На сторінці SEO в 9 кроків!

  1. На сторінці SEO: процес
  2. Тіло
  3. Зображення
  4. Заголовок сторінки
  5. Мета опис
  6. Тег H1
  7. URL
  8. Відносно канонічний
  9. Посилання

Для того, щоб сторінка містилася на Google за певним ключовим словом, ви повинні освоїти дві компоненти на сторінці SEO та вимкнути посилання на сторінку. В основному, на сторінці SEO потрібно оптимізувати структуру сторінки таким чином, щоб веб-сканери, які відправляються користувачами Google, полегшують пошук і пов’язання сторінки з вашим потрібні ключові слова .

Коли справа доходить до сторінки SEO, деякі фактори є більш важливими, ніж інші. У цій посаді ми обговоримо найбільш критичні фактори, аж до маленьких налаштувань, які встановлять вашу сторінку поза конкуренцією.

Ця посада не написана для тих, хто відчуває, що їхній зміст є твором мистецтва і повинен бути написаний тільки для власного задоволення. Замість цього цей процес для тих, хто вважає, що зміст повинен бути написаний як для вашої аудиторії, так і для пошукових систем.

Стратегічно важливо зробити кожну сторінку специфічною для кожного ключового слова. Ви не хочете, щоб конкурувати з собою для позиціонування пошукової системи. Краще націлювати різні ключові слова для кожної сторінки, щоб уникнути ранжування.

Візуальний огляд того, що потрібно, див. Нижче:

На сторінці SEO: процес

Зробіть свій сайт доступним для пошукових систем.

Якщо пошукова система не може знайти ваш сайт, ви можете оптимізувати все, що ви хочете, але воно ніколи не з'явиться. Якщо ви використовуєте систему керування контентом (CMS), таку як WordPress, ви можете швидко перевірити, чи ваш веб-сайт можна сканувати, увійшовши в портал WordPress і вибравши Privacy на вкладці Settings. Коли ви перебуваєте в налаштуваннях конфіденційності, переконайтеся, що параметр "Дозволити індексації пошуковими системами цього сайту" вибрано під заголовком "Видимість сайту".

Щоб підтвердити, що ваш веб-сайт сканується, чи використовуєте ви WordPress чи ні, потрібно ввійти до системи Інструменти для веб-майстрів Google . Після вибору сайту ви перейдете на панель інструментів для веб-майстрів для цього конкретного сайту. Тепер натисніть "Здоров'я", а потім "Сканування статистики" на лівій бічній панелі. Тут ви зможете побачити, чи ваш сайт сканується і як часто.

Тіло

Важливо спробувати включити ваші ключові слова до тексту документа щонайменше чотири рази. Якщо вам потрібно змінити ключові слова, щоб вони підходили до природного тексту для кращого потоку, будь ласка, не соромтеся це зробити. Google стає більш контекстуальним, тому точний рядок ключових слів не потрібний для всіх чотирьох екземплярів. Переконайтеся, що точне ключове слово відображається принаймні в одному з цих чотирьох разів.

Щоб пояснити, ми не говоримо, чим більше, тим краще. Якщо ви втиснуте своє ключове слово у документ 14,5 разів, це не тільки завдасть шкоди читабельності сторінки, але і може зашкодити вашому рейтингу. Просте правило - спробувати зберегти все, що ви пишете в Інтернеті, написане для людей, але налаштовано для пошукових систем.

Нарешті, вам абсолютно необхідно інвестувати в свій контент і зобов'язані принаймні 300 символів або 50 слів. Все, що менше цього, вважається світлим і не має ніякого значення. Не прагніть до мінімуму, але ваша мета повинна полягати в тому, щоб писати інформативні статті для вашої аудиторії або потенційної аудиторії, які зазвичай вимагають від 500 до 1000 слів - не розтягуйте свої статті, просто зробіть свою точку зору, як можна .

Зображення

Якщо у вас є зображення, переконайтеся, що ваші ключові слова знаходяться в тезі alt зображення. Також назвіть зображення відповідно до ключових слів, наприклад keyword.jpg.

Якщо у вас немає зображення у вашому блозі, подумайте про те, щоб отримати його, оскільки це допоможе вам не тільки в рейтингах, але якщо це пов'язано з вашим вмістом, це може значно поліпшити здатність читачів пригадати інформацію.

Заголовок сторінки

Заголовок сторінки відображається на вкладці будь-якого веб-переглядача, який ви використовуєте. Якщо наведіть курсор на вкладку, він повинен відобразити повну назву сторінки.

В ідеалі вам слід встановити назву сторінки, "вставити точні ключові слова тут | yourwebsite.com ”. Найкраще використовувати точні ключові слова та використовувати їх на передній частині назви тексту:

Інтернет-маркетинг Kingston | NeuMarkets.com

Будьте обережні, тому що ваш заголовок сторінки буде відображатися у вигляді заголовка результатів пошукової системи, так що вам потрібно буде легко читати і приваблювати людей натисканням на ваш сайт. Отримання першого місця для будь-якого ключового слова безглуздо, якщо ніхто не натискає на результат.

Отримання першого місця для будь-якого ключового слова безглуздо, якщо ніхто не натискає на результат

Уникайте налаштування декількох назв сторінок. Це, як правило, є наслідком неправильного коду розробника. Наявність двох назв сторінок дійсно плутає пошукові системи, оскільки вони не можуть вирішити, що саме назва сторінки.

