Міжнародний SEO | Глобальний SEO | Багатонаціональний пошук | SEO Buzz

 1. Які цілі, країни чи мови?
 2. Що потрібно врахувати для використання ccTLD для міжнародних SEO

Міжнародний SEO , який іноді називають глобальним SEO, застосовується до будь-якого бізнесу, орієнтованого на багатонаціональний маркетинг. Незалежно від того, чи є ваш бізнес готельним конгломератом, або підприємцем-пережитком, міжнародні принципи пошукової оптимізації (SEO) будуть керувати успіхом вашого веб-маркетингу.

SEO для глобального бізнесу може бути досягнуто з використанням різних варіантів, все з різними витратами, вигодами і ризиками. Завдання полягає в тому, щоб зрозуміти кожен варіант і визначити його відповідність вашим бізнес-цілям, ресурсам і довгостроковим планам. Однією з найбільших викликів є прийняття в пошукових системах уподобань громадян кожної країни. Для багатьох людей в Америці, Австралії та більшій частині Європи, це шокує, коли є пошукові системи, крім Google і Bing, наприклад:

Країна Популярний Пошукова система Чеська Республіка Senzam Китай Baidu Польща naszaklasa

Кожна пошукова система має власні алгоритми та структури ранжирування. Наприклад, Google оцінює місцеві бізнес-сторінки в Google+, тоді як найпопулярніша пошукова система в Росії, Яндекс, надає ваги переліку в Довіднику Яндекса. Хоча багато пошукових систем існують, ринкова частка Google перевищує 90% у всьому світі. Докладніше про пошукові системи для різних країн можна знайти "Webcertain Global Search and Social Report".

Визначення структури веб-сайту за допомогою пошукової системи Google надає результати пошуку, призначені для певної країни на її рідній мові домен верхнього рівня коду країни s (ccTLD). Наприклад:

Приклад країни ccTLD Аргентина www.google.com.ar Велика Британія www.google.co.uk Lybia www.google.com.ly Зімбабве www.google.co.zw

Друга за популярністю пошукова система в США, Bing, не використовує схему домену ccTLD. Замість цього він використовує веб-сайт www.bing.com із розташуванням та мовою, встановленими за допомогою файлів cookie. Подивитися Світовий список компанії Bing . Різноманітні популярності пошукових систем у різних країнах у поєднанні з різними способами роботи пошукових систем роблять оптимізацію для міжнародних SEO зусиль, пов'язаних з компромісами та ризиками. Бюджет часто є найважливішим фактором, який визначає, як формувати міжнародну стратегію SEO і наскільки глобальна SEO повинна виконувати. Нижче наведені деякі рекомендації щодо ключових рішень.

Які цілі, країни чи мови?

Найкраща практика Google - це націлювати країни. Це дозволяє веб-майстрам встановлювати географічну ціль у налаштуваннях веб-сайту Google WebmasterTool. Фактично, це дозволяє окреме географічне позначення для підпапок. Субдомени зареєстровані в Інструментах для веб-майстрів, щоб вони були розпізнані інструментом. Орієнтація на країни, що використовують ccTLD, зазвичай є найкращим підходом. Проте, якщо ви використовуєте підпапки та маєте клієнтів у різних країнах, фокусування на мовах, а не на країнах, може допомогти уникнути дублювання вмісту та проблем із зворотним розрідженням. Якщо ви вибираєте мови, то дуже важливо залучити або створити "місцеві" зворотні посилання.

Що потрібно врахувати для використання ccTLD для міжнародних SEO

 • Якщо бюджет і мета веб-сайту дозволять кожному ccTLD регулярно додавати високоякісний контент і створювати конкурентний портфель зворотних посилань.
 • Якщо ви орієнтуєтеся на країну, в якій Google або Bing не є популярними двигунами.
 • Ви будете отримувати більш високі показники кліків і вищі конверсії з більшими витратами, але для отримання авторизації для окремого домену це коштує дорожче.

