанію з завершеною сторінкою Google My Business.

Зображення надано Грегом Гіффордом, дилером

Зробіть пріоритет переліком своїх підприємств Google My Business сьогодні. Фактично, ви можете зробити це прямо зараз. Я почекаю. Це так важливо.

Отримати відгук

У тому попередньому повідомленні на залучення місцевих клієнтів Ми також говорили про важливість одержання відгуків, приділяючи особливу увагу Yelp. Не забудьте також перевірити цю посаду.

Хоча відгуки про сайти третіх сторін, як-от Yelp, важливі, слід також активно шукати відгуки в Google.

Ці огляди допомагають Google визначити, чи показувати ваші дані в місцевих результатах Google My Business. Оскільки початкова трійка записів має важливе місце на сторінці результатів пошуку (вона розташована безпосередньо під оголошеннями, а перед результатами органічного пошуку), потрібно зробити все можливе, щоб отримати місце в цьому списку.

Зображення надано Google

Заохочуйте своїх клієнтів залишати огляд вашої юридичної фірми Google. На жаль, не існує прямого посилання, яке ви можете надати їм, але ви можете надати низку коротких інструкцій, а також візуальну посилання, наприклад:

На жаль, не існує прямого посилання, яке ви можете надати їм, але ви можете надати низку коротких інструкцій, а також візуальну посилання, наприклад:

Зображення надано Google

Створити блог

Якщо у вас вже немає блогу, створіть його. Веб-сайти з активними блогами мають вищий рейтинг у результатах пошуку. Чому?

Пошукові системи люблять бачити щойно оновлений веб-сайт. Хоча ви, ймовірно, не збираєтеся часто змінювати основну інформацію на своєму веб-сайті (це включає вміст на сторінці "Про компанію", сторінку "Зв'язатися з нами" та сторінку "Послуги"), ви можете надати новий вміст у блозі.

Це також є ще однією можливістю з'являтися в результатах локального пошуку для конкретної ключової фрази. Ви можете писати про теми, які можуть шукати ваші потенційні клієнти. Прикладом цього може бути «подача заявки на отримання візи К-1 у Портленді, штат Орегон».

Зображення надано Google

Це найважливіше, що потрібно пам'ятати під час написання свого блогу:

Зосередьтеся на місцевих ключових словах (тобто на місті, штаті), особливо в:

 • Заголовок вашого блогу
 • Ваш мета-опис
 • Теги alt на ваших зображеннях

Заключні думки

Місцеві SEO звучить набагато складніше, ніж це. Ваша юридична фірма може повністю домінувати в результатах місцевого пошуку, якщо ви будете дотримуватися цієї поради. Задайте будь-які запитання, які ви маєте в коментарях нижче, і ми обов'язково допоможемо вам.

Ось безкоштовний перелік, щоб допомогти вам збільшити ваш SEO. Підпишіться, щоб отримати цей додатковий контрольний список.

Що таке локальна seo?
Що таке локальна seo?
Отже, як ви домінуєте над місцевими результатами?
Мораль історії?
Чому?