Mobile-review.com Огляд смартфона Meizu M6s
- зміст
- Характеристики
- Комплектація
- Зовнішній вигляд, матеріали керуючі елементи, збірка
- Габарити
- екран
- Операційна система
- продуктивність
- Автономна робота
- Камера
- бездротові інтерфейси
- висновок
- Посилання по темі
Всім привіт! Від презентації Meizu M6s на початку року я не чекав ніяких відкриттів, припускав, що компанія просто викотить косметичне оновлення для Meizu M6, тобто випустить ту ж модель з новим модним співвідношенням сторін і все. Однак китайці підготували одразу кілька цікавих функцій, фішок і нововведень, так що назвати M6s мінорним апдейтом рука не піднімається.
зміст
- Характеристики
- Комплектація
- Зовнішній вигляд, матеріали керуючі елементи, збірка
- Габарити
- екран
- Операційна система
- продуктивність
- Автономна робота
- Камера
- бездротові інтерфейси
- висновок
Характеристики
Технічні характеристики Розміри 152 x 72.5 x 8 мм Вага 160 грам Матеріали корпусу Алюміній Діагональ екрану 5.7 дюйма Дозвіл екрану 1440 х 720 пікселів Тип матриці IPS Захисне покриття Скло Олеофобное покриття Є Мережа 2G: 850/900/1800/1900
3G: 850/900/1700/1900/2100
4G: b3 / b7 / b20 / b38
Дві SIM-карти Платформа Samsung Exynos 7872 Процесор Шестиядерний Відеоприскорювач Mali-G71 MP1 Внутрішня пам'ять 32/64 ГБ Оперативна пам'ять 3 ГБ Слот для карти пам'яті Є Wi-Fi Є, b / g / n, dual-band Bluetooth Є NFC Ні Основна камера 16 МП Фронтальна камера 8 МП Навігація GPS, A-GPS, GLONASS Датчики Акселерометр, гіроскоп, датчик наближення, компас Батарея 3000 мАг Вартість 1 000-1 100 юанів, близько 15 000 рублів
Комплектація
- смартфон
- Зарядний пристрій
- Кабель для підключення до ПК (також є частиною зарядного пристрою)
- Ключ для витягання SIM-карти
Найважливіше в комплектації - блок живлення з підтримкою швидкої зарядки. Виробники часто економлять як на підтримку QuickCharge, так і на те, щоб покласти відповідну зарядку в комплект. Приємно, що в Meizu не стали цього робити.
Зовнішній вигляд, матеріали керуючі елементи, збірка
На презентації Meizu M6s розповідали, що компанія надихалася Meizu PRO 6 при створенні цього смартфона. І дійсно, певна схожість у них є: обидва оснащені алюмінієвим корпусом, дизайн і положення обідка камери схожі, але на цьому загальні риси закінчуються. Втім, це пов'язано з керуючими елементами, тому давайте відразу перейдемо до них.
Над дисплеєм знаходяться фронтальна камера, датчики освітлення та наближення, сіточка розмовного динаміка і світловий індикатор.
Під екраном нічого немає, це перший смартфон, в якому відмовилися від функціональної клавіші mTouch, замість неї в Meizu вирішили повернути сенсорне кільце, яке раніше використовувалося в Meizu MX2 / MX3. Тільки тепер це кільце є частиною сенсорного екрану і замінює наекранной кнопки. Коротке натискання на кільце імітує кнопку «Назад», натискання з зусиллям (аналог 3D Touch) - кнопку «Додому», а довгий сильне натискання вимикає дисплей. Свайп вгору з лівого або правій частині кільця викликає найновіші програми, а горизонтальні свайпи від краю екрану до кільця дозволяють перемикатися між додатками.
Цікаво, що в налаштуваннях можна вибрати фон нижній панелі, і якщо зробити її чорною, то буде складатися відчуття, ніби кільце сенсорне, як в MX2 / MX3, а не наекранной. А якщо вам не подобається варіант з кільцем, то завжди можна повернутися до традиційного відображенню наекранной кнопок. Ця опція стала доступна після того, як у смартфонів Meizu з'явилася сертифікація від Google.
А куди ж подівся сканер відбитків пальців? Його перенесли на ліву грань. І хоча візуально він став менше, швидкість розблокування не змінилася, як і раніше досить легкого дотику сканера.
На відміну від смартфонів Sony, в Meizu не стали об'єднувати сканер і кнопку включення, остання знаходиться над ним. І це плюс, адже якщо ви хочете просто подивитися повідомлення, досить буде натиснути на кнопку харчування. Або ж включити дисплей подвійним тапом.
На нижньому торці розташувалися порт microUSB, миниджек для навушників, отвір мікрофону і сіточка зовнішнього динаміка. А на верхньому - другий мікрофон.
