Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Накрутка лайків Вконтакте безкоштовно: Viking Botovod

 1. Як завантажити програму Viking Botovod Lite
 2. Програма для накрутки лайків Вконтакте
 3. Функціонал даної програми
 4. Інтерфейс "Viking Botovod"
 5. Функції, що знаходяться в розробці
 6. Olike - онлайн накрутка лайків Вконтакте
 7. Реєстрація:

На сьогоднішній день дуже велика кількість програм для накрутки лайків користуються непоганим попитом. Все це через те, що люди стали одержимими і класність фото тепер визначається кількістю лайків під ним. Сьогодні ми розповімо про те, як здійснюється накрутка лайків вконтакте безкоштовно. І не просто про програму, що користується попитом, а він єдиною і неповторною, яка робить це якісніше і швидше за все - "Viking Botovod Lite". "Viking Botovod Lite" - це абсолютно безкоштовна програма для накрутки лайків вконтакте, просування груп і співтовариств, а також ваших акаунтів. У деяких цілком розсудливих людей можуть виникнути питання: "навіщо накручування лайків?". Відповідь досить проста і нелогічний: "Це увійшло в сучасну моду".

Як завантажити програму Viking Botovod Lite

Завантажити програму, можете за цим посиланням з сайту розробника. http://viking-studio.com/

Якщо ви захочете купити розширену версію Вікінг ботовод, використовуйте цей промо-код: A1001C8DED694FC3 і отримаєте знижку в 5%!

Якщо ви захочете купити розширену версію Вікінг ботовод, використовуйте цей промо-код: A1001C8DED694FC3 і отримаєте знижку в 5%

Програма для накрутки лайків Вконтакте

Чи по кишені даної програми можна накручувати лайки вконтакте, накрутка друзів, коментарів, голосів в опитуванні або навіть збільшити кількість переглядів того чи іншого відео. Найголовнішим плюсом даної програми є те, що вона містить в собі свій власний браузер. Існують лайт і про версії. Відомо що в лайт версії значно урізана швидкість накрутки і відключені деякі функції, які, ми вважаємо, маловажливими.

Функціонал даної програми

"Базіка" (тільки в pro версії) - це якийсь штучний інтелект, призначений для розмови по інтернету з учасниками соціальної мережі "Вконтакте". В процесі тестування даної програми з людьми була визначена точна довжина повідомлення в 550 символів в одну сторону.

"Обмінник" (тільки в pro версії) - це функція, допоможе накрутити лайки вконтакте (мені подобається), друзів, передплатників в групи, зустрічі, додатки та публічні сторінки.

"Накручування лайків (мені подобається) на певних URL адресах" - ця функція відповідає за відвідуваність аккаунта, групи або публічної сторінки. У 80% всіх випадків користувачі всіх соціальних мереж переглядають то, хто поставив лайки на запис і переходять на анкети користувачів.

"RRS-підписка" (для лайт і про версій) - ця функція відповідає за підключення до RSS стрічці сайту, блогу або форуму, а потім автоматично оновлює розміщення на особистих сторінках, зустрічах, публічних сторінках і групах.

"Вбудований планувальник" (для лайт і про версій) - цю функцію дане програмне забезпечення налаштовує всього лише один раз. Все що потрібно зробити, так це наповнити контентом і задати роботу в автоматичному режимі. Програма почне займатися просуванням ваших даних.

"Додавання в друзі на аккаунт" (для лайт і про версій) - ця функція, за коштами якої можна додавати друзів за наступними критеріями: по id списку, з друзів стороннього аккаунта, з будь-якої групи або за можливим друзям. Слід також відзначити те, що при додаванні друзів за критерієм "щодо можливих друзям" кількість погодилися друзів досягає 50%.

"Постинг інформації відповідно до часу (автоматично)" (для лайт і про версій) - ця функція відповідає за автоматичну публікацію новин у ваших друзів в підсумку, значно збільшуючи відвідуваність сторінки.

"Постинг на стінах груп, зустрічей і публічних сторінок" (для лайт і про версій) - ця функція призначена для автоматичного розсилання інформації від імені публічної сторінки, групи або зустрічі (даний метод також значно збільшує відвідуваність групи).

"Вбудований браузер" (для лайт і про версій) - ця функція є найголовнішою, так як ні в однієї подібної програми немає подібних функцій - вбудований браузер. І багато інших незначні функції.

Інтерфейс "Viking Botovod"

Що стосується інтерфейсу, то він реалізований досить просто, зрозуміло і зі смаком. Це програмне забезпечення реалізовано на сучасному движку WPF. Також було успішно реалізовано 4 варіанти запрошення друзів і висока ефективність у використанні функції "Можливі друзі". Так само, як вже було зазначено, в цьому додатку є окремо вбудоване вікно браузера, за коштами якого з легкістю можна переходити зі сторінки на сторінку, підтримуючи спілкування з користувачами (зараз мова йде про соціальну мережу вконтакте).

Функції, що знаходяться в розробці

Для тих, хто вже придбав дану програму за гроші, планують все подальші оновлення і нові версії надавати безкоштовно - привабливу пропозицію, але при цьому, для нових користувачів ціна на дану програму буде рости. Також планується ввести автоматизацію управління рекламними компаніями. Тобто при щоденному зміні ставок в контекстній рекламі ефективність даної реклами буде рости в 1.5 рази. У підсумку ви отримаєте ще більше переходів, або витратити менше грошей.

Також в розгляді спеціальна пропозиція: безкоштовно скачати програму можна буде за розміщення статті, за умови, що відвідуваність вашої сторінки не нижче 300 осіб на добу. При всьому цьому тематика вашої сторінки повинна відповідати наступним темам: заробіток в інтернеті, seo, smo, smm, реклама.

Olike - онлайн накрутка лайків Вконтакте

Olike.ru - досить популярний сайт, на якому можна накрутити близько 100 лайків в день. Більш того, на сайті можна не тільки накрутити лайки, але і додати друзів, а також підписувати людей в свою групу.

Реєстрація:

 • Перейдіть за цим посиланням на сайт Olike.ru .
 • Натисніть «Увійти» і авторизуйтесь через Вконтакте
 • Натисніть «Увійти» і авторизуйтесь через Вконтакте

 • Після цього можете приступати до заробітку лайків.
 • Натискаємо на наступну кнопку:
 • Натискаємо на наступну кнопку:

 • Тепер потрібно лайкать всі записи і фотки, які показує система, таким чином ми і собі заробляємо лайки. Баланс оновлюється кожні 3 хвилини.

Як тільки заробите 20 лайків, зможете їх переводити на свої записи і фотки. Але краще виводити більш великими пачками по 50-100 лайків. Не переживайте заробити таку кількість можна за 1 годину.

 • Натисніть «накрутити« Мені подобається »» і заповніть поля.
 • Натисніть «Замовити». Протягом 5-10 хвилин ви отримаєте свої лайки.

Тепер ви знаєте як накрутити лайки в Контакте. :)

У деяких цілком розсудливих людей можуть виникнути питання: "навіщо накручування лайків?