Moz ключове слово Explorer: SEO інструмент Огляд

 1. Мрія одного рішення
 2. Створіть мені кращу мишоловку
 3. Con: один семенний термін у пропозиції ключових слів за один раз
 4. Pro: Ці солодкі, солодкі точки даних
 5. Con: Щомісячні діапазони обсягів відходів
 6. Pro: фільтр гучності для пропозицій ключових слів (виправлено!)
 7. Con: Інтерфейс списку ключових слів не приймає запитів
 8. Остаточний вердикт

Автор: Рон Сансон 10. 3. 17

Незважаючи на часті заяви, що ключові слова є мертвий , ми ще маємо розробити штучний інтелект, який може бездумно розшифровувати абстрактні думки, щоб служити бажанням наших сердець. І хоча я хотів би отримати мої руки на технології мислення, мова залишається основою пошуку.

Кожна подорож починається з запиту. Незважаючи на те, що цей запит може змінюватися, коли пошукові системи розвиваються, гра залишається незмінною: призначте найбільш корисний актив для відповіді на тему запиту. Ми досліджуємо ключові слова колективно та індивідуально, щоб краще зрозуміти основи інтересів користувачів пошуку. Чим кращий набір даних, тим краще вміст, який ми можемо розробити, щоб відповідати цим інтересам.

Коли Google обмежує дані пошуку (знову), групуючи ключові слова та обсяг пошуку для тих, хто не зменшує значні бюджети в облікові записи AdWords, Moz ключове слово Explorer висвітлювався як інструмент, який пропонував більш точні дані щодо обсягу пошуку та краще поширення термінів довгого хвоста. Як такий, я керував інструментом дослідження ключових слів Moz з його кроками, знаходячи його як джерело чудової інформації і серйозних розчарувань. Ось чому я люблю Moz Keyword Explorer, і чому нам може знадобитися консультація пари.

Мрія одного рішення

Кожен, хто працював у SEO досить довго, має одне майже ганебне бажання: один інструмент дослідження ключових слів, який замінить всі інші. Ось чому обмеження в Google Planer ключових слів були настільки шкідливі; багато SEO зросли трохи надмірно залежати від інструментів AdWords, оскільки це був власний набір даних Google.

Це об'єктив, через який я переглядаю інструменти дослідження ключових слів: чи можна замінити інші інструменти та надати більш точні дані? Можливо, це не є справедливими критеріями, але кожну хвилину, яку я витрачаю на дослідження, - це хвилина, що я не застосовую згадане дослідження на сайті клієнта. Я хочу, щоб мої дані були швидкими, я хочу, щоб вони були точними, і я хотів би, щоб це відповідало моїй цільовій аудиторії.

Створіть мені кращу мишоловку

Так як щодо Moz Keyword Explorer? Моє первинне враження від набору інструментів, що є частиною Moz Pro це те, що вона є твердою спробою створити кращий інструмент дослідження ключових слів. Насправді, ось що Ренд Фішкін повинен був сказати під час запуску:

"KWE веде вас через процес дослідження ключових слів - від виявлення ідей для ключових слів до отримання показників для створення списку, фільтрації ключових слів на ньому та визначення пріоритетів для цілей на основі чисел, які мають значення".

Вона насправді не приймає вас “до кінця процесу”, і це не єдине рішення для Святого Грааля. Дані, однак, дуже корисні.

Давайте зробимо критичну подорож через деякі з Moz Keyword Explorer інтерфейс. Є плюси і мінуси функцій інструмента, а іноді і суміш обох. Я вийду з самим головою, що дряпає.

Con: один семенний термін у пропозиції ключових слів за один раз

Ей Moz, ви знаєте, як я використовую Keyword Explorer? У мене одночасно відкрито близько 10 вкладок, тому що ви дозволяєте мені запускати лише один термін, щоб отримувати пропозиції ключових слів. Ось як виглядає цей інтерфейс:

Однією з найбільш корисних функцій Google Планувальник ключових слів є можливість знизитися в кількох термінах і отримати пропозиції від групи. Це допомагає перевірити / анулювати початкові думки про тему пошуку за темою, а також отримати корисні варіанти ключових слів для тематичного розширення.