Речі, які слід враховувати для використання підпапок для міжнародних SEO

 • Якщо ви не маєте повноважень для ваших сайтів ccTLD або не можете дозволити собі встановити додаткові сайти та створювати повноваження, підпапки можуть скористатися повноваженнями одного домену.
 • Якщо ви користуєтеся Google або Bing, підпапки є ефективним способом розпочати роботу в країні. Можна створити повноваження за допомогою зворотних посилань і вмісту для кожної папки країни або мови, а потім перейти до ccTLD, використовуючи постійні перенаправлення, щоб зберегти власні повноваження для вкладених папок.
 • За допомогою вкладених папок ви не отримуєте вигоди від більш високих показників кліків і конверсій ccTLD, але ви можете відкласти більші інвестиції для створення повноважень для окремих доменів.

Речі, які варто розглянути для використання субдоменів для міжнародних SEO

 • Піддомени, як правило, не є найкращим вибором. Авторизація домену не використовує субдомени з такою ж ефективністю, що й підпапки.
 • Якщо ccTLD є занадто дорогими для обслуговування, а підпапки не є можливими через технічну проблему, то субдомени можуть працювати, якщо вони часто отримують новий вміст та зворотні посилання.

Ключові речі, які потрібно пам'ятати

 • Переконайтеся, що сайт, підпапка або субдомен кожної країни географічно орієнтовані в Інструментах для веб-майстрів.
 • Переконайтеся, що мета-тег мови встановлено правильно на всіх сайтах для кожної сторінки, наприклад:

<meta http-equiv = "контент-мова" content = ”en-us”>.

 • Якщо ви можете дозволити собі налаштування та обслуговування місцевого хостингу, зробіть це, оскільки географічне розташування IP-адреси веб-сайту є фактором ранжування для Google.
 • Використовуйте рідну мову дослідження ключових слів і зміст написання для просування глобальної SEO. Просто переклад змісту з однієї мови на іншу не враховує відмінностей у фразуванні та граматиці та культурному впливі тем. Вирізання куточків для створення міжнародного контенту призведе до того, що сайт, який не завоює довіри своїх відвідувачів, створює повноваження домену, набагато менше конверсій вимагає більше інвестицій, ніж аналіз мови ключових слів і створення вмісту.
 • Правило перезапису для кожної країни не тільки для перемикання мов. Це також стосується однієї мови. Англійська мова в Північній Америці, Великобританії, Австралії та Південній Африці дуже сильно відрізняється, особливо при націлюванні на ключові слова з довгим хвостом. І знову ж таки, вона створює довіру, яка приносить вищі конверсії і сильнішу доменну владу.
 • Локалізувати вміст. Використовуйте місцеву контактну інформацію, таку як телефонні номери та адреси (включаючи формат пошуку Schema.org для пошукових систем, що підвищить переваги SEO). Включіть місцеві портфелі проектів з локальними зображеннями. Реєструйте кожний сайт за допомогою каталогів локальної пошукової системи, таких як створення локальної сторінки Google+, лістинг Bing Business Portal, перелік Yandex Directory і т.д. Ця інвестиція збільшить локальне розміщення посилань і зменшить кількість дублікатів вмісту серед ваших сайтів.
 • Локалізувати зв'язки та соціальні медіа. Орган, PageRank і більшість заходів довіри залежать від посилань з цільової країни. Використовуйте місцеві стратегії побудови посилань і залучення соціальних медіа. Отримуйте відгуки про свій бренд на місцевому рівні.
 • Локалізувати зручність використання. Оцініть ваші веб-сайти для зручності їх використання в різних країнах, наприклад, вкажіть правильні опції валюти для кожної націленої країни та вкажіть кожну країну у спадному списку контактних форм.
 • Незалежно від того, яку структуру ви обираєте, наприклад, ccTLD, підпапки, розглядайте кожен як окремий веб-сайт, що реєструє окремі XML-мапи у відповідних пошукових системах.

Встановлення глобальної стратегії SEO є складною діяльністю. Будь ласка зв'яжіться з нами з будь-якими питаннями щодо планування або виконання міжнародних SEO для вашого бізнесу.

Які цілі, країни чи мови?
Які цілі, країни чи мови?