Найпростішим способом визначити, яким чином елементи заголовка сторінки, які ви маєте для будь-якої сторінки на вашому сайті, є перегляд вихідного коду вашої сторінки. Ось як це зробити в Chrome.

Натисніть на маленький значок гайкового ключа у верхній правій частині екрана, перейдіть до інструментів, а потім перегляньте джерело. Ви повинні знайти тільки один тег заголовка в головному розділі документа.

Ви повинні знайти тільки один тег заголовка в головному розділі документа

Мета опис

Це те, що з'являється після назви вашої сторінки в результатах пошуку.

Хороший мета опис може збільшити пошуковий трафік вашого сайту. Також важливо, щоб ваше ключове слово було присутнім у вашому мета-описі, а опис не перевищував 156 символів.

Так само, як і назва сторінки, має бути лише одна з них. Використовуйте ту саму методику джерела перегляду, що й для назви сторінки, щоб підтвердити, що у вас є лише один мета-опис.

Швидка примітка щодо використання ключових слів meta: Не. Вони зашкодять вам у рейтингах.

Тег H1

Тег h1 відрізняється від тегів заголовків, які ми обговорювали раніше. Дуже важливо, щоб ключові слова були в тезі h1, а також і так само, як і назва, вводячи ключові слова в передній частині тегами, що ідеально підходять. Якщо ви використовуєте WordPress, що ви використовуєте у вашому тезі h1, типово буде заголовок сторінки. Якщо вам потрібно розрізняти два завантаження плагіна SEO, який дозволить вам писати спеціальні назви сторінок і мета-описи.

Спробуйте використати ключове слово лише один раз у тезі h1, двічі, якщо це абсолютно необхідно, але ніколи не тричі.

URL

Принаймні ви повинні намагатися, щоб ваші цільові ключові слова були у вашій URL-адресі, наприклад:

http://www.xyz.com/keyword (де ключове слово - це куля) або ще краще http://www.keywordvariation.com/keyword

Система управління контентом, така як WordPress, може автоматично встановлювати текст заголовка h1 як плюси. Це легко змінити; просто клацніть на полі зон і введіть те, що ви хочете.

Найкраще використовувати стандартні символи в URL-адресах; означає літери, цифри та тире (-) замість пробілів.

Не в останню чергу потрібно також враховувати довжину URL-адреси. Спробуйте зберегти URL-адреси до 76 символів довжиною або менше, оскільки пошукові системи часто обрізаються після 76 символів - це означає, що ваше ключове слово може не підібрати в безладі символів.

Переконайтеся, що у вашій URL-адресі є якомога менше підпапок. Це більш складне завдання і може вимагати, щоб ваш розробник перейшов , але URL, наприклад xyz.com/keyword , набагато краще, ніж xyz.com/blog/2012/02/keyword .

PRO TIP:

Якщо після цього блогу ви тільки що зрозуміли, що всі ваші слимаки безглузді, ви повинні йти вперед і виправити це (якщо, звичайно, вам не вдалося класифікувати дуже добре, як є). Якщо ви продовжуєте змінювати шлейф URL-адреси, правильним процесом буде налаштування перенаправлення 301 зі старої URL-адреси на нову оптимізовану URL-адресу.

Наприклад, ви могли б перенаправити 301; http://xyz.com/crazy_slug-that-doesnt_make-sense до http://xyz.com/keyword

Відносно канонічний

Це трохи більш заплутано. Найпростіший спосіб подумати над тегом rel canonical - це думати про цитування джерел у бібліографії. Цей тег, по суті, є дружнім у мережі способом надання кредиту на початкову сторінку, де був опублікований вміст.

Якщо ваш вміст повністю оригінальний, то просто встановіть rel canonical на сторінку, яку ви публікуєте, яка повідомляє пошуковим системам, що ви є джерелом контенту.

Вентилятори WordPress:

Якщо вам цікаво, як налаштувати rel канонічний для оригінального вмісту, щоб вказувати на вашу сторінку - не турбуйтеся WordPress піклується про неї за вас!

Зверніть увагу, що існує різниця між посиланням на вміст (не використовуючи тег rel canonical) і відверто копіюючи вміст (виконаний за допомогою тега reference).

Час від часу ви можете запустити випадки, коли безпосереднє копіювання сторінки на іншому сайті є корисним, наприклад, повторне розміщення прес-релізу на кількох власних сайтах.

Посилання

Внутрішній зв'язок з вашим сайтом та іншими високорелевантними джерелами в Інтернеті не тільки допомагає перенаправляти користувачів на вміст, який вони можуть зацікавити, тим самим забезпечуючи більш глибоке розуміння теми або підтвердження джерела довіри, а також допомагає вашому SEO!

Однак, як і все в грі SEO; не пов'язувати надмірно внутрішній або зовнішній вміст, оскільки це можна розглядати як маніпулятивне.

Коли ви робите посилання на вміст вашого сайту, не забудьте включити ключове слово, яке оптимізовано для сторінки у вашій гіперпосиланнях, щоб було зрозуміло, куди вони йдуть. Наприклад…

Якщо ви ще не зробили цього, перевірте цей поганий пост блогу, який ми зібрали разом визначення SEO .

Я не впевнений, що ви помітили, але ця сторінка 100% оптимізована для On Page SEO .