Один семенний термін за один раз?

Один семенний термін за один раз

Pro: Ці солодкі, солодкі точки даних

Де Moz Keyword Explorer дійсно світить в його презентації корисних нових точок даних. В інтерфейсі "Пропозиції щодо ключових слів" ви отримаєте лише дві точки даних: релевантність і місячний обсяг.

Після додавання термінів до списку ключових слів, Moz збирає більш глибокі показники, які допомагають забезпечити кращий контекст. Moz визначає ці показники як такі:

Після додавання термінів до списку ключових слів, Moz збирає більш глибокі показники, які допомагають забезпечити кращий контекст. Moz визначає ці показники як такі:

 • Ранг: де введений домен або URL займає місце для цього ключового слова на першій сторінці результатів пошуку.
 • Щомісячний обсяг: діапазони гучності показують вам (з точністю до 95%), як часто термін або фраза шукається в Google щомісяця.
 • Складність: оцінка від 0 (низька) до 100 (висока), яка оцінює, наскільки важко вам на першій сторінці результатів пошуку оцінюватися вище, ніж поточні конкуренти.
 • Можливість: оцінка від 0 (низька) до 100 (висока), яка оцінює відносну частоту кліків органічних веб-результатів (перші 10 синіх посилань) для цього ключового слова. Коли інші функції SERP (оголошення, вертикалі тощо) конкурують за увагу шукачів, ця оцінка нижча.
 • Моя оцінка: наскільки важливим є цей пошуковий термін для вас і вашого бізнесу? Введіть оцінку від 1 (не важливо) до 10 (найважливіше), і ми включимо його до нашого рейтингу пріоритету, щоб допомогти вам визначити пріоритети ключових слів у вашому списку.

Оцінка "Можливості" неймовірно корисна, і я отримав великі швидкі виграші від застосування цієї інформації, особливо при розробці редакційних календарів.

Також зверніть увагу на випадаюче меню на цьому скріншоті для "відображення пропозицій ключових слів, які." Параметри "Включити суміш всіх джерел" або ключові слова, які "є питання", прискорюють процес розгортання ключового слова.

 Параметри Включити суміш всіх джерел або ключові слова, які є питання, прискорюють процес розгортання ключового слова

Крім того, Moz стверджує, що його дані є більш точними через більш глибоку методологію:

"Наша оцінка обсягу - це перший показник обсягу, про який відомо, що виходить за межі звітів AdWords. Ми використовуємо це Методика обсягу продукції Russ Jones а також додавання в анонімних даних clickstream від ~ 1 мільйона реальних пошукачів у США. Звідти, Russ створила модель, яка передбачає діапазон обсягу пошуку, який ключове слово, ймовірно, матиме з точністю до 95%. "

Це, безумовно, відчуває себе більш точним з точки зору результатів, які обслуговуються у видачах, але неможливо перевірити, що це неможливо.

Con: Щомісячні діапазони обсягів відходів

Moz Keyword Explorer представляє обсяг пошуку в діапазоні між низькими і високими номерами. Moz, я розумію, чому ти це зробив, але, будь ласка, припини.

Діапазони гучності змушують Microsoft Excel плакати. Вони можуть бути більш точними в деяких відношеннях, але тут я бачу три проблеми:

 1. Діапазони популярних термінів занадто широкі. Навіть для ключових слів з нижчим рівнем різниця між 201 і 500 пошуками / місяць досить велика.
 2. Ви знаєте, ми всі приймаємо ці діапазони і застосовуємо середню або середню формулу до них, щоб зробити їх придатними для використання в Excel, чи не так? Мені потрібно одне число, щоб написати формули проти власних зовнішніх розрахунків.
 3. Я не збираюся пояснювати діапазони обсягів клієнту, коли вони просто хочуть знати, які ключові слова та теми мають бути важливими для них.

Я хотів би, щоб це змінилося так, що я можу повернутися деякий час витрачений в Excel.

Pro: фільтр гучності для пропозицій ключових слів (виправлено!)

Можливо, є надія на знищення діапазонів гучності. Спочатку я додав фільтр обсягу пропозицій ключових слів у стовпці "Con", але вони виправили це!