Зліва встановили гойдалку регулювання гучності і слот для SIM-карти з картою пам'яті. Слот, на жаль, гібридний, в відео я помилився, коли сказав, що він роздільний.
З точки зору складання у апарату немає ніяких проблем. Монолітний корпус, ніяких хрускотом і скрипів.
До змісту >>>
Габарити
Висота (мм) Ширина (мм) Товщина (мм) Вага (грам) Meizu M6s 152 72.5 8 160 Xiaomi Redmi 5 151.8 72.8 7.7 157 Huawei Nova 2i 156.2 75.2 7.5 164 Asus ZenFone Max Plus (M1) 152.6 73 8.8 160
Перехід на модне співвідношення сторін 18: 9 дозволив компанії залишити габарити 5.2-дюймового смартфона при фактичному підвищенні діагоналі до 5.7 дюйма. При цьому, на відміну від великого Xiaomi Mi MIX 2, у випадку з Meizu M6s «витягнутість» дисплея не так сильно відчувається, мабуть, грає роль менша діагональ. За моїми відчуттями, користуватися M6s так само зручно, як і 5.2-дюймовим смартфоном з співвідношенням сторін екрану 16: 9.
У порівнянні з Apple iPhone 7 Plus
До змісту >>>
екран
Характеристики Значення Діагональ екрану 5.7 дюйма Роздільна здатність дисплея 1440 x 720 пікселів Значення PPI 282 Тип матриці IPS Захисне покриття Скло Олеофобное покриття Є Автоматичне регулювання яскравості Є Підтримка «мультитач» Присутній, до десяти одночасних дотиків
Це перший повноекранний смартфон Meizu, що використовує співвідношення сторін 18: 9. Подібне рішення дає нам ряд плюсів і мінусів. Почнемо з хорошого: тепер на дисплеї поміщається більше інформації, він сам став більше, а за габаритами несильно відрізняється від 5.2-дюймового Meizu M6. Мінус же в тому, що при перегляді відео 16: 9 корисна площа екрану буде зменшуватися через бічних рамок.
У коментарях до першого погляду читачі відзначили, що дозвіл у дисплея замало. Я згоден з цим лише частково. Дійсно, на ринку є і моделі з дозволом 2160х1080 точок, проте вони, по-перше, дорожче, а по-друге - споживають більше енергії. Що стосується якості картинки, то в більшості сценаріїв використання до неї немає ніяких претензій: прекрасні кути огляду, відсутність повітряного прошарку, природне перенесення кольорів і хороше олеофобним покриття.
Однак недолік дозволу добре відчувається на дрібних шрифтах, саме на них і помітна невелика пикселизация.
У всіх Meizu, що працюють на Flyme 6, є можливість настройки колірної гами дисплея, а також окремий режим читання, що веде баланс білого в жовті тони. Останній можна налаштувати на автоматичне включення / вимикання за розкладом.
До змісту >>>
Операційна система
Смартфон працює під управлінням Flyme 6.3 і Android 7.1. Відносно недавно я робив докладні огляди більшості популярних оболонок, і Flyme 6 в тому числі, так що всіх, хто хотів би трохи краще дізнатися про Flyme, я сміливо відправляю до читання того матеріалу.
У новій версії з'явився розширений ігровий режим, по суті, в нього додали кілька нових налаштувань, і все. До речі, дуже корисна штука, дозволяє в іграшках ні на що не відволікатися.
До змісту >>>
продуктивність
Характеристики Значення чіпсет Samsung Exynos 7872 Процесор Шестиядерний (4x1.6 ГГц Cortex-A53 & 2x2.0 ГГц Cortex-A73) Відеоприскорювач Mali-G71 MP3 Обсяг оперативної пам'яті 3 ГБ Ємність внутрішнього накопичувача 32/64 ГБ Слот для карти пам'яті Є, гібридний
Модель працює на новому чіпсеті від Samsung з шестиядерних процесорів і 3 ГБ оперативної пам'яті. На презентації було сказано багато теплих слів про продуктивність цього рішення, за фактом ж Meizu M6s не можна назвати суперплавним. Перш за все це стосується перегортання робочих столів і перемикання між додатками.
Я думаю, що справа тут не в нестачі потужності, а в невеликих проблемах з оптимізацією. Все-таки чіпсет новий і був показаний разом зі смартфоном, плюс зазначу, що у мене на руках був інженерний зразок. Мені здається, що через одне-два поновлення все полагодять, врешті-решт, плавна робота завжди була сильною стороною Flyme.
