Місцеві SEO: створення окремих веб-сайтів для кожного місця розташування бізнесу - це погано

  1. Кілька доменів є поганими для клієнтів.
  2. Ви створюєте два (або більше) слабкі веб-сайти замість одного сильного веб-сайту.
  3. Кілька веб-сайтів не забезпечують достатнього значення посилання.
  4. "Просто скажи" на кілька веб-сайтів.

Найпоширенішим місцевим питанням SEO є: чи слід створити окремий домен для кожного місця розташування компанії?

Наприклад, якщо у мене є місце розташування бутербродів Джо на Addison та інше на Cermak, я повинен створити joessandwicesaddison.com і joessandwicescermak.com?

НІ. Кілька окремих веб-сайтів є вбивцею для SEO.

Кілька доменів є поганими для клієнтів.

Стратегія з декількома доменами є незрозумілою для клієнтського досвіду. Для прикладу використаємо піцу Розаті.

У цьому пошуку Google з'являються результати rosatispizza.com , myrosatis.com і rosatisbataviaonline.com . Це не лише три окремі URL-адреси, а ці три абсолютно різні веб-сайти.

Це не лише три окремі URL-адреси, а ці три абсолютно різні веб-сайти

Розаті не тільки змагається проти себе в пошуках, але й створює надзвичайно заплутану ситуацію для клієнтів. Якщо я хочу замовити піцу Розаті, чи варто йти на rosatispizza.com або myrosatis.com? Що робити, якщо я живу біля Батавії, штат Іллінойс? Чи варто йти на rosatispizza.com або rosatisbataviaonline.com?

Розатіс ефективно конкурує з собою в пошуках. Кращою стратегією є створення однієї сторінки на своєму веб-сайті для кожного місця розташування та допомога клієнтам у фільтрації шляху до потрібної сторінки за допомогою пошуку місця.

Ви створюєте два (або більше) слабкі веб-сайти замість одного сильного веб-сайту.

У світі SEO, посилання є авторитетними. Посилання на ваш веб-сайт із зовнішніх сайтів надають вашому домену більше "повноважень", що допомагає вашому сайту підвищуватися в результатах пошуку. Якщо у вас є кілька доменів, ви розбиваєте потенційні посилання між кількома веб-сайтами.

У результаті ви створити кілька слабких веб-сайтів замість одного сильного веб-сайту. До об'єднання веб-сайтів і відповідні зворотні посилання цих сайтів, ви можете створити набагато сильніший сайт, який має більше шансів на успіх у пошуках.

Кілька веб-сайтів не забезпечують достатнього значення посилання.

Ми всі знаємо, що посилання з інших веб-сайтів важливі для SEO. Проте багато хто неправильно інтерпретує це, що означає, що всі посилання є цінними.

Це призводить до таких ідей, як "Якщо я зроблю три веб-сайти для мого бізнесу, і всі вони посилаються один на одного, це буде добре для мого веб-сайту через додаткові посилання, так?"

Неправильно. Щоразу, коли створюється новий веб-сайт, він виглядає як новонароджена дитина: ніяких зв'язків, авторитетів. Посилання на новий веб-сайт, по суті, не має значення для вашого сайту в порівнянні з пошкодженням, яке ви завдаєте своєму сайту, розбиваючи його потенційні повноваження.

"Просто скажи" на кілька веб-сайтів.

Просто скажи на кілька веб-сайтів

Ви не повинні створювати більше одного веб-сайту для своєї компанії. Кілька доменів:

  • Не вказуйте велике значення посилання
  • Розбавте свій авторитет і здібності до рангів
  • Заплутані для клієнтів

Зберігаючи весь вміст на одному сайті за допомогою гарної структури папок і піддоменів, де це необхідно, ваш домен стане більш конкурентоспроможним у пошуку.

Найпоширенішим місцевим питанням SEO є: чи слід створити окремий домен для кожного місця розташування компанії?
Com?
Com?
Що робити, якщо я живу біля Батавії, штат Іллінойс?
Com?
Це призводить до таких ідей, як "Якщо я зроблю три веб-сайти для мого бізнесу, і всі вони посилаються один на одного, це буде добре для мого веб-сайту через додаткові посилання, так?