Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Налаштування ЧПУ для OpenCart - обов'язкова SEO настройка

  1. Що таке ЧПУ
  2. Установка модуля для ЧПУ
  3. Включення ЧПУ і його налаштування
  4. висновок

Привіт, дорогі читачі

Привіт, дорогі читачі. Ми продовжуємо нашу серію статей, присвячених створення інтернет-магазину на системі управління контентом OpenCart. Сьогодні ми з вами поговоримо про те, як правильно налаштувати ЧПУ для того, щоб ваш сайт краще сприймався пошуковими машинами. Також я розповім, як встановити модуль для ЧПУ, якщо він у вас не встановлений за замовчуванням.

Що таке ЧПУ

Людині зрозумілий урл (ЧПУ) - це web-адреса, який легко сприймається людиною. Урл - це жаргонне найменування URL, якщо сказати простою мовою, то це проста посилання на який-небудь ресурс інтернету. Якщо ви зайдете, наприклад, на будь-якої популярний інтернет-магазин електроніки та перейдете в категорію з мобільними телефонами, то ви побачите, що адреса сайту буде подібний до цього: www. [Магазин] .ru / catalog / phone /.

Якщо ж ви зайдете в який-небудь розділ вашого сайту, то ви побачите, що в адресному рядку міститься набір якихось незрозумілих символів, наприклад: www. (Ваш_сайт) .ru / index.php? Route = product / category & path = 20.

Route = product / category & path = 20

По-перше, саме такі адреси пошукові роботи не люблять, та й людям не зовсім зрозумілі. По-друге, при зверненні до різних товарів вашого магазину в системі можуть створюватися так звані «дубль сторінки». Це означає, що на одну і ту ж сторінку можна потрапити за різними адресами, тому пошукова система буде розмазувати «ранг» цієї сторінки по кожному з дублів. Це погано впливатиме на позиціонування вашого магазину в результатах пошукової видачі. Щоб від цього позбутися, потрібно: по-перше сформувати нормальні ЧПУ-адреси ваших товарів, а по-друге позбутися дублів.

Установка модуля для ЧПУ

Для того щоб уникнути всіх перерахованих вище проблем, вам потрібно встановити спеціальний модуль SeoPro. Даний модуль вже встановлено в російській версії OpenCart, яку ми встановлювали в статті « Установка CMS для інтернет-магазину OpenCart на хостинг ». Дана версія була завантажена з офіційного російськомовного сайту myopencart. Якщо у вас коштує версія, скачана з даного сайту, то ви можете сміливо пропустити етап установки модуля і перейти відразу ж до його налаштуванні. Якщо ж у вас встановлена ​​інша збірка OpenCart, то дотримуйтесь подальшої інструкції.

Перед тим, як встановлювати модуль, обов'язково зробіть бекап. Про те, як робити бекап ви можете прочитати в ЦІЄЇ СТАТТІ .

  1. Викачуємо модуль за цим посиланням. АЛЕ краще оплатити роботу автора і купити модуль тут не порушуючи авторських прав. Плюс покупки ще в тому, що ви завжди можете отримувати актуальні оновлення.
  2. Далі розпакуйте скачаний архів у себе на комп'ютері. зайдіть в FileZilla і замініть файл seo_pro.php в папці catalog / controller / common.
  3. На даному етапі вам потрібно зайти в управління базами даних вашого хостингу . Для цього перейдіть у вкладку «Бази даних» та натисніть кнопку «phpMyAdmin». Відкриється вікно, в якому потрібно ввести логін і пароль такі ж, як для доступу до вашого хостингу.
  4. Далі натисніть на назву вашої бази даних в лівій частині екрана. Потім натисніть на вкладку «SQL» і скопіюйте в текстове поле весь вміст файлу «sql.txt», який знаходиться в архіві з модулем. Натисніть кнопку «Вперед».

Все, модуль встановлений. Залишилося тільки включити його і зробити налаштування.

Включення ЧПУ і його налаштування

Для того щоб включити даний модуль, вам потрібно зайди в адміністративну панель вашого інтернет-магазину.

Потім вам потрібно натиснути на вкладку «Система» і вибрати пункт «Налаштування». У вікні, навпроти вашого магазину, натисніть кнопку «Змінити».

У відкритому вікно натисніть на вкладку «Сервер». У ній відображаються всі настройки, які пов'язані безпосередньо з сервером.

Знайдіть пункт «Включити ЧПУ» і натисніть кнопку «Так». У пункті «Тип ЧПУ» виберіть «SeoPro». ЧПУ за замовчуванням використовувати не рекомендується, тому що воно має дуже багато багів і недоробок. Після цього натисніть кнопку «Зберегти» у правому верхньому кутку екрану.

На наступному етапі вам потрібно включити файл «htaccess». Робиться це дуже просто. зайдіть в FileZilla , Знайдіть файл «.htaccess.txt» і перейменуйте його на «.htaccess».

Для того щоб ЧПУ коректно відображалося, у кожній категорії має бути заповнене поле «SEO URL». Саме воно буде підставлятися в людино-зрозумілий адресу. Також це стосується і товарів. Тобто для кожного товару обов'язково повинна бути вказана головна категорія і заповнене поле «SEO URL». Навіть якщо урл буде вказано для товару, але категорія, в якій він міститься, буде без заповненого поля «Seo Url», то ЧПУ все одно не буде працювати. Також важливим моментом є те, що всі URL повинні бути унікальними для кожного товару. Ще даний модуль дозволяє уникнути дублюються сторінок.

Тепер ви можете зайти на свій магазин і перевірити, як працює ЧПУ для різних категорій і товарів. У разі якщо ЧПУ не працює, і в адресному рядку ви бачите набір якихось символів, вам слід очистити кеш.

Для цього через FileZilla вам потрібно зайти в папку system / cache і видалити з неї все, крім файлу «index.html».

висновок

Як ви можете бачити, сприйняття таких адрес набагато краще як для людини, так і для пошукових машин. Установка модуля не займає багато часу і є досить простий.

Php?