До змісту >>>
Автономна робота
Характеристики Значення Ємність акумулятора 3000 мАг Тип акумулятора Незнімний, Li-Ion Час роботи в режимі перегляду HD-відео на максимальній яскравості (включений авіарежім) 6. годин Розрядка в режимі очікування за 12 годин 4% Час повної зарядки 70 хвилин
На швидкій зарядці в сегменті до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян часто економлять, а якщо і не економлять на технології, то обов'язково поскупляться на відповідний блок живлення. Відрадно, що в Meizu не стали робити ні першого, ні другого. Смартфон заряджається за технологією mCharge з наступною швидкістю:
- 15 хвилин - 28%
- 30 хвилин - 55%
- 45 хвилин - 83%
- 60 хвилин - 98%
- 70 хвилин - 100%
Нагадаю, що на презентації озвучували цифри в 30% за 15 хвилин і 52% за півгодини, так що в цілому не збрехали. Це відмінна швидкість, на рівні Qualcomm QuickCharge 3.0
Також на презентації говорили про 9 години 30 хвилинах роботи в режимі перегляду відео, однак в нашому тесті (HD-відео, максимальна яскравість) апарат протримався всього шість годин. Швидше за все, в Meizu тестували більш прості ролики на меншій яскравості.
Фоновий розряд за ніч відносно невеликий, це також плюс.
При повсякденному використанні ви можете розраховувати на 4-5 годин включеного дисплея (твіттер, пошта, соціальні мережі, веб-серфінг, мобільний інтернет), так що зовнішній акумулятор навряд чи знадобиться.
До змісту >>>
Камера
Характеристики Значення Дозвіл основної камери 16 МП Дозвіл фронтальної камери 8 МП Значення діафрагми f / 2.0 і f / 2.0 Дозвіл при відеозйомці 1080p Кількість кадрів в секунду До 30 к / с Фокусування після натискання Є Стереозвук Є
Незважаючи на те, що перед нами модель бюджетного сегмента, фотографії та відео виходять цілком гідними. Нижче - невеликий коментар Романа Білих:
На подив класні фото: хороша різкість, правильний баланс білого, правильна подача кольору. Фронтальна камера теж дуже непогана. Відео середнє через постійне пошуку фокуса.
Приклади фото і відео нижче:
Приклад відео (MP4, 123 МБ) >>>
До змісту >>>
бездротові інтерфейси
Інтерфейси Наявність Wi-Fi Є, b / g / n, dual-band Bluetooth Є, 4.2, LE GPS Холодний старт займає близько 3 секунд Мобільні дані Дві SIM-карти
2G: 850/900/1800/1900
3G: 850/900/1700/1900/2100
4G FDD: 800/850 // 900/1800/2100/2600 USB On-The-Go Є NFC Ні
Набір бездротових інтерфейсів звичайний, Wi-Fi ac і NFC-модуля немає, інші інтерфейси стандартні для цього цінового сегмента.
висновок
До якості передачі мови немає ніяких претензій, ви і ваш співрозмовник відмінно один одного чуєте. Зовнішній динамік має середню гучність, її вистачить для повідомлень, але майте на увазі, є апарати, які звучать голосніше.
Дата старту продажів і точна вартість невідомі, але є інформація про те, що апарат буде продаватися у нас приблизно за 15 000 рублів. За ці гроші ви отримуєте смартфон в класному алюмінієвому корпусі, з хорошим часом роботи, підтримкою швидкої зарядки і зручною оболонкою Flyme. Ключовий недолік моделі (для деяких) - HD + дозвіл, а не FHD +.
У коментарях до першого погляду Роман Білих зазначив, що «за ці ж» гроші є більш цікаві пропозиції, і перерахував кілька смартфонів з FHD + дозволом. Однак проблема в тому, що описані ним моделі продаються за 17-18 тисяч і дорожче. Давайте і я зверну вашу увагу на них:
Однак важливо розуміти, що сегмент до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - це завжди боротьба компромісів, і щоб не бути голослівним, прокоментую це на прикладі моделей вище.
У LG Q6a гірше продуктивність і менше пам'яті (2 + 16 проти 3 + 32 ГБ), ZenFone Max Plus працює на старому MediaTek MT6750T (40 тисяч в Antutu проти 65 тисяч у Meizu M6s), а Huawei Nova 2i не підтримує швидку зарядку. При цьому Asus коштує 17 тисяч, Nova 2i - 19 тисяч, а LG Q6a - 16-17 тисяч. Так, у всіх цих смартфонів вище дозвіл, але і ціна вища.
Залишається ще один, не побоюся цього слова, лудший конкурент - Xiaomi Redmi 5. І ось він як раз має той же HD + дозвіл, а продаватися в Росії, швидше за все, буде за ті ж 15 тисяч рублів.
І ще раз коротко про плюси і мінуси Meizu M6s:
плюси
- компактні габарити
- Підтримка швидкої зарядки
- Алюмінієвий корпус
- зручна оболонка
- Сканер відбитків пальців збоку
мінуси
- Чи не найвища дозвіл
- MicroUSB-порт
До змісту >>>
Посилання по темі
Поділитися:
Ми в соціальних мережах:
Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]
А куди ж подівся сканер відбитків пальців?