Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Налаштування All in One Seo Pack

 1. Плагін All in One Seo Pack - його головна функція
 2. Налаштування All in One SEO Pack
 3. Основні
 4. Налаштування головної сторінки в All in One SEO Pack
 5. Налаштування ключових слів
 6. налаштування заголовків
 7. Налаштування для довільних типів записів
 8. Налаштування зовнішнього вигляду
 9. Налаштування для веб майстра
 10. Налаштування сервісів Google
 11. Налаштування індексування (noindex)
 12. Додаткові налаштування

Вітаю всіх відвідувачів і постійних читачів мого блогу Вітаю всіх відвідувачів і постійних читачів мого блогу!

Сьогодні в цій статті буду описувати важливу тему про те, як здійснюється настройка плагіна All in One SEO Pack.

Для тих, хто з ним не знайомий відразу скажу, що це один з важливих плагінів, який в обов'язковому порядку повинен бути встановлений на Вашому на блозі.

All in One SEO Pack - це відмінний плагін, який необхідний для поліпшення пошукової оптимізації.

Вся справа в тому, що без установки і правильного налаштування цього плагіна просунути свій блог в топові позиції досить важко. Альтернативою даному плагіну можуть послужити коди.

Однак витягти або знайти такі коди буде не просто, не кажучи вже про те, щоб самому встановити їх на своєму блозі без проблем. На це буде потрібно багато часу і знань в області програмування.

Тому цей плагін відмінний варіант поліпшити пошукову оптимізацію. У цій статті я детально опишу як здійснюється настройка All in One SEO Pack.

По - іншому цей плагін перекладається як Seo все в одному.

У статті я розповім про те, як максимально ефективно налаштувати плагін, заповнивши при цьому спеціальні поля. Після того, як буде проведена настройка All in One Seo Pack, Ваша пошукова оптимізація підніметься на більш високий рівень.

Плагін All in One Seo Pack - його головна функція

Вам я думаю знайоме саме поняття пошукова оптимізація. Для тих, хто не знає, поясню, що це сам факт наявності запитів, які Ви просуваєте в пошуковій видачі.

Мені здається, вже багато вебмастера давно зрозуміли для себе, що пошуковий трафік найважливіший і основний трафік на будь-який інтернет - ресурс!

Звичайно, можна залучати  відвідувачів з соціальних мереж  , З форумів і співтовариств Звичайно, можна залучати відвідувачів з соціальних мереж , З форумів і співтовариств.

Однак великий відсоток з їх числа становитиме нецільова аудиторія. А це найголовніший мінус!

Та й за обсягом він буде набагато менше пошукового трафіку. Ще один важливий факт полягає в тому, що Ваш ресурс буде значно повільніше розвиватися, якщо він буде відчувати брак трафіку з пошукових систем !

Отже, плагін All in One SEO Pack. Його головна функція як раз полягає в збільшенні пошукового трафіку на Ваш ресурс.

Найважливіше, що потрібно буде здійснити, то це правильним чином зробити налаштування даного плагіна. От саме про це я і вирішив Вам розповісти в цій статті!

Налаштування All in One SEO Pack

Відразу хочу повідомити, що плагін, встановлений на моєму блозі має версію 2.1.5

На даний момент вона є актуальною і пройшла недавнє оновлення. Отже, приступимо.

Ясна річ, що для початку потрібно скачати цей плагін. Качайте на здоров'я, клікнувши по цьому посиланню - https://wordpress.org/plugins/all-in-one-seo-pack/

Після цього встановіть плагін All in One SEO Pack на свій блог і увімкніть її. Для тих, хто не знає, як це здійснити пропоную прочитати мою попередню статтю про встановлення плагіна на свій ресурс.

Зробили ці кроки? Значить, йдемо далі і приступаємо до налаштувань.

Налаштування All in One SEO Pack здійснюється в адміністративної панелі свого блога: Адмінпанель-> «Інструменти SEO»:

Налаштування All in One SEO Pack  здійснюється в  адміністративної панелі свого блога: Адмінпанель-> «Інструменти SEO»:

Налаштування плагіна вже виставлені за замовчуванням і є вірними. Однак я хочу зупинитися на кожному пункті детальніше, щоб Вам було зрозуміло. Отже, поїхали.

Основні

Основні

1. Цей пункт створений для необов'язкового внесення грошових коштів на рахунок розробників плагіна в знак подяки за його написання. Але якщо Ви поставите галочку, нічого не трапиться.