Фільтр старого тома - це випадаюче меню, в якому ви повинні були індивідуально позначити поля діапазонів гучності, які ви хотіли бачити. І ви повинні були помітити ці поля у кожному сеансі, тому що в іншому випадку Moz Keyword Explorer буде обслуговувати купу ключових слів з 'N / A' як том.

Тепер це простий повзунок:

Чистий!

Con: Інтерфейс списку ключових слів не приймає запитів

Інтерфейс для списків ключових слів від Moz залишає бажати кращого. За винятком пропозицій щодо ключових слів спосіб отримати ключові слова в списку: a) перехід до існуючого списку ключових слів, b) прокручування до крихітного посилання "Додати більше ключових слів", що міститься в кнопці "…", і c) або вставлення у списку або завантаження CSV. Це дуже багато кліків, і це не інтуїтивно.

Для тих з нас, які мають ключові слова з існуючих списків або з інших інструментів, було б здорово мати більш бездоганний підхід до додавання цих термінів до списку ключових слів Moz. Показники складності та можливості є великими, і я хотів би бачити, як старі терміни складаються до нових пропозицій у Moz. Я просто не хочу стрибати через обручі, щоб зробити це.

Списки ключових слів також не дозволяють деталізувати глибший аналіз окремого ключового слова. Екран списку ключових слів повинен мати кожне ключове слово з гіперпосиланням на його сторінку огляду ключових слів. Це дало б можливість швидко оглянути інформацію, що не міститься в ширшій діаграмі - аналіз серпів і назва сторінки та URL, що містять згадки.

Остаточний вердикт

Я використовував Moz ключове слово Explorer послідовно протягом більше року, і я не зміг замінити будь-які інші інструменти дослідження ключових слів в моєму арсеналі з ним. Насправді, з року в рік члени моєї команди висловили думку, що вони тягнуться до поєднання Google Planer ключових слів, Google Trends, Кричала жаба , Відповідь громадськості та інших джерел для більш швидких результатів.

З точки зору його інтерфейсу, Moz Keyword Explorer відчуває себе незграбним, і він часто візуалізує ті ж самі дані різними способами залежно від того, чи є ви в огляді ключових слів, пропозиціях ключових слів або списку ключових слів. Він відчуває себе як набір інструментів для новачків для проміжних дослідників SEO, а не передовий набір інструментів, який міг би досягти призначення рішення одного інструменту.

Як наша практика розвивається з промисловістю, Arc Intermedia оцінює і переглядає свій вибір інструментів на регулярній основі. А конкуренція в просторі досліджень ключових слів є жорсткою.

Провідник ключових слів Ahrefs пропонує функції, такі як пліч-о-пліч порівняння ключових слів і вкладка з автоматично збереженою історією. SEMrush робить його надзвичайно простим для шпигування за даними конкурентів і має більше програми кросовера для платного пошуку. Я також відчував, що ці інструменти не намагалися мені ложка подавати дані. Фактор у функціях аналізу зв'язків і аудиту сайту, а також Ahrefs і SEMrush упаковують удар, який Moz просто не може доставити.

Moz Keyword Explorer не поганий. Я просто хочу більше від цього, ніж здатний дати. Мені подобається, як це виглядає, але не обов'язково те, що він показує мені. Мені подобається, що обсяг ключових слів прив'язаний до даних, що передаються за допомогою clickstream, але це не єдиний інструмент, що робить це (Ahrefs також є факторами у даних по потоковому каналу).

Як і багато інших інструментів у програмі Moz Pro, провідник ключових слів повинен розвиватися, або він продовжуватиме перевершуватися іншими постачальниками. І я вважаю, що мій час з інструментом Моза запустив свій курс. Moz, я люблю тебе, ти прекрасний, тепер змінюйся.

Зареєструйтеся, щоб отримати такий вміст у папці "Вхідні"

Це об'єктив, через який я переглядаю інструменти дослідження ключових слів: чи можна замінити інші інструменти та надати більш точні дані?
Один семенний термін за один раз?
Ви знаєте, ми всі приймаємо ці діапазони і застосовуємо середню або середню формулу до них, щоб зробити їх придатними для використання в Excel, чи не так?