Я думаю це поле створено для збору статистики . Розробникам, може бути цікаво, скільки людей хочуть їм віддячити за цей плагін. Але це особисто моя думка. Може, Ви думаєте по-іншому? Тоді прошу в поле для коментування.

2. Канонічні URL'и (або адреси) запобігають дублювання контенту на Вашому блозі. Зверніть особливу увагу на те, що мітка в цьому пункті повинна обов'язково бути присутнім!

Якщо не буде галочки в цьому місці, то з'являться дублі сторінок блогу в пошуковій видачі. Це негативним чином позначиться на просуванні Вашого веб-ресурсу.

Детальніше про канонічні адреси я розповідати не буду. Якщо Вам цікаво дізнатися більше інформації пошукайте її в пошуковій системі. До речі, в даному плагіні є відмінна опція, яка надає підказку до кожного пункту настройки цього плагіна.

Досить натиснути на знак питання в гуртку поруч з пунктом, який Вам не зрозумілий:

Звичайно, підказки представлені англійською мовою, але це не біда - завжди можна скористатися онлайн - перекладачем.

3. Вимкніть цей пункт. Ми самі в п'ятому пункті будемо прописувати свій заголовок з певними ключовими словами. Саме за цими ключовими словами ми і будемо намагатися просувати свій блог.

4. Даний пункт мені здається, необхідний для розробників плагіна. Мета включення цього пункту в загальні налаштування мені не зрозуміла. Тому мітку навпроти цієї опції я не ставив.

Налаштування головної сторінки в All in One SEO Pack

Тепер перевіримо заповнення найголовніших полів цього плагіна. Саме від їх правильного заповнення буде прямо залежати просування вашого ресурсу!

Я Вам буду показувати свій приклад заповнення цих важливих полів. Вам потрібно буде створити записи в цих полях, схожі на мої:

Вам потрібно буде створити записи в цих полях, схожі на мої:

5. Цей пункт призначений для запису в ньому заголовка для головної сторінки. Правильним буде прописати наступний варіант. Спочатку записуєте ім'я і прізвище, в тому випадку, якщо Ви збираєтеся просувати в інтернеті своє ім'я або по-іншому бренд.

Можна використовувати також доменне ім'я свого блогу як у мене. Далі прописуєте із застосуванням прямого слеша або без нього два або три ВЧ (високочастотних) або СЧ (середньо частотних) ключових запиту.

Про ВЧ і СЧ запити читайте попередню статтю про складання семантичного ядра сайту .

Підберіть ці ключові слова, щоб вони більш точно описували тематику Вашого сайту. А ось про підбір ключових слів я писав у статті про правильне написання статей .

Ось приклад мого заповненого поля Saranchinsergey.Ru | і три ВЧ запиту, як створити блог, як просунути блог і як заробити в інтернеті!

6. У цьому пункті потрібно коротко описати свій блог. Буде достатнім написати всього пару-трійку пропозицій, в яких будуть включені ключові слова, що описують його.

7. Тут пишемо ключові слова, призначені для головної сторінки блогу. Вкажіть їх через кому. Крім цього впишіть ще близько десяти ключових слів, але не більше цього.

Буде чудово, якщо для кожного вписаного ключового слова на Вашому сайті буде написана, хоча б одна стаття в цьому ключі. Якщо Ви написали ключове слово «просування блогу», значить, у Вас повинна бути стаття про те, як просунути свій блог.

Якщо у Вас поки немає статей під ці ключові слова, їх потрібно буде написати їх у майбутньому. Самі ключові слова в цій спеціальній формі можна буде потім змінити. Це допустимо.

Налаштування ключових слів

8. Обов'язково включите цей пункт. В іншому випадку всі ключові слова, які Ви прописали не встануть на облік у пошукових систем.

Це значно знизить ефективність просування Вашого ресурсу.

Це значно знизить ефективність просування Вашого ресурсу

9-11. У цих пунктах нічого прописувати не потрібно. Нам нема за що не потрібні такі опції як переклад рубрик або міток в ключові слова. А автоматично згенерували ключові слова взагалі не прийнятні!

Якщо Ви уважно читали мою попередню статтю , То запам'ятали, що до кожної статті Ви самі вручну повинні підбирати потрібні ключі, а також перевіряти написану статтю на релевантність і унікальність .

налаштування заголовків

налаштування заголовків

12. Наступний пункт «Перезаписувати заголовки» обов'язковий для включення. Ця опція призначена для перезапису всіх мета - тегів з пункту номер 15.

Але робити це не рекомендується. Краще залишити цю настройку за умовчанням, так як з боку SEO оптимізації все зроблено правильно.

13-14. У цих пунктах також залиште все як є. Вони не грають ніякої ролі в просуванні Вашого ресурсу.

Поля під номером 15 відображається при включенні пункту 12

Налаштування для довільних типів записів

Налаштування для довільних типів записів

16. Довільний тип записів - це новий тип записів на блозі WordPress для якого характерні певні риси сторінок або статей на Вашому сайті. Вони не обов'язково повинні перетинатися зі звичними записами CMS, а можуть містити в собі свою окрему структуру.

Однак, ця опція в основному необхідна для блогів, в яких потрібно демонструвати товари у вигляді каталогу.

Це дуже зручно - писати статті на блозі у вигляді стандартних записів, а для каталогу створити тип довільних записів.

Таким чином, записи на блозі і записи в цьому каталозі стануть незалежними один від одного. Крім того в цьому каталозі можливо буде створити окремі категорії Ваших товарів.

Однак якщо у Вас звичайний блог, то ця опція Вам не знадобиться, а значить, її можна відключити!

Налаштування зовнішнього вигляду

Налаштування зовнішнього вигляду

17. Це пункт, за допомогою якого визначається, чи буде відображатися спеціальні поля плагіна для пошукового просування в записах, сторінках або медіафайлах.

Наприклад, якщо не поставити мітку в поле «Записи», тоді в редакторі статей в WordPress спеціальні seo - поля плагіна не показуються:

Я пробував міняти налаштування і особисто у мене ці пункти не на що не впливають, записи, як відображалися, так і відображаються, незважаючи на встановлену чи зняту мітку. Тому можете відзначити ці пункти, а можете не відзначати!

До речі, таке поле існує для кожної статті і знаходиться в редакторі знизу під нею. Після написання кожної статті обов'язково потрібно заповнити всі ці поля ключовими словами!

18. Цей пункт необхідний для зміни відображення вкладки «Інструменти SEO» в адмінпанелі, але після перевірки виявилося, що він не функціонує, також як і пункт 17.

Встановлена ​​або знята мітка - не має значення

19. Знята або встановлена мітка в цьому пункті буде змінювати положення вкладки «Інструменти SEO» в адмінпанелі. Можна зробити її знизу або зверху.

Налаштування для веб майстра

Налаштування для веб майстра

20-22. Ці пункти надають Вам можливість підтвердити права на Ваш ресурс в панелі вебмайстрів. Звичайно, перелік не численний, але все ж.

Налаштування сервісів Google

Налаштування сервісів Google

23-27. Дані пункти взаємопов'язані з Google+ і зі статистикою Google Analytics. Однак я нічого тут не заповнював.

За допомогою цього пункту можна вивести на своєму сайті додаткову інформацію про себе з профілю Google Plus. А інший пункт потрібен для підключення статистики Google Analytics .

Налаштування індексування (noindex)

Налаштування індексування (noindex)

28-32. Важливо! Перевірте, чи в усіх цих пунктах стоїть позначка. Якщо немає - поставте. Це необхідно для запобігання появи дублів сторінок, так як це може дуже негативно відіб'ється на просуванні сайту !!!

Додаткові налаштування

Тут я нічого не змінював. Якщо Вам цікаво дізнатися про кожному пункті докладніше натисніть на піктограми з підказками.

Не забувайте при зміні настоянок цього плагіна натискати кнопку «Параметри оновлення для"! В іншому випадку вони не вступлять в силу!

Ось в принципі і все, що хотів Вам розповісти. All in One SEO Pack налаштований правильно!

Після виконаної Вами подібної роботи, головна сторінка Вашого блогу буде правильно оптимізована, а це значить, що сам ресурс буде відмінно індексуватися пошуковими роботами !

Мені здається, після прочитання цієї статті, настройка All in One SEO Pack для Вас буде набагато легше і займе мінімум часу.

І ще дуже важлива інформація, друзі! Обов'язково прочитайте мою статтю про те, як вирішити проблему посилань canonical в плагіні All In One Seo Pack .

Вам сподобалася моя стаття? Чи є у Вас інша думка як налаштувати плагін All in One SEO Pack? Буду радий почути Ваші міркування з даного приводу в коментарях!

До зустрічі в моїх нових статтях! Бувай!

Успіхів Вам і Удачі З повагою,


Інші цікаві статті:

Зробили ці кроки?
Може, Ви думаєте по-іншому?
Вам сподобалася моя стаття?
Чи є у Вас інша думка як налаштувати плагін All in One SEO